targi-w-tle

Dni Fit & Beauty w Krakowie po raz drugi!

Już niebawem, bo 14-15 maja 2016 r. w ICE Krakowie  odbędzie się już 2. edycja Dni Fit & Beauty czyli święta zdrowia, aktywności fizycznej i urody. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem.

Znajdź zajęcia sportowe w swojej okolicy na

FitPlanner.pl

Dni Fit & Beauty to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce na którym można spotkać miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody i mody.

W trakcie dwóch dni – soboty i niedzieli 14 i 15 maja 2016 roku w krakowskim Centrum ICE swoją ofertę zaprezentują wystawcy z całego kraju. Podobnie jak rok temu wystawcy będą podzieleni na dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1).

fit & beauty 2016

Na Poziomie 2. z kolei będzie znajdować się Strefa Gwiazd. Tegoroczne targi odwiedzą jako goście specjalni takie gwiazdy jak m.in. Akop Szostak, Sylwia Szostak, Natalia Gacka, Warszawski Koks, Katarzyna Dziurska, Ola Żelazo czy FitLovers. Lista gwiazd fitnessu, które odwiedzą wydarzenie nie jest jednak jeszcze zamknięta.

Dyrektorem Strefy FIT podczas Dni Fit & Beauty będzie Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk gwiazd, trener personalny, telewizyjny ekspert, autor bestsellerowych poradników “FIT jest sexy”, “FIT od Kuchni”, “FIT w praktyce” i redaktor naczelny “FIT Magazynu”.

fit and beauty 2016

Odwiedzający przez oba dni targowe w Sali Teatralnej obiektu będą mogli posłuchać ciekawych wykładów dotyczących zdrowia, aktywności i urody, a także zobaczyć interesujące pokazy oscylujące wokół tej tematyki.

Co ważne, organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. “Zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenie na rzecz KTOZ – Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami” – podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Bada, co i kiedy ćwiczą Polacy, a potem to opisuje. Prywatnie pasjonatka tańca brzucha i Salsation. Nie stroni też jednak od siłowni - wie, że trening tam nie zrobi z niej pakera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *