Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Ursus

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:30 wtorek
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
    19:30 czwartek
    Tai Chi Chuan & Qigong
    Piotr Karolewski
  • 18:00 wtorek
    Wing Tsun Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
    Piotr Karolewski
    18:00 wtorek
    Wing Tsun Kung Fu dla dzieci
    Tomasz Wasiljew
    18:00 czwartek
    Wing Tsun Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
    Piotr Karolewski
    18:00 czwartek
    Wing Tsun Kung Fu dla dzieci
    Tomasz Wasiljew
    pokaż więcej
  • Oxygen Fitness

    (1  opinia)

    Oxygen Fitness
    Kazimierza Gierdziejewskiego 7
    09:00 dziś
    Indoor Cycling
    Deręgowska Katarzyna
    09:00 dziś
    Pilates
    Tajduś Marta
    10:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    Deręgowska Katarzyna
    11:00 dziś
    Zumba
    Tajduś Marta
    07:30 poniedziałek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 poniedziałek
    Brzuch/uda/pośladki
    Długosz Magdalena
    11:30 poniedziałek
    Aktywna mama
    Długosz Magdalena
    17:00 poniedziałek
    Akrobatyka Junior 4-7 lat
    Tajduś Marta
    17:00 poniedziałek
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Pachnowski Jacek
    18:00 poniedziałek
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    18:00 poniedziałek
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    19:00 poniedziałek
    Power Mix
    Paulina Niedźwiedzka
    19:00 poniedziałek
    SEKCJA BIEGOWA
    Żurawski Jarosław
    19:00 poniedziałek
    Zumba kids
    Nadaj Aleksandra
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Końko Piotr
    20:00 poniedziałek
    Speedball
    Świątek Wojciech
    20:10 poniedziałek
    Indoor Cycling
    Paulina Niedźwiedzka
    21:00 poniedziałek
    Boks
    Kamil Janik
    21:00 poniedziałek
    Gymstick
    Świątek Wojciech
    07:30 wtorek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 wtorek
    Power Pump
    Długosz Magdalena
    16:00 wtorek
    Funny judo
    Dźwigałowska Joanna
    17:00 wtorek
    Brzuch/uda/pośladki
    Jabłonowska Olga
    17:00 wtorek
    Judo
    Dźwigałowska Joanna
    18:00 wtorek
    Power Pump
    Jabłonowska Olga
    18:00 wtorek
    Zapasy 4-7 lat
    Gumiński Łukasz
    19:00 wtorek
    JUNIOR DANCE
    Kłak Małgorzata
    19:00 wtorek
    Zumba
    Nadaj Aleksandra
    19:00 wtorek
    Zapasy 8-12 lat
    Gumiński Łukasz
    20:00 wtorek
    Sekcja tenisa stołowego
    Czerkies Kamil
    20:00 wtorek
    Tabata
    Jabłonowska Olga
    20:30 wtorek
    Indoor Cycling
    Deręgowska Katarzyna
    21:00 wtorek
    Power Pump
    Jabłonowska Olga
    07:30 środa
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    08:30 środa
    Indoor Cycling
    Gumiński Łukasz
    09:30 środa
    Zumba
    Pachnowski Jacek
    17:00 środa
    Brzuch/uda/pośladki
    Monika Waś
    17:00 środa
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    17:00 środa
    Akrobatyka Junior 4-7 lat
    Tajduś Marta
    18:00 środa
    Stretching
    Monika Waś
    18:00 środa
    Balet dla dzieci
    Lawrenowa Julia
    18:00 środa
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    19:00 środa
    Salsation
    Pachnowski Jacek
    19:00 środa
    SEKCJA BIEGOWA
    Żurawski Jarosław
    19:00 środa
    Zumba kids
    Nadaj Aleksandra
    19:00 środa
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    20:00 środa
    Trening Obwodowy
    Kamil Janik
    20:00 środa
    Pilates
    Leira Leira
    20:30 środa
    Indoor Cycling
    Deręgowska Katarzyna
    21:00 środa
    Boks Tajski
    Kamil Janik
    21:05 środa
    Air Yoga Basic
    Leira Leira
    07:30 czwartek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 czwartek
    Power Pump
    Końko Piotr
    11:30 czwartek
    Aktywna mama
    Długosz Magdalena
    16:00 czwartek
    Funny judo
    Dźwigałowska Joanna
    17:00 czwartek
    TBC
    Halko Grzegorz
    17:00 czwartek
    Judo
    Dźwigałowska Joanna
    18:00 czwartek
    Zapasy 4-7 lat
    Gumiński Łukasz
    18:00 czwartek
    OPEN DANCE
    Halko Grzegorz
    19:00 czwartek
    Zapasy 8-12 lat
    Gumiński Łukasz
    19:00 czwartek
    Crazy bike
    Grządkowski Piotr
    19:00 czwartek
    Power Jump
    Jabłonowska Olga
    20:00 czwartek
    Sekcja tenisa stołowego
    Czerkies Kamil
    20:00 czwartek
    FITBOX
    Wawryniuk Hubert
    20:30 czwartek
    Indoor Cycling
    Sochal Jakub
    21:00 czwartek
    Movement FACTS
    Końko Piotr
    07:30 piątek
    PERFECT BODY SYSTEM
    Katarzyna Górska
    09:30 piątek
    Brzuch/uda/pośladki
    Szczęśniak Kaja
    18:00 piątek
    Akrobatyka Junior 8-12 lat
    Tajduś Marta
    18:00 piątek
    Kettlebeell Workout
    Końko Piotr
    19:00 piątek
    Zumba
    Tajduś Marta
    19:00 piątek
    JUNIOR DANCE
    Kłak Małgorzata
    20:00 piątek
    Gymstick
    Świątek Wojciech
    20:30 piątek
    Trening kolarski
    Deręgowska Katarzyna
    10:00 sobota
    hitFACTS
    Końko Piotr
    11:00 sobota
    Płaski Brzuch
    Tajduś Marta
    11:00 sobota
    AIR JOGA
    Leira Leira
    12:00 sobota
    Zumba
    Tajduś Marta
    12:15 sobota
    Stretching
    Leira Leira
    pokaż więcej
  • S4 Ursus

    (1  opinia)

    10:00 dziś
    Zdrowe plecy + rozciąganie
    Luiza Dąbrowska
    11:00 dziś
    TBC + Brzuch
    Luiza Dąbrowska
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Luiza Dąbrowska
    17:00 poniedziałek
    ABT + brzuch
    Basia Kaszta
    18:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + rozciąganie
    Basia Kaszta
    19:00 poniedziałek
    Step
    Basia Kaszta
    20:00 poniedziałek
    Sztangi
    Marcin Tymek
    21:00 poniedziałek
    TBC
    Marcin Tymek
    09:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Bogna Daszkiewicz
    17:00 wtorek
    TBC
    Bogna Daszkiewicz
    18:00 wtorek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Bogna Daszkiewicz
    19:00 wtorek
    ABT
    Bogna Daszkiewicz
    20:00 wtorek
    Interwał
    Ula Musiałowska
    21:00 wtorek
    Sztangi
    Ula Musiałowska
    09:00 środa
    ABT
    Luiza Dąbrowska
    17:00 środa
    TBC
    Bogna Daszkiewicz
    18:00 środa
    Sztangi
    Bogna Daszkiewicz
    19:00 środa
    Pilates
    Bogna Daszkiewicz
    20:00 środa
    Interwał
    Natalia Ślusarska
    21:00 środa
    ABT + brzuch
    Natalia Ślusarska
    09:00 czwartek
    TBC + Brzuch
    Dorota Tracz
    17:00 czwartek
    ABT
    Asia Ucińska
    18:00 czwartek
    Tabata + Stretching
    Asia Ucińska
    19:00 czwartek
    Fat burning + Brzuch
    Dorota Tracz
    20:00 czwartek
    Zdrowe plecy + rozciąganie
    Dorota Tracz
    21:00 czwartek
    TBC
    Dorota Tracz
    09:00 piątek
    Trening obwodowy
    Luiza Dąbrowska
    18:00 piątek
    ABT
    Artur Jagodziński
    19:00 piątek
    TBC
    Artur Jagodziński
    09:00 sobota
    Interwał
    Artur Jagodziński
    10:00 sobota
    TBC
    Artur Jagodziński
    11:00 sobota
    Sztangi
    Artur Jagodziński
    17:00 sobota
    ABT
    Luiza Dąbrowska
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    krav maga
    20:00 środa
    krav maga
    krav maga
  • 10:15 dziś
    Pilates/Stretching
    Agnieszka Łukasiak
    11:30 dziś
    Energy challenge
    M. Malachowska/A. Kucharczyk
    12:30 dziś
    Body Ball
    M. Malachowska/A. Kucharczyk
    15:15 dziś
    Trening obwodowy
    Aneta Owczarek
    16:15 dziś
    Salsation
    Aneta Owczarek
    09:15 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Anna Stęgowska
    10:15 poniedziałek
    Pilates
    Anna Stęgowska
    16:30 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Joanna Smolińska
    17:30 poniedziałek
    Zdr kręgosłup/ płaski brzuch
    Joanna Smolińska
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Ewelina Kołodziej
    19:30 poniedziałek
    TMT
    Paulina Będkowska
    20:30 poniedziałek
    Fat burning + Brzuch + Strech
    Paulina Będkowska
    21:30 poniedziałek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    08:15 wtorek
    TBC, płaski brzuch
    Paulina Będkowska
    09:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Paulina Będkowska
    10:15 wtorek
    Salsation
    Jacek Pachnowski
    16:30 wtorek
    Pilates & Płaski Brzuch
    Agnieszka Joachimiak
    17:30 wtorek
    TBC
    Agnieszka Joachimiak
    18:30 wtorek
    Zumba
    Edyta Grochowska
    19:30 wtorek
    Energy challenge
    Edyta Grochowska
    20:30 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Edyta Grochowska
    21:30 wtorek
    Pilates
    Edyta Grochowska
    09:15 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Agnieszka Joachimiak
    10:15 środa
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Joachimiak
    16:30 środa
    TBC + Płaski brzuch
    Marta Czerwiec
    17:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Czerwiec
    18:30 środa
    Trening obwodowy
    Aneta Owczarek
    19:30 środa
    Płaski brzuch
    Aneta Owczarek
    20:30 środa
    Salsation
    Aneta Owczarek
    21:30 środa
    Zumba
    Magda Pawińska
    08:15 czwartek
    TBC
    Marta Czerwiec
    09:15 czwartek
    Płaski brzuch
    Marta Czerwiec
    10:15 czwartek
    Zumba
    Jacek Pachnowski
    16:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Marta Czerwiec
    17:30 czwartek
    TBC
    Anna Stęgowska
    18:30 czwartek
    Pilates
    Anna Stęgowska
    19:30 czwartek
    Tabata/Płaski brzuch
    Anna Stęgowska
    20:30 czwartek
    TBC
    Anna Stęgowska
    21:30 czwartek
    Latino Mix
    Kuba Kopicki
    08:15 piątek
    TBC + Płaski brzuch
    Marta Czerwiec
    09:15 piątek
    Brzuch, uda i pośladki
    Marta Czerwiec
    16:30 piątek
    TBC / Stretching
    Agata Kucharczyk
    17:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Agata Kucharczyk
    18:30 piątek
    Płaski brzuch
    Agata Kucharczyk
    19:30 piątek
    Joga
    Katarzyna Skwark
    20:30 piątek
    TBC
    Renata Kowalczyk
    21:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Łukasiak
    10:15 sobota
    Płaski brzuch / Stretching
    Paulina Będkowska
    11:15 sobota
    TBC
    Paulina Będkowska
    12:15 sobota
    Zgrabne uda i pośladki
    Paulina Będkowska
    13:15 sobota
    Zumba
    Aneta Owczarek
    14:15 sobota
    Stretching
    ane
    15:15 sobota
    Salsation
    Aneta Owczarek
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    BodyPump
    11:00 dziś
    Bodybalance
    12:00 dziś
    Zumba
    17:00 dziś
    BodyPump
    18:05 dziś
    Cycling
    08:45 poniedziałek
    MiB
    09:15 poniedziałek
    TBC
    09:45 poniedziałek
    Healthy Back
    17:00 poniedziałek
    TBC
    17:50 poniedziałek
    X-Celerate
    18:40 poniedziałek
    BodyPump
    19:45 poniedziałek
    Cycling
    20:40 poniedziałek
    Bodybalance
    07:05 wtorek
    Cycling
    08:20 wtorek
    BodyPump
    09:25 wtorek
    Bodybalance
    17:30 wtorek
    MiB
    18:00 wtorek
    AirFit
    19:45 wtorek
    Interval HIIT
    20:45 wtorek
    Cycling
    09:00 środa
    AirFit
    09:45 środa
    Healthy Back
    17:00 środa
    TBC
    17:50 środa
    BodyPump
    19:00 środa
    Cycling
    20:00 środa
    Zumba
    20:50 środa
    Stretching
    07:05 czwartek
    Cycling
    08:15 czwartek
    TBC
    09:15 czwartek
    Bodybalance
    17:15 czwartek
    AirFit
    17:50 czwartek
    MiB
    18:20 czwartek
    Interval HIIT
    19:05 czwartek
    BodyPump
    20:15 czwartek
    Cycling
    09:00 piątek
    BodyPump
    10:00 piątek
    MiB
    18:00 piątek
    Cycling
    19:00 piątek
    Zumba
    20:00 piątek
    Bodybalance
    09:30 sobota
    AirFit
    10:05 sobota
    MiB
    10:40 sobota
    BodyPump
    11:45 sobota
    Cycling
    pokaż więcej
  • 18:00 wtorek
    Kung Fu
    18:00 czwartek
    Kung Fu
  • 18:00 poniedziałek
    TBC
    Angelika Sierpińska
    18:30 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    Barbara Klin
    19:00 poniedziałek
    Antycellulit
    Angelika Sierpińska
    19:20 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    Barbara Klin
    20:15 poniedziałek
    Spinning
    Daniel Biaduń
    21:15 poniedziałek
    Spinning
    Daniel Biaduń
    19:00 wtorek
    Power workout
    Szymon Rosiński
    20:00 wtorek
    Joga
    Izabela Gutkowska
    21:00 wtorek
    Joga dla początkujących
    Izabela Gutkowska
    17:00 środa
    Antycellulit
    Angelika Sierpińska
    18:00 środa
    Pilates
    Natalia Łukasik
    18:30 środa
    Aqua Aerobik
    Ewelina Konopka
    19:00 środa
    Tabata
    Natalia Łukasik
    19:20 środa
    Aqua Aerobik
    Ewelina Konopka
    20:00 środa
    Fit dance
    Kamila Pęgiel
    21:00 środa
    Joga
    Izabela Gutkowska
    18:00 czwartek
    TBC
    Agata Zachuta
    19:00 czwartek
    Pilates
    Agata zachuta
    20:00 czwartek
    Power workout
    Szymon Rosiński
    21:00 czwartek
    Zumba
    Kinga Grzelak
    18:00 piątek
    Trening obwodowy
    Angelika Sierpińska
    19:00 piątek
    Antycellulit
    Angelika Sierpińska
    20:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Łukasik
    21:00 piątek
    Zumba
    Natalia Łukasik
    09:00 sobota
    Joga
    Izabela Gutkowska
    10:00 sobota
    TBC
    Natalia Łukasik
    11:00 sobota
    Zumba
    Natalia Łukasik
    12:15 sobota
    Spinning
    Jakub Sochal
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Karate (6-13lat) - początkujący
    18:00 poniedziałek
    Karate (6-13lat) - zaawansowana
    19:00 poniedziałek
    Karate średniozaawansowani
    19:00 poniedziałek
    Karate zaawansowani
    17:00 środa
    Karate (6-13lat) - początkujący
    18:00 środa
    Karate (6-13lat) - zaawansowana
    19:00 środa
    Karate zaawansowani
    19:00 środa
    Karate średniozaawansowani
    20:00 środa
    Kobudo
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Ursus"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub