zajęci sexy dance

Sexy dance – terapia dla nieśmiałych

Nauka kocich ruchów, pomieszane style taneczne, żywiołowość, energiczność, pasja i seks – tak w skrócie można by zarekomendować sexy dance. Tutejsze zajęcia są zróżnicowane pod względem tempa i technik, ale każdorazowo przynoszą swoim uczestniczkom tę samą, niezapomnianą frajdę.

Sexy dance niesprawiedliwie kojarzony bywa ze striptizem czy nocnymi klubami – jego nauka bardziej przypomina bowiem naukę klasycznych form tańca, zaś tutejsze uczestniczki uczą się nie tyle erotyzmu, co umiejętnego panowania nad własnym ciałem. Ponieważ zajęcia odbywają się za zamkniętymi drzwiami, przy wykorzystaniu rekwizytów i w mocniejszych makijażach, skutecznie poprawiają naszą pewność siebie i pozwalają na wyzwolenie w sobie energii, o której istnieniu mogłyśmy nie mieć pojęcia.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii sexy dance

Sexy dance? Tu pracuje całe ciało!

Największy nacisk kładziony jest tutaj na pracę bioder, klatki piersiowej oraz rąk. Umiejętne połączenie rozmaitych technik, z tańcami latynoamerykańskimi na czele, zapewnia pierwszorzędny trening wszystkim grupom mięśniowym, dzięki czemu pięknie rzeźbi nam się sylwetka oraz poprawia ogólna kondycja.

Założenia są przy tym proste – liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Uczestniczki spalają kalorie, uczą się nowych ruchów, przełamują swoje bariery fizyczne i mentalne, nabierają pewności siebie i uczą się kocich ruchów, które mają im pomóc w codziennym przełamywaniu swoich kompleksów i zwiększyć ich poczucie własnej wartości.

Zajęcia dla każdego? A dlaczego by nie!

Wszystko to sprawia, że zajęcia sexy dance dedykowane są tym kobietom, które chciałyby popracować nad zadbaną sylwetką, obudzić w sobie drzemiący wdzięk i seksapil, a także poznać poszczególne gatunki taneczne, z tańcem brzucha i dancehallem włącznie.

Błędem jest jednak myślenie, że spotkamy tutaj wyłącznie zjawiskowo zgrabne dwudziestolatki – zajęcia otwarte są dla wszystkich pań, niezależnie od ich wieku oraz indywidualnych predyspozycji. Jedyne, co obowiązuje tutaj wszystkich bez wyjątku, to wygodny strój i nieschodzący z twarzy uśmiech!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Anna Firlej

Anna Firlej

Entuzjastka jogi :) Wcześniej wielbicielka pilatesu i stretchingu. Sport jest dla mnie sposobem na radzenie sobie z emocjami, zwłaszcza tymi, które uwierają. Pozwala zatrzymać się w obecnej chwili i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *