Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Targówek

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:00 piątek
    Joga
    09:00 piątek
    Stretching
    10:00 piątek
    Pole dance
    15:50 piątek
    Fit mama/aktywna mama
    16:50 piątek
    Akrobatyka dzieci/dorośli
    17:50 piątek
    Salsa solo/Mix taneczny dla kobiet
    18:50 piątek
    Taniec towarzyski użytkowy
    19:50 piątek
    Salsa solo/Taniec towarzyski użytkowy
    10:00 sobota
    Pole dance
    11:00 sobota
    Taniec brzucha
    12:00 sobota
    Latino/FEN FITness&Jump
    13:00 sobota
    Sexy dance/burleska
    14:00 sobota
    Taniec towarzyski użytkowy
    15:00 sobota
    Taniec towarzyski senior
    16:00 sobota
    Taniec towarzyski użytkowy dla dzieci
    09:00 niedziela
    Callanetics
    10:00 niedziela
    Stretching
    11:00 niedziela
    Sexy dance/burleska/FEN FITness&Jump
    12:00 niedziela
    Pole dance
    13:00 niedziela
    Taniec towarzyski użytkowy
    14:00 niedziela
    Pole dance
    15:00 niedziela
    Latino
    16:00 niedziela
    Taniec brzucha
    07:00 poniedziałek
    Pole dance
    15:50 poniedziałek
    Akrobatyka dorośli
    Aleksandra Sadowska
    16:50 poniedziałek
    Sexy dance/Kobiecy ruch
    17:50 poniedziałek
    Pole dance
    Sandra Tarasiewicz
    18:50 poniedziałek
    Taniec towarzyski użytkowy
    Iwona Gniazdowska
    19:50 poniedziałek
    Taniec towarzyski użytkowy
    Iwona Gniazdowska
    09:00 wtorek
    Pole dance
    10:00 wtorek
    Stretching
    11:00 wtorek
    Latino
    15:50 wtorek
    Kurs szpagatowy /Stretching
    Aleksandra Sadowska
    16:50 wtorek
    Pole dance
    17:50 wtorek
    Pole dance
    18:50 wtorek
    FEN FITness&Jump
    19:50 wtorek
    Taniec brzucha
    Karolina Kurnal
    07:00 środa
    Pole dance
    08:00 środa
    FEN FITness&Jump
    09:00 środa
    Zumba
    10:00 środa
    Joga
    11:00 środa
    Pole dance
    13:00 środa
    Stretching
    16:50 środa
    Moulin rouge burleska/Sexy dance
    17:50 środa
    Latino
    18:50 środa
    Pole dance
    Sandra Tarasiewicz
    19:50 środa
    Pole dance/Taniec towarzyski użytkowy
    pokaż więcej
  • Calypso Warszawa Targówek

    (1  opinia)

    08:15 piątek
    Płaski brzuch
    Paulina Snopkiewicz
    09:15 piątek
    Sexi pupa
    Paulina Snopkiewicz
    17:00 piątek
    Pilates
    Monika Raczyńska
    18:00 piątek
    Pump
    Monika Raczyńska
    19:00 piątek
    Spin bike
    Monika Raczyńska
    20:00 piątek
    Zumba
    Justyna Ceglińska
    21:00 piątek
    Cross Training
    Artur Sieraj
    09:00 sobota
    Zumba
    Justyna Ceglińska
    10:00 sobota
    Tabata + Stretch
    Paulina Szyluk-Lipińska
    11:00 sobota
    Pilates
    Paulina Szyluk-Lipińska
    12:00 sobota
    TBC
    Paulina Szyluk-Lipińska
    13:00 sobota
    Dance Kids gr. I
    Klaudia Łukasiak
    13:45 sobota
    Dance Kids gr. II
    Klaudia Łukasiak
    10:00 niedziela
    Pump
    Paulina Snopkiewicz
    11:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Paulina Snopkiewicz
    12:00 niedziela
    Aeroboxing
    Paulina Snopkiewicz
    13:00 niedziela
    Spin bike
    Monika Raczyńska
    08:15 poniedziałek
    TBC
    09:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    15:30 poniedziałek
    Dance Kids gr. II
    Klaudia Łukasiak
    16:15 poniedziałek
    Dance Kids gr. I
    Klaudia Łukasiak
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Paulina Snopkiewicz
    18:00 poniedziałek
    Pump
    Paulina Snopkiewicz
    19:00 poniedziałek
    Spin bike
    Monika Raczyńska
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Joanna Okoń-Szygenda
    21:00 poniedziałek
    Pilates / Stretch
    Joanna Okoń-Szygenda
    08:15 wtorek
    Płaski brzuch
    Paulina Snopkiewicz
    09:15 wtorek
    Aeroboxing
    Paulina Snopkiewicz
    18:00 wtorek
    ABT
    Dorota Religa
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Religa
    20:00 wtorek
    Zumba
    Justyna Ceglińska
    21:00 wtorek
    Boks
    Grzegorz Kozłowski
    08:15 środa
    Płaski brzuch
    Katarzyna Kozak
    09:15 środa
    Zajęcia senior
    Katarzyna Kozak
    17:00 środa
    Sexy pupa
    Paulina Snopkiewicz
    18:00 środa
    Aeroboxing
    Paulina Snopkiewicz
    19:00 środa
    Płaski brzuch
    Joanna Okoń-Szygenda
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Okoń-Szygenda
    21:00 środa
    Cross Training
    pokaż więcej
  • 09:00 piątek
    Pilates
    Monika Holc
    10:00 piątek
    TBC
    Monika Holc
    17:30 piątek
    TBC
    Krystian Gronek
    18:00 piątek
    zdrowy kęgosłup
    Patrycja Pałasz
    18:00 piątek
    Junior Class
    18:30 piątek
    FAT BURNING DANCE.
    Krystian Gronek
    19:00 piątek
    TBC
    Patrycja Pałasz
    19:00 piątek
    Spinning
    Adam Ostrowski
    19:30 piątek
    Zumba
    20:00 piątek
    Joga
    09:00 sobota
    TBC
    Monika Holc
    10:30 sobota
    Body mental
    Monika Holc
    10:30 sobota
    Step
    Iza Graś
    11:00 sobota
    Spinning
    11:30 sobota
    TBC
    Iza Graś
    10:00 niedziela
    TBC
    Krystian Gronek
    10:00 niedziela
    Spinning
    11:00 niedziela
    BODY PERFECT
    Krystian Gronek
    11:00 niedziela
    Spinning
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Monika Holc
    10:00 poniedziałek
    Senior Fit
    Monika Holc
    11:00 poniedziałek
    Joga
    16:30 poniedziałek
    Body mental
    Patrycja Pałasz
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Patrycja Pałasz
    18:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Roman Drabik
    18:00 poniedziałek
    Junior Class
    18:30 poniedziałek
    zdrowy kęgosłup
    Patrycja Pałasz
    19:00 poniedziałek
    FAT BURNING DANCE.
    Krystian Gronek
    19:00 poniedziałek
    Spinning
    Paweł Mamcarz
    19:30 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Ronge
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Krystian Gronek
    20:15 poniedziałek
    MMA
    Roman Drabik
    20:30 poniedziałek
    BODY PERFECT
    Agnieszka Ronge
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    07:30 wtorek
    Spinning
    Paweł Mamcarz
    09:00 wtorek
    TBC
    Joanna Zabłocka - Leonowicz
    10:00 wtorek
    zdrowy kęgosłup
    Katarzyna Szymańska
    11:00 wtorek
    Mama Baby Gym
    Katarzyna Szymańska
    12:00 wtorek
    Gimnastyka w ciąży
    Katarzyna Szymańska
    17:30 wtorek
    Body mental
    Monika Holc
    18:00 wtorek
    TBC
    Monika Witulska
    18:00 wtorek
    Balet kids
    Iza Graś
    18:30 wtorek
    TBC
    Monika Holc
    19:00 wtorek
    Pilates + Stretching
    Monika Witulska
    19:00 wtorek
    Spinning
    Sajmon
    19:30 wtorek
    Bodyperfect
    Agnieszka Ronge
    20:00 wtorek
    HI Dance
    Naserr Naij
    20:00 wtorek
    Spinning
    Sajmon
    20:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Agnieszka Ronge
    21:00 wtorek
    TBC
    Naserr Naij
    09:00 środa
    TBC
    Patrycja Pałasz
    10:00 środa
    Pilates z el. jogi
    Patrycja Pałasz
    16:30 środa
    Płaski brzuch + Stretching
    Monika Witulska
    17:30 środa
    TBC
    Monika Witulska
    18:00 środa
    TBC
    Monika Holc
    18:30 środa
    zdrowy kęgosłup
    Katarzyna Szymańska
    19:00 środa
    Spinning
    Adam Ostrowski
    19:00 środa
    FAT BURNING DANCE.
    Monika Holc
    19:30 środa
    TBC
    Joanna Zabłocka - Leonowicz
    20:00 środa
    Joga
    20:15 środa
    MMA
    Roman Drabik
    20:30 środa
    Body mental
    Joanna Zabłocka - Leonowicz
    21:00 środa
    TBC
    pokaż więcej
  • 17:30 piątek
    TBC / Płaski brzuch
    Marta Bilicz
    18:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Bilicz
    19:30 piątek
    Joga
    Hubert Suder
    10:00 sobota
    Zgrabne uda i pośladki
    Aneta Dąbrowska
    11:00 sobota
    Płaski brzuch
    Aneta Dąbrowska
    12:00 sobota
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    13:00 sobota
    Pilates/Zdrowy kręgosłup
    Dominika Czarencka
    14:00 sobota
    Body Shape
    Dominika Czarencka
    16:00 sobota
    Salsation
    Natalia Kowalska
    10:00 niedziela
    Płaski brzuch / Stretching
    Marta Bilicz
    11:00 niedziela
    TBC
    Marta Bilicz
    12:00 niedziela
    Zumba
    Aleksander Morowiec
    13:00 niedziela
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    14:00 niedziela
    Salsation
    Magda Wasiuk
    17:30 poniedziałek
    Joga
    Hubert Suder
    18:30 poniedziałek
    Energy Challenge
    Mariola Małachowska
    19:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Mariola Małachowska
    20:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Mariola Małachowska
    21:30 poniedziałek
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    16:30 wtorek
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    17:30 wtorek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    18:30 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Kamila Smogorzewska
    19:30 wtorek
    Pilates
    Kamila Smogorzewska
    20:30 wtorek
    TBC
    Marta Bilicz
    21:30 wtorek
    Zumba
    Agata Soszyńska
    16:30 środa
    Power TBC/Brzuch
    Joanna Kłosińska
    17:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Joanna Kłosińska
    18:30 środa
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    19:30 środa
    Energy Pump
    Mariola Małachowska
    20:30 środa
    TBC
    Mariola Małachowska
    21:30 środa
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    pokaż więcej
  • 08:00 piątek
    Płaski brzuch i rozciąganie
    Piotr Żelazowski
    08:45 piątek
    Joga
    Artur Gabrysiak
    09:00 piątek
    Brzuchy
    09:00 piątek
    Cycling
    Mariusz Szewczyk
    10:00 piątek
    FitGym
    Mariusz Szewczyk
    11:00 piątek
    ABT
    Liza Korol
    12:00 piątek
    Ćwicząca mama
    Liza Korol
    18:00 piątek
    Step
    Marzena Kostyk
    18:00 piątek
    ABT
    Monika Staręga
    18:30 piątek
    Brzuchy
    19:00 piątek
    Cycling
    Agnieszka Nowak
    19:00 piątek
    FitGym
    Marzena Kostyk
    19:00 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    Monika Staręga
    19:30 piątek
    Brzuchy
    20:00 piątek
    Zumba
    Dorota Hartfil
    20:30 piątek
    Brzuchy
    21:00 piątek
    BJJ
    08:45 sobota
    Joga
    Artur Gabrysiak
    09:00 sobota
    TBC
    Izabela Kotulińska
    09:00 sobota
    Brzuchy
    10:00 sobota
    ABT
    Izabela Kotulińska
    10:00 sobota
    G-workOUT
    Jakub Orłowski
    10:00 sobota
    Cycling
    Jarosław Jędral
    10:00 sobota
    MMA
    Artur Diadia
    11:00 sobota
    Zumba
    Dorota Hartfil
    11:00 sobota
    Korektywa Junior
    12:00 sobota
    Zumba
    Dorota Hartfil
    12:00 sobota
    Brzuchy
    13:00 sobota
    Kickboxing Junior
    Rafał Jackiewicz
    18:00 sobota
    G-core & G-stretch
    09:00 niedziela
    TBC
    Monika Chruściel
    09:00 niedziela
    Brzuchy
    10:00 niedziela
    Cellu-burn
    Monika Chruściel
    11:00 niedziela
    G-Family
    Artur Diadia
    12:00 niedziela
    Brzuchy
    12:00 niedziela
    MMA
    Artur Diadia
    17:30 niedziela
    G-core & G-stretch
    18:00 niedziela
    Cycling
    Magdalena Zielińska
    06:15 poniedziałek
    BJJ
    08:00 poniedziałek
    Płaski brzuch i rozciąganie
    Jakub Orłowski
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Agata Chmielewska
    10:00 poniedziałek
    Piłki
    10:00 poniedziałek
    Cycling
    Michał Czobicz
    11:00 poniedziałek
    Pilates
    12:00 poniedziałek
    Aktywna w ciąży
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Ola Łużecka
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy Kręgosłup
    Elżbieta Kowerdzej
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Ola Łużecka
    18:30 poniedziałek
    Brzuchy
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Ola Łużecka
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    Elżbieta Kowerdzej
    19:00 poniedziałek
    G-Functional Training
    Anna Wangryn
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Mariusz Szewczyk
    19:30 poniedziałek
    Brzuchy
    20:00 poniedziałek
    FitGym
    Mariusz Szewczyk
    20:00 poniedziałek
    ABT
    Elżbieta Kowerdzej
    20:30 poniedziałek
    Brzuchy
    21:00 poniedziałek
    Fight Club
    Rafał Jackiewicz
    07:00 wtorek
    Cycling
    Magdalena Zielińska
    08:30 wtorek
    Step
    Dorota Szymańska
    08:45 wtorek
    Joga
    Artur Gabrysiak
    09:30 wtorek
    FitGym
    Dorota Szymańska
    11:00 wtorek
    TBC
    Elżbieta Kowerdzej
    12:00 wtorek
    Ćwicząca mama
    Piotr Lasocki
    12:00 wtorek
    Zumba
    Arek Skrok
    16:45 wtorek
    Judo dla dzieci
    Łukasz Wójcik
    17:00 wtorek
    TBC
    Ola Łużecka
    17:15 wtorek
    Judo dla dzieci
    Łukasz Wójcik
    18:00 wtorek
    Judo dla dzieci
    Łukasz Wójcik
    18:00 wtorek
    Speedball
    Ola Ciechalska
    18:30 wtorek
    Brzuchy
    19:00 wtorek
    Extreme Body Training
    Ola Ciechalska
    19:00 wtorek
    Samoobrona / Judo dla dorosłych
    Łukasz Wójcik
    19:30 wtorek
    Brzuchy
    20:00 wtorek
    G - Cross
    Piotr Żelazowski
    20:00 wtorek
    Latino
    Żora Korolyov
    20:00 wtorek
    Zumba
    Dorota Hartfil
    20:00 wtorek
    Cinema bike
    Daniel Czajkowski
    20:30 wtorek
    Brzuchy
    21:00 wtorek
    Płaski brzuch i rozciąganie
    Piotr Żelazowski
    09:00 środa
    ABT
    Agata Chmielewska
    09:00 środa
    Brzuchy
    10:00 środa
    Piłki
    Monika Chruściel
    10:00 środa
    Cycling
    Michał Czobicz
    11:00 środa
    Zdrowy Kręgosłup
    Monika Staręga
    11:00 środa
    TBC
    Elżbieta Kowerdzej
    12:00 środa
    Aktywna w ciąży
    Monika Staręga
    18:00 środa
    TBC
    Ewelina Grabowska
    18:00 środa
    G-core & G-stretch
    18:00 środa
    TRX
    Arek Skrok
    18:30 środa
    Brzuchy
    19:00 środa
    Shape
    Ewelina Grabowska
    19:00 środa
    FitGym
    Izabela Kotulińska
    19:00 środa
    Cycling
    Mariusz Szewczyk
    19:30 środa
    Brzuchy
    20:00 środa
    TMT
    Ewelina Grabowska
    20:00 środa
    G - Fusion Dance
    Katarzyna Pińska
    20:00 środa
    Cycling
    Mariusz Szewczyk
    20:30 środa
    Brzuchy
    21:00 środa
    BJJ
    21:00 środa
    Stretching
    Katarzyna Pińska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 08:15 piątek
    Cardioshape
    Renata Kołodziejczyk
    09:15 piątek
    Płaski brzuch
    Renata Kołodziejczyk
    16:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Marzena Matuszewska
    18:00 piątek
    TBC
    Mateusz Hajda
    19:00 piątek
    Magic Bar
    Mateusz Hajda
    20:00 piątek
    Zumba
    Olga Marek
    20:00 piątek
    Salsation
    Olga Marek
    21:00 piątek
    Zumba
    Mateusz Osiadacz
    09:00 sobota
    Joga
    Grażyna Masłowska
    09:15 sobota
    TBC
    Marta Gajewska
    10:15 sobota
    Płaski brzuch
    Marta Gajewska
    11:15 sobota
    CrossCamp
    Kamil Kaczmarczyk
    09:15 niedziela
    Cardioshape
    Renata Kołodziejczyk
    10:15 niedziela
    Magic Bar
    Alina Guzenda
    11:15 niedziela
    Pupomania
    Alina Guzenda
    12:15 niedziela
    Zumba toning
    Olga Marek
    08:15 poniedziałek
    TBC
    Renata Kołodziejczyk
    08:15 poniedziałek
    Joga
    Grażyna Masłowska
    09:15 poniedziałek
    Bodycombat
    Renata Kołodziejczyk
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Boniecka
    18:00 poniedziałek
    HIIT
    Karol Ciborowski
    18:30 poniedziałek
    X-core
    Ewa Boniecka
    18:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Ewa Boniecka
    19:00 poniedziałek
    Step
    Karol Ciborowski
    19:30 poniedziałek
    Pupomania
    Alina Guzenda
    20:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Patrycja Ryjak
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    Mateusz Osiadacz
    21:00 poniedziałek
    TBC
    Patrycja Ryjak
    08:15 wtorek
    Magic Bar
    Magda Hejnrych
    09:15 wtorek
    Płaski brzuch
    Magda Hejnrych
    17:30 wtorek
    TBC
    Magda Hejnrych
    18:00 wtorek
    Bodycombat
    Karol Ciborowski
    18:00 wtorek
    Cross cage
    Przemek Żochowski
    18:30 wtorek
    Cardioshape
    Magda Hejnrych
    19:00 wtorek
    Magic Bar
    Karol Ciborowski
    19:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Masłowska
    20:00 wtorek
    Salsation
    Katarzyna Gnich
    20:30 wtorek
    Joga
    Grażyna Masłowska
    21:00 wtorek
    Zumba toning
    Olga Marek
    08:15 środa
    Pupomania
    Karol Czerwiński
    09:15 środa
    TBC
    Karol Czerwiński
    10:15 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Renata Kołodziejczyk
    17:30 środa
    TBC
    Nasser Naji
    18:00 środa
    Magic Bar
    Magda Hejnrych
    18:30 środa
    Hi Dance
    Nasser Naji
    19:00 środa
    Zumba
    Mateusz Osiadacz
    19:30 środa
    Płaski brzuch
    Magda Hejnrych
    20:00 środa
    TBC
    Alina Guzenda
    20:30 środa
    Pilates
    Magda Hejnrych
    21:00 środa
    Salsation
    Olga Marek
    pokaż więcej
  • 16:00 piątek
    Kickboxing/ Muay Thai
    18:00 piątek
    Kickboxing/ Muay Thai
    16:00 poniedziałek
    Kickboxing/ Muay Thai
    19:00 poniedziałek
    Aerobik
    20:30 poniedziałek
    Boks
    19:00 wtorek
    Aerobic
    20:00 wtorek
    Kickboxing/ Muay Thai
    16:00 środa
    Kickboxing/ Muay Thai
    21:00 środa
    Boks
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    Boks
    12:00 sobota
    Krav Maga
    18:30 poniedziałek
    Krav Maga
    19:00 poniedziałek
    Boks
    20:00 poniedziałek
    Krav Maga
    17:30 wtorek
    Aerobic STEP
    18:30 wtorek
    TBC
    19:00 wtorek
    Krav Maga
    21:00 wtorek
    Krav Maga
    19:00 środa
    Boks
    20:00 środa
    Krav Maga
    pokaż więcej
  • 10:00 piątek
    Trening funkcjonalny
    17:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    17:00 piątek
    Judo
    18:00 piątek
    Trening funkcjonalny
    19:30 piątek
    Aqua aerobic
    20:00 piątek
    Aqua aerobic
    20:30 piątek
    Boks z elementami kickboxingu
    10:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    17:00 sobota
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    10:00 niedziela
    Trening funkcjonalny
    10:00 niedziela
    Taekwondo
    17:00 niedziela
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 niedziela
    Trening funkcjonalny
    10:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    17:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    17:30 poniedziałek
    Judo
    18:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    19:45 poniedziałek
    Aqua aerobic
    20:15 poniedziałek
    Aqua aerobic
    20:30 poniedziałek
    Boks z elementami kickboxingu
    20:45 poniedziałek
    Aqua aerobic
    10:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    17:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    18:00 wtorek
    Judo
    20:00 wtorek
    Taekwondo
    20:30 wtorek
    Aqua Zumba
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski
    10:00 środa
    Trening funkcjonalny
    17:00 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 środa
    Trening funkcjonalny
    19:45 środa
    Aqua aerobic
    20:00 środa
    Taekwondo
    20:15 środa
    Aqua aerobic
    20:30 środa
    Boks z elementami kickboxingu
    20:45 środa
    Aqua aerobic
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Targówek"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub