Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Wola

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Juniorzy 12-18 lat
    Daniel Prokurat
    18:00 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    Daniel Prokurat
    19:30 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    18:00 wtorek
    Boks - Początkujący/Wszyscy
    19:30 wtorek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    16:00 środa
    Muay Thai/K-1 Juniorzy 12-18 lat
    Daniel Prokurat
    18:00 środa
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    Daniel Prokurat
    19:30 środa
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    18:00 czwartek
    Boks - Początkujący/Wszyscy
    19:30 czwartek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    16:00 piątek
    Muay Thai/K-1 Juniorzy 12-18 lat
    Daniel Prokurat
    18:00 piątek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    Daniel Prokurat
    19:30 piątek
    Boks - Początkujący/Wszyscy
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    09:30 dziś
    Power Bar
    Agata Łukowska
    10:00 dziś
    Pilates
    Karolina Żelazek
    10:30 dziś
    TBC
    Agata Łukowska
    11:00 dziś
    Interwał
    Karolina Żelazek
    11:30 dziś
    Brzuch + Stretch
    Agata Łukowska
    12:00 dziś
    ABT
    Karolina Żelazek
    17:00 dziś
    TBC
    Iza Myszkowska
    18:00 dziś
    Pilates
    Iza Myszkowska
    19:00 dziś
    Stretching
    Iza Myszkowska
    09:00 niedziela
    Pośladki + brzuch
    Olga Sabak
    09:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    10:00 niedziela
    Shape
    Olga Sabak
    10:30 niedziela
    Stretching
    Marta Rogalewicz
    11:00 niedziela
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 niedziela
    Power Bar
    Edyta Radomska
    18:30 niedziela
    Brzuch + Stretch
    Edyta Radomska
    09:30 poniedziałek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    10:00 poniedziałek
    Dla mam
    Michalina Błażkiewicz
    16:30 poniedziałek
    TBC + Stretch
    Magda Niewieczerzał
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aneta Kołdej
    17:30 poniedziałek
    Fit ball
    Magda Niewieczerzał
    18:00 poniedziałek
    Shape
    Aneta Kołdej
    18:30 poniedziałek
    Pośladki + brzuch
    Karolina Żelazek
    19:00 poniedziałek
    Power Bar
    Aneta Kołdej
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Karolina Żelazek
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Karolina Żelazek
    21:00 poniedziałek
    Salsation
    Stefan Jakóbczyk
    09:30 wtorek
    ABT
    Magda Niewieczerzał
    16:00 wtorek
    NTC
    Klaudia Siejca
    16:30 wtorek
    Shape
    Aneta Kołdej
    17:00 wtorek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    17:30 wtorek
    Pupomania
    Aneta Kołdej
    18:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Anna Kushch
    18:30 wtorek
    Power Bar
    Aneta Kołdej
    19:00 wtorek
    Stretching
    Marta Rogalewicz
    19:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Agata Łukowska
    20:00 wtorek
    Pośladki + brzuch
    Iza Myszkowska
    20:30 wtorek
    TBC
    Agata Łukowska
    21:00 wtorek
    Pilates
    Iza Myszkowska
    21:30 wtorek
    Sexy dance
    Natalia Zatylna
    16:30 środa
    TBC
    Magda Niewieczerzał
    17:00 środa
    Pupomania
    Aneta Kołdej
    17:30 środa
    Interwał
    Magda Niewieczerzał
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    Aneta Kołdej
    18:30 środa
    Stretching
    Marlena Ciborowska
    19:00 środa
    TBC
    Edyta Radomska
    19:30 środa
    Pilates basic
    Marlena Ciborowska
    20:00 środa
    Power Bar
    Edyta Radomska
    20:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    21:00 środa
    Zumba
    Krystian Porębski
    09:30 czwartek
    Shape
    Aneta Kołdej
    10:00 czwartek
    Dla mam
    Michalina Błażkiewicz
    17:00 czwartek
    Power Bar
    Marlena Ciborowska
    17:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Głowacka
    18:00 czwartek
    TBC
    Edyta Radomska
    18:30 czwartek
    Pilates basic
    Agnieszka Głowacka
    19:00 czwartek
    Pośladki + brzuch
    Edyta Radomska
    19:30 czwartek
    Interwał
    Karolina Żelazek
    20:00 czwartek
    Salsation
    Stefan Jakóbczyk
    20:30 czwartek
    TBC
    Karolina Żelazek
    21:00 czwartek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    16:30 piątek
    Power Bar
    Tomasz Kostro
    17:00 piątek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 piątek
    Fat burning step
    Tomasz Kostro
    18:00 piątek
    Yoga 23 FIT
    Anna Kushch
    18:30 piątek
    TBC
    Olga Sabak
    19:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    19:30 piątek
    Brzuch + Stretch
    Olga Sabak
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Pilates
    Aleksandra Gorzka
    10:00 dziś
    TBC
    Aleksandra Gorzka
    11:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Kuśmiruk
    10:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    15:00 niedziela
    Zumba toning
    Karol Uciński
    16:00 niedziela
    Zumba
    Karol Uciński
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Joanna Pierzynowska
    19:00 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Joanna Pierzynowska
    20:00 poniedziałek
    Fat burning
    Joanna Pierzynowska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Karol Uciński
    16:30 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Kuśmiruk
    17:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    18:30 wtorek
    TBC
    19:30 wtorek
    ABT
    20:30 wtorek
    Zumba
    Karol Uciński
    17:00 środa
    ABT / TBC
    18:00 środa
    Zumba
    Łukasz Paciorek
    19:00 środa
    Pilates
    Oliwia Zbieć
    20:00 środa
    TBC / Płaski brzuch
    Oliwia Zbieć
    21:00 środa
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    16:30 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Aleksandra Gorzka
    17:30 czwartek
    Zumba
    Angelika Tuz
    18:30 czwartek
    TBC
    Joanna Pierzynowska
    19:30 czwartek
    Pilates
    Joanna Pierzynowska
    20:30 czwartek
    Zumba
    Karol Uciński
    17:00 piątek
    Zumba toning
    Karol Uciński
    18:00 piątek
    Pilates
    19:00 piątek
    TBC
    20:00 piątek
    Zumba
    Łukasz Paciorek
    pokaż więcej
  • S4 Wola

    (1  opinia)

    10:00 dziś
    TBC
    Ola Malinowska
    11:00 dziś
    Zdrowe plecy + Rozciąganie
    Ola Malinowska
    17:15 poniedziałek
    Zdrowe plecy + Rozciąganie
    Małgorzata Kurek
    18:15 poniedziałek
    Power combo
    Kasia Wanat
    19:15 poniedziałek
    Sztangi
    Ula Musiałowska
    20:15 poniedziałek
    TBC + brzuch
    Ula Musiałowska
    09:15 wtorek
    TBC
    Ola Malinowska
    17:15 wtorek
    ABT + brzuch
    Luiza Dąbrowska
    18:15 wtorek
    Fat Burn + Rozciąganie
    Luiza Dąbrowska
    19:15 wtorek
    Trening obwodowy
    Luiza Dąbrowska
    20:15 wtorek
    Power combo
    Kasia Wanat
    17:15 środa
    Sztangi
    Marta Artman
    18:15 środa
    Power combo
    Kasia Wolska
    19:15 środa
    Interwał
    Artur Jagodziński
    20:15 środa
    Zdrowe plecy + brzuch
    Artur Jagodziński
    09:15 czwartek
    TBC + brzuch
    Bogna Daszkiewicz
    17:15 czwartek
    ABT + brzuch
    Monika Sarnecka
    18:15 czwartek
    Power combo
    Katarzyna Witkowska
    19:15 czwartek
    Trening obwodowy
    Ola Malinowska
    20:15 czwartek
    Sztangi
    Ola Malinowska
    17:15 piątek
    TBC + brzuch
    Marcin Dąbrowski
    18:15 piątek
    Sztangi
    Marcin Dąbrowski
    19:15 piątek
    Power combo
    Kasia Wolska
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    TBC
    16:15 poniedziałek
    Karate Kiokushin - dzieci 8-10 lat
    Jarek Rogala
    17:15 poniedziałek
    Boks - dzieci 10-15 lat
    Norbert Staszewski
    18:00 poniedziałek
    Boks
    Norbert Staszewski
    19:00 poniedziałek
    TBC/STEP
    19:15 poniedziałek
    Capoeira
    Marek Uzdowski
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    20:30 poniedziałek
    Kickboxing
    Jarek Rogala
    20:30 poniedziałek
    Piłka Nożna
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    16:15 wtorek
    Funny Judo - dzieci 4-6 lat
    Marcin Nowakowski
    17:00 wtorek
    Taniec towarzyski - dzieci
    17:00 wtorek
    Judo dzieci 8-12 lat
    Marcin Nowakowski
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Capoeira dzieci
    Marek Uzdowski
    18:30 wtorek
    Krav-maga
    Krzysztof Kozłowski
    19:00 wtorek
    ABT "super brzuch"
    19:15 wtorek
    Joga
    19:15 wtorek
    Piłka Nożna
    20:00 wtorek
    Sztangi
    20:30 wtorek
    Aikido
    Kuba Wybraniec
    20:30 wtorek
    Koszykówka
    16:15 środa
    Funny karate - dzieci 6-8 lat
    Jarek Rogala
    17:15 środa
    Boks - dzieci 10-15 lat
    Norbert Staszewski
    18:00 środa
    Boks
    Norbert Staszewski
    19:00 środa
    TBC interwał
    19:15 środa
    Capoeira
    Marek Uzdowski
    20:00 środa
    Cross training
    20:30 środa
    Kickboxing
    Jarek Rogala
    16:15 czwartek
    Funny Judo - dzieci 4-6 lat
    Marcin Nowakowski
    17:00 czwartek
    Judo dzieci 8-12 lat
    Marcin Nowakowski
    18:00 czwartek
    Capoeira dzieci
    Marek Uzdowski
    18:30 czwartek
    Krav-maga
    Krzysztof Kozłowski
    19:00 czwartek
    Step
    19:15 czwartek
    Joga
    20:00 czwartek
    Pilates
    20:30 czwartek
    Aikido
    Kuba Wybraniec
    20:30 czwartek
    Piłka Nożna
    21:00 czwartek
    Zumba
    16:15 piątek
    Karate Kiokushin - dzieci 8-10 lat
    Jarek Rogala
    17:15 piątek
    Funny karate - dzieci 6-8 lat
    Jarek Rogala
    18:00 piątek
    Boks
    Norbert Staszewski
    18:15 piątek
    Taniec towarzyski - dzieci
    19:15 piątek
    Cross training
    19:15 piątek
    Boks
    Bogdan Sawicki
    20:15 piątek
    Taniec towarzyski - dorośli
    20:30 piątek
    Kickboxing
    Jarek Rogala
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    trening na boisku
    Aleksander Bartoszewicz
    19:00 środa
    trening na boisku
    Aleksander Bartoszewicz
  • 12:30 dziś
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    18:30 wtorek
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    18:30 czwartek
    Aquacycling
    Jan Szymczak
  • 09:15 dziś
    Zumba
    Krystian Porębski
    10:15 dziś
    Energy Challenge
    Klaudia Daniluk
    11:15 dziś
    Brzuch, uda i pośladki
    Klaudia Daniluk
    13:15 dziś
    Reggaeton
    Daniel Zabielski
    14:15 dziś
    GFS
    Łukasz Cymiński
    09:15 niedziela
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    10:15 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Beata Niedźwiedzka/Natalia Mukha
    11:15 niedziela
    Tabata/Płaski brzuch
    Beata Niedźwiedzka/Natalia Mukha
    12:15 niedziela
    Pilates/Stretching
    Beata Niedźwiedzka/Natalia Mukha
    13:15 niedziela
    Salsa
    Ewelina Kućko
    09:15 poniedziałek
    Zumba
    Jacek Pachnowski
    16:30 poniedziałek
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Justyna Obarska
    18:30 poniedziałek
    TMT
    Justyna Obarska
    19:30 poniedziałek
    Brzuch, uda i pośladki
    Natalia Mukha
    20:30 poniedziałek
    Pilates
    Natalia Mukha
    21:30 poniedziałek
    Zumba
    Magda Pawińska
    09:15 wtorek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    10:15 wtorek
    Joga
    Hubert Suder
    16:30 wtorek
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 wtorek
    Brzuch, uda i pośladki
    Natalia Mukha
    18:30 wtorek
    TBC
    Natalia Mukha
    19:30 wtorek
    Step&Shape
    Marta Durska
    20:30 wtorek
    Płaski brzuch/Stretching
    Marta Durska
    21:30 wtorek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    10:15 środa
    Zumba
    Daniel Zabielski
    16:30 środa
    Zumba
    Jacek Pachnowski
    17:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Gabryjela Judzińska
    18:30 środa
    TBC
    Gabryjela Judzińska
    19:30 środa
    Pilates/Stretching
    Gabryjela Judzińska
    20:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Piotr Kołłątaj
    21:30 środa
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    09:15 czwartek
    Interwał
    Magda Kierklo
    10:15 czwartek
    Płaski brzuch/Stretching
    Aneta Owczarek
    16:30 czwartek
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    17:30 czwartek
    Płaski brzuch/Stretching
    Agnieszka Joachimiak
    18:30 czwartek
    TBC
    Agnieszka Joachimiak
    19:30 czwartek
    Energy Challenge
    Klaudia Daniluk
    20:30 czwartek
    Pilates
    Klaudia Daniluk
    21:30 czwartek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    09:15 piątek
    Zumba
    Piotr Musiałkowski
    10:15 piątek
    TBC/Brzuch
    Piotr Musiałkowski
    16:30 piątek
    Bokwa
    Jacek Pachnowski
    17:30 piątek
    Płaski brzuch/Stretching
    Anna Stęgowska
    18:30 piątek
    TBC
    Anna Stęgowska
    19:30 piątek
    Taniec brzucha/Smukła talia
    Sylwia Krzysztoszek
    20:30 piątek
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wola"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub