Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Bielany

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 11:00 poniedziałek
    MMA zawodnicy
    Mirosław Okniński
    17:00 poniedziałek
    Funny Judo
    Jakub Hucało
    18:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Robert Rajewski
    19:30 poniedziałek
    MMA
    Mirosław Okniński
    21:00 poniedziałek
    Judo dorośli
    Paweł Nastula
    11:00 wtorek
    MMA zawodnicy
    Mirosław Okniński
    16:00 wtorek
    boks dzieci
    Karol Landowski
    17:00 wtorek
    Judo dzieci
    Jakub Hucało
    18:00 wtorek
    Judo dzieci
    Jakub Hucało
    19:00 wtorek
    Cross Training
    Edyta Król
    20:00 wtorek
    Submission Fighting/BJJ
    Jakub Witkowski
    11:00 środa
    MMA zawodnicy
    Mirosław Okniński
    17:00 środa
    Funny Judo
    Jakub Hucało
    18:00 środa
    Muay Thai
    Robert Rajewski
    19:30 środa
    Zapasy
    Mieczysław Cichowski
    21:00 środa
    Judo dorośli
    Paweł Nastula
    11:00 czwartek
    MMA zawodnicy
    Mirosław Okniński
    16:00 czwartek
    boks dzieci
    Karol Landowski
    17:00 czwartek
    Judo dzieci
    Jakub Hucało
    18:00 czwartek
    Judo dzieci
    Jakub Hucało
    19:00 czwartek
    Cross Training
    Edyta Król
    20:00 czwartek
    Submission Fighting/BJJ
    Jakub Witkowski
    21:30 czwartek
    Krav Maga
    Arek Dembiński
    18:30 piątek
    Funny Judo
    Jakub Hucało
    19:30 piątek
    MMA
    Grzegorz Trędowski
    21:00 piątek
    Judo dorośli
    Paweł Nastula
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 08:30 poniedziałek
    ABT
    Luiza Janeczek
    09:00 poniedziałek
    Pilates
    Agnieszka Dolniak
    09:30 poniedziałek
    Interwał
    Luiza Janeczek
    10:30 poniedziałek
    Mama & Baby
    Agnieszka Dolniak
    16:30 poniedziałek
    TBC
    Aleksandra Pokora
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Agata Krzemińska
    17:30 poniedziałek
    Power pump
    Aleksandra Pokora
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Agata Krzemińska
    18:00 poniedziałek
    Power bike
    Kamil Olak
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Aleksandra Pokora
    18:30 poniedziałek
    Express brzuch
    19:00 poniedziałek
    Joga
    Adam Jan
    19:00 poniedziałek
    Power bike
    Kamil Olak
    19:30 poniedziałek
    Metabolic system
    Andrzej Wiatr
    19:30 poniedziałek
    Tabata
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Słupska
    20:00 poniedziałek
    Power bike basic
    Kamil Olak
    20:30 poniedziałek
    ABT
    Luiza Janeczek
    20:30 poniedziałek
    Cross Training
    21:00 poniedziałek
    Fit ball
    Kasia Słupska
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Luiza Janeczek
    08:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Kamila Korbel
    09:30 wtorek
    TBC
    Kamila Korbel
    16:30 wtorek
    ABT
    Kasia Słupska
    16:30 wtorek
    Zumba Kids Junior 4-7l
    Izabela Basiak
    17:00 wtorek
    Zumba Kids 8-12l
    Izabela Basiak
    17:30 wtorek
    Fat burning
    Kasia Słupska
    18:00 wtorek
    Power bike basic
    Kamil Olak
    18:00 wtorek
    Piloxing
    Judyta Ruzik
    18:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Kasia Słupska
    18:30 wtorek
    Express brzuch
    19:00 wtorek
    Metabolic Butt up
    Andrzej Wiatr
    19:00 wtorek
    Power bike
    Kamil Olak
    19:30 wtorek
    Zumba
    Judyta Ruzik
    19:30 wtorek
    Brazylijskie pośladki
    20:00 wtorek
    Pilates
    Kasia Słupska
    20:00 wtorek
    Power bike
    Kamil Olak
    20:30 wtorek
    TBC
    Luiza Janeczek
    21:00 wtorek
    Metabolic system
    Andrzej Wiatr
    21:30 wtorek
    ABT&Stretch
    Luiza Janeczek
    08:30 środa
    Sexy pupa
    Luiza Janeczek
    09:30 środa
    Joga
    Marcelina Sankowska
    09:30 środa
    Płaski brzuch
    Luiza Janeczek
    10:30 środa
    Forma w ciąży
    Agnieszka Dolniak
    11:30 środa
    Mama & Baby
    Agnieszka Dolniak
    17:00 środa
    ABT
    Ewa Zwadroń
    17:30 środa
    TBC
    Agnieszka Dolniak
    18:00 środa
    Power bike
    Ewa Zwadroń
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    Ewa Zwadroń
    18:30 środa
    Sexy pupa
    Agnieszka Dolniak
    18:30 środa
    Tabata
    19:00 środa
    Power bike master
    Katarzyna Umowska
    19:00 środa
    Zumba
    Moez Saidi
    19:30 środa
    Core Training
    Agnieszka Dolniak
    19:30 środa
    Express brzuch
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Rosa
    20:30 środa
    Cross Training
    20:30 środa
    Boks
    Grzegorz Kozłowski
    21:00 środa
    Stretching
    Ewa Rosa
    08:30 czwartek
    Pilates
    Kamila Korbel
    09:30 czwartek
    ABT
    Kamila Korbel
    16:30 czwartek
    Zumba
    Izabela Basiak
    17:00 czwartek
    Fit ball
    Aleksandra Pokora
    17:30 czwartek
    TBC
    Michał Sajna
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Pokora
    18:00 czwartek
    Power bike master
    Kamil Olak
    18:30 czwartek
    Płaski brzuch
    Michał Sajna
    19:00 czwartek
    Pilates
    Aleksandra Pokora
    19:00 czwartek
    Power bike
    Kamil Olak
    19:30 czwartek
    Power pump
    Michał Sajna
    19:30 czwartek
    Express brzuch
    20:00 czwartek
    Joga
    Marcelina Sankowska
    20:00 czwartek
    Power bike basic
    Kamil Olak
    20:30 czwartek
    Metabolic system
    Andrzej Wiatr
    20:30 czwartek
    Cross intro
    08:30 piątek
    TBC
    Dorota Niźnikiewicz
    09:00 piątek
    Zumba
    Martyna Rawska
    09:30 piątek
    Sexi pupa
    Dorota Niźnikiewicz
    16:30 piątek
    Zumba Kids Junior 4-7l
    Izabela Basiak
    17:00 piątek
    Zumba Kids 8-12l
    Izabela Basiak
    17:30 piątek
    ABT
    Luiza Janeczek
    18:00 piątek
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    18:00 piątek
    Pilates
    Kasia Słupska
    18:30 piątek
    Step & Shape
    Luiza Janeczek
    18:30 piątek
    Express brzuch
    19:00 piątek
    Stretching
    Kasia Słupska
    19:30 piątek
    Cross Training
    19:30 piątek
    Płaski brzuch
    Luiza Janeczek
    20:00 piątek
    Burleska
    Agnieszka Dolniak
    20:30 piątek
    Boks
    Grzegorz Kozłowski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 08:00 poniedziałek
    Boks gr. mieszana
    Michał Olaś
    09:00 poniedziałek
    Pilates
    10:00 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny gr. początkująca
    Agnieszka Bańczerowska
    18:00 poniedziałek
    Step&Shape
    18:00 poniedziałek
    Muay Thai gr. początkująca
    Marcin Różalski
    18:00 poniedziałek
    Street Workout gr. początkująca
    19:00 poniedziałek
    ABT
    19:30 poniedziałek
    Muay Thai gr. zaawansowana
    Marcin Różalski
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    10:00 wtorek
    Płaski brzuch + Stretching
    18:00 wtorek
    Nike Training Club
    18:00 wtorek
    Tajski boks dla kobiet
    Arbi Shamaev
    18:00 wtorek
    MMA gr. poczatkujaca
    Anzor Azhlev
    18:00 wtorek
    Street Workout gr. mieszana
    18:00 wtorek
    Podnoszenie ciężarów
    Kamil Pilarski
    19:00 wtorek
    Stretching
    19:00 wtorek
    Boks gr. początkująca
    Michał Olaś
    19:00 wtorek
    Podnoszenie ciężarów
    Kamil Pilarski
    19:30 wtorek
    MMA gr. zaawansowana
    Anzor Azhlev
    20:30 wtorek
    Boks gr. zaawansowana
    Michał Olaś
    09:00 środa
    Fit ball
    10:00 środa
    TBC + stretching
    17:00 środa
    Trening funkcjonalny gr. średniozaawansowana
    Agnieszka Bańczerowska
    18:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Muay Thai gr. początkująca
    Marcin Różalski
    18:00 środa
    Street Workout gr. początkująca
    19:00 środa
    Full body workout
    Urszula Świerzko
    19:30 środa
    Muay Thai gr. zaawansowana
    Marcin Różalski
    20:00 środa
    Fat burning
    09:00 czwartek
    Nike Training Club
    10:00 czwartek
    Stretching
    17:00 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    18:00 czwartek
    Interval
    Agnieszka Bańczerowska
    18:00 czwartek
    Tajski boks dla kobiet
    Arbi Shamaev
    18:00 czwartek
    MMA gr. poczatkujaca
    Anzor Azhlev
    18:00 czwartek
    Street Workout gr. mieszana
    18:00 czwartek
    Podnoszenie ciężarów
    Kamil Pilarski
    19:00 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Boks gr. początkująca
    Michał Olaś
    19:00 czwartek
    Podnoszenie ciężarów
    Kamil Pilarski
    19:30 czwartek
    MMA gr. zaawansowana
    Anzor Azhlev
    20:30 czwartek
    Boks gr. zaawansowana
    Michał Olaś
    07:30 piątek
    Podnoszenie cieżarów/Cross training
    Kamil Pilarski
    08:30 piątek
    Podnoszenie cieżarów/Cross training
    Kamil Pilarski
    09:00 piątek
    Fat Killer
    18:00 piątek
    Grappling gr. początkująca
    Arbi Shamaev
    18:30 piątek
    Total Body
    Agnieszka Bańczerowska
    19:30 piątek
    Grappling gr. zaawansowana
    Anzor Azhlev
    pokaż więcej
  • Z-Club

    (4  opinie)

    18:30 dziś
    Zumba Toning (Koncertowa 4)
    Michał Kurpet
    19:30 dziś
    Zumba Fitness (Koncertowa 4)
    Michał Kurpet
    18:30 poniedziałek
    Zumba Fitness (Partyzantów 27, Chotomów)
    Michał Kurpet
    20:30 poniedziałek
    Zumba Fitness (Zbaraska 3)
    Oliwier Zalewski
    21:00 poniedziałek
    Zumba Fitness (Koncertowa 4)
    Sylwia Kurpet
    19:00 wtorek
    Zumba Sentao (Koncertowa 4)
    Sylwia Kurpet
    19:30 wtorek
    Zumba Fitness (Modlińska 102)
    Michał Kurpet
    20:00 wtorek
    Zumba Fitness (Koncertowa 4)
    Oliwier Zalewski
    20:30 wtorek
    Zumba Toning (Modlińska 102)
    Michał Kurpet
    21:00 wtorek
    Zumba Fitness (Koncertowa 4)
    Oliwier Zalewski
    20:30 środa
    Zumba Fitness (Zbaraska 3)
    Oliwier Zalewski
    16:30 czwartek
    Zumba Fitness (Niska 5)
    Michał Kurpet
    18:30 czwartek
    Zumba Fitness (Modlińska 102)
    Oliwier Zalewski
    19:30 czwartek
    Zumba Fitness (Koncertowa 4)
    Michał Kurpet
    19:30 czwartek
    Zumba Toning (Zbaraska 3)
    Piotr Litwiniuk
    pokaż więcej
  • ZdrowiejTu

    (1  opinia)

    18:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Iwona Sikora
    19:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Iwona Sikora
    20:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca / średnio zaawansowana
    Iwona Sikora
    18:15 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Katarzyna Karczewska
    19:30 wtorek
    Zdrowe ciało
    Magda Kielar
    18:00 środa
    Stabilizacja centralna / stretching
    Renata Figat
    19:15 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Iwona Sikora
    20:30 środa
    Joga z dźwiękiem - gr. początkujaca i średniozaawansowana
    Iwona Sikora
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup stretching / oddech / relaks
    Iwona Sikora
    19:00 czwartek
    Joga - gr. poczatkujaca
    Emila Pisarek
    20:30 czwartek
    Multitrening
    Dorota Sikora
    19:00 piątek
    Stabilizacja centralna / stretching
    Ewa Mościcka
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Afro dance & Bębny live (początkujący)
    17:00 dziś
    Dancehall project video (open level)
    Aga Brodowicz
    19:00 dziś
    Dancehall (początkujący)
    19:00 dziś
    Dancehall high heels (open level)
    20:00 dziś
    Twerk (początkujący)
    17:30 poniedziałek
    Dancehall (początkujący)
    18:00 poniedziałek
    Twerk (początkujący)
    Aga Brodowicz
    18:00 poniedziałek
    Conga - Kurs gry na bębnach (początkujący)
    18:30 poniedziałek
    Dancehall Queen Style (średniozaaw. i zaawansowani)
    19:00 poniedziałek
    Taniec Brzucha - Tribal (średniozaaw. i zaawansowani)
    19:00 poniedziałek
    Conga - Kurs gry na bębnach (średniozaaw. i zaawansowani)
    20:00 poniedziałek
    Afrocuban
    20:00 poniedziałek
    Bata - Kurs gry na bębnach (początkujący)
    21:00 poniedziałek
    Reggeaton - Los Cangris (średniozaaw. i zaawansowani)
    21:00 poniedziałek
    Afrocuban - gr. choreograficzna (master class)
    18:00 wtorek
    Ragga/Dancehall (początkujący)
    Aga Brodowicz
    19:00 wtorek
    Dancehall (średniozaaw. i zaawansowani)
    20:00 wtorek
    Afro dance & Bębny live (początkujący)
    20:00 wtorek
    Twerk (początkujący)
    21:00 wtorek
    Afro dance & Bębny live (początkujący)
    18:00 środa
    Dancehall (początkujący)
    Aga Morko
    18:00 środa
    Samba Brasil (początkujący)
    19:00 środa
    Dancehall Female (open level)
    Aga Morko
    19:00 środa
    Azonto (początkujący)
    19:00 środa
    Djembe - kurs gry na bębnach (początkujący)
    20:00 środa
    Dancehall Male (open level)
    Aga Morko
    20:00 środa
    Dancehall (początkujący)
    Aga Brodowicz
    21:00 środa
    Bare badness (master class)
    Aga Morko
    21:00 środa
    Reggaeton Los Cangris (średniozaaw. i zaawansowani)
    18:00 czwartek
    Ragga (średniozaaw. i zaawansowani)
    18:00 czwartek
    Breakdance (open level)
    19:00 czwartek
    Dancehall (początkujący)
    19:00 czwartek
    Twerk Projekt Video (średniozaaw. i zaawansowani)
    20:00 czwartek
    Salsa Casino w parach (średniozaaw. i zaawansowani)
    20:00 czwartek
    Beyonce Style (początkujący)
    21:00 czwartek
    Reggeaton (początkujący)
    17:00 piątek
    Video Clip Dance (początkujący)
    Aga Brodowicz
    18:00 piątek
    Reggeaton (początkujący)
    18:00 piątek
    Dancehall (początkujący)
    Aga Brodowicz
    19:00 piątek
    Azonto (średniozaaw. i zaawansowani)
    19:00 piątek
    Samba Brasil - gr. choreograficzna (master class)
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Cardio
    16:00 poniedziałek
    Sporty walki
    17:30 poniedziałek
    Aero sztangi
    18:40 poniedziałek
    Cardio
    19:50 poniedziałek
    Fatburning
    21:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    09:00 wtorek
    BNP
    17:30 wtorek
    Zumba
    Lenka Tvrzova
    18:40 wtorek
    Cardio
    19:50 wtorek
    Pilates
    21:00 wtorek
    BNP
    09:00 środa
    Cardio mix
    17:30 środa
    Aero sztangi
    18:40 środa
    Cardio
    19:50 środa
    Zdrowy kręgosłup
    21:00 środa
    Zgrabne pośladki
    09:00 czwartek
    Płaski brzuch
    17:30 czwartek
    TRX fatburn
    18:40 czwartek
    Sztangi / brzuch
    19:50 czwartek
    Pilates / Stretching
    21:00 czwartek
    BNP
    09:00 piątek
    Cardio
    17:00 piątek
    Sporty walki
    18:40 piątek
    Zgrabne pośladki
    19:50 piątek
    Cardio
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Joga
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    19:00 poniedziałek
    Sztangi
    20:00 poniedziałek
    Cellu Stop / BUP
    20:30 poniedziałek
    Cycling
    21:00 poniedziałek
    Power TBC
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 wtorek
    Sexy pupa&brzuch
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    21:00 wtorek
    Zumba
    Iza Supera
    18:00 środa
    Joga
    19:00 środa
    Sztangi
    20:00 środa
    Stretching
    21:00 środa
    Cellu Stop / BUP
    18:00 czwartek
    BUP
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 czwartek
    Sexy pupa&brzuch
    20:30 czwartek
    Cycling
    21:00 czwartek
    Zumba
    Iza Supera
    18:00 piątek
    Joga
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Bielany"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub