Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Praga-Południe

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • CrossFit GCW

    (1  opinia)

    07:00 czwartek
    WOD
    08:00 czwartek
    BEGINNERS
    09:00 czwartek
    WOD
    10:00 czwartek
    OPEN GYM
    12:00 czwartek
    WOD
    13:00 czwartek
    OPEN GYM
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    INTRO I WOD
    20:00 czwartek
    BEGINNERS
    21:00 czwartek
    WOD
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    WOD
    10:00 piątek
    OPEN GYM
    12:00 piątek
    WOD
    13:00 piątek
    OPEN GYM
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    WOD
    19:00 piątek
    WOD
    20:00 piątek
    BEGINNERS
    21:00 piątek
    WOD
    09:30 sobota
    TEAM WOD
    11:00 sobota
    BEGINNERS I GIMNASTICS
    12:30 sobota
    WEIGHTLIFTING
    14:00 sobota
    OPEN GYM
    10:00 niedziela
    OPEN GYM
    11:00 niedziela
    Crossfit Kids
    12:00 niedziela
    OPEN GYM
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    WOD
    10:00 poniedziałek
    OPEN GYM
    12:00 poniedziałek
    WOD
    13:00 poniedziałek
    OPEN GYM
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    BEGINNERS
    21:00 poniedziałek
    WOD
    07:00 wtorek
    WOD
    08:00 wtorek
    BEGINNERS
    09:00 wtorek
    WOD
    10:00 wtorek
    OPEN GYM
    12:00 wtorek
    WOD
    13:00 wtorek
    OPEN GYM
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    INTRO I WOD
    20:00 wtorek
    BEGINNERS
    21:00 wtorek
    WOD
    pokaż więcej
  • 16:00 czwartek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    17:00 czwartek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    18:00 czwartek
    Pole dance poziom 2
    Iza Bitowt
    19:00 czwartek
    Pole dance poziom 1 & 2
    Iza Bitowt
    20:00 czwartek
    Kurs Pole dance
    Aleksandra Horubala
    21:00 czwartek
    Pole dance poziom 1
    Aleksandra Horubala
    17:00 piątek
    Sznurki i szpagaty
    Anna Łukasiak
    18:00 piątek
    Stretching
    Anna Łukasiak
    11:00 sobota
    Akrobatyka od podstaw
    Sandra Kostyk
    12:00 sobota
    Pole dance Open Level
    Sandra Kostyk
    18:00 niedziela
    Pole dance Open Level
    Kama Nienaltowska
    19:00 niedziela
    Pole dance Basic
    Kama Nienaltowska
    07:30 poniedziałek
    Pole dance Open Level
    Sandra Kostyk
    08:30 poniedziałek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    09:30 poniedziałek
    Kurs szpagatowy
    Sandra Kostyk
    17:00 poniedziałek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    18:00 poniedziałek
    Pole dance poziom 1
    Sandra Kostyk
    19:00 poniedziałek
    Kurs Pole dance Kontynuacja
    Anna Łukasiak
    20:00 poniedziałek
    Kurs Pole dance
    Anna Łukasiak
    21:00 poniedziałek
    Kurs szpagatowy
    Anna Łukasiak
    16:00 wtorek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    17:00 wtorek
    Pole dance Basic
    Sandra Kostyk
    18:00 wtorek
    Pole dance poziom 2
    Iza Bitowt
    19:00 wtorek
    Pole dance poziom 1 & 2
    Iza Bitowt
    20:00 wtorek
    Kurs Pole dance
    Aleksandra Horubala
    21:00 wtorek
    Pole dance poziom 1
    Aleksandra Horubala
    pokaż więcej
  • 17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Płaski brzuch
    20:00 czwartek
    Nordic Walking
    20:00 czwartek
    Yoga
    Ela K.
    17:00 piątek
    HIP HOP (4-7 lat)
    18:00 piątek
    HIP HOP (8-12 lat)
    19:00 piątek
    HIP HOP średniozaawansowani (8-12 lat)
    Paweł Z
    09:00 poniedziałek
    Yoga Kregosłupa
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 poniedziałek
    Sexy uda, brzuch i pośladki
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Płaski brzuch
    20:00 wtorek
    Nordic Walking
    20:00 wtorek
    Yoga
    Ela K.
    pokaż więcej
  • 10:00 czwartek
    Styl Wu (Hao) Tai Chi
    Andrzej Kalisz
    18:45 czwartek
    Yiquan
    Andrzej Kalisz
    17:20 piątek
    Qigong
    Andrzej Kalisz
    18:45 piątek
    Styl Wu (Hao) Tai Chi
    Andrzej Kalisz
    17:20 poniedziałek
    Styl Wu (Hao) Tai Chi
    Andrzej Kalisz
    20:10 poniedziałek
    Styl Wu (Hao) Tai Chi
    Andrzej Kalisz
    10:00 wtorek
    Styl Wu (Hao) Tai Chi
    Andrzej Kalisz
    18:45 wtorek
    Yiquan
    Andrzej Kalisz
    20:00 wtorek
    Qigong
    Andrzej Kalisz
    pokaż więcej
  • 13:00 czwartek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Łukasz Klaś
    15:00 czwartek
    Senior starszy sprawniejszy
    Czekaj Dariusz
    17:00 czwartek
    Nauka Pływania dla dzieci-Etap I
    Damian Zakaszewski
    17:00 czwartek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap III
    Czekaj Dariusz
    17:30 czwartek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap II
    Damian Zakaszewski
    17:30 czwartek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap IV
    Arkadiusz Rosłonek
    18:00 czwartek
    Tabata
    Magdalena Merkel
    18:00 czwartek
    Przedszkolaki 3-4,5 latki
    Czekaj Dariusz
    18:00 czwartek
    Nauka plywani dla dzieci - Etap V
    Arkadiusz Rosłonek
    18:30 czwartek
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Arkadiusz Rosłonek
    18:30 czwartek
    Doskonalenie pływania
    Czekaj Dariusz
    19:00 czwartek
    TBC
    Magdalena Merkel
    19:00 czwartek
    Przedszkolaki III (4,5-6lat)
    Czekaj Dariusz
    07:30 piątek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Andrzej Sękowski
    14:30 piątek
    Senior starszy sprawniejszy
    Łukasz Klaś
    15:30 piątek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Łukasz Klaś
    16:00 piątek
    Sprawny senior
    17:00 piątek
    Zajęcia sztuk walki dla dzieci
    Michał Majewski
    17:00 piątek
    Nauka Pływania dla dzieci-Etap I
    Gos Mariusz
    17:30 piątek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap II
    Gos Mariusz
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kurstak
    18:00 piątek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap II
    Łukasz Klaś
    18:00 piątek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap III
    Czekaj Dariusz
    18:30 piątek
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Gos Mariusz
    18:30 piątek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap IV
    Łukasz Klaś
    19:00 piątek
    Cellulit Stop + Płaski Brzuch
    Agnieszka Kurstak
    19:00 piątek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap III
    Czekaj Dariusz
    19:30 piątek
    Aqua aerobic
    Paweł Praczyk
    20:00 piątek
    Ćwiczenia ogólnorozwojowe
    20:00 piątek
    Aqua aerobic
    Paweł Praczyk
    09:00 sobota
    Niemowlaki 3 mies. - 1,5 roku
    Puchalski Marek
    09:30 sobota
    Przedszkolaki 3-4,5 latki
    Puchalski Marek
    10:30 sobota
    Niemowlaki 1,5 - 3 lata
    Puchalski Marek
    11:00 sobota
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Puchalski Marek
    12:00 sobota
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Puchalski Marek
    07:30 poniedziałek
    Senior starszy sprawniejszy
    Rudnik Robert
    14:00 poniedziałek
    Sprawny senior
    17:00 poniedziałek
    Nauka Pływania dla dzieci-Etap I
    Andrzej Sękowski
    17:30 poniedziałek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap II
    Ekler Michał
    17:30 poniedziałek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap III
    Tomasz Mitura
    18:00 poniedziałek
    Przedszkolaki 3-4,5 latki
    Ekler Michał
    18:00 poniedziałek
    Dynamic Fitball
    Agnieszka Kurstak
    18:00 poniedziałek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap IV
    Tomasz Mitura
    18:30 poniedziałek
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Andrzej Sękowski
    18:30 poniedziałek
    Nauka plywani dla dzieci - Etap V
    Ekler Michał
    19:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    Agnieszka Kurstak
    19:00 poniedziałek
    Przedszkolaki III (4,5-6lat)
    Tomasz Mitura
    19:00 poniedziałek
    Doskonalenie pływania
    Andrzej Sękowski
    20:00 poniedziałek
    Ćwiczenia ogólnorozwojowe
    13:30 wtorek
    Senior starszy sprawniejszy
    Arkadiusz Rosłonek
    14:30 wtorek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Mariusz Szulżuk
    17:00 wtorek
    Nauka pływania dla dzieci - Etap II
    Andrzej Sękowski
    17:30 wtorek
    Niemowlaki 1,5 - 3 lata
    Rudnik Robert
    18:00 wtorek
    Przedszkolaki 3-4,5 latki
    Rudnik Robert
    18:00 wtorek
    Flow Toning
    Violetta Wilkins
    18:30 wtorek
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Andrzej Sękowski
    19:00 wtorek
    Nike Training Club
    Violetta Wilkins
    19:00 wtorek
    Przedszkolaki II (4,5 - 6 lat)
    Rudnik Robert
    20:00 wtorek
    Zumba
    joanna Doraczyńska-Rostek
    20:00 wtorek
    Nauka pływania dorośli I
    Andrzej Sękowski
    20:30 wtorek
    Nauka plywania dorośli II
    Mariusz Szulżuk
    21:00 wtorek
    Doskonalenie pływania dorośli
    Mariusz Szulżuk
    pokaż więcej
  • 17:30 czwartek
    Capoeira
    Piotr Urbaniak
    18:30 czwartek
    Super brzuch i pośladki
    Basia Baranowska
    19:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Basia Baranowska
    20:30 czwartek
    Zumba
    Maja Korzeniowska
    17:30 piątek
    Joga
    Tosca Weinfeld
    18:30 piątek
    TBC
    Iza Myszkowska
    19:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Iza Myszkowska
    10:30 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Kowalczuk
    11:30 sobota
    Super brzuch i pośladki
    Ewa Kowalczuk
    13:30 sobota
    Capoeira
    Piotr Urbaniak
    13:30 niedziela
    Social Bachata
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Maja Korzeniowska
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Violetta Wilkins
    19:00 poniedziałek
    Super brzuch i pośladki
    Violetta Wilkins
    20:00 poniedziałek
    Capoeira
    Piotr Urbaniak
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Tosca Weinfeld
    18:30 wtorek
    Zumba
    Maja Korzeniowska
    19:30 wtorek
    TBC
    Angelika Jeżewska
    20:30 wtorek
    Magic bar
    Angelika Jeżewska
    pokaż więcej
  • 08:30 czwartek
    Body shape
    Joanna Andrzejewska
    09:30 czwartek
    Stretching
    Joanna Andrzejewska
    17:00 czwartek
    ABT
    Svetlana Saburova
    17:30 czwartek
    Cross cage
    Daniel Kamiński
    18:00 czwartek
    Joga kręgosłup
    Mirella Gołębniak
    19:00 czwartek
    TBC
    Piotr Pawłowski
    20:00 czwartek
    Total pump
    Cezary Bodalski
    21:00 czwartek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    08:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Andrzejewska
    17:00 piątek
    TBC
    Svetlana Saburova
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Izdebska
    19:00 piątek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    20:00 piątek
    Projekt forma
    Anna Janiszewska
    09:30 sobota
    Pilates
    Joanna Andrzejewska
    10:30 sobota
    Płaski brzuch
    Dorota Izdebska
    11:30 sobota
    Body shape
    Dorota Izdebska
    12:30 sobota
    Stretching
    Dorota Izdebska
    13:30 sobota
    Zumba
    Dominika Koryńska
    09:30 niedziela
    NTC
    Emilia Dunajska
    10:30 niedziela
    Płaski brzuch
    Emilia Dunajska
    11:30 niedziela
    Stretching
    Emilia Dunajska
    12:30 niedziela
    Sexy shape
    Lenka Tvrzova
    13:30 niedziela
    Zumba
    Lenka Tvrzova
    08:30 poniedziałek
    TBC
    Svetlana Saburova
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    Damian Bednarek
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Piotr Pawłowski
    19:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Cezary Bodalski
    20:00 poniedziałek
    Total pump
    Cezary Bodalski
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    08:30 wtorek
    Body shape
    Svetlana Saburova
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Svetlana Saburova
    17:00 wtorek
    Sexy shape
    Lenka Tvrzova
    17:30 wtorek
    Cross cage
    Daniel Kamiński
    18:00 wtorek
    Zumba
    Lenka Tvrzova
    19:00 wtorek
    Total Training
    Kamila Korbel
    20:00 wtorek
    TBC
    Kamila Korbel
    21:00 wtorek
    Boks
    Norbert Dąbrowski
    pokaż więcej
  • 21:30 dziś
    Zumba
    Ewa Nowakowska
    08:15 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Angelika Chylak
    09:15 czwartek
    Płaski brzuch
    Angelika Chylak
    16:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Patrycja Zajkowska
    17:30 czwartek
    Energy challenge
    Mariola Małachowska
    18:30 czwartek
    Indoor cycling
    Aneta Dąbrowska
    18:30 czwartek
    Sexy pupa
    Mariola Małachowska
    19:30 czwartek
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    20:00 czwartek
    Indoor cycling
    Marta Bąbol
    20:30 czwartek
    Tabata/TBC
    Weronika Mariańczuk
    21:30 czwartek
    Salsation
    Łukasz Grabowski
    08:15 piątek
    TBC
    Weronika Mariańczuk
    09:15 piątek
    Energy Pump
    Angelika Chylak
    10:15 piątek
    Express tabata
    Weronika Mariańczuk
    11:00 piątek
    Indoor cycling
    Marta Bąbol
    16:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Patrycja Zajkowska
    17:30 piątek
    Energy Pump
    Patrycja Zajkowska
    18:00 piątek
    Indoor cycling
    Aneta Dąbrowska
    18:30 piątek
    Fitball
    Patrycja Zajkowska
    19:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Aga Kalbarczyk
    20:30 piątek
    Body art
    Aga Kalbarczyk
    21:30 piątek
    Zumba
    Małgorzata Drela
    09:15 sobota
    Płaski brzuch
    Marta Durska
    10:00 sobota
    Trening funkcjonalny (Final cuts)
    Marta Durska
    10:00 sobota
    Indoor cycling
    Marta Bąbol
    11:00 sobota
    Indoor cycling
    Anna Olczak
    12:00 sobota
    Zgrabne uda i pośladki
    Patrycja Zajkowska
    13:00 sobota
    Energy Pump
    Patrycja Zajkowska
    14:00 sobota
    Fitball/ABS
    Patrycja Zajkowska
    15:00 sobota
    Zumba
    Ewa Filant
    16:15 sobota
    Power TBC
    Marta Durska
    17:00 sobota
    ABT/Płaski brzuch
    Dominika Czarnecka
    09:15 niedziela
    Płaski brzuch
    Aneta Owczarek
    10:00 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Aneta Owczarek
    10:00 niedziela
    Indoor cycling
    Marta Bąbol
    11:00 niedziela
    TBC
    Piotr Kołłątaj
    11:00 niedziela
    Indoor cycling
    Anna Nierwińska
    12:00 niedziela
    Step dance
    Piotr Kołłątaj
    13:00 niedziela
    Pilates
    Gabryjela Judzińska
    14:00 niedziela
    ABT/Brzuch
    Gabryjela Judzińska
    15:00 niedziela
    Zumba
    Katarzyna Koś
    16:00 niedziela
    TBC / Brzuch
    Gosia Olęder
    17:00 niedziela
    Energy Pump
    Gosia Olęder
    18:00 niedziela
    Taniec brzucha / Smukła talia
    Sylwia Krzysztoszek
    09:15 poniedziałek
    TBC / Brzuch
    Marta Drężek
    10:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Drężek
    11:15 poniedziałek
    Stretching
    Marta Drężek
    15:30 poniedziałek
    Zumba
    Klaudia Furmańska
    16:30 poniedziałek
    ABT/TABATA
    Weronika Mariańczuk
    17:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    18:30 poniedziałek
    Joga
    Justyna Moćko
    19:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    19:30 poniedziałek
    TBC / Brzuch
    Agnieszka Joachimiak
    20:30 poniedziałek
    Pilates
    Agnieszka Joachimiak
    20:30 poniedziałek
    Indoor cycling
    Mariusz Gorzałczyński
    21:30 poniedziałek
    Zumba Toning
    Katarzyna Koś
    08:15 wtorek
    Tabata&Shape
    Weronika Mariańczuk
    09:15 wtorek
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    10:15 wtorek
    Stretching
    Weronika Mariańczuk
    16:30 wtorek
    TBC / Płaski brzuch
    Patrycja Zajkowska
    17:30 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Patrycja Zajkowska
    18:30 wtorek
    Energy Pump
    Patrycja Zajkowska
    19:30 wtorek
    Energy challenge
    Mariola Małachowska
    20:00 wtorek
    Indoor cycling
    Marta Bąbol
    20:30 wtorek
    TBC
    Mariola Małachowska
    21:00 wtorek
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    21:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Mariola Małachowska
    pokaż więcej
  • 21:30 dziś
    Płaski brzuch / Stretching
    Marta Bilicz
    07:15 czwartek
    Stretching
    Marta Drężek
    08:15 czwartek
    TBC
    Marta Drężek
    09:15 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Drężek
    10:15 czwartek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    16:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Angelika Chylak
    17:30 czwartek
    Płaski brzuch / Zdrowy kręgosłup
    Patrycja Zajkowska
    18:30 czwartek
    Power TBC
    Patrycja Zajkowska
    19:30 czwartek
    ABT
    Joanna Kłosińska
    20:30 czwartek
    Interwał / Brzuch
    Joanna Kłosińska
    21:30 czwartek
    Zumba
    Sylwia Włodek
    09:15 piątek
    TBC / Płaski brzuch
    Aneta Owczarek
    10:15 piątek
    Joga
    Anna Nadratowska
    16:30 piątek
    Energy Challenge
    Beata Niedźwiedzka
    17:30 piątek
    Płaski brzuch / Zdrowy kręgosłup
    Beata Niedźwiedzka
    18:30 piątek
    Tabata & Shape
    Beata Niedźwiedzka
    19:30 piątek
    Step
    Piotr Kołłątaj
    20:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladk
    Piotr Kołłątaj
    21:30 piątek
    Zumba
    Sylwia Kurpet
    09:15 sobota
    Płaski brzuch / Stretching
    Gosia Abramek
    10:00 sobota
    ABT
    Gosia Abramek
    11:00 sobota
    Pilates
    Gosia Abramek
    12:00 sobota
    Fat burning / Brzuch
    Filip Żołądek
    13:00 sobota
    TBC
    Filip Żołądek
    14:00 sobota
    Płaski brzuch / Stretching
    Filip Żołądek
    15:00 sobota
    Zumba
    Małgorzata Drela
    09:15 niedziela
    Płaski brzuch / Stretching
    Marta Drężek
    10:15 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Drężek
    11:15 niedziela
    Fat burning / Step
    Marta Drężek
    12:15 niedziela
    TBC / Stretching
    Marta Drężek
    15:00 niedziela
    Salsation
    Natalia Kowalska
    17:00 niedziela
    TBC
    Marta Durska
    18:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Sylwia Kurpet
    09:15 poniedziałek
    ABT
    Marta Durska
    10:15 poniedziałek
    TBC
    Marta Durska
    11:15 poniedziałek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Agata Kalbarczyk
    16:30 poniedziałek
    Zumba
    Konrad Szafraniec
    17:30 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Drężek
    18:30 poniedziałek
    TBC / Płaski brzuch
    Marta Drężek
    19:30 poniedziałek
    Joga
    Beata Kaźmierczak
    20:30 poniedziałek
    Fat burning / Brzuch
    Ewelina Owsik
    21:30 poniedziałek
    Pilates / Stretching
    Ewelina Owsik
    08:15 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Marta Drężek
    09:15 wtorek
    TBC
    Marta Drężek
    10:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Drężek
    16:30 wtorek
    Tabata & Shape
    Angelika Chylak
    17:30 wtorek
    TBC / Brzuch
    Renata Kowalczyk
    18:30 wtorek
    ABT
    19:30 wtorek
    Zumba
    Ewa Filant
    20:30 wtorek
    TBC
    Małgorzta Kurek
    21:30 wtorek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Małgorzta Kurek
    pokaż więcej
  • Zdrofit Gocław

    (1  opinia)

    21:30 dziś
    Zumba
    Moez Saidi
    07:15 czwartek
    Cross training
    Piotrek Pawłowski
    08:15 czwartek
    Płaski brzuch
    Ewa Ubysz
    09:15 czwartek
    Dla mam
    Ewa Ubysz
    09:30 czwartek
    Joga kręgosłupa
    Mirella Gołębniak
    15:30 czwartek
    ABT
    Marta Chrostowska
    16:30 czwartek
    Brzuch + Stretch
    Marta Chrostowska
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    17:30 czwartek
    TBC
    Marta Chrostowska
    17:45 czwartek
    Cross training
    Karol Cieślak
    18:00 czwartek
    Stretching
    Marta Rogalewicz
    18:15 czwartek
    Rowery S
    Norbert Felczak
    18:30 czwartek
    Pośladki+brzuch
    Marta Chrostowska
    18:45 czwartek
    Cross training
    Karol Cieślak
    19:00 czwartek
    TBC + Step
    Michalina Błażkiewicz
    19:15 czwartek
    Rowery S
    Norbert Felczak
    19:30 czwartek
    Power bar
    Marta Chrostowska
    19:45 czwartek
    Cross training intro
    Karol Cieślak
    20:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Michalina Błażkiewicz
    20:30 czwartek
    Power joga
    Karolina Jaworska
    21:00 czwartek
    Zumba
    Michał Kurpet
    07:15 piątek
    Cross training
    Jarek Zagozda
    08:00 piątek
    Power bar
    Marta Chrostowska
    09:00 piątek
    Brzuch + Stretch
    Marta Chrostowska
    09:30 piątek
    Płaski brzuch
    Marta Chrostowska
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Ubysz
    17:30 piątek
    Power joga
    Mirella Gołębniak
    17:45 piątek
    Cross training
    Piotrek Pawłowski
    18:00 piątek
    TBC
    Ewa Ubysz
    18:15 piątek
    Rowery S
    Janek Cieplak
    18:30 piątek
    Zumba
    Moez Saidi
    18:45 piątek
    Cross training
    Piotrek Pawłowski
    19:00 piątek
    Tabata training
    Ewa Ubysz
    19:15 piątek
    Rowery S
    Janek Cieplak
    19:30 piątek
    Shape
    Ania Konkolewska
    20:30 piątek
    PIlates
    Ania Konkolewska
    21:00 piątek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    08:30 sobota
    Joga kręgosłupa
    Mirella Gołębniak
    09:15 sobota
    Rowery T
    Adam Pyrzak
    09:30 sobota
    Płaski brzuch
    Marta Chrostowska
    10:15 sobota
    Rowery T
    Adam Pyrzak
    10:15 sobota
    Cross training
    Karol Cieślak
    10:30 sobota
    TBC
    Marta Chrostowska
    11:15 sobota
    Cross training
    Karol Cieślak
    11:30 sobota
    Power bar
    Marta Chrostowska
    12:30 sobota
    Stretching
    Marta Chrostowska
    17:00 sobota
    Pośladki+brzuch
    Ania Konkolewska
    18:00 sobota
    PIlates
    Ania Konkolewska
    09:30 niedziela
    TBC
    Ada Bujalska
    10:15 niedziela
    Cross training
    Leszek Król
    10:15 niedziela
    Rowery S
    Janek Cieplak
    10:30 niedziela
    Pośladki+brzuch
    Ada Bujalska
    11:00 niedziela
    Zumba
    Marzena Siła
    11:30 niedziela
    PIlates
    Ada Bujalska
    12:00 niedziela
    Salsation
    17:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    18:30 niedziela
    Stretch + Relaks
    Marta Rogalewicz
    18:30 niedziela
    Salsation
    19:00 niedziela
    Zumba
    Dominika Koryńska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Praga-Południe"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub