Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Wilanów

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:30 poniedziałek
    Kung Fu
    19:30 środa
    Kung Fu
  • 09:00 dziś
    Pump
    10:00 dziś
    Cycling
    11:00 dziś
    ABS
    11:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 dziś
    ABS
    08:00 poniedziałek
    Abdominal Buttocks
    09:00 poniedziałek
    Cycling
    09:00 poniedziałek
    Body sculpt
    10:00 poniedziałek
    Aqua aerobic
    Mikołaj Kucharski
    10:00 poniedziałek
    Body pump
    Paweł Żerebicki
    10:00 poniedziałek
    ABS
    10:45 poniedziałek
    Swim
    11:00 poniedziałek
    Step & Shape
    12:00 poniedziałek
    Aktywny senior
    17:00 poniedziałek
    Swim
    18:00 poniedziałek
    Body pump
    19:00 poniedziałek
    Abdominal Buttocks
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    19:00 poniedziałek
    ABS
    20:00 poniedziałek
    ABS
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 wtorek
    Cycling
    09:00 wtorek
    Fit ball
    10:00 wtorek
    ABS & Stretch
    10:00 wtorek
    Cross training
    Natalia Kaźmierczak
    10:00 wtorek
    ABS
    11:00 wtorek
    Fitness with baby
    18:00 wtorek
    Tabata
    19:00 wtorek
    Cycling
    19:00 wtorek
    Body pump
    19:00 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Power aqua
    19:00 wtorek
    Krav maga
    19:45 wtorek
    Swim
    20:00 wtorek
    ABS
    20:00 wtorek
    Pilates
    09:00 środa
    Cycling
    09:00 środa
    Body sculpt
    10:00 środa
    Aqua aerobic
    Mikołaj Kucharski
    10:00 środa
    Body pump
    10:00 środa
    ABS
    10:45 środa
    Swim
    11:00 środa
    Step & Shape
    17:00 środa
    Swim
    18:00 środa
    Body pump
    Paweł Żerebicki
    19:00 środa
    Cycling
    19:00 środa
    Cross training
    Natalia Kaźmierczak
    19:00 środa
    ABS
    19:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    ABS
    20:15 środa
    CIA
    09:00 czwartek
    Abdominal Buttocks
    09:00 czwartek
    Cycling
    10:00 czwartek
    Stretching
    10:00 czwartek
    ABS
    11:00 czwartek
    Aktywny senior
    18:00 czwartek
    Total body condition
    19:00 czwartek
    Cycling
    19:00 czwartek
    Body pump
    19:00 czwartek
    ABS
    19:00 czwartek
    Power aqua
    19:00 czwartek
    Kickboxing
    19:45 czwartek
    Swim
    20:00 czwartek
    ABS
    20:00 czwartek
    Joga
    08:00 piątek
    Abdominal Buttocks
    09:00 piątek
    Cycling
    09:00 piątek
    Stable body
    10:00 piątek
    Aqua aerobic
    Mikołaj Kucharski
    10:00 piątek
    Body pump
    10:00 piątek
    ABS
    10:45 piątek
    Swim
    17:00 piątek
    Swim
    18:00 piątek
    Core training
    18:30 piątek
    Body pump
    Paweł Żerebicki
    19:00 piątek
    Cycling
    19:00 piątek
    ABS
    19:30 piątek
    Gumy
    20:00 piątek
    ABS
    09:00 sobota
    Tabata
    10:00 sobota
    Cycling
    10:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci 3-5lat
    Mikołaj Kucharski
    10:00 sobota
    Cross training
    Natalia Kaźmierczak
    10:00 sobota
    FBI
    10:45 sobota
    Nauka pływania dla dzieci 6-9 lat
    Mikołaj Kucharski
    11:00 sobota
    Zumba
    11:00 sobota
    Core training
    12:00 sobota
    ABS
    18:00 sobota
    ABS
    pokaż więcej
  • 19:30 poniedziałek
    Salsa solo
    Adrian Kawecki
    20:30 poniedziałek
    Taniec towarzyski
    19:30 wtorek
    Latino Solo
    10:00 czwartek
    Wesołe motylki
    Karolina Skowyrska
    11:00 czwartek
    Gimnastyka dla dzieci
    19:00 czwartek
    Zumba
    20:30 czwartek
    Taniec towarzyski
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga - grupa ogólna z pranajamą
    Kasia Chustecka
    11:00 dziś
    Medytacja
    Kasia Chustecka
    15:00 dziś
    Nordic Walking 1
    Krzysztof Człapski
    16:00 dziś
    Nordic Walking 2
    Krzysztof Człapski
    20:00 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Dorota Kobos
    09:15 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna 1
    Kasia Chustecka
    11:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna 2
    Marta Rawska
    18:15 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna 1
    Dorota Kobos
    20:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Dorota Kobos
    09:15 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Kasia Chustecka
    18:15 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    20:00 wtorek
    Joga - grupa ogólna 1
    07:30 środa
    Joga - grupa początkująca
    09:15 środa
    Joga - grupa ogólna 1
    Marta Rawska
    11:00 środa
    Czi Kung Promienny Lotos
    Kasia Ciołkowska
    18:15 środa
    Joga - grupa ogólna 1
    Kasia Chustecka
    20:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Kasia Chustecka
    09:15 czwartek
    Joga - grupa ogólna 1
    Kasia Chustecka
    11:00 czwartek
    Joga in English
    18:15 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    20:00 czwartek
    Joga - grupa ogólna 1
    07:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    09:15 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Marta Rawska
    11:00 piątek
    Joga - grupa ogólna 1
    Dorota Kobos
    18:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup / ciąża
    Kasia Chustecka
    20:00 piątek
    Medytacja
    Kasia Chustecka
    09:15 sobota
    Joga - grupa ogólna 1
    Kasia Chustecka
    11:00 sobota
    Joga - grupa początkująca
    13:00 sobota
    Joga dla dzieci
    Marcelina Sankowska
    15:00 sobota
    Zajęcia otwarte JOGA
    Kasia Chustecka
    pokaż więcej
  • 09:00 sobota
    Tai-Chi Chuan
  • 07:00 poniedziałek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    08:00 poniedziałek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    09:00 poniedziałek
    Joga Vinyasa
    Agata Ucińska
    10:00 poniedziałek
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Justyna Jasłowska
    11:00 poniedziałek
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Justyna Jasłowska
    12:00 poniedziałek
    Piletes Mix (English)
    Justyna Jasłowska
    13:00 poniedziałek
    Trening w porze lunchu
    Justyna Jasłowska
    19:00 poniedziałek
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Justyna Jasłowska
    20:00 poniedziałek
    Pilates Mix - Intensywny
    Justyna Jasłowska
    21:00 poniedziałek
    Flow Stretching
    Justyna Jasłowska
    07:00 wtorek
    Trening personalny
    Justyna Jasłowska
    08:00 wtorek
    Trening personalny
    Justyna Jasłowska
    09:00 wtorek
    Piletes Mix (English)
    Justyna Jasłowska
    10:00 wtorek
    Reha Fun - trening funkcjonalny
    Agata Komorowska
    11:00 wtorek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    12:00 wtorek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    13:00 wtorek
    Yoga Classes
    Katarzyna Karczewska
    19:00 wtorek
    Joga Vinyasa
    Agata Ucińska
    20:00 wtorek
    Joga łagodna
    Agata Ucińska
    21:00 wtorek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    07:00 środa
    Trening personalny
    Justyna Jasłowska
    08:00 środa
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    09:00 środa
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    10:00 środa
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    11:00 środa
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    12:00 środa
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    17:00 środa
    Taniec współczesny dla dzieci
    Justyna Jasłowska
    18:00 środa
    Odzyskaj formę po ciąży
    Justyna Jasłowska
    19:00 środa
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Justyna Jasłowska
    20:00 środa
    Pilates start
    Justyna Jasłowska
    21:00 środa
    Joga Vinyasa
    Agata Ucińska
    07:00 czwartek
    Trening personalny
    Justyna Jasłowska
    08:00 czwartek
    Trening personalny
    Justyna Jasłowska
    09:00 czwartek
    Piletes Mix (English)
    Justyna Jasłowska
    10:00 czwartek
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Justyna Jasłowska
    11:00 czwartek
    Pilates start
    Justyna Jasłowska
    12:00 czwartek
    Trening w porze lunchu
    Katarzyna Karczewska
    13:00 czwartek
    Yoga Classes
    Katarzyna Karczewska
    16:00 czwartek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    17:00 czwartek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    18:00 czwartek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    19:00 czwartek
    Pilates Mix – zdrowy kręgosłup
    Agata Komorowska
    20:00 czwartek
    Joga łagodna
    Agata Ucińska
    21:00 czwartek
    Joga Vinyasa
    Agata Ucińska
    07:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    08:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    09:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    10:00 piątek
    Reha Fun - trening funkcjonalny
    Agata Komorowska
    11:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    12:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    19:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    20:00 piątek
    Trening personalny
    Agata Komorowska
    10:00 sobota
    Joga Vinyasa
    Katarzyna Karczewska
    pokaż więcej
  • 20:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:30 środa
    Aqua Aerobic
  • 10:00 dziś
    Aqua
    16:30 dziś
    Yoga
    11:15 poniedziałek
    Aqua
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    TBC
    20:00 poniedziałek
    Aqua
    20:00 poniedziałek
    Body Pump
    18:00 wtorek
    ABT/FitBall
    19:00 wtorek
    Yoga
    19:15 wtorek
    Aqua
    20:00 wtorek
    Samoobrona + sztuki walki dla kobiet
    11:30 środa
    Aqua
    18:00 środa
    TBC
    19:00 środa
    Body Pump
    20:00 środa
    Aqua
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Interwał
    20:00 czwartek
    Aqua
    20:00 czwartek
    TBC
    11:15 piątek
    Aqua
    18:00 piątek
    ABT + Płaski brzuch
    19:00 piątek
    Body Pump
    20:00 piątek
    Aqua
    20:00 piątek
    Yoga
    10:00 sobota
    Aqua
    10:00 sobota
    Pilates
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:00 środa
    Aqua Aerobic
  • CrossFit 12U1
    CrossFit 12U1
    Al. Rzeczypospolitej 12/U1
    06:15 poniedziałek
    CrossFit WOD
    07:30 poniedziałek
    CrossFit WOD
    08:45 poniedziałek
    CrossFit WOD
    10:00 poniedziałek
    CrossFit WOD
    16:45 poniedziałek
    CrossFit WOD
    18:00 poniedziałek
    CrossFit WOD
    19:15 poniedziałek
    CrossFit WOD
    20:30 poniedziałek
    CrossFit WOD
    06:15 wtorek
    CrossFit WOD
    07:30 wtorek
    CrossFit WOD
    08:45 wtorek
    CrossFit WOD
    10:00 wtorek
    CrossFit WOD
    16:45 wtorek
    CrossFit WOD
    18:00 wtorek
    CrossFit WOD
    19:15 wtorek
    CrossFit WOD
    20:30 wtorek
    CrossFit WOD
    06:15 środa
    CrossFit WOD
    07:30 środa
    CrossFit WOD
    08:45 środa
    CrossFit WOD
    10:00 środa
    CrossFit WOD
    16:45 środa
    CrossFit WOD
    18:00 środa
    CrossFit WOD
    19:15 środa
    CrossFit WOD
    20:30 środa
    CrossFit WOD
    06:15 czwartek
    CrossFit WOD
    07:30 czwartek
    CrossFit WOD
    08:45 czwartek
    CrossFit WOD
    10:00 czwartek
    CrossFit WOD
    16:45 czwartek
    CrossFit WOD
    18:00 czwartek
    CrossFit WOD
    19:15 czwartek
    CrossFit WOD
    20:30 czwartek
    CrossFit WOD
    06:15 piątek
    CrossFit WOD
    07:30 piątek
    CrossFit WOD
    08:45 piątek
    CrossFit WOD
    10:00 piątek
    CrossFit WOD
    16:45 piątek
    CrossFit WOD
    18:00 piątek
    CrossFit WOD
    19:15 piątek
    CrossFit WOD
    20:30 piątek
    CrossFit WOD
    11:30 sobota
    CrossFit WOD
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wilanów"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub