fit-expo-2016-warto

Dlaczego warto wybrać się na FIT-EXPO (20-22.05.2016)?

Już za miesiąc, bo 20-22 maja w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi FIT-EXPO. Jest to spotkanie pasjonatów fitnessu i zdrowego stylu życia. Na targach będzie można zapoznać się z nowymi trendami, poznać metody poprawienia swojej kondycji, a także spotkać się ze swoimi idolami – gwiazdami kulturystyki i fitnessu.

Znajdź zajęcia sportowe w swojej okolicy na

FitPlanner.pl

Ponadto, na targach będzie można zrobić zakupy na tzw. giełdzie sportowej. Na uczestników będą czekać ubrania, ale także odżywki i suplementy czy sprzęt treningowy w promocyjnych cenach. Podczas FIT-EXPO będzie można również zasięgnąć bezpłatnych porad trenerów i dietetyków.

Podczas targów odbędą się też pokazy i warsztaty np pole dance. Fanów fitnessu i kulturystyki z pewnością ucieszy obecność takich gwiazd, jak np Larissa Reis, Karol Małecki, Hubert Kulczyński, Szymon Łada czy Natalia Kordus.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar, która odbywa się od 10 lat. Pokazywane na nim są nowości w fitnessie i wyznaczane nowe trendy. Wydarzenie to trwa trzy dni – od piątku do niedzieli. Zajęcia w jego trakcie w tym roku odbędą się aż w dziewięciu strefach treningowych, a nie – jak dotychczas – w siedmiu. Z kolei w dwóch salach wykładowych odbędą się wykłady prowadzone przez m.in. Jakuba Mauricza – nieoficjalnego króla dietetyki.

Na FIT-EXPO odbędzie się też po raz drugi konkurs na Trenera Roku. Na uczestników zakwalifikowanych na ten etap wydarzenia będą czekać m.in tory przeszkód.

Co ciekawe, w związku z dużą popularnością i pozytywnym przyjęciem w ubiegłym roku, w trakcie targów FIT-EXPO odbędzie się również FIT-EXPO Blog Meeting. Będzie to drugie tego typu spotkanie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Bada, co i kiedy ćwiczą Polacy, a potem to opisuje. Prywatnie pasjonatka tańca brzucha i Salsation. Nie stroni też jednak od siłowni - wie, że trening tam nie zrobi z niej pakera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *