indoor cycling najszybsza forma odchudzania

Indoor cycling – najszybsza forma odchudzania

Ostatnio Indoor cycling – trening na rowerze stacjonarnym, zyskuje coraz większą popularność. Co takiego trening indoor cycling ma w sobie ? Przede wszystkim szybka redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Indoor cycling to najszybsza forma pozbycia się zbędnych kilogramów, spalisz do 1000 kalorii w czasie jednej godziny zajęć.

Jak wyglądają zajęcia Indoor cycling ?

Szybkie tempo na rowerze stacjonarnym, rytmiczna muzyka w tle, tak wyglądają zajęcia Indoor cycling w fitness klubach. Nie obciąża stawów i więzadeł, dzięki czemu osoby ze znaczną otyłością mogą mogą uprawiać ten sport. Zajęcia Indoor cycling charakteryzują się różnymi technikami siedzenia na siodełku. Raz będziesz jechać na rowerze z uniesionymi pośladkami, a innym razem siedziała o różnym nachyleniu ciała. Treningi odbywają się z różnym obciążeniem pedałowania, co wzmocni Twoje mięśnie nóg i wytrzymałość.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii indoor cycling

Jakie są efekty treningu Indoor cycling ?

  • szybkie spalanie tkanki tłuszczowej
  • jędrniejsza skóra
  • wymodelowanie sylwetki

Czym różni się indoor cycling od pozostałych form jazdy na rowerze stacjonarnym ?

Jazda na rowerze stacjonarnym podczas zajęć Indoor cycling symuluje różne trasy do pokonania. Tak jak podczas wycieczki, pokonuje się góry, zakręty, jazdę w dół, a nawet pod wiatr.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Paula Wasylów

Paula Wasylów

Pasjonatka wszelkich form aktywności z duszą podróżnika i naukowca, odpoczywa w ruchu: ćwiczy, biega. Bada możliwe formy aktywności ruchowej, by potem sprawdzić swój stan umysłu i ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *