gdzie mozna za darmo wyprobowac crossfit we wroclawiu

Sprawdź, gdzie można za darmo wypróbować crossfit we Wrocławiu!

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Masz w sobie wolę walki? Chcesz się sprawdzić? Spróbuj crossfitu! Specjalnie dla Ciebie serwis FitPlanner.pl przygotował zestawienie boxów crossfitowych z Wrocławia – sprawdź, gdzie możesz za darmo wypróbować crossfit we Wrocławiu i zapisz się klubów szybko i przez Internet na FitPlanner.pl! To jak? Podejmiesz wyzwanie?

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii crossfit

Sprawdź, gdzie można za darmo wypróbować crossfit we Wrocławiu!

Stare Miasto

CrossFit Black Star

To nowy crossfitowy box na mapie Wrocławia. Ćwiczyłeś/aś już kiedyś crossfit? Pierwszy tydzień w tym klubie – Opening Week – masz całkowicie za darmo. Jesteś nowy i nigdy nie ćwiczyłeś crossfitu? Spokojnie, zabierz wygodny strój, buty i wpadnij na zajęcia Fundamentals. To dwutygodniowy cykl 6 spotkań, który przygotuje Cię na prawdziwe crossfitowe wyzwania!

Sprawdź ten klub

CrossFit Mjollnir 

Jeżeli trenowałeś/aś już kiedyś crossfit i znasz podstawowe ruchy – możesz wypróbować ten klub za darmo! Jesteś nowy i chcesz przeżyć w tym klubie swój crossfitowy debiut? Klub Crossfit Mjollnir przygotował dla nowych klubowiczów cykl 8 zajęć – wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo!

Sprawdź ten klub

MAX REP

W tym klubie pierwsze zajęcia masz zawsze za darmo – niezależnie od tego czy jesteś nowy/a, czy crossfit to dla Ciebie chleb powszedni 😉 Dlaczego warto wybrać się do boxa Max Rep? Dobra lokalizacja, kameralna atmosfera i zawsze pomocna kadra mówią same za siebie – sprawdźcie sami!

Sprawdź ten klub

Śródmieście

Crossfit Wrocław

Duży, dobrze wyposażony i afiliowany box, kadra profesjonalistów z wieloletnim sportowym doświadczeniem. Szeroki wybór zajęć – boks, gimnastyka, mobility i pierwsze zajęcia za darmo! To jak? Przekonany/a?

Sprawdź ten klub

CrossFit Veles

Atmosfera i wystrój tego klubu są jego niewątpliwą zaletą. Jeżeli dodać do tego szeroki wybór zajęć i profesjonalną kadrę – mamy box wręcz idealny. Klub wypróbujecie za darmo! Nie ma na co czekać! Forma sama się nie zrobi!

Sprawdź ten klub

Fabryczna

Crossfit Fabryczna

Dla początkujących klub przygotował darmowe zajęcia Intro, w trakcie których chętni poznają klub, kadrę i podstawowe crossfitowe ruchy. Gdy przejdziesz zajęcia Intro, będziesz gotowy na wejście na kolejny level – zajęcia Beginners. Jesteś zaawansowany? Wpadaj na WOD-y. Boxa przetestujesz za free.
Sprawdź ten klub

HES BOX Leśnica

Jesteś nowy? Na pierwsze spotkanie z corssfitem wpadaj absolutnie za darmo! Klub gwarantuje profesjonalną opiekę nad każdym nowym klubowiczem. Nie czekaj, zobacz grafik HES BOX Leśnica i…

… Sprawdź ten klub

Krzyki

CrossFit Krzyki

Na pierwsze zajęcia można do tego wpaść za darmo! Wbijajcie zatem przetestować ten klub. Dla całkowicie nowych klubowiczów klub oferuje kurs On-Ramp. Można wtedy w małych grupach poznać crossfit i jego podstawowe ruchy – wszystko dla bezpieczeństwa! Co ciekawe – klub oferuje też Triathlon!

Sprawdź ten klub

Hardy CrossFit

Jesteś nowy w boxie? Na pierwsze zajęcia wpadnij absolutnie za free :) Aby zacząć trenować CrossFit, musisz przejść przez odpowiedni kurs On-Ramp. Program trwa 4 tygodnie i obejmuje 12 godzinnych zajęć, które wprowadzą Cię we właściwy system treningowy.
Sprawdź ten klub

Psie Pole

CrossFit Mjollnir Dogfield

Także i ten klub możesz przetestować za darmo. Jeden warunek – crossfit nie może być dla Ciebie absolutną nowością. Wszystko dla zdrowia i bezpieczeństwa. Jesteś nowy? Zajęcia Beginners przeznaczone są właśnie dla Ciebie!

Sprawdź ten klub

Wiesz już, gdzie możesz wypróbować za darmo crossfit we Wrocławiu?

Nie zwlekaj – zapisz się na zajęcia do wybranego klubu! Możesz to zrobić na FitPlanner.pl, klikając w wybrane zajęcia i rezerwując na nich miejsce – sprawdź sam, jakie to proste! :)

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Bada, co i kiedy ćwiczą Polacy, a potem to opisuje. Prywatnie pasjonatka tańca brzucha i Salsation. Nie stroni też jednak od siłowni - wie, że trening tam nie zrobi z niej pakera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *