Zajęcia sportowe w Warszawie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • CrossFit Ochota

    (1  opinia)

    09:00 dziś
    WEIGHTLIFTING
    Monika
    10:00 dziś
    WOD + mobility
    12:00 dziś
    BEGINNERS
    13:00 dziś
    OPEN GYM
    09:00 niedziela
    OPEN GYM
    10:00 niedziela
    INTRO
    06:30 poniedziałek
    WOD
    Michał
    07:30 poniedziałek
    WOD
    Michał
    16:30 poniedziałek
    WOD
    Bartosz
    17:30 poniedziałek
    WOD
    Bartosz
    18:45 poniedziałek
    WOD
    Michał
    20:00 poniedziałek
    WOD
    Bartosz
    06:30 wtorek
    WOD
    Bartosz
    07:30 wtorek
    WOD
    Bartosz
    16:30 wtorek
    WOD
    Piotrek
    17:30 wtorek
    WOD
    Piotrek
    18:30 wtorek
    WEIGHTLIFTING
    Natalia
    20:00 wtorek
    BEGINNERS
    06:30 środa
    WOD
    Michał
    07:30 środa
    WOD
    Michał
    16:30 środa
    WOD
    Bartosz
    17:30 środa
    WOD
    Bartosz
    18:45 środa
    WOD
    Bartosz
    06:30 czwartek
    WOD
    Bartosz
    07:30 czwartek
    WOD
    Bartosz
    16:30 czwartek
    WOD
    Piotrek
    17:30 czwartek
    WOD
    Piotrek
    18:45 czwartek
    WOD
    Piotrek
    20:00 czwartek
    BEGINNERS
    06:30 piątek
    WOD
    Michał
    07:30 piątek
    WOD
    Michał
    16:30 piątek
    WOD
    Bartosz
    17:30 piątek
    WOD
    Bartosz
    18:45 piątek
    WOD
    Bartosz
    20:00 piątek
    WOD
    Bartosz
    pokaż więcej
  • Wibracje Ciała Body & Soul Academy

    (1  opinia)

    Wibracje Ciała Body & Soul Academy
    Długa 44/50, wejście z Parku Krasińskich
    Warszawa
    08:30 dziś
    Hatha Joga zapisy
    Magda
    10:00 dziś
    Pilates zapisy
    Natalia
    11:00 dziś
    Stretching zapisy
    Natalia
    17:00 niedziela
    Dancehall zapisy
    Julia
    17:00 poniedziałek
    Flow Joga zapisy
    Kasia
    08:00 wtorek
    Hatha Joga zapisy
    Magda
    16:45 wtorek
    Stretching zapisy
    Asia
    08:00 środa
    Flow Joga zapisy
    Kasia
    07:00 czwartek
    Hatha Joga zapisy
    Magda
    09:00 czwartek
    Tai Chi zapisy
    Marek
    17:00 czwartek
    Fitballet zapisy
    Dorota
    08:00 piątek
    Balet zapisy
    Kamila
    17:00 piątek
    Joga wg metody Iyengara zapisy
    Monika
    18:00 piątek
    Stretching zapisy
    Natalia
    19:00 piątek
    Pilates zapisy
    Natalia
    pokaż więcej
  • Medical Pilates

    (3  opinie)

    Medical Pilates
    ul.Żegańska 21/23
    Warszawa
    09:00 dziś
    Pilates
    Marta Domanska
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    Agata Bogucka
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Agata Bogucka
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 wtorek
    Pil Interwał
    Agata Grzebiela Correia
    10:00 wtorek
    Zdrowy Kręgosłup
    Agata Grzebiela Correia
    18:00 wtorek
    Pregnancy Pilates
    Dominika Górka
    19:00 wtorek
    Mobility Pilates
    Dominika Górka
    20:00 wtorek
    Pilates
    Dominika Górka
    18:00 środa
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 środa
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 czwartek
    Pilates
    Marta Domanska
    10:00 czwartek
    Stretch+Pilates
    Agata Grzebiela Correia
    17:00 czwartek
    Pregnancy Pilates
    Dominika Górka
    18:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 czwartek
    Reha Pilates
    Dominika Górka
    20:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    21:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    pokaż więcej
  • CrossFit GCW

    (1  opinia)

    CrossFit GCW
    Wał Miedzeszyński 646
    Warszawa
    09:30 dziś
    TEAM WOD
    11:00 dziś
    BEGINNERS I GIMNASTICS
    12:30 dziś
    WEIGHTLIFTING
    14:00 dziś
    OPEN GYM
    10:00 niedziela
    OPEN GYM
    11:00 niedziela
    Crossfit Kids
    12:00 niedziela
    OPEN GYM
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    WOD
    10:00 poniedziałek
    OPEN GYM
    12:00 poniedziałek
    WOD
    13:00 poniedziałek
    OPEN GYM
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    BEGINNERS
    21:00 poniedziałek
    WOD
    07:00 wtorek
    WOD
    08:00 wtorek
    BEGINNERS
    09:00 wtorek
    WOD
    10:00 wtorek
    OPEN GYM
    12:00 wtorek
    WOD
    13:00 wtorek
    OPEN GYM
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    INTRO I WOD
    20:00 wtorek
    BEGINNERS
    21:00 wtorek
    WOD
    07:00 środa
    WOD
    08:00 środa
    WOD
    09:00 środa
    WOD
    10:00 środa
    OPEN GYM
    12:00 środa
    WOD
    13:00 środa
    OPEN GYM
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    WOD
    19:00 środa
    WOD
    20:00 środa
    BEGINNERS
    21:00 środa
    WEIGHTLIFTING
    07:00 czwartek
    WOD
    08:00 czwartek
    BEGINNERS
    09:00 czwartek
    WOD
    10:00 czwartek
    OPEN GYM
    12:00 czwartek
    WOD
    13:00 czwartek
    OPEN GYM
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    INTRO I WOD
    20:00 czwartek
    BEGINNERS
    21:00 czwartek
    WOD
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    WOD
    10:00 piątek
    OPEN GYM
    12:00 piątek
    WOD
    13:00 piątek
    OPEN GYM
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    WOD
    19:00 piątek
    WOD
    20:00 piątek
    BEGINNERS
    21:00 piątek
    WOD
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    Aikido zajęci rodzinne
    11:00 dziś
    Wushu zajęcia rodzinne
    12:00 dziś
    Sanda zrzuć wagę
    14:00 dziś
    Zajęcia indywidualne
    11:00 niedziela
    Tai Chi dla dzieci
    12:00 niedziela
    Tai Chi Chen ( pchające ręce )
    17:00 niedziela
    Zajęcia indywidualne
    10:00 poniedziałek
    MamaFit
    12:00 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    15:30 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    17:00 poniedziałek
    Aikido Dzieci
    18:00 poniedziałek
    Aikido Dorośli
    19:00 poniedziałek
    Sanda
    20:30 poniedziałek
    Sanda zrzuć wagę
    12:00 wtorek
    Zajęcia indywidualne
    16:00 wtorek
    MamaFit
    16:30 wtorek
    Wushu ( dzieci do lat 6 )
    17:15 wtorek
    Wushu ( szkolenie podstawowe od 7 lat )
    18:45 wtorek
    Tai Chi Chen ( dorośli )
    20:15 wtorek
    Kung Fu Hung Gar
    08:40 środa
    Tai Chi seniorzy gr.I
    09:50 środa
    Tai Chi seniorzy gr.II
    11:00 środa
    Tai Chi seniorzy gr.III
    12:30 środa
    Zajęcia indywidualne
    17:00 środa
    Aikido Dzieci
    18:00 środa
    Aikido Dorośli
    19:00 środa
    Sanda
    20:30 środa
    Samoobrona dla kobiet
    12:00 czwartek
    Zajęcia indywidualne
    16:00 czwartek
    MamaFit
    16:30 czwartek
    Wushu ( dzieci do lat 6 )
    17:15 czwartek
    Wushu ( szkolenie podstawowe od 7 lat )
    18:45 czwartek
    Tai Chi Chen ( dorośli )
    20:15 czwartek
    Kung Fu Hung Gar
    08:45 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.I
    09:50 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.II
    11:00 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.III
    17:00 piątek
    Aikido Dzieci
    18:30 piątek
    Samoobrona dla kobiet
    20:00 piątek
    Aikido Dorośli
    pokaż więcej
  • Papaj Gym Warszawa

    (19  opinii)

    10:30 dziś
    TBC/Body ball
    Żenia
    11:30 dziś
    Obwodówka
    Daniel
    17:00 poniedziałek
    MINI BOKS
    Jacek
    18:00 poniedziałek
    BOKS grupa początk.
    Jacek
    19:30 poniedziałek
    Trampoliny
    Julia Pszczółka
    20:30 poniedziałek
    Aeroboxing
    Paulina
    10:30 wtorek
    FIT MAMA&BABY
    KASIA
    11:30 wtorek
    FITNESS DLA KOBIET W CIĄZY
    KASIA
    16:30 wtorek
    Zumba Kids
    18:00 wtorek
    Obwodówka
    Przemek
    19:00 wtorek
    Zumba
    Dominika Borejza
    20:00 wtorek
    Trampoliny
    Paulina
    21:00 wtorek
    Boks grupa srednio zaawansowana
    Jacek
    18:00 środa
    Zumba gold
    Kasia Sobczyńska
    19:00 środa
    Sexy Pupa
    Żenia
    20:00 środa
    BOKS grupa początk.
    10:30 czwartek
    FIT MAMA&BABY
    KASIA
    11:30 czwartek
    FITNESS DLA KOBIET W CIĄZY
    16:00 czwartek
    Zumba Kids
    17:00 czwartek
    MINI BOKS
    Jacek
    18:30 czwartek
    Zumba
    Dominika Borejza
    19:30 czwartek
    Obwodówka
    Przemek
    20:30 czwartek
    Trampoliny
    21:30 czwartek
    Sztangi
    Julita Pszczółka
    17:00 piątek
    Boks grupa srednio zaawansowana
    Jacek
    18:30 piątek
    Trampoliny
    Paulina
    19:30 piątek
    TBC/PŁASKI BRZUCH
    Żenia
    pokaż więcej
  • 12:00 dziś
    Joga
    18:30 poniedziałek
    Zgrabne nogi
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    08:30 wtorek
    Karate/ Sztuki Walki
    10:00 wtorek
    Gimnastyka/Yoga
    18:30 wtorek
    TBC
    19:30 wtorek
    Zdrowy Kręgosłup
    16:00 środa
    Zajęcia dla dzieci
    18:30 środa
    Pilates
    19:30 środa
    Brzuch, uda,pośladki
    08:30 czwartek
    Karate/ Sztuki Walki
    10:00 czwartek
    Gimnastyka/Yoga
    18:30 czwartek
    Trening Funkcjonalny
    19:30 czwartek
    Zdrowy Kręgosłup
    16:00 piątek
    Zajęcia dla dzieci
    17:30 piątek
    Gimnastyka 50 +
    19:30 piątek
    Latino Solo
    pokaż więcej
  • 19:30 wtorek
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
    19:30 czwartek
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
  • 18:30 poniedziałek
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
    18:30 środa
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
  • 18:00 wtorek
    Wing Tsun Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
    Piotr Karolewski
    18:00 wtorek
    Wing Tsun Kung Fu dla dzieci
    Tomasz Wasiljew
    18:00 czwartek
    Wing Tsun Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
    Piotr Karolewski
    18:00 czwartek
    Wing Tsun Kung Fu dla dzieci
    Tomasz Wasiljew
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Warszawa"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub