stretching ćwiczenia rozciągające

Stretching – Ćwiczenia rozciągające

Przygotuj się na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia! Przygotowaliśmy dla Ciebie FIT kalendarz adwentowy, ale to jaki! Każdego dnia, aż do Wigilii będziemy publikować zestaw ćwiczeń odchudzających. W pierwszym tygodniu grudnia możesz spodziewać się planu treningowego na wzmocnienie mięśni i wyszczuplenie sylwetki. Przygotują Cię one do dalszych ćwiczeń 😉 Podejmij wyzwanie przed świętami i zrzuć zbędne kilogramy jeszcze zanim siądziesz do wigilijnego stołu.

Oto dzień pierwszy ! I pierwszy zestaw ćwiczeń rozciągających.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii stretching

01 grudnia 2015

Zanim przystąpisz do każdego innego treningu powinnaś poprzedzić je ćwiczeniami rozciągającymi. Są one niezbędne do przygotowania mięśni przed intensywnym treningiem. Dzięki tym ćwiczeniom nie tylko wzmocnisz mięśnie, ale unikniesz też zakwasów i kontuzji.

Na każde ćwiczenie rozciągające przeznacz 30 sekund. Pamiętaj, aby ćwiczenia wykonywać tą samą ilość czasu na np. nogę prawą i lewą.

Załóż wygodny strój do ćwiczeń i przygotuj matę. Teraz możesz przystąpić do ćwiczeń rozciągających.

Stretching – ćwiczenia rozciągające

Stretching ćwiczenia rozciągające na odchudzanie
Stretching ćwiczenia rozciągające na odchudzanie
Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Paula Wasylów

Paula Wasylów

Pasjonatka wszelkich form aktywności z duszą podróżnika i naukowca, odpoczywa w ruchu: ćwiczy, biega. Bada możliwe formy aktywności ruchowej, by potem sprawdzić swój stan umysłu i ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *