Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Wola

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:00 poniedziałek
    trening na boisku
    Aleksander Bartoszewicz
  • 12:30 dziś
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    18:30 wtorek
    Aquacycling
    Jan Szymczak
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 16:00 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Juniorzy 12-18 lat
    Daniel Prokurat
    18:00 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    Daniel Prokurat
    19:30 poniedziałek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    18:00 wtorek
    Boks - Początkujący/Wszyscy
    19:30 wtorek
    Muay Thai/K-1 Początkujący/Wszyscy
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    09:30 dziś
    Power Bar
    Agata Łukowska
    10:00 dziś
    Pilates
    Karolina Żelazek
    10:30 dziś
    TBC
    Agata Łukowska
    11:00 dziś
    Interwał
    Karolina Żelazek
    11:30 dziś
    Brzuch + Stretch
    Agata Łukowska
    12:00 dziś
    ABT
    Karolina Żelazek
    17:00 dziś
    TBC
    Iza Myszkowska
    18:00 dziś
    Pilates
    Iza Myszkowska
    19:00 dziś
    Stretching
    Iza Myszkowska
    09:00 niedziela
    Pośladki + brzuch
    Olga Sabak
    09:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Rogalewicz
    10:00 niedziela
    Shape
    Olga Sabak
    10:30 niedziela
    Stretching
    Marta Rogalewicz
    11:00 niedziela
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 niedziela
    Power Bar
    Edyta Radomska
    18:30 niedziela
    Brzuch + Stretch
    Edyta Radomska
    09:30 poniedziałek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    10:00 poniedziałek
    Dla mam
    Michalina Błażkiewicz
    16:30 poniedziałek
    TBC + Stretch
    Magda Niewieczerzał
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aneta Kołdej
    17:30 poniedziałek
    Fit ball
    Magda Niewieczerzał
    18:00 poniedziałek
    Shape
    Aneta Kołdej
    18:30 poniedziałek
    Pośladki + brzuch
    Karolina Żelazek
    19:00 poniedziałek
    Power Bar
    Aneta Kołdej
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Karolina Żelazek
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Karolina Żelazek
    21:00 poniedziałek
    Salsation
    Stefan Jakóbczyk
    09:30 wtorek
    ABT
    Magda Niewieczerzał
    16:00 wtorek
    NTC
    Klaudia Siejca
    16:30 wtorek
    Shape
    Aneta Kołdej
    17:00 wtorek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    17:30 wtorek
    Pupomania
    Aneta Kołdej
    18:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    Anna Kushch
    18:30 wtorek
    Power Bar
    Aneta Kołdej
    19:00 wtorek
    Stretching
    Marta Rogalewicz
    19:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Agata Łukowska
    20:00 wtorek
    Pośladki + brzuch
    Iza Myszkowska
    20:30 wtorek
    TBC
    Agata Łukowska
    21:00 wtorek
    Pilates
    Iza Myszkowska
    21:30 wtorek
    Sexy dance
    Natalia Zatylna
    pokaż więcej
  • Palestra Muay Thai Gym

    (1  opinia)

    10:00 dziś
    Boks sparingi (zaawansowani)
    11:00 dziś
    Cross Fight
    12:00 dziś
    Muay Thai/K1 (grupa dla wszystkich)
    07:00 poniedziałek
    Boks (początkujący)
    10:30 poniedziałek
    Muay Thai/K1 (grupa dla wszystkich)
    16:00 poniedziałek
    Muay Thai/K1 (juniorzy i kobiety)
    17:00 poniedziałek
    Cross Fight
    18:15 poniedziałek
    Muay Thai/K1 (średniozaawansowani)
    19:30 poniedziałek
    Boks (zaawansowani)
    07:00 wtorek
    Cross Fight
    10:30 wtorek
    Muay Thai/K1 (grupa dla wszystkich)
    17:00 wtorek
    Muay Thai/K1 (juniorzy i kobiety początkujący)
    18:15 wtorek
    Muay Thai/K1 (junorzy i kobiety zaawansowani)
    18:15 wtorek
    Muay Thai/K1 (średniozaawansowani)
    19:30 wtorek
    Boks (zaawansowani)
    19:30 wtorek
    Muay Thai/K1 (zaawansowani)
    20:30 wtorek
    Grappling
    20:45 wtorek
    Boks (początkujący)
    20:45 wtorek
    Boks (zaawansowani)
    pokaż więcej
  • 08:30 dziś
    Pranajama
    09:15 dziś
    Joga ogólna II
    Grzegorz Nieścier
    11:15 dziś
    Joga dla początkujących
    Michał Woroncow
    09:30 niedziela
    Joga ogólna I
    Grzegorz Nieścier
    11:15 niedziela
    Joga dla początkujących
    Karolina Nieścier
    18:00 niedziela
    Joga ogólna początkująca
    Grzegorz Nieścier
    10:00 poniedziałek
    Joga ogólna początkująca
    Marta Kostrzewska
    17:00 poniedziałek
    Joga ogólna początkująca
    Ewa Osiak
    18:30 poniedziałek
    Joga dla początkujących
    Ewa Osiak
    20:00 poniedziałek
    Joga ogólna początkująca
    Rafał Orkisz
    08:00 wtorek
    Joga ogólna początkująca
    Rafał Orkisz
    09:30 wtorek
    Joga ogólna początkująca
    Marta Kostrzewska
    11:00 wtorek
    Fundacja Psychoonkologiczna
    Marta Kostrzewska
    17:00 wtorek
    Zdrowie kręgosłupa
    Grzegorz Nieścier
    18:30 wtorek
    Joga ogólna I
    Grzegorz Nieścier
    20:00 wtorek
    Joga dla początkujących
    Karolina Nieścier
    pokaż więcej
  • Bikram Joga Warszawa

    (1  opinia)

    Bikram Joga Warszawa
    al. Jana Pawła II 61 lok. 305
    09:30 dziś
    Bikram Joga
    10:00 niedziela
    Bikram Joga
    10:00 poniedziałek
    Bikram Joga
    18:00 poniedziałek
    Bikram Joga
    20:00 poniedziałek
    Bikram Joga
    09:15 wtorek
    Bikram Joga
    18:30 wtorek
    Bikram Joga
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Tbc
    Dorota Szymańska
    10:00 dziś
    Fat burning
    Dorota Szymańska
    10:00 dziś
    Power bike open
    Łukasz Wojtkowski
    11:00 dziś
    ABT
    Dorota Szymańska
    12:00 dziś
    Joga
    Agata Zieleniak
    10:00 niedziela
    ABT
    Dorota Niźnikiewicz
    11:00 niedziela
    Pilates
    Dorota Niźnikiewicz
    11:00 niedziela
    power bike 2/3
    Ania Demianiuk
    12:00 niedziela
    Power Pump
    Dorota Niźnikiewicz
    09:00 poniedziałek
    Tbc
    Magdalena Krzyżanowska
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    Magdalena Krzyżanowska
    11:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Krzyżanowska
    16:30 poniedziałek
    ABT
    Anna Chmielak - Łopatek
    17:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Anna Chmielak - Łopatek
    18:00 poniedziałek
    Power bike 1/2
    Łukasz Wojtkowski
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Judyta Ruzik
    19:00 poniedziałek
    power bike 2/3
    Łukasz Wojtkowski
    19:30 poniedziałek
    Piloxing
    Judyta Ruzik
    20:00 poniedziałek
    Master Bike
    Łukasz Wojtkowski
    20:30 poniedziałek
    Fat burning
    Dorota Szymańska
    21:30 poniedziałek
    NTC
    Dorota Szymańska
    09:00 wtorek
    Pilates
    Michał Sajna
    10:00 wtorek
    Tbc
    Michał Sajna
    11:00 wtorek
    Fat burning
    Michał Sajna
    16:30 wtorek
    Tbc
    Dorota Niźnikiewicz
    17:30 wtorek
    Sexi Pupa
    Dorota Niźnikiewicz
    18:00 wtorek
    Power bike 1/2
    Monika Raczyńska
    18:30 wtorek
    Power Pump
    Inga Narucka
    19:00 wtorek
    power bike 2/3
    Monika Raczyńska
    19:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Monika Raczyńska
    20:00 wtorek
    Power bike open
    Monika Raczyńska
    20:30 wtorek
    Zumba
    Moez Saldl
    21:30 wtorek
    Stretching
    Inga Narucka
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Pilates
    Aleksandra Gorzka
    10:00 dziś
    TBC
    Aleksandra Gorzka
    11:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Kuśmiruk
    10:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    15:00 niedziela
    Zumba toning
    Karol Uciński
    16:00 niedziela
    Zumba
    Karol Uciński
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Joanna Pierzynowska
    19:00 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Joanna Pierzynowska
    20:00 poniedziałek
    Fat burning
    Joanna Pierzynowska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Karol Uciński
    16:30 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Kuśmiruk
    17:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    18:30 wtorek
    TBC
    19:30 wtorek
    ABT
    20:30 wtorek
    Zumba
    Karol Uciński
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wola"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub