DFB2

“Dni Fit&Beauty” już w ten weekend!

Już w ten weekend – 14-15 maja – w Krakowie odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody, mianowicie”Dni FIT&Beauty”. To już ich druga edycja! Organizatorzy zapowiadają na tegoroczne wydarzenie jeszcze więcej atrakcji niż rok temu.

Znajdź zajęcia sportowe w swojej okolicy na

FitPlanner.pl

“Dni FIT&Beauty” to inicjatywa skupiająca miłośników aktywnego stylu życia, zdrowia a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostkami z nimi związanymi.

W trakcie dwóch dni 14 i 15 maja (sobota i niedziela) 2016 w Krakowie w Centrum ICE – najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce – spotkają się wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę. Podobnie jak przed rokiem wystawcy będą podzieleni pomiędzy dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1). Na Poziomie 2. znajdzie się Strefa Gwiazd.

sobota-fit-and-beauty

– Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że “Dni FIT&Beauty” odbędą się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki – komentuje Jacek Bilczyński.

niedziela-mala-plan

Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce jeszcze 2 imprezy wieczorne. W pierwszy i drugi dzień targowy. W Sali Audytoryjnej ICE Kraków Congress Centre odbędą się:

– WYBORY MISS FIT POLSKI 2016 (14 MAJA)

– WYBORY MISTERA FIT POLSKI 2016 (15 MAJA).

6 maja zakończyło się internetowe głosowanie, w wyniku, którego wyłoniono po 10 finalistów konkursów, którzy w walce o tytuły MISS I MISTERA FIT POLSKI 2016 staną w weekend 14-15 maja. Informacje o tym jak zdobyć wejściówki na finał zostaną podane na stronie organizatora targów www.dnifitandbeauty.pl.

fit & beauty 2016

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. – Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenia na rzecz KTOZ – Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

Na targach będzie także gościć Światowe Archiwum Uśmiechu. Światowe Archiwum Uśmiechu od 2001 roku organizuje różne wystawy Polskich i Światowych Uśmiechów (m.in. „Uśmiechnięta Polska”, „UŚMIECH LEKIEM NA ZŁO”) oraz Warsztaty z Uśmiechem w szpitalach dziecięcych. Swoją działalność odwiedzającym zaprezentują także Fundacja “Trenuję Pomagam”, a także Stowarzyszenie Manko.

DATA: 14-15 MAJA 2016

MIEJSCE: ICE KRAKÓW CONGRESS CENTRE – najbardziej prestiżowa i widowiskowa lokalizacja wystawiennicza w Polsce Południowej

INFO I AKTUALNOŚCI: www.dnifitandbeauty.pl

WSTĘP: Darmowy! (Przy wejściu wolontariusze z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będą zbierali datki na działalność organizacji)

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Bada, co i kiedy ćwiczą Polacy, a potem to opisuje. Prywatnie pasjonatka tańca brzucha i Salsation. Nie stroni też jednak od siłowni - wie, że trening tam nie zrobi z niej pakera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *