Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Szkoła Tańca Fen

    (3  opinie)

    09:00 dziś
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    10:00 dziś
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    11:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    12:00 dziś
    KURS WALCA WIEDEŃSKIEGO I ANGIELSKIEGO dla nowożeńców
    12:00 dziś
    POLE DANCE
    13:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    13:00 dziś
    KURS SZPAGATOWY - szpagat w 6 tygodni!
    14:00 dziś
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Węglińska
    14:00 dziś
    KIZOMBA / TANIEC WESELNY
    15:00 dziś
    CALANETICS
    Katarzyna Wdowicz
    15:00 dziś
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    16:00 dziś
    SALSA PARY
    16:00 dziś
    POLE DANCE
    17:00 dziś
    ZUMBA
    17:00 dziś
    POLE DANCE sala otwarta!
    18:00 dziś
    ZABAWA TAŃCEM DZIECI 4-7 LAT
    18:00 dziś
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    07:00 poniedziałek
    ZUMBA
    07:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    08:00 poniedziałek
    STRETCHING
    08:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    09:00 poniedziałek
    LATINO MIX
    10:00 poniedziałek
    TANIEC BRZUCHA
    Barbara Ilczuk
    11:00 poniedziałek
    ZUMBA
    15:00 poniedziałek
    BABY DANCE 4-6 lat
    16:00 poniedziałek
    LATINO MIX
    16:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    17:00 poniedziałek
    POLE DANCE/TANIEC WESELNY
    Anita Kalewska
    18:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    19:00 poniedziałek
    POLE DANCE
    20:00 poniedziałek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    20:00 poniedziałek
    SEXY DANCE/BURLESKA
    Karolina Kurnal
    21:00 poniedziałek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Mateusz Godziebiewski
    21:10 poniedziałek
    EXOTIC POLE/CALLANETICS
    07:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    08:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    08:00 wtorek
    POLE DANCE
    09:00 wtorek
    AKROBATYKA
    09:00 wtorek
    STRETCHING
    10:00 wtorek
    JOGA
    11:00 wtorek
    STRETCHING
    12:00 wtorek
    POLE DANCE
    13:00 wtorek
    ZUMBA
    16:00 wtorek
    TANIEC WESELNY
    Iwona Gniazdowska
    16:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    17:00 wtorek
    LATINO
    Iwona Węglińska
    17:00 wtorek
    TANIEC BRZUCHA/KURS DISCO ROCKNROLL w zależności od zapisów
    18:00 wtorek
    AKROBATYKA
    Aleksandra Sadowska
    18:00 wtorek
    POLE DANCE
    19:00 wtorek
    TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY
    Iwona Gniazdowska
    19:00 wtorek
    POLE DANCE
    20:00 wtorek
    FEN FITness & JUMP fitness na trampolinach
    20:00 wtorek
    TANGO ARGENTYŃSKIE
    Tomasz Sadlakowski
    21:00 wtorek
    KIZOMBA
    Tomasz Sadlakowski
    21:00 wtorek
    POLE DANCE/ KURS WALCA ANGIELSKIEGO w zależności od zapisów
    pokaż więcej
  • Steps4You

    (1  opinia)

    Steps4You
    ul. Sienkiewicza 4 lok. 2
    13:00 poniedziałek
    Fitness
    Katarzyna Blok - Kaszlaga
    17:40 poniedziałek
    Samba-początkujący
    Agnieszka Koś
    17:40 poniedziałek
    Ladies Bachata - początkujacy wyższy
    Anna Tomaszewska
    18:50 poniedziałek
    Beyonce Style
    Anna Tomaszewska
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Beata Oniszczuk
    21:00 poniedziałek
    Salsa pary - początkujący
    Kuba Olszewski
    16:40 wtorek
    Reggaeton - początkujący
    Marta Goncalves
    17:40 wtorek
    Samba - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Marta Goncalves
    17:40 wtorek
    Taniec orientalny - początkujący
    Katarzyna Wronka
    18:50 wtorek
    Shakira Style
    Katarzyna Wronka
    20:00 wtorek
    Taniec orientalny - śr. zaawansowany + zaawansowany
    Katarzyna Wronka
    21:00 wtorek
    Tango - śr. zaawansowany
    Rafał Witkowski
    22:00 wtorek
    Tango Cafe
    Rafał Witkowski
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga ogólna
    Ewelina Godlewska
    10:30 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Ewelina Godlewska
    12:00 dziś
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    17:00 dziś
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    09:00 poniedziałek
    Joga ogólna
    Ewelina Godlewska
    11:30 poniedziałek
    Joga po 50-tce
    Ewelina Godlewska
    15:30 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    17:00 poniedziałek
    Joga początkująca
    Paweł Makal
    18:30 poniedziałek
    Joga ogólna
    Marek Migała
    20:00 poniedziałek
    Joga kręgosłup
    Marek Migała
    07:00 wtorek
    Joga funkcjonalna
    Radek Rychlik
    09:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Ewelina Godlewska
    15:30 wtorek
    Joga łagodna
    Sławka Golonka
    17:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Bielewicz
    18:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Paweł Makal
    20:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Paweł Makal
    pokaż więcej
  • DobrzeMiTu

    (1  opinia)

    09:00 dziś
    Pilates
    Monika Cywińska
    10:00 dziś
    Pilates
    Monika Cywińska
    11:00 dziś
    Qi gong
    Rafał Becker
    17:10 dziś
    Pilates
    18:10 dziś
    Stretching
    Agnieszka Głowacka
    19:10 dziś
    Joga kundalini
    Paulina Kulikowska
    07:00 poniedziałek
    Joga
    Ania Kociszewska
    08:00 poniedziałek
    Pilates
    Agnieszka Głowacka
    09:00 poniedziałek
    Flow joga
    Małgosia Raniszewska
    12:15 poniedziałek
    Mama fit
    Monika Cywińska
    16:10 poniedziałek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    17:10 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ula Piątkowska
    18:10 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Malczewska
    19:30 poniedziałek
    Qi gong
    Rafał Becker
    20:30 poniedziałek
    Pilates klasyczny
    Agnieszka Głowacka
    07:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Ania Kociszewska
    08:00 wtorek
    Balet
    Kamila Borowska
    09:00 wtorek
    Pilates
    Ewa Kula
    10:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup w ciąży
    Monika Cywińska
    11:00 wtorek
    Płaski brzuch po ciąży
    Monika Cywińska
    16:10 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ula Piątkowska
    17:10 wtorek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    18:10 wtorek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    19:10 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Agnieszka Malczewska
    20:10 wtorek
    Pilates
    Monika Cywińska
    pokaż więcej
  • S4 Śródmieście

    (2  opinie)

    17:00 poniedziałek
    Bosu - ABT
    Luiza Dąbrowska
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Luiza Dąbrowska
    19:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Luiza Dąbrowska
    17:00 wtorek
    Bosu - TBC
    Ola Malinowska
    18:00 wtorek
    Interwał
    Ola Malinowska
    19:00 wtorek
    Bosu - zdrowe plecy + rozciąganie
    Ola Malinowska
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga - grupa ogólna
    Iwona Pachońska
    11:00 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    12:30 dziś
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Marek Szaniawski
    19:00 dziś
    Joga - II stopień
    Adam Ramotowski
    07:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    09:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Marek Szaniawski
    10:30 poniedziałek
    Seniorzy
    Robert Ściubidło
    14:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Robert Ściubidło
    15:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Jola Pankowska
    17:30 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    19:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Magda Elżanowska
    20:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Iwona Pachońska
    07:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Joanna Jedynak
    09:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Joanna Jedynak
    14:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    15:30 wtorek
    Joga - grupa ogólna / początkująca
    Robert Ściubidło
    17:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Adam Ramotowski
    19:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Adam Ramotowski
    20:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Beata Błaszczyk
    pokaż więcej
  • 10:15 dziś
    Płaski brzuch
    Gabrysia Judzińska
    11:15 dziś
    TBC
    Gabrysia Judzińska
    12:15 dziś
    Pilates / Stretching
    Gabrysia Judzińska
    13:15 dziś
    Zumba
    Katarzyna Koś
    16:30 dziś
    TBC
    Anna Baranowska
    17:30 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Anna Baranowska
    18:30 dziś
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    07:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Ilona Polak
    08:15 poniedziałek
    TBC / Brzuch
    Piotr Musiałkowski
    09:15 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    15:30 poniedziałek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    16:30 poniedziałek
    Pilates
    Asia Smolińska
    17:30 poniedziałek
    STEP / TBC
    Asia Smolińska
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Agata Kucharczyk
    18:30 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Asia Smolińska
    19:30 poniedziałek
    TBC
    Weronika Mariańczuk
    20:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Weronika Mariańczuk
    21:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Karol Pogański
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch / Tabata
    Weronika Mariańczuk
    08:00 wtorek
    Joga
    Kasia Zasławska
    10:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Goliszek
    15:30 wtorek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    16:30 wtorek
    Energy Challenge
    Ania Stęgowska
    17:30 wtorek
    Stretching
    Ania Stęgowska
    18:30 wtorek
    Pilates
    Ania Stęgowska
    19:30 wtorek
    Zumba
    Kasia Sobczyńska
    20:30 wtorek
    TBC
    Ewelina Cybulska
    21:00 wtorek
    Indoor cycling
    Justyna Kleczaj
    21:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Ewelina Cybulska
    pokaż więcej
  • 09:15 dziś
    Antycellulit
    Edyta Grochowska
    10:15 dziś
    Energy challenge
    Edyta Grochowska
    11:15 dziś
    Płaski brzuch
    Ewelina Cybulska
    12:15 dziś
    TMT
    Ewelina Cybulska
    13:15 dziś
    Fat burning
    Ewelina Cybulska
    14:15 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Smolińska
    16:30 dziś
    Pilates
    Ola Goliszek
    17:30 dziś
    TBC / Płaski brzuch
    Ola Goliszek
    18:30 dziś
    Zumba
    Konrad Szafraniec
    08:15 poniedziałek
    TBC / Płaski brzuch
    Edyta Grochowska
    09:15 poniedziałek
    Pilates
    Edyta Grochowska
    10:15 poniedziałek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    11:15 poniedziałek
    Stretching
    Aleksandra Woś
    12:15 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Woś
    13:15 poniedziałek
    Tabata
    Angelika Chylak
    14:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Angelika Chylak
    15:15 poniedziałek
    Joga
    Hubert Suder
    16:30 poniedziałek
    Zumba
    Sylwia Kurpet
    17:30 poniedziałek
    TBC / Płaski brzuch
    Natalia Mukha
    18:30 poniedziałek
    Pilates MIX
    Lucyna Szymańska
    19:30 poniedziałek
    Power TBC
    Lucyna Szymańska
    20:30 poniedziałek
    Aerobox
    Edyta Grochowska
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Edyta Grochowska
    08:00 wtorek
    Joga
    Kasia Zasłwska-Kowal
    09:15 wtorek
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    10:15 wtorek
    Pilates
    Gosia Abramek
    11:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Katarzyna Koś
    12:15 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Gosia Abramek
    16:30 wtorek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    16:30 wtorek
    Brzuch, uda i pośladki
    Paulina Będkowska
    17:30 wtorek
    TMT
    Paulina Będkowska
    18:30 wtorek
    Zumba / Zumba step
    Monika Krzyżanowska
    19:30 wtorek
    GFS
    Łukasz Cymiński
    20:30 wtorek
    TBC / Płaski brzuch
    Klaudia Daniluk
    21:30 wtorek
    Pilates/Stretching
    Klaudia Daniluk
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    17:00 dziś
    Joga - sesja odrodzeńcza
    10:30 poniedziałek
    Joga
    Tomek Pałyska
    17:00 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    18:30 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    20:00 poniedziałek
    Joga - zdrowy kręgosłup
    Anna Borawska
    10:30 wtorek
    Joga
    Agnieszka Słupska
    17:00 wtorek
    Joga łagodna
    Arkadiusz Zdzienicki
    18:30 wtorek
    Joga pranajama
    Arkadiusz Zdzienicki
    20:00 wtorek
    Joga
    Arkadiusz Zdzienicki
    pokaż więcej
  • Awa Studio

    (7  opinii)

    Awa Studio
    ul. Poznańska 38 lok. 16
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub