Zajęcia sportowe w Warszawie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Medical Pilates

    (6  opinii)

    Medical Pilates
    ul.Żegańska 21/23
    Warszawa
    18:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 czwartek
    Pilates
    Marta Domanska
    10:00 czwartek
    Stretch+Pilates
    Agata Grzebiela Correia
    17:00 czwartek
    Aktywna w ciąży
    Dominika Górka
    18:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 czwartek
    Reha Pilates
    Dominika Górka
    20:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    20:15 czwartek
    Zdrowa Miednica
    Dominika Górka
    21:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Papaj Gym Warszawa

    (25  opinii)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Szkoła Tańca Fen

    (2  opinie)

    16:50 dziś
    Moulin rouge burleska/Sexy dance
    17:50 dziś
    Latino
    18:50 dziś
    Pole dance
    Sandra Tarasiewicz
    19:50 dziś
    Pole dance/Taniec towarzyski użytkowy
    13:00 czwartek
    Pole dance
    15:50 czwartek
    Kurs szpagatowy /Stretching
    Aleksandra Sadowska
    16:50 czwartek
    Mix taneczny dla dzieci/ FEN FITness&Jump
    17:50 czwartek
    Pole dance dla dzieci
    18:50 czwartek
    Pole dance
    19:50 czwartek
    Taniec towarzyski użytkowy/Taniec brzucha
    08:00 piątek
    Joga
    09:00 piątek
    Stretching
    10:00 piątek
    Pole dance
    15:50 piątek
    Fit mama/aktywna mama
    16:50 piątek
    Akrobatyka dzieci/dorośli
    17:50 piątek
    Salsa solo/Mix taneczny dla kobiet
    18:50 piątek
    Taniec towarzyski użytkowy
    19:50 piątek
    Salsa solo/Taniec towarzyski użytkowy
    pokaż więcej
  • CrossFit GCW

    (1  opinia)

    CrossFit GCW
    Wał Miedzeszyński 646
    Warszawa
    17:00 dziś
    WOD
    18:00 dziś
    WOD
    19:00 dziś
    WOD
    20:00 dziś
    BEGINNERS
    21:00 dziś
    WEIGHTLIFTING
    07:00 czwartek
    WOD
    08:00 czwartek
    BEGINNERS
    09:00 czwartek
    WOD
    10:00 czwartek
    OPEN GYM
    12:00 czwartek
    WOD
    13:00 czwartek
    OPEN GYM
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    INTRO I WOD
    20:00 czwartek
    BEGINNERS
    21:00 czwartek
    WOD
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    WOD
    10:00 piątek
    OPEN GYM
    12:00 piątek
    WOD
    13:00 piątek
    OPEN GYM
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    WOD
    19:00 piątek
    WOD
    20:00 piątek
    BEGINNERS
    21:00 piątek
    WOD
    pokaż więcej
  • Oxygen Fitness

    (1  opinia)

    Oxygen Fitness
    Kazimierza Gierdziejewskiego 7
    Warszawa
    17:00 dziś
    Brzuch/uda/pośladki
    Monika Waś
    17:00 dziś
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    17:00 dziś
    Akrobatyka Junior 4-7 lat
    Tajduś Marta
    18:00 dziś
    Stretching
    Monika Waś
    18:00 dziś
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    18:00 dziś
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    19:00 dziś
    Salsation
    Pachnowski Jacek
    19:00 dziś
    SEKCJA BIEGOWA
    Żurawski Jarosław
    19:00 dziś
    Zumba kids
    Nadaj Aleksandra
    19:00 dziś
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    20:00 dziś
    Trening Obwodowy
    Kamil Janik
    20:00 dziś
    Pilates
    Leira Leira
    20:30 dziś
    Indoor Cycling
    Deręgowska Katarzyna
    21:00 dziś
    Boks Tajski
    Kamil Janik
    21:05 dziś
    Air Yoga Basic
    Leira Leira
    07:30 czwartek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 czwartek
    Power Pump
    Końko Piotr
    11:30 czwartek
    Aktywna mama
    Długosz Magdalena
    16:00 czwartek
    Funny judo
    Dźwigałowska Joanna
    17:00 czwartek
    TBC
    Halko Grzegorz
    17:00 czwartek
    Judo
    Dźwigałowska Joanna
    18:00 czwartek
    Zapasy 4-7 lat
    Gumiński Łukasz
    18:00 czwartek
    OPEN DANCE
    Halko Grzegorz
    19:00 czwartek
    Zapasy 8-12 lat
    Gumiński Łukasz
    19:00 czwartek
    Crazy bike
    Grządkowski Piotr
    19:00 czwartek
    Power Jump
    Jabłonowska Olga
    20:00 czwartek
    Sekcja tenisa stołowego
    Czerkies Kamil
    20:00 czwartek
    FITBOX
    Wawryniuk Hubert
    20:30 czwartek
    Indoor Cycling
    Sochal Jakub
    21:00 czwartek
    Movement FACTS
    Końko Piotr
    07:30 piątek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 piątek
    Brzuch/uda/pośladki
    Szczęśniak Kaja
    18:00 piątek
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    18:00 piątek
    Kettlebeell Workout
    Końko Piotr
    19:00 piątek
    JUNIOR DANCE
    Kłak Małgorzata
    19:00 piątek
    Zumba
    Tajduś Marta
    20:00 piątek
    Gymstick
    Świątek Wojciech
    20:30 piątek
    Trening kolarski
    Deręgowska Katarzyna
    pokaż więcej
  • Szkoła Tańca Fen

    (3  opinie)

    Szkoła Tańca Fen
    CH Jupiter ul. Towarowa 22
    Warszawa
    16:15 dziś
    SALSA SOLO
    Mateusz Godziebiewski
    17:00 dziś
    POLE DANCE
    18:00 dziś
    POLE DANCE
    19:00 dziś
    DISCO/ROCKNROLL/TWIST
    20:00 dziś
    SALSA W PARACH
    Katarzyna Wdowicz
    20:00 dziś
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    21:00 dziś
    TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE W PARACH/TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Justyna Kuźdub i Henryk Hoser
    21:00 dziś
    TANGO ARGENTYŃSKIE/ TANIEC WESELNY Styl w zależności od zapisów
    Justyna Kuźdub i Henryk Hoser
    07:00 czwartek
    POLE DANCE
    08:00 czwartek
    JOGA
    09:00 czwartek
    PILATES
    10:00 czwartek
    STRETCHING
    11:00 czwartek
    ZUMBA
    12:00 czwartek
    BABY DANCE
    14:00 czwartek
    POLE DANCE
    16:00 czwartek
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    16:00 czwartek
    POLE DANCE DLA DZIECI/LATINO w zależności od zapisów
    Joanna Kiljańczyk
    17:00 czwartek
    KURS SZPAGATOWY/FEN FITness & JUMP w zależności od zapisów
    Katarzyna Wdowicz
    17:00 czwartek
    SEXI DANCE
    18:00 czwartek
    SALSA SOLO
    Katarzyna Wdowicz
    18:00 czwartek
    POLE DANCE
    19:00 czwartek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    19:00 czwartek
    POLE DANCE
    20:00 czwartek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    20:00 czwartek
    T-LINE
    Tomir Nowak
    21:00 czwartek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    21:00 czwartek
    WEST COAST SWING/TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY styl zajęć w zależności od zapisów
    08:00 piątek
    STRETCHING
    08:00 piątek
    POLE DANCE
    09:00 piątek
    FIT MAMA
    09:00 piątek
    POLE DANCE DLA MĘŻCZYZN
    10:00 piątek
    STRETCHING
    10:15 piątek
    FIT MAMA
    11:15 piątek
    BABY DANCE
    16:00 piątek
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    16:00 piątek
    TWERK/ZAJĘCIA DLA DZIECI
    Joanna Kiljańczyk
    17:00 piątek
    MOULIN ROUGE/BURLESKA
    Katarzyna Wdowicz
    17:00 piątek
    OPEN POLE DANCE
    18:00 piątek
    LATIN MIX Z SALSĄ
    18:00 piątek
    TANIEC BRZUCHA
    Karolina Kurnal
    19:00 piątek
    FEN FITness & JUMP / Kurs tańca dla narzeczonych Styl w zależności od zapisów
    Iwona Węglińska
    19:00 piątek
    POLE DANCE/TANIEC TOWARZYSKI w zalezności od zapisów
    20:00 piątek
    PRAKTYKA TANGO ARGENTYŃSKIE/ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
    20:00 piątek
    EXOTIC POLE
    21:00 piątek
    SZPAGATOWY KURS
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Fat burning basic/Plaski brzuch
    Elżbieta Puziow
    17:30 dziś
    ABT
    Elżbieta Puziow
    18:30 dziś
    Zumba
    Dominika Borejza
    19:30 dziś
    TBC / Brzuch
    Agata Zachuta
    20:30 dziś
    Pilates
    Agata Zachuta
    21:30 dziś
    Zumba
    Małgosia Drela
    09:15 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Ania Białecka
    16:30 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Grzegorz Długosz
    17:30 czwartek
    Total shape
    Grzegorz Długosz
    18:30 czwartek
    Joga
    Hubert Suder
    19:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Filip Żołądek
    20:30 czwartek
    Power TBC
    Filip Żołądek
    21:30 czwartek
    Zumba
    Małgorzata Drela
    09:15 piątek
    Aeropilates
    Grzegorz Długosz
    16:30 piątek
    Zgrabne uda i posladki/Stretch
    Elżbieta Puziow
    17:30 piątek
    TBC
    Elżbieta Puziow
    18:30 piątek
    Zumba
    Małgorzata Drela
    19:30 piątek
    ABT
    Małgorzata Kurek
    20:30 piątek
    Pilates / Stretching
    Małgorzata Kurek
    pokaż więcej
  • 19:00 dziś
    technika dla kobiet
    20:15 dziś
    grupa początkująca ("od zera")
  • 17:00 dziś
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    18:00 dziś
    Pole dance poziom 1
    Sandra Kostyk
    19:00 dziś
    Kurs Pole dance Kontynuacja
    Anna Łukasiak
    20:00 dziś
    Kurs Pole dance
    Anna Łukasiak
    21:00 dziś
    Kurs szpagatowy
    Anna Łukasiak
    16:00 czwartek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    17:00 czwartek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    18:00 czwartek
    Pole dance poziom 2
    Iza Bitowt
    19:00 czwartek
    Pole dance poziom 1 & 2
    Iza Bitowt
    20:00 czwartek
    Kurs Pole dance
    Aleksandra Horubala
    21:00 czwartek
    Pole dance poziom 1
    Aleksandra Horubala
    17:00 piątek
    Sznurki i szpagaty
    Anna Łukasiak
    18:00 piątek
    Stretching
    Anna Łukasiak
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Warszawa"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub