Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Szkoła Tańca Fen

    (3  opinie)

    09:00 dziś
    JOGA
    09:00 dziś
    STRETCHING
    10:00 dziś
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    10:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    11:00 dziś
    AKROBATYKA
    11:00 dziś
    TANIEC BRZUCHA
    12:00 dziś
    SEXY DANCE/ BURLESKA
    12:00 dziś
    POLE DANCE
    13:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    13:00 dziś
    EXOTIC POLE
    14:00 dziś
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Węglińska
    14:00 dziś
    POLE DANCE
    15:00 dziś
    SALSA PARY
    15:00 dziś
    INTENSYWNY WESELNY KURS TAŃCA 2h
    Iwona Węglińska
    15:00 dziś
    KIZOMBA
    16:00 dziś
    POLE DANCE
    17:00 dziś
    TANGO ARGENTYŃSKIE PARY
    Justyna Kuźdub i Henryk Hoser
    17:00 dziś
    BACHATA PARY
    18:00 dziś
    PRAKTYKA/ POTAŃCÓWKA TANECZNA Z LAMPKĄ WINA
    18:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    19:00 dziś
    MODERN JIVE/DISCO RNROLL
    19:00 dziś
    TANIEC WESELNY/ KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH
    20:00 dziś
    TANGO TOWARZYSKIE
    09:00 niedziela
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    10:00 niedziela
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    11:00 niedziela
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    12:00 niedziela
    KURS WALCA WIEDEŃSKIEGO I ANGIELSKIEGO dla nowożeńców
    12:00 niedziela
    POLE DANCE
    13:00 niedziela
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    13:00 niedziela
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    14:00 niedziela
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Węglińska
    14:00 niedziela
    KIZOMBA / TANIEC WESELNY
    15:00 niedziela
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    15:00 niedziela
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    16:00 niedziela
    SALSA PARY
    16:00 niedziela
    POLE DANCE
    17:00 niedziela
    ZUMBA
    17:00 niedziela
    POLE DANCE sala otwarta!
    18:00 niedziela
    ZABAWA TAŃCEM DZIECI 4-7 LAT
    18:00 niedziela
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    07:00 poniedziałek
    ZUMBA
    07:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    08:00 poniedziałek
    STRETCHING
    08:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    09:00 poniedziałek
    LATINO MIX
    10:00 poniedziałek
    TANIEC BRZUCHA
    Barbara Ilczuk
    11:00 poniedziałek
    ZUMBA
    15:00 poniedziałek
    BABY DANCE 4-6 lat
    16:00 poniedziałek
    LATINO MIX
    16:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    17:00 poniedziałek
    POLE DANCE/TANIEC WESELNY
    Anita Kalewska
    18:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    19:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    20:00 poniedziałek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    20:00 poniedziałek
    SEXY DANCE/BURLESKA
    Karolina Kurnal
    21:00 poniedziałek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    21:10 poniedziałek
    EXOTIC POLE/CALLANETICS
    07:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    08:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    08:00 wtorek
    POLE DANCE
    09:00 wtorek
    AKROBATYKA
    09:00 wtorek
    STRETCHING
    10:00 wtorek
    JOGA
    11:00 wtorek
    STRETCHING
    12:00 wtorek
    POLE DANCE
    13:00 wtorek
    ZUMBA
    16:00 wtorek
    TANIEC WESELNY
    Iwona Gniazdowska
    16:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    17:00 wtorek
    LATINO
    Iwona Węglińska
    17:00 wtorek
    TANIEC BRZUCHA/KURS DISCO ROCKNROLL w zależności od zapisów
    18:00 wtorek
    AKROBATYKA
    Aleksandra Sadowska
    18:00 wtorek
    POLE DANCE
    19:00 wtorek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    19:00 wtorek
    POLE DANCE
    20:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    20:00 wtorek
    TANGO ARGENTYŃSKIE
    Tomasz Sadlakowski
    21:00 wtorek
    KIZOMBA
    Tomasz Sadlakowski
    21:00 wtorek
    POLE DANCE/ KURS WALCA ANGIELSKIEGO w zależności od zapisów
    07:00 środa
    LATIN MIX Z SALSĄ
    08:00 środa
    POLE DANCE
    08:00 środa
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    09:00 środa
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    09:00 środa
    POLE DANCE
    10:00 środa
    BABY DANCE
    11:00 środa
    FIT MAMA
    12:00 środa
    POLE DANCE
    Anita Kalewska
    15:00 środa
    PILATES
    16:15 środa
    SALSA SOLO
    Mateusz Godziebiewski
    17:00 środa
    POLE DANCE
    18:00 środa
    POLE DANCE
    19:00 środa
    DISCO/ROCKNROLL/TWIST
    20:00 środa
    SALSA W PARACH
    Katarzyna Wdowicz
    20:00 środa
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    21:00 środa
    TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE W PARACH/TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Justyna Kuźdub i Henryk Hoser
    21:00 środa
    TANGO ARGENTYŃSKIE/ TANIEC WESELNY Styl w zależności od zapisów
    Justyna Kuźdub i Henryk Hoser
    07:00 czwartek
    POLE DANCE
    08:00 czwartek
    JOGA
    09:00 czwartek
    PILATES
    10:00 czwartek
    STRETCHING
    11:00 czwartek
    ZUMBA
    12:00 czwartek
    BABY DANCE
    14:00 czwartek
    POLE DANCE
    16:00 czwartek
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    16:00 czwartek
    POLE DANCE DLA DZIECI/LATINO w zależności od zapisów
    Joanna Kiljańczyk
    17:00 czwartek
    KURS SZPAGATOWY/FEN FITness & JUMP w zależności od zapisów
    Katarzyna Wdowicz
    17:00 czwartek
    SEXI DANCE
    18:00 czwartek
    SALSA SOLO
    Katarzyna Wdowicz
    18:00 czwartek
    POLE DANCE
    19:00 czwartek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    19:00 czwartek
    POLE DANCE
    20:00 czwartek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    20:00 czwartek
    T-LINE
    Tomir Nowak
    21:00 czwartek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    21:00 czwartek
    WEST COAST SWING/TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY styl zajęć w zależności od zapisów
    08:00 piątek
    STRETCHING
    08:00 piątek
    POLE DANCE
    09:00 piątek
    FIT MAMA
    09:00 piątek
    POLE DANCE DLA MĘŻCZYZN
    10:00 piątek
    STRETCHING
    10:15 piątek
    FIT MAMA
    11:15 piątek
    BABY DANCE
    16:00 piątek
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    16:00 piątek
    TWERK/ZAJĘCIA DLA DZIECI
    Joanna Kiljańczyk
    17:00 piątek
    MOULIN ROUGE/BURLESKA
    Katarzyna Wdowicz
    17:00 piątek
    OPEN POLE DANCE
    18:00 piątek
    LATIN MIX Z SALSĄ
    18:00 piątek
    TANIEC BRZUCHA
    Karolina Kurnal
    19:00 piątek
    FEN FITness & JUMP / Kurs tańca dla narzeczonych Styl w zależności od zapisów
    Iwona Węglińska
    19:00 piątek
    POLE DANCE/TANIEC TOWARZYSKI w zalezności od zapisów
    20:00 piątek
    PRAKTYKA TANGO ARGENTYŃSKIE/ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
    20:00 piątek
    EXOTIC POLE
    21:00 piątek
    SZPAGATOWY KURS
    pokaż więcej
  • Steps4You

    (1  opinia)

    Steps4You
    ul. Sienkiewicza 4 lok. 2
    13:00 poniedziałek
    Fitness
    Katarzyna Blok - Kaszlaga
    17:40 poniedziałek
    Samba-początkujący
    Agnieszka Koś
    17:40 poniedziałek
    Ladies Bachata - początkujacy wyższy
    Anna Tomaszewska
    18:50 poniedziałek
    Beyonce Style
    Anna Tomaszewska
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Beata Oniszczuk
    21:00 poniedziałek
    Salsa pary - początkujący
    Kuba Olszewski
    16:40 wtorek
    Reggaeton - początkujący
    Marta Goncalves
    17:40 wtorek
    Samba - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Marta Goncalves
    17:40 wtorek
    Taniec orientalny - początkujący
    Katarzyna Wronka
    18:50 wtorek
    Shakira Style
    Katarzyna Wronka
    20:00 wtorek
    Taniec orientalny - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Katarzyna Wronka
    21:00 wtorek
    Tango - śr. zaawansowany
    Rafał Witkowski
    22:00 wtorek
    Tango Cafe
    Rafał Witkowski
    13:00 środa
    Fitness
    Katarzyna Blok - Kaszlaga
    16:30 środa
    Brasil Mix
    Jailson De Oliveira
    17:40 środa
    Tango - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Rafał Witkowski
    18:50 środa
    Taniec hawajski - początkujący
    Małgorzata Szokalska
    18:50 środa
    Tango - śr. zaawansowany
    Rafał Witkowski
    20:00 środa
    Rock 'N' Roll - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Tomasz Brzozowski
    21:00 środa
    Tango Queer - początkujący
    Rafał Witkowski
    21:00 środa
    Rock 'N' Roll - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Tomasz Brzozowski
    16:30 czwartek
    Brasil Mix
    Jailson De Oliveira
    17:40 czwartek
    Salsa Solo - śr. zaawansowany
    Anna Tomaszewska
    18:50 czwartek
    Dancehall & Twerk - początkujący
    Dasza Wasiak
    18:50 czwartek
    Taniec cygański
    Urszula Jarosiewicz
    20:00 czwartek
    Burlesque - początkujący
    Red Juliette
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga - grupa ogólna+
    Paweł Makal
    11:00 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Paweł Makal
    12:30 dziś
    Joga kobieca
    17:00 dziś
    Joga - grupa ogólna
    Ewelina Godlewska
    09:00 niedziela
    Joga ogólna
    Ewelina Godlewska
    10:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Ewelina Godlewska
    12:00 niedziela
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    17:00 niedziela
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    09:00 poniedziałek
    Joga ogólna
    Ewelina Godlewska
    11:30 poniedziałek
    Joga po 50-tce
    Ewelina Godlewska
    15:30 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    17:00 poniedziałek
    Joga początkująca
    Paweł Makal
    18:30 poniedziałek
    Joga ogólna
    Marek Migała
    20:00 poniedziałek
    Joga kręgosłup
    Marek Migała
    07:00 wtorek
    Joga funkcjonalna
    Radek Rychlik
    09:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Ewelina Godlewska
    15:30 wtorek
    Joga łagodna
    Sławka Golonka
    17:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    18:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Paweł Makal
    20:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    07:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Marek Migała
    09:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Marek Migała
    11:30 środa
    Joga po 50-tce
    Marek Migała
    15:30 środa
    Joga - grupa początkująca
    Paweł Makal
    17:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    18:30 środa
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    20:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Adam Bielewicz
    07:00 czwartek
    Joga funkcjonalna
    Radek Rychlik
    09:00 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Sławka Golonka
    15:30 czwartek
    Joga - grupa łagodna
    Ewelina Godlewska
    17:00 czwartek
    Joga - grupa ogólna
    Ewelina Godlewska
    18:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Paweł Makal
    20:00 czwartek
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    07:00 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Marek Migała
    09:00 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Marek Migała
    11:30 piątek
    Joga po 50-tce
    Marek Migała
    15:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Ewelina Godlewska
    17:00 piątek
    Joga tematyczna
    Ewelina Godlewska
    18:30 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    20:00 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Adam Bielewicz
    pokaż więcej
  • DobrzeMiTu

    (1  opinia)

    09:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Głowacka
    10:00 dziś
    Pilates
    Monika Cywińska
    11:00 dziś
    Joga kręgosłupa
    Agnieszka Malczewska
    12:00 dziś
    Joga dla dzieci (6-9 lat)
    Agnieszka Malczewska
    09:00 niedziela
    Pilates
    Monika Cywińska
    10:00 niedziela
    Pilates
    Monika Cywińska
    11:00 niedziela
    Qi gong
    Rafał Becker
    17:10 niedziela
    Pilates
    18:10 niedziela
    Stretching
    Agnieszka Głowacka
    19:10 niedziela
    Joga kundalini
    Paulina Kulikowska
    07:00 poniedziałek
    Joga
    Ania Kociszewska
    08:00 poniedziałek
    Pilates
    Agnieszka Głowacka
    09:00 poniedziałek
    Flow joga
    Małgosia Raniszewska
    12:15 poniedziałek
    Mama fit
    Monika Cywińska
    16:10 poniedziałek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    17:10 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ula Piątkowska
    18:10 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Malczewska
    19:30 poniedziałek
    Qi gong
    Rafał Becker
    20:30 poniedziałek
    Pilates klasyczny
    Agnieszka Głowacka
    07:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Ania Kociszewska
    08:00 wtorek
    Balet
    Kamila Borowska
    09:00 wtorek
    Pilates
    Ewa Kula
    10:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup w ciąży
    Monika Cywińska
    11:00 wtorek
    Płaski brzuch po ciąży
    Monika Cywińska
    16:10 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ula Piątkowska
    17:10 wtorek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    18:10 wtorek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    19:10 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Agnieszka Malczewska
    20:10 wtorek
    Pilates
    Monika Cywińska
    07:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Kula
    08:00 środa
    Pilates
    Ewa Kula
    09:00 środa
    Joga łagodna
    Ania Kociszewska
    10:00 środa
    Qi gong
    Rafał Becker
    15:10 środa
    Pilates
    Milena Kozłowska
    16:10 środa
    Stretching
    Jasmin Wachowiak
    17:10 środa
    Joga
    Ania Kociszewska
    18:10 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Kociszewska
    19:10 środa
    Qi Gong dla kobiet
    Ania Horban
    20:30 środa
    Pilates
    Jasmin Wachowiak
    07:00 czwartek
    Pilates klasyczny
    Agnieszka Głowacka
    09:00 czwartek
    Qi gong
    Rafał Becker
    12:15 czwartek
    Mama fit
    Monika Cywińska
    16:10 czwartek
    Pilates
    Milena Kozłowska
    17:10 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Milena Kozłowska
    18:10 czwartek
    Joga kręgosłupa
    Agnieszka Malczewska
    19:10 czwartek
    Pilates
    Monika Cywińska
    20:10 czwartek
    Stretching
    Monika Cywińska
    07:00 piątek
    Joga
    Ania Kociszewska
    08:00 piątek
    Pilates
    Monika Cywińska
    09:00 piątek
    Flow joga
    Małgosia Raniszewska
    16:10 piątek
    Pilates
    17:10 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:10 piątek
    Joga
    Agnieszka Malczewska
    19:30 piątek
    Qi gong
    Rafał Becker
    20:30 piątek
    Tai Chi
    Kaxia Kowalewska
    pokaż więcej
  • S4 Śródmieście

    (2  opinie)

    10:00 dziś
    Bosu - TBC
    Luiza Dąbrowska
    17:00 poniedziałek
    Bosu - ABT
    Luiza Dąbrowska
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Luiza Dąbrowska
    19:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Luiza Dąbrowska
    17:00 wtorek
    Bosu - TBC
    Ola Malinowska
    18:00 wtorek
    Interwał
    Ola Malinowska
    19:00 wtorek
    Bosu - zdrowe plecy + rozciąganie
    Ola Malinowska
    17:00 środa
    Bosu Interwał
    Joanna Ucińska
    18:00 środa
    TBC
    Joanna Ucińska
    19:00 środa
    Bosu - ABT
    Joanna Ucińska
    18:00 czwartek
    Interwał
    Ula Musiałowska
    19:00 czwartek
    Bosu - TBC
    Ula Musiałowska
    20:00 czwartek
    ABT + Brzuch
    Ula Musiałowska
    17:00 piątek
    Bosu - TBC
    Ola Malinowska
    18:00 piątek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Ola Malinowska
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    11:00 dziś
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Iwona Pachońska
    14:00 dziś
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Jola Pankowska
    09:00 niedziela
    Joga - grupa ogólna
    Iwona Pachońska
    11:00 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    12:30 niedziela
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Marek Szaniawski
    19:00 niedziela
    Joga - II stopień
    Adam Ramotowski
    07:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    09:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Marek Szaniawski
    10:30 poniedziałek
    Seniorzy
    Robert Ściubidło
    14:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Robert Ściubidło
    15:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Jola Pankowska
    17:30 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    19:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Magda Elżanowska
    20:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    07:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    09:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Joanna Jedynak
    14:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    15:30 wtorek
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Robert Ściubidło
    17:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Adam Ramotowski
    19:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    20:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    07:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    09:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    10:30 środa
    Joga kręgosłupa
    Iwona Pachońska
    14:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    15:30 środa
    Joga - grupa ogólna
    Magda Elżanowska
    17:30 środa
    Joga - grupa kobieca
    Magda Elżanowska
    19:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Robert Ściubidło
    20:30 środa
    Joga - grupa ogólna
    Robert Ściubidło
    07:00 czwartek
    Joga - grupa ogólna
    Iwona Pachońska
    09:00 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    14:00 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    15:30 czwartek
    Joga - grupa ogólna
    Robert Ściubidło
    17:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Robert Ściubidło
    19:00 czwartek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    20:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Magda Elżanowska
    07:00 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    09:00 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Jola Pankowska
    10:30 piątek
    Joga dla seniorów
    Jola Pankowska
    14:00 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Iwona Pachońska
    15:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    17:30 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    19:00 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Adam Ramotowski
    20:30 piątek
    Joga kręgosłupa
    Maria Nasiłowska
    pokaż więcej
  • 09:15 dziś
    Zumba
    Krystian Porębski
    10:15 dziś
    Interwał / Brzuch
    Ania Stęgowska
    11:15 dziś
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Ania Stęgowska
    12:15 dziś
    Energy Pump
    Ania Stęgowska
    14:15 dziś
    Energy Challenge
    Angelika Chylak
    16:30 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Ilona Polak
    17:30 dziś
    Płaski brzuch / Stretching
    Ilona Polak
    10:15 niedziela
    Płaski brzuch
    Gabrysia Judzińska
    11:15 niedziela
    TBC
    Gabrysia Judzińska
    12:15 niedziela
    Pilates / Stretching
    Gabrysia Judzińska
    13:15 niedziela
    Zumba
    Katarzyna Koś
    16:30 niedziela
    TBC
    Anna Baranowska
    17:30 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Anna Baranowska
    18:30 niedziela
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    07:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Ilona Polak
    08:15 poniedziałek
    TBC / Brzuch
    Piotr Musiałkowski
    09:15 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    15:30 poniedziałek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    16:30 poniedziałek
    Pilates
    Asia Smolińska
    17:30 poniedziałek
    STEP / TBC
    Asia Smolińska
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Agata Kucharczyk
    18:30 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Asia Smolińska
    19:30 poniedziałek
    TBC
    Weronika Mariańczuk
    20:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    21:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Karol Pogański
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch / Tabata
    Weronika Mariańczuk
    08:00 wtorek
    Joga
    Kasia Zasławska
    10:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Goliszek
    15:30 wtorek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    16:30 wtorek
    Energy Challenge
    Ania Stęgowska
    17:30 wtorek
    Stretching
    Ania Stęgowska
    18:30 wtorek
    Pilates
    Ania Stęgowska
    19:30 wtorek
    Zumba
    Kasia Sobczyńska
    20:30 wtorek
    TBC
    Ewelina Cybulska
    21:00 wtorek
    Indoor cycling
    Justyna Kleczaj
    21:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Ewelina Cybulska
    07:00 środa
    Indoor cycling
    Ilona Polak
    08:00 środa
    Brzuch uda i pośladki
    Ilona Polak
    10:15 środa
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    15:30 środa
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    16:15 środa
    Płaski brzuch/Stretching
    Marta Drężek
    16:30 środa
    Płaski brzuch / Zdrowy kręgosłup
    Asia Smolińska
    17:00 środa
    Sexy pupa
    Marta Drężek
    17:30 środa
    TBC
    Asia Smolińska
    18:00 środa
    Pilates
    Klaudia Daniluk
    18:30 środa
    Power ABT
    Asia Smolińska
    19:30 środa
    Płaski brzuch / Tabata
    Weronika Mariańczuk
    20:30 środa
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    21:00 środa
    Indoor cycling
    Karol Pogański
    21:30 środa
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    08:00 czwartek
    Joga
    Kasia Zasławska
    09:15 czwartek
    TBC / Brzuch
    Ania Stęgowska
    10:15 czwartek
    Pilates / Stretching
    Ania Stęgowska
    16:30 czwartek
    TBC / Brzuch
    Paulina Będkowska
    17:30 czwartek
    Interwał
    Natalia Mukha
    18:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Agnieszka Joachimiak
    19:30 czwartek
    Step / Dance
    Piotr Kołłątaj
    20:30 czwartek
    TBC
    Piotr Kołłątaj
    21:00 czwartek
    Indoor cycling
    Iza Pachniewska
    21:30 czwartek
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    08:15 piątek
    Brzuch uda i pośladki
    Edyta Grochowska
    09:15 piątek
    Zumba
    Edyta Grochowska
    16:30 piątek
    TBC
    Piotr Kołłątaj
    16:30 piątek
    Pilates
    Agnieszka Joachimiak
    17:30 piątek
    Total shape
    Piotr Kołłątaj
    18:30 piątek
    Energy Challenge
    Mariola Małachowska
    19:00 piątek
    Indoor cycling
    Karol Pogański
    19:30 piątek
    TBC
    Mariola Małachowska
    20:30 piątek
    Zumba
    Bartek Ferner
    pokaż więcej
  • 09:15 dziś
    Płaski brzuch
    Anna Stęgowska
    10:15 dziś
    TBC
    Anna Stęgowska
    11:15 dziś
    Pilates
    Anna Stęgowska
    12:15 dziś
    Zumba
    Ola Gołoszyńska
    13:15 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Durska
    14:15 dziś
    TBC / Płaski brzuch
    Marta Durska
    16:30 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Ilona Polak
    17:30 dziś
    Płaski brzuch / Stretching
    Ilona Polak
    18:30 dziś
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    09:15 niedziela
    Antycellulit
    Edyta Grochowska
    10:15 niedziela
    Energy challenge
    Edyta Grochowska
    11:15 niedziela
    Płaski brzuch
    Ewelina Cybulska
    12:15 niedziela
    TMT
    Ewelina Cybulska
    13:15 niedziela
    Fat burning
    Ewelina Cybulska
    14:15 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Smolińska
    16:30 niedziela
    Pilates
    Ola Goliszek
    17:30 niedziela
    TBC / Płaski brzuch
    Ola Goliszek
    18:30 niedziela
    Zumba
    Konrad Szafraniec
    08:15 poniedziałek
    TBC / Płaski brzuch
    Edyta Grochowska
    09:15 poniedziałek
    Pilates
    Edyta Grochowska
    10:15 poniedziałek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    11:15 poniedziałek
    Stretching
    Aleksandra Woś
    12:15 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Woś
    13:15 poniedziałek
    Tabata
    Angelika Chylak
    14:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Angelika Chylak
    15:15 poniedziałek
    Joga
    Hubert Suder
    16:30 poniedziałek
    Zumba
    Sylwia Kurpet
    17:30 poniedziałek
    TBC / Płaski brzuch
    Natalia Mukha
    18:30 poniedziałek
    Pilates MIX
    Lucyna Szymańska
    19:30 poniedziałek
    Power TBC
    Lucyna Szymańska
    20:30 poniedziałek
    Aerobox
    Edyta Grochowska
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Edyta Grochowska
    08:00 wtorek
    Joga
    Kasia Zasłwska-Kowal
    09:15 wtorek
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    10:15 wtorek
    Pilates
    Gosia Abramek
    11:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Katarzyna Koś
    12:15 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Gosia Abramek
    16:30 wtorek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    16:30 wtorek
    Brzuch, uda i pośladki
    Paulina Będkowska
    17:30 wtorek
    TMT
    Paulina Będkowska
    18:30 wtorek
    Zumba / Zumba step
    Monika Krzyżanowska
    19:30 wtorek
    GFS
    Łukasz Cymiński
    20:30 wtorek
    TBC / Płaski brzuch
    Klaudia Daniluk
    21:30 wtorek
    Pilates/Stretching
    Klaudia Daniluk
    08:15 środa
    TBC
    Mariola Małachowska
    09:15 środa
    Płaski brzuch / Zdrowy kręgosłup
    Mariola Małachowska
    10:15 środa
    Energy challenge
    Mariola Małachowska
    11:15 środa
    Stretching
    Katarzyna Koś
    12:15 środa
    Zumba
    Katarzyna Koś
    15:30 środa
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kalbarczyk
    16:30 środa
    Bokwa
    Mateusz Salwa
    17:30 środa
    TBC / Step
    Marta Durska
    18:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Durska
    19:30 środa
    Zumba
    Agata Rogalska
    20:30 środa
    TBC / Płaski brzuch
    Lucyna Szymańska
    21:30 środa
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Lucyna Szymańska
    08:00 czwartek
    Joga
    Kasia Zasłwska-Kowal
    09:15 czwartek
    Zumba
    Bartek Ferner
    10:15 czwartek
    Brzuch, uda i pośladki
    Agata Zachuta
    11:15 czwartek
    Pilates
    Agata Zachuta
    12:15 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Angelika Chylak
    15:30 czwartek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    16:30 czwartek
    TBC / Płaski brzuch
    Marta Durska
    17:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Durska
    18:30 czwartek
    Pilates
    Gabrysia Judzińska
    19:30 czwartek
    Interwał/TBC
    Gabrysia Judzińska
    20:30 czwartek
    Zumba
    Agata Rogalska
    21:30 czwartek
    Stretching
    Mariola Małachowska
    08:15 piątek
    GFS
    Mariola Małachowska
    09:15 piątek
    Brzuch, uda i pośladki
    Mariola Małachowska
    10:15 piątek
    TBC
    Mariola Małachowska
    11:15 piątek
    Zumba
    Ola Gołoszyńska
    12:15 piątek
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    16:30 piątek
    Zumba
    Sylwia Kurpet
    17:30 piątek
    TBC
    Ania Borowska
    18:30 piątek
    Interwał / Płaski brzuch
    Ania Borowska
    19:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Ania Borowska
    20:30 piątek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga - sesja odrodzeńcza
    11:00 dziś
    Joga
    Agnieszka Słupska
    11:00 niedziela
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    17:00 niedziela
    Joga - sesja odrodzeńcza
    10:30 poniedziałek
    Joga
    Tomek Pałyska
    17:00 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    18:30 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    20:00 poniedziałek
    Joga - zdrowy kręgosłup
    Anna Borawska
    10:30 wtorek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    17:00 wtorek
    Joga łagodna
    Arkadiusz Zdzienicki
    18:30 wtorek
    Joga pranajama
    Arkadiusz Zdzienicki
    20:00 wtorek
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    10:30 środa
    Joga
    Tomek Pałyska
    17:00 środa
    Joga
    Agnieszka Słupska
    18:30 środa
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    20:00 środa
    Joga łagodna
    Arkadiusz Zdzienicki
    10:30 czwartek
    Joga łagodna
    Agnieszka Słupska
    17:00 czwartek
    Joga
    Anna Borawska
    18:30 czwartek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    20:00 czwartek
    Joga łagodna
    10:30 piątek
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    17:00 piątek
    Joga
    18:30 piątek
    Joga - sesja regeneracyjna
    Agnieszka Słupska
    pokaż więcej
  • Awa Studio

    (7  opinii)

    Awa Studio
    ul. Poznańska 38 lok. 16
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub