abt szansa na piękną sylwetkę

ABT – szansa na piękną sylwetkę

Trening ABT to sposób na szczupłą sylwetkę dla pracowników korporacji. Oczywiście nie tylko, ale to przede wszystkim osoby pracujące w biurach, w trybie siedzącym są szczególnie narażone na otyłość brzuszną. Coraz więcej młodych ludzi boryka się z tzw. oponką. Brak ruchu i słabe mięśnie w okolicach pośladków i ud sprzyjają nadmiernemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Jest na to sposób.

 

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii abt

Ciężka praca i szybkie efekty

ABT to trening skupiony na trzech częściach ciała – pośladkach, brzuchu i udach. Tak konkretnie ukierunkowany trening musi przynieść widoczne rezultaty. Po regularnych treningach efekty są widoczne gołym okiem. Sylwetka robi się smuklejsza, talia węższa, obwód w biodrach mniejszy, pośladki są jędrniejsze, a uda wyprofilowane i twarde. ABT czyni również cuda z brzuchem – na te efekty trzeba jednak popracować nieco dłużej.

Przebieg treningu

Trening rozpoczyna się od aerobowej, intensywnej rozgrzewki, wykonywanej w rytm energetyzującej muzyki, która wprowadza nasz organizm w stan wyższej gotowości. Teraz przychodzi czas na ćwiczenia w pozycjach izolowanych. Co to oznacza? W najprostszym skrócie – jest to praca jedynie nad konkretną partią mięśni, nie obciążając pozostałych. Trening izolowany pozwala skupić całą energię na jednym obszarze, np. pośladkach, dzięki czemu jest bardzo efektywny i daje wyraźne rezultaty.

Efekty ABT

Dolne partie naszego ciała są najbardziej narażone na otyłość. Zmiany cywilizacyjne, stres i brak czasu na aktywność tylko temu sprzyjają. Trening ABT pozwala rozprawić się z problemem cellulitu, oponki na brzuchu, rozlanych ud, czy wiotkich pośladków. To naturalny botoks dla naszego organizmu – ujędrnia i poprawia kondycję, nie tylko od zewnątrz, ale również od środka. Trening jest w pełni bezpieczny i nie obciążający układu kostno-stawowego. Połączenie ćwiczeń aerobowych z izolowanymi wpływa kompleksowo na cały organizm. Jest to propozycja nie tylko dla osób szukających ratunku dla dolnych partii ciała, ale również dla oczekujących zgrabnej i smukłej sylwetki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *