Akademia Hatha Jogi Sławomir Bubicz

Akademia Hatha Jogi Sławomira Bubicza – test szkoły

Akademię Hatha Jogi Sławomira Bubicza poznałam w zeszłym roku. Zorganizowaliśmy wtedy pierwsze stacjonarne biuro FitPlanner.pl na ul. Miodowej w Warszawie.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii joga

Przetestowałam własne narzędzie – wyszukiwarkę w serwisie i okazało się, że w odległości 700 metrów od biura znajduje się szkoła jogi. Perfekcyjnie :) Tak, przyznaje się, że głownie odległość skłoniła mnie do pójścia na pierwsze zajęcia jogi w Akademii. Później dowiedziałam się, że jest to jedna ze starszych szkół jogi w Warszawie.

Joga Midowa FitPlanner.pl
Wyniki wyszukiwania zajęć joga w okolicy ulicy Miodowej

Adres i dojazd

Szkoła mieści się w bardzo ładnym miejscu. Na tyłach Ambasady Chin na ul Wałowej 3 w Centrum Warszawy. Budynek jest bardzo niepozorny. Za pierwszym razem szukałam wejścia dobre 15 minut. Ratując się w końcu podpowiedzią od miłego Pana, który był na spacerze z psem. Wskazówki podziałały :)

Akademia Hatha Jogi Sławomir Bubicz
Akademia Hatha Jogi Sławomir Bubicza

Opłaty i cennik

Akademia Hatha Jogi honoruje karty partnerskie. FitFlex, Ok System oraz FitProfit bez dopłat. Multisport z dopłatą 5 zł za każde zajęcia.

Ceny bez kart partnerskich zaczynają się od 25 zł za pojedyncze zajęcia oraz 130 zł za 4 wejścia w abonamencie. Ceny karnetów kształtują się od 155 zł za miesiąc kalendarzowy.

Wnętrze szkoły

Dużym zaskoczeniem dla mnie był wystrój sali. Sala do praktyki jest pomalowana na pomarańczowo. Włącznie z sufitem. Robi to ciekawe wrażenie.

Akademia Hatha Jogi Sławomira Bubicza
Wnętrze sali w Akademia Hatha Joga Sławomira Bubicza

Sala jest dobrze wyposażona. Są ogólnie dostępne pomoce do jogi, takie jak: wałki, koce, klocki, paski, krzesła. Brakuje mat. Jeżeli nie masz swojej maty, możesz wykorzystać koc. Dużym plusem sali jest też antypoślizgowa podłoga. Warto jednak o własnej macie pamiętać. Kilka razy nie zabrałam swojej maty i przyznam, że ten fakt utrudniał mi praktykę.

Dzisiejsza praktyka

Praktykę prowadził Tomasz Pałyska, nauczyciel jogi i psychoterapeuta. Praktyka była zorientowana na otwieranie miednicy oraz nóg. Było dużo asan stojących oraz w leżeniu na plecach.

Bardzo lubię asany związane z biodrami, pewnie dlatego, że przychodzą mi bardzo łatwo. Robię lotos bez mrugnięcia okiem. Jestem w stanie się nawet w lotosie, położyć. Zawsze tak miałam, więc nie jest to wypracowane osiągnięcie, co raczej predyspozycje i prezent od przodków :)

Asany stojące zazwyczaj mnie mocno męczą i irytują. Pewnie dlatego powinnam je często praktykować :) . Dzisiaj jednak byłam mocno zrelaksowana i miałam podejście: “wytrzymaj jeszcze trochę, sprawdzimy, co się stanie”. I wygląda, że to podejście mi służy. Możliwe, że wypróbuję to podejście również w innych aspektach życia :)

Podsumowanie

Moim zdaniem naprawdę warto sprawdzić zajęcia w Akademii Hatha Jogi. Szkoła ma ciekawą atmosferę (pewnie w dużej mierze kwestia budynku, w którym się mieści). Kadra nauczycielska jest na wysokim poziomie. Dobór asan zależy zapewne od dnia i zajęć.

Aktualny grafik znajdziecie tutaj .

Jeżeli byliście na zajęciach w Akademii Hatha Jogi, to podzielcie się własnymi wrażeniami w komentarzach pod artykułem lub na profilu szkoły:)

Akademia Hatha Jogi Sławomira Bubicza

Dzięki za uwagę i do zobaczenia.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Anna Firlej

Anna Firlej

Entuzjastka jogi :) Wcześniej wielbicielka pilatesu i stretchingu. Sport jest dla mnie sposobem na radzenie sobie z emocjami, zwłaszcza tymi, które uwierają. Pozwala zatrzymać się w obecnej chwili i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.