Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Ochota

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:30 czwartek
    Pilates Dance
    Emilia Lis
    18:30 czwartek
    Pilates
    Emilia Lis
    16:30 wtorek
    Pilates
    Emilia Lis
    17:30 wtorek
    Pilates
    Emilia Lis
    18:30 wtorek
    Fit Dance
    Emilia Lis
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Total Fitness Ochota

    (1  opinia)

    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Andrzejewska
    18:00 czwartek
    Projekt forma
    Katarzyna Wanat
    19:00 czwartek
    Nike training club
    Natalia Gołębiewska
    19:00 czwartek
    Total TRX
    Szymon Paciej
    20:00 czwartek
    Zumba
    Krystian Porębski
    21:00 czwartek
    Zumba
    Krystian Porębski
    21:00 czwartek
    CrossCage
    Piotr Gerej
    18:00 piątek
    Zumba
    Krystian Porębski
    18:00 piątek
    Urbhanize
    Krystian Porębski
    19:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Patrycja Wrońska
    20:00 piątek
    Shape & Stretch
    Patrycja Wrońska
    10:30 sobota
    Sexy pupa
    Agnieszka Łukasik
    11:30 sobota
    Pilates
    Agnieszka Łukasik
    10:30 niedziela
    TBC
    Ewa Kula
    11:30 niedziela
    Stretching
    Ewa Kula
    17:00 poniedziałek
    Body shape
    Beata Niedźwiedź
    18:00 poniedziałek
    Nike training club
    Lidia Zamyłko
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Lidia Zamyłko
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Dominika Koryńska
    20:00 poniedziałek
    Total Cross
    Piotr Gerej
    21:00 poniedziałek
    Boks
    Norbert Dąbrowski
    17:00 wtorek
    TBC
    Paulina Ostrowska
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Paulina Ostrowska
    19:00 wtorek
    Zumba
    Oktawian Zagórski
    19:00 wtorek
    CrossCage
    Barbara Kozłowska
    19:30 wtorek
    Kettlebells
    Szymon Paciej
    20:00 wtorek
    Total pump
    Damian Bednarek
    21:00 wtorek
    Stretching
    Damian Bednarek
    pokaż więcej
  • Athletica

    (1  opinia)

    16:15 czwartek
    Body shape
    Patrycja Powierża
    17:15 czwartek
    Zumba
    Patrycja Powierża
    18:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Łukasik
    19:15 czwartek
    TBC
    Natalia Łukasik
    20:15 czwartek
    Power pump
    Natalia Łukasik
    07:15 piątek
    Forma
    Kasia Wanat
    16:15 piątek
    Płaski brzuch
    Natalia Łukasik
    17:15 piątek
    Pupomania
    Natalia Łukasik
    18:15 piątek
    Pilates
    Natalia Łukasik
    19:15 piątek
    Insanity
    Wiktor Korzeniowski
    20:15 piątek
    Cross training
    Andrzej Bartoszuk
    10:15 sobota
    Fit Ball
    Alicja Gajlewicz
    11:15 sobota
    Turbo spalanie
    Alicja Gajlewicz
    12:15 sobota
    Brzuch i stretching
    Alicja Gajlewicz
    10:15 niedziela
    TBC
    Kasia Santolak
    11:15 niedziela
    Power pump
    Kasia Santolak
    12:15 niedziela
    Forma
    Kasia Wanat
    16:15 poniedziałek
    Fit Ball
    Agata Woźniak
    17:15 poniedziałek
    Energy workout
    Agata Woźniak
    18:15 poniedziałek
    Cross training
    Andrzej Bartoszuk
    19:15 poniedziałek
    ABT
    Kasia Santolak
    20:15 poniedziałek
    Brzuch i stretching
    Kasia Santolak
    16:15 wtorek
    TBC
    Patrycja Powierża
    17:15 wtorek
    Zumba
    Patrycja Powierża
    18:15 wtorek
    Pupomania
    Natalia Łukasik
    19:15 wtorek
    Pilates
    Natalia Łukasik
    20:15 wtorek
    NCF
    Wiktor Korzeniowski
    pokaż więcej
  • 09:30 czwartek
    TBC
    Monika Dziaczkowska
    16:15 czwartek
    TBC / Stretching
    Marzena Moczała
    17:15 czwartek
    Body Line / Step
    Marzena Moczała
    18:15 czwartek
    TBC / Fat Burning
    Katarzyna Radzio
    19:15 czwartek
    Zumba
    Marta Łojek
    20:15 czwartek
    ABT / Fat Burning
    Katarzyna Radzio
    09:30 piątek
    TBC / Piłki
    Iwona Popiołek
    17:15 piątek
    ABT
    Marta Gorzałczyńska
    18:15 piątek
    ABT / Super brzuch
    Marta Gorzałczyńska
    19:15 piątek
    Pilates z aromaterapią
    Patrycja Różańska-Zając
    09:15 sobota
    ABT
    Marzena Moczała
    10:15 sobota
    TBC
    Marzena Moczała
    11:15 sobota
    Zumba
    Marta Łojek
    09:15 niedziela
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    10:15 niedziela
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    11:30 niedziela
    TBC
    12:30 niedziela
    ABT
    09:30 poniedziałek
    Body Line
    16:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup / Stretching
    Iwona Popiołek
    17:15 poniedziałek
    TBC
    18:15 poniedziałek
    Zumba
    Marta Łojek
    19:15 poniedziałek
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    20:15 poniedziałek
    ABT / Fat Burning
    Katarzyna Radzio
    09:30 wtorek
    TBC / Super brzuch
    Marzena Moczała
    16:15 wtorek
    Pilates Power Dance
    Marzena Moczała
    17:15 wtorek
    TBC / Super brzuch
    Marzena Moczała
    18:15 wtorek
    TBC
    Monika Dziaczkowska
    19:15 wtorek
    Power ABT
    Monika Dziaczkowska
    20:15 wtorek
    Super brzuch i nogi
    Marta Gorzałczyńska
    pokaż więcej
  • 07:00 czwartek
    Power Wake UP
    Marta Ormaniec
    09:00 czwartek
    Pilates / Stretching
    Beata Niedźwiedź
    10:30 czwartek
    Aqua
    Mikołaj Kucharski
    17:30 czwartek
    Turbo spalanie
    Alicja Gajelewicz
    18:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Kalińska
    18:30 czwartek
    TBC
    Alicja Gajelewicz
    19:30 czwartek
    Spinning
    Piotr Górka
    19:30 czwartek
    Body Shape
    Marta Kalińska
    20:30 czwartek
    Brzuchy
    Mariusz Kwiatkowski
    09:00 piątek
    Power TBC
    Monika Dziaczkowska
    10:30 piątek
    Aqua
    Monika Dziaczkowska
    17:15 piątek
    Joga
    Tymoteusz
    18:30 piątek
    Zumba
    Karolina Cwyl
    09:15 sobota
    Pilates
    Patrycja Różańska
    10:30 sobota
    Interwał
    Żaneta Rosińska
    11:30 sobota
    TBC
    Żaneta Rosińska
    17:30 sobota
    Body Pump
    Żaneta Rosińska
    15:00 niedziela
    TBC
    Alicja Gajelewicz
    16:00 niedziela
    Pilates + Stretching
    Alicja Gajelewicz
    08:30 poniedziałek
    Rower&Brzuch
    Monika Dziaczkowska
    09:30 poniedziałek
    Fat burning + Brzuch
    Monika Dziaczkowska
    10:30 poniedziałek
    Aqua
    Monika Dziaczkowska
    17:30 poniedziałek
    Body Pump
    Alicja Gajelewicz
    18:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Monika Pasterniak
    18:30 poniedziałek
    Aqua
    Rafał Kogut
    19:30 poniedziałek
    ABT&STRETCH
    Monika Pasterniak
    20:30 poniedziałek
    Sporty walki
    Paweł Pałyska
    20:30 poniedziałek
    Power Pump
    Monika Pasterniak
    07:00 wtorek
    Power Wake UP
    Marta Ormaniec
    08:15 wtorek
    Pilates
    Patrycja Różańska
    09:30 wtorek
    Power ABT
    Monika Dziaczkowska
    10:30 wtorek
    Aqua
    Mikołaj Kucharski
    17:30 wtorek
    TBC
    Alicja Gajelewicz
    18:30 wtorek
    ABT
    Alicja Gajelewicz
    18:30 wtorek
    Zumba
    Karolina Cwyl
    18:30 wtorek
    Aqua
    Rafał Kogut
    19:30 wtorek
    Stretching
    Małgorzata Rećko
    19:30 wtorek
    Spinning
    Michalina Błażkiewicz
    20:30 wtorek
    Joga
    Małgorzata Rećko
    20:30 wtorek
    Brzuchy
    Mariusz Kwiatkowski
    pokaż więcej
  • 17:00 czwartek
    Joga klasyczna (poziom 0)
    Marta Anna Leszczyńska
    18:00 czwartek
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    19:05 czwartek
    Joga klasyczna
    Marta Anna Leszczyńska
    20:30 czwartek
    Pilates z foam roller - wieczorne odprężenie
    Patrycja Różańska-Zając
    07:45 piątek
    Joga - poranne powitanie słońca
    Marta Anna Leszczyńska
    17:00 piątek
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Iwona Popiołek
    19:15 piątek
    Ashtanga Vinyasa Joga
    09:00 sobota
    Joga
    Marta Anna Leszczyńska
    10:30 sobota
    Pilates o poranku
    Patrycja Różańska-Zając
    11:30 sobota
    Super Brzuch
    Monika Pęconek
    12:30 sobota
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    07:30 poniedziałek
    Pilates o poranku
    Patrycja Różańska-Zając
    17:00 poniedziałek
    Piłki z elementami pilatesu
    Joanna Stachowska
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Patrycja Różańska-Zając
    19:00 poniedziałek
    Body Line
    Katarzyna Radzio
    20:05 poniedziałek
    Ashtanga Vinyasa Yoga (gr. średniozaawansowana)
    08:00 wtorek
    Joga - poranne powitanie słońca
    Marta Anna Leszczyńska
    17:00 wtorek
    Super Brzuch
    Monika Pęconek
    18:00 wtorek
    Pilates z foam roller
    Patrycja Różańska-Zając
    19:05 wtorek
    Kalari joga
    Monika Pęconek
    20:30 wtorek
    Pilates z foam roller - wieczorne odprężenie
    Patrycja Różańska-Zając
    pokaż więcej
  • 07:30 czwartek
    Total Fit
    Adrianna Kalisz
    16:30 czwartek
    TBC
    Katarzyna Grzywacz
    17:00 czwartek
    Sunfit
    17:30 czwartek
    Joga
    Agata Zieleniak
    18:00 czwartek
    Brzuchy
    19:30 czwartek
    BJJ
    Paweł Kaczyński
    06:45 piątek
    Power Fit
    Natalia Frost
    16:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Grzywacz
    17:00 piątek
    Brzuchy
    17:30 piątek
    fitGym
    Katarzyna Grzywacz
    18:30 piątek
    Stretching
    07:00 poniedziałek
    TBC
    Natalia Frost
    16:30 poniedziałek
    Salsation
    Jacek Kowalczyk
    17:00 poniedziałek
    TRX
    17:30 poniedziałek
    Cycling
    Jacek Kowalczyk
    18:30 poniedziałek
    Brzuchy
    19:30 poniedziałek
    BJJ
    Paweł Kaczyński
    07:30 wtorek
    Total Fit
    Adrianna Kalisz
    16:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Natalia Frost
    17:00 wtorek
    Sunfit
    17:30 wtorek
    Boks
    Rafał Jackiewicz
    18:30 wtorek
    Brzuchy
    19:30 wtorek
    BJJ
    Paweł Kaczyński
    pokaż więcej
  • 18:00 czwartek
    GR20/PD2
    18:00 czwartek
    GR19/PD1
    GRUPA ROZPOCZNIE ZAJĘCIA W MOMENCIE UZBIERANIA SIĘ 6 OSÓB
    19:00 czwartek
    GR12/PD4
    19:00 czwartek
    GR18/PD1
    20:00 czwartek
    GR22/PD1
    20:00 czwartek
    GR21/PD1
    17:00 piątek
    STRETCHING
    18:00 piątek
    WŁ GR6/PD2
    17:00 poniedziałek
    GR1/PD1
    18:00 poniedziałek
    GR3/PD2
    18:00 poniedziałek
    GR2/PD1
    19:00 poniedziałek
    GR4/PD1
    20:00 poniedziałek
    GR7/PD2
    20:00 poniedziałek
    WŁ GR6/PD2
    21:00 poniedziałek
    GR17/PD2
    19:00 wtorek
    GR12/PD4
    19:00 wtorek
    GR21/PD1
    20:00 wtorek
    GR13/PD1
    GRUPA ROZPOCZNIE ZAJĘCIA W MOMENCIE UZBIERANIA SIĘ 6 OSÓB
    pokaż więcej
  • 08:00 czwartek
    TBC
    Aleksandra Ciechalska
    09:00 czwartek
    FitGym
    Aleksandra Ciechalska
    17:00 czwartek
    Cellustop&stretch
    Izabela Malarczyk
    17:30 czwartek
    Pole Dance
    Elżbieta Łojszczyk
    18:00 czwartek
    Step&Shape
    Izabela Malarczyk
    18:30 czwartek
    Brzuchy
    18:30 czwartek
    Joga
    Grzegorz Węgłowski
    19:00 czwartek
    Brzuch uda pośladki
    Izabela Malarczyk
    19:00 czwartek
    Cycling
    Wojciech Wołaszczuk
    20:00 czwartek
    Dance
    Julka Smolińska
    20:00 czwartek
    Kickboxing
    Wiktor Brański
    20:00 czwartek
    Cycling
    Wojciech Wołaszczuk
    07:00 piątek
    Cycling
    Michał Czobicz
    08:00 piątek
    Power Fit
    Natalia Frost
    09:00 piątek
    TBC
    Aleksanda Łużecka
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup/Stretching
    Natalia Frost
    10:00 piątek
    Zumba
    Aleksanda Łużecka
    17:30 piątek
    Boks
    Rafał Jackiewicz
    18:00 piątek
    Total Fit
    Adrianna Kalisz
    18:30 piątek
    Brzuchy
    19:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup/Stretching
    Magadalena Kowalska
    19:00 piątek
    FitGym
    Katarzyna Grzywacz
    09:00 sobota
    TBC
    Adrianna Kalisz
    09:00 sobota
    Joga
    Adam Jan
    10:00 sobota
    Cellustop&stretch
    Adrianna Kalisz
    11:00 sobota
    Capoeira
    11:00 sobota
    Przygotowanie do sezonu zimowego
    Mariusz Hanclik
    15:00 sobota
    Szermierka
    18:30 sobota
    Brzuchy
    10:00 niedziela
    TBC
    Izabela Malarczyk
    11:00 niedziela
    Trening interwałowy
    Izabela Malarczyk
    12:00 niedziela
    Salsa Solo
    Jacek Kowalczyk
    13:00 niedziela
    Salsation
    Jacek Kowalczyk
    18:30 niedziela
    Brzuchy
    07:00 poniedziałek
    Total Fit
    Adrianna Kalisz
    08:00 poniedziałek
    Cellustop&stretch
    Adrianna Kalisz
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Aleksandra Ciechalska
    17:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup/Stretching
    Adrianna Kalisz
    18:00 poniedziałek
    Speedball
    Aleksandra Ciechalska
    18:30 poniedziałek
    TRX
    Magdalena Kapicka
    18:30 poniedziałek
    Brzuchy
    19:00 poniedziałek
    FitGym
    Aleksandra Ciechalska
    19:00 poniedziałek
    Energy Bike
    Piotr Jakieła
    19:30 poniedziałek
    Gravity Joga
    Magdalena Kapicka
    20:00 poniedziałek
    Salsation
    Jacek Kowalczyk
    07:00 wtorek
    Cycling
    Michał Czobicz
    08:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Julka Smolińska
    09:00 wtorek
    FitGym
    Julka Smolińska
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Izabela Malarczyk
    18:00 wtorek
    Przygotowanie do sezonu zimowego
    Mariusz Hanclik
    18:00 wtorek
    Pilates
    Natalia Frost
    18:00 wtorek
    Piłki
    Izabela Malarczyk
    18:30 wtorek
    Brzuchy
    19:00 wtorek
    Kickboxing
    Wiktor Brański
    19:00 wtorek
    Cycling
    Maciej Mycielski
    19:00 wtorek
    Trening interwałowy
    Izabela Malarczyk
    20:00 wtorek
    Cycling
    Maciej Mycielski
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Ochota"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub