Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Wawer

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Medical Pilates

    (3  opinie)

    18:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    20:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    21:00 dziś
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 wtorek
    Pil Interwał
    Agata Grzebiela Correia
    10:00 wtorek
    Zdrowy Kręgosłup
    Agata Grzebiela Correia
    18:00 wtorek
    Pregnancy Pilates
    Dominika Górka
    19:00 wtorek
    Mobility Pilates
    Dominika Górka
    20:00 wtorek
    Pilates
    Dominika Górka
    18:00 środa
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 środa
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 czwartek
    Pilates
    Marta Domanska
    10:00 czwartek
    Stretch+Pilates
    Agata Grzebiela Correia
    17:00 czwartek
    Pregnancy Pilates
    Dominika Górka
    18:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    19:00 czwartek
    Reha Pilates
    Dominika Górka
    20:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    21:00 czwartek
    Pilates
    Agata Bogucka
    09:00 sobota
    Pilates
    Marta Domanska
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    WOD
    18:30 dziś
    WOD
    20:00 dziś
    WOD
    21:00 dziś
    WOD
    06:30 wtorek
    WOD
    08:00 wtorek
    WOD
    09:00 wtorek
    WOD
    12:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    WOD
    18:30 wtorek
    WOD
    20:00 wtorek
    Beginners
    20:00 wtorek
    Intro
    Karol Zdunek
    21:00 wtorek
    Joga z Eweliną Godlewską
    Ewelina Godlewska
    06:30 środa
    WOD
    08:00 środa
    WOD
    09:00 środa
    WOD
    12:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:30 środa
    WOD
    20:00 środa
    CrossFit Kids
    20:00 środa
    WOD
    21:00 środa
    WOD
    06:30 czwartek
    WOD
    08:00 czwartek
    WOD
    09:00 czwartek
    WOD
    12:00 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    WOD
    18:30 czwartek
    WOD
    20:00 czwartek
    Beginners
    21:00 czwartek
    WOD
    06:30 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    WOD
    12:00 piątek
    WOD
    17:00 piątek
    WOD
    18:30 piątek
    WOD
    20:00 piątek
    WOD
    10:00 sobota
    WOD
    11:30 sobota
    Mobility
    12:30 sobota
    Dwubój Olimpijski
    Kamil Pilarski
    14:00 sobota
    CrossFit Kids
    Natalia Foszer
    pokaż więcej
  • 20:30 dziś
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    20:30 środa
    Aquacycling
    Jan Szymczak
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:30 dziś
    Zumba
    20:00 wtorek
    TBC
    16:45 środa
    Balet dla dzieci
    17:30 środa
    Balet dla dzieci
    18:30 środa
    Pilates
    19:30 środa
    Zumba
    20:00 czwartek
    TBC
    18:30 piątek
    Zdrowy kregosłup
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Brzuch Uda Pośladki
    19:00 dziś
    Step & Shape
    20:00 dziś
    TBC MIX
    21:00 dziś
    Pilates
    18:30 wtorek
    Pilates Fitball
    19:30 wtorek
    Brzuchomania
    20:30 wtorek
    Zumba
    09:15 środa
    TBC
    18:30 środa
    TBC Fitball
    19:30 środa
    Step & Shape
    20:30 środa
    Stretching + pośladki
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:00 czwartek
    Brzuch Uda Pośladki
    20:00 czwartek
    TBC MIX
    21:00 czwartek
    Pilates & Roller
    09:15 piątek
    Fitburning
    19:15 piątek
    TBC & Stretch
    20:15 piątek
    Zumba
    09:15 sobota
    TBC
    pokaż więcej
  • 19:00 środa
    Kung Fu
    20:00 piątek
    Kung Fu
  • 17:00 dziś
    Zumba
    Agata Soszyńska
    18:00 dziś
    TBC
    Olga Sabak
    18:30 dziś
    Power Bike
    Inga Narucka
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Olga Sabak
    19:30 dziś
    Power Bike
    Inga Narucka
    20:00 dziś
    Step&Shape
    Piotr Kołłątaj
    21:00 dziś
    ABS
    Piotr Kołłątaj
    08:30 wtorek
    ABT
    Olga Sabak
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Olga Sabak
    17:00 wtorek
    TBC
    Piotr Kołłątaj
    17:30 wtorek
    Power Bike
    Aleksandra Kramarczuk
    18:00 wtorek
    Zumba
    Ardian Sobolewski
    18:00 wtorek
    Power Bike
    Aleksandra Kramarczuk
    19:00 wtorek
    Aerobox
    Aleksandra Kramarczuk
    19:00 wtorek
    Pump
    Aleksandra Kramarczuk
    20:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Aleksandra Kramarczuk
    20:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Aleksandra Kramarczuk
    21:00 wtorek
    Cross training
    Damian Wąsik
    09:30 środa
    ABS
    Piotr Kołłątaj
    10:30 środa
    TBC
    Piotr Kołłątaj
    17:00 środa
    ABS
    Adrianna Posiadała
    18:00 środa
    Jump 4 Fit
    Adrianna Posiadała
    18:30 środa
    Power Bike
    Marta Bąbol
    19:00 środa
    Zumba
    Adrian Sobolewski
    19:30 środa
    Power Bike
    Marta Bąbol
    20:00 środa
    Pilates
    Beata Messely
    21:00 środa
    ABT / Stretch
    Beata Messely
    08:30 czwartek
    TBC
    Luiza Janeczek
    09:30 czwartek
    Fit Ball
    Luiza Janeczek
    17:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Wiktoria Ślązek
    18:00 czwartek
    Pump
    Wiktoria Ślązek
    18:30 czwartek
    Power Bike
    Marta Bąbol
    19:00 czwartek
    Interwał
    Adrianna Posiadała
    19:30 czwartek
    Power Bike
    Marta Bąbol
    20:00 czwartek
    ABS
    Adrianna Posiadała
    21:00 czwartek
    Cross training
    Damian Wąsik
    09:30 piątek
    Body Art
    Beata Messely
    10:30 piątek
    Pilates
    Beata Messely
    17:00 piątek
    Pilates
    Inga Narucka
    18:00 piątek
    Tabata
    Wiktoria Ślązek
    18:30 piątek
    Power Bike
    Inga Narucka
    19:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Wiktoria Ślązek
    20:00 piątek
    Zumba
    Agata Soszyńska
    09:00 sobota
    Jump 4 Fit
    Olga Sabak
    10:00 sobota
    Interwał
    Olga Sabak
    11:00 sobota
    Step&Shape
    Piotr Kołłątaj
    11:30 sobota
    Power Bike
    Marta Bąbol
    12:00 sobota
    ABS
    Piotr Kołłątaj
    10:00 niedziela
    Zumba
    Adrian Sobolewski
    11:00 niedziela
    TBC
    Wiktoria Ślązek
    12:00 niedziela
    Joga
    Grzegorz Węgłowski
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    18:00 dziś
    Brzuszki
    18:30 dziś
    Spinning
    19:30 dziś
    Joga flow
    20:30 dziś
    Zumba
    08:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    09:30 wtorek
    Pilates
    10:30 wtorek
    Płaski brzuch
    11:30 wtorek
    Aktywny senior
    17:30 wtorek
    Joga regeneracyjna
    18:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    19:30 wtorek
    TBC
    20:30 wtorek
    Zumba
    08:30 środa
    ABT & Stretch
    09:30 środa
    zdrowy kęgosłup
    10:30 środa
    Aktywna w ciąży
    13:00 środa
    Aktywny senior
    17:00 środa
    Trening funkcjonalny
    18:00 środa
    Brzuszki
    18:30 środa
    Spinning
    19:30 środa
    JOGA FUNKCJONALNA
    20:30 środa
    Brasil Fit
    08:30 czwartek
    Fat burning
    09:30 czwartek
    Joga dynamiczna
    10:30 czwartek
    Płaski brzuch
    11:30 czwartek
    Aktywny senior
    18:30 czwartek
    Przygotowanie do sezonu bieganie
    19:30 czwartek
    ABT + Stretching
    20:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    08:30 piątek
    Tabata
    09:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    10:30 piątek
    Płaski brzuch
    18:30 piątek
    Step
    19:30 piątek
    Fat burning
    20:30 piątek
    Zumba
    10:30 sobota
    Salsa solo
    13:30 sobota
    Joga regeneracyjna
    11:30 niedziela
    Zumba
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    18:00 dziś
    Brzuszki
    18:30 dziś
    Spinning
    19:30 dziś
    Joga flow
    20:30 dziś
    Mat Dance Zumbrasil
    20:30 dziś
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    08:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    09:30 wtorek
    Pilates
    10:30 wtorek
    Płaski brzuch
    11:30 wtorek
    Aktywny senior
    17:30 wtorek
    Joga regeneracja
    18:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    19:30 wtorek
    TBC
    20:30 wtorek
    MatDance Zumba
    08:30 środa
    ABT/Stretch
    09:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    10:30 środa
    Aktywna w ciąży
    13:00 środa
    Aktywny senior
    17:00 środa
    Trening funkcjonalny
    18:00 środa
    Brzuszki
    18:30 środa
    Spinning
    19:30 środa
    Joga funkcjonalna
    20:30 środa
    MatDance Brasil fit
    20:30 środa
    Aquacycling
    Jan Szymczak
    08:30 czwartek
    Fat Burning
    09:30 czwartek
    Joga dynamiczna
    10:30 czwartek
    Płaski brzuch
    11:30 czwartek
    Aktywny senior
    18:30 czwartek
    Przygotowanie do sezonu - bieganie
    19:30 czwartek
    ABT/Stretch
    20:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    08:30 piątek
    Tabata/Brzuch
    09:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    10:30 piątek
    Płaski brzuch
    18:30 piątek
    Step
    19:30 piątek
    Fat Burning
    20:30 piątek
    MatDance Zumba
    10:30 sobota
    Mat Dance Latino Solo
    13:30 sobota
    Joga regeneracja
    11:30 niedziela
    Mat Dance Zumbrasil
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wawer"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub