sexy dance zajęcia

Sexy dance – zajęci a fitness, które wykorzystasz w klubie

Zgrabna sylwetka oraz wysportowane kobiece ciało jest atrakcyjne dla osób obojga płci. W klubach fitness coraz częściej pojawiają się propozycje zajęć mających na celu nie tylko ujędrnienie ciała i pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów, ale także pozwalające obudzić drzemiącą w każdej kobiecie kusicielkę.

Do tego typu aktywności fizycznej zaliczają się zajęcia sexy dance. Oprócz poprawy wyglądu mają one na celu walkę z nieśmiałością, podniesienie poziomu własnej wartości oraz nabranie pewności siebie. Są skierowane dla kobiet w każdym wieku, chociaż w przypadku osób niepełnoletnich dość często wymagana jest zgoda opiekunów na udział w zajęciach.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii sexy dance

Podstawowa zasada stosowana przez trenerów sexy dance głosi, że w każdej kobiecie drzemie ukryta uwodzicielka, a zajęcia mają pomóc obudzić ją ze snu. Początkowo problem może stwarzać taniec przed lustrem i obserwowanie własnego ciała poruszającego się zmysłowo w rytm gorących i uwodzicielskich rytmów bachaty, tanga, rumby czy salsy. Z tego powodu istotną rzeczą jest podejście instruktora, który ma za zadanie wprowadzić podczas zajęć swobodną atmosferę, tak aby nadać im charakteru zabawy i zachęcić uczestniczki do nauki tańca.

W czasie zajęć sexy dance, podobnie jak w innych formach ćwiczeń, np w aerobiku, bardzo ważna jest rozgrzewka, przygotowująca ciało do wykonywania prawdziwie kocich ruchów. W sexy dance zwraca się szczególną uwagę na odpowiednie stawianie nóg, a także ruchy bioder, klatki piersiowej i ramion. Główną część zajęć stanowi nauka układów choreograficznych, stworzonych pod konkretny rodzaj muzyki. Można także wykorzystywać rozmaite rekwizyty, które dodatkowo uatrakcyjnią uwodzicielski taniec.

Korzyści płynących z nauki sexy dance jest mnóstwo. Zajęcia pozwalają oderwać się od codziennych problemów, poczuć się świetnie we własnym ciele. Doskonale wpływają także na postawę ciała, nadają ruchom miękkości i płynności. Pozwalają, aby na co dzień kobieta mogła czuć się piękna i pożądana. Dzięki sexy dance, kobieta może zachwycić swojego mężczyznę, wprowadzić do związku element pikantnej niespodzianki, która rozgrzewa zmysły i pozwala na nowo ocieplić relację pomiędzy znudzonymi sobą partnerami oraz zwalczyć rutynę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Anna Firlej

Anna Firlej

Entuzjastka jogi :) Wcześniej wielbicielka pilatesu i stretchingu. Sport jest dla mnie sposobem na radzenie sobie z emocjami, zwłaszcza tymi, które uwierają. Pozwala zatrzymać się w obecnej chwili i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *