Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Mokotów

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • S4 Mokotów

    (1  opinia)

    09:00 sobota
    Wolna mata
    10:30 sobota
    Cross Training + Fight Cross
    Adrian Zachaczewski
    10:30 sobota
    MMA P+Ś
    Antek Chmielewski
    11:30 sobota
    Boks Rekreacyjny
    Krzysztof Gutowski
    12:00 sobota
    Zapasy
    Tomek Janiszewski
    09:00 niedziela
    Wolna mata
    07:15 poniedziałek
    Intro Cross Training
    Mateusz Mierzejewski
    18:00 poniedziałek
    Cross Training
    Adrian Zachaczewski
    18:00 poniedziałek
    BBJ Submission
    Kamil Umiński
    18:30 poniedziałek
    Muay Thai
    Krzysztof Gutowski
    19:00 poniedziałek
    Intro Cross Training
    Adrian Zachaczewski
    19:30 poniedziałek
    BJJ-Intro
    Kamil Umiński
    20:00 poniedziałek
    Boks Intro
    Krzysztof Gutowski
    20:00 poniedziałek
    Cross Training
    Adrian Zachaczewski
    20:30 poniedziałek
    MMA-Intro
    Tomek Janiszewski
    18:00 wtorek
    Cross Training
    Marcin Domański
    18:00 wtorek
    MMA / BJJ Submission
    Kamil Umiński
    18:30 wtorek
    Boks Rekreacyjny
    Krzysztof Gutowski
    19:00 wtorek
    Intro Cross Training
    Marcin Domański
    19:30 wtorek
    BBJ Kimona
    Paweł Mistewicz
    20:00 wtorek
    MMA Średnio zaawans.
    Antek Chmielewski
    07:15 środa
    Cross Training
    Tomasz Pukowski
    18:00 środa
    Intro Cross Training
    Marcin Domański
    18:00 środa
    BBJ Kimona/Zapasy
    Paweł Mistewicz
    18:30 środa
    Muay Thai
    Krzysztof Gutowski
    19:00 środa
    Cross Training
    Marcin Domański
    19:30 środa
    MMA-Intro
    Tomek Janiszewski
    20:30 środa
    Zapasy
    Tomek Janiszewski
    18:00 czwartek
    MMA / BJJ Submission
    Kamil Umiński
    18:00 czwartek
    Cross Training
    Adrian Zachaczewski
    18:30 czwartek
    Boks Rekreacyjny
    Krzysztof Gutowski
    19:00 czwartek
    Cross Training + Kettlebell
    Adrian Zachaczewski
    19:30 czwartek
    BJJ-Intro
    Kamil Umiński
    20:00 czwartek
    MMA Średnio zaawans.
    Antek Chmielewski
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    TBC
    Agata Kucharczyk
    11:00 sobota
    Płaski brzuch
    Agata Kucharczyk
    12:00 sobota
    Zgrabne uda i pośladki
    Agata Kucharczyk
    14:00 sobota
    Fat burning / Step basic / brzuch
    Joanna Kłosińska
    15:00 sobota
    Tabata & Shape
    Beata Niedźwiedź
    16:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup/Stretch
    Beata Niedźwiedź
    09:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Filip Żołądek
    10:00 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Filip Żołądek
    11:00 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Drela
    16:00 niedziela
    TBC / Brzuch
    Karolina Skiba
    17:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Skiba
    09:15 poniedziałek
    Aeropilates
    Grzegorz Długosz
    17:30 poniedziałek
    TBC / Plaski brzuch
    Marta Bilicz
    18:30 poniedziałek
    Power ABT
    Marta Bilicz
    19:30 poniedziałek
    Total shape
    Joanna Kłosińska
    20:30 poniedziałek
    ABT / Płaski brzuch
    Joanna Kłosińska
    09:15 wtorek
    TBC
    Ania Białecka
    10:15 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Ania Białecka
    16:30 wtorek
    Tabata & Shape
    Beata Niedźwiedź
    17:30 wtorek
    TBC / Brzuch
    Beata Niedźwiedź
    18:30 wtorek
    Joga
    Hubert Suder
    19:30 wtorek
    ABT
    Bogusia Zarzycka
    20:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Bogusia Zarzycka
    21:30 wtorek
    Zumba
    Konrad Szafraniec
    16:30 środa
    Fat burning basic/Plaski brzuch
    Elżbieta Puziow
    17:30 środa
    ABT
    Elżbieta Puziow
    18:30 środa
    Zumba
    Dominika Borejza
    19:30 środa
    TBC / Brzuch
    Agata Zachuta
    20:30 środa
    Pilates
    Agata Zachuta
    21:30 środa
    Zumba
    Małgosia Drela
    09:15 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Ania Białecka
    16:30 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Grzegorz Długosz
    17:30 czwartek
    Total shape
    Grzegorz Długosz
    18:30 czwartek
    Joga
    Hubert Suder
    19:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Filip Żołądek
    20:30 czwartek
    Power TBC
    Filip Żołądek
    21:30 czwartek
    Zumba
    Małgorzata Drela
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    Aquacycling
    Ilona Brągiel
    20:00 środa
    Aquacycling
    Ilona Brągiel
    20:00 czwartek
    Aquacycling
    Ilona Brągiel
  • 09:00 sobota
    Joga kundalinii ogólny i początkujący
    Basia Baczkura
    09:00 sobota
    Obfitość Finansowa III
    Basia Baczkura
    10:20 sobota
    Medytacja: moc kreacji i intuicji
    Basia Baczkura
    10:00 niedziela
    Joga kundalinii ogólny i początkujący
    Basia Baczkura
    11:20 niedziela
    Medytacja: moc kreacji i intuicji
    Basia Baczkura
    12:00 niedziela
    Czar kobiecości
    Basia Baczkura
    18:30 poniedziałek
    Joga kundalinii ogólny i początkujący
    Basia Baczkura
    19:50 poniedziałek
    Medytacja: moc kreacji i intuicji
    Basia Baczkura
    18:30 wtorek
    Joga kundalinii ogólny i początkujący
    Basia Baczkura
    19:50 wtorek
    Medytacja: moc kreacji i intuicji
    Basia Baczkura
    18:30 czwartek
    Joga kundalinii ogólny i początkujący
    Basia Baczkura
    18:30 czwartek
    22.10 Warsztaty: Umysł: władca lub Sługa
    Marek Miedziewski
    19:50 czwartek
    Medytacja: moc kreacji i intuicji
    Basia Baczkura
    pokaż więcej
  • 09:15 sobota
    TBC
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    10:15 sobota
    Płaski brzuch
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    09:15 niedziela
    Cross training
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    10:15 niedziela
    Pilates/stretching
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    08:15 poniedziałek
    Rep Training
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    09:15 poniedziałek
    ABT
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    08:15 wtorek
    TBC
    Piotr Kaczmarek
    09:15 wtorek
    Pilates
    Piotr Kaczmarek
    08:15 środa
    Płaski brzuch
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    09:15 środa
    TBC
    Marta Wawryszewicz/Agnieszka Ronge-Sędrowska
    08:15 czwartek
    ABT
    09:15 czwartek
    TBC
    pokaż więcej
  • CrossFit Mokotów

    (1  opinia)

    09:00 sobota
    PRESCHOOLERS (3-5 lat)
    09:30 sobota
    KIDS (6-12 lat)
    10:15 sobota
    Zajęcia techniczne - podnoszenie ciężarów
    10:30 sobota
    TEENS (16-18 lat)
    12:00 sobota
    WOD
    13:00 sobota
    ROMWOD
    10:00 niedziela
    Open Gym
    11:00 niedziela
    Open Gym
    12:00 niedziela
    Open Gym
    06:00 poniedziałek
    WOD
    07:30 poniedziałek
    WOD/Beginners WOD
    12:30 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Beginners WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    WOD
    06:00 wtorek
    WOD
    07:30 wtorek
    WOD
    12:30 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    Beginners WOD
    18:30 wtorek
    ON RAMP
    19:00 wtorek
    WOD/Beginners WOD
    20:00 wtorek
    Zajęcia techniczne - gimnastyka
    06:00 środa
    WOD
    07:30 środa
    WOD/Beginners WOD
    12:30 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Beginners WOD
    19:00 środa
    WOD
    20:00 środa
    WOD
    06:00 czwartek
    WOD
    07:30 czwartek
    WOD
    12:30 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    Beginners WOD
    18:30 czwartek
    ON RAMP
    19:00 czwartek
    WOD/Beginners WOD
    20:00 czwartek
    Zajęcia techniczne - podnoszenie ciężarów
    pokaż więcej
  • 08:00 sobota
    Pośladki + Brzuch
    Marta Gizicka
    09:00 sobota
    TBC
    Marta Gizicka
    10:00 sobota
    Pilates
    Ania Konkolewska
    11:00 sobota
    Tabata brzuch
    Ania Konkolewska
    12:00 sobota
    Zumba toning
    Moez Saidi
    13:00 sobota
    Joga dynamiczna
    Khrystyna Struk
    15:00 sobota
    Cross training
    Michał Kaczmarek
    16:00 sobota
    Pupomania
    Marzena Osińska
    17:00 sobota
    TBC
    Marzena Osińska
    09:00 niedziela
    ABT
    Joanna Stępkowska
    10:00 niedziela
    Stretching
    Joanna Stępkowska
    11:00 niedziela
    Tabata training
    Joanna Stępkowska
    16:00 niedziela
    Pilates
    Natalia Rogozińska
    17:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Natalia Rogozińska
    18:00 niedziela
    TBC
    Natalia Rogozińska
    07:30 poniedziałek
    Joga
    Kamila Karpińska
    08:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Kociszewska
    09:30 poniedziałek
    TBC
    Joanna Stępkowska
    10:30 poniedziałek
    Tabata brzuch
    Joanna Stępkowska
    16:00 poniedziałek
    Zumba
    Sylwia Rusak
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Marta Gizicka
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Martyna Sobiecka
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Martyna Sobiecka
    20:00 poniedziałek
    Pośladki + Brzuch
    Marzena Osińska
    21:00 poniedziałek
    Cross training
    Marzena Osińska
    22:00 poniedziałek
    TBC + Stretch
    Marzena Osińska
    07:00 wtorek
    Cross training
    Filip Dębniak
    09:00 wtorek
    Pilates
    Marzena Osińska
    10:00 wtorek
    Pośladki + Brzuch
    Marzena Osińska
    11:00 wtorek
    Aktywny senior
    Marzena Osińska
    16:00 wtorek
    Zumba
    Moez Saidi
    17:00 wtorek
    Pośladki + Brzuch
    Martyna Sobiecka
    18:00 wtorek
    TBC
    Martyna Sobiecka
    19:00 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Niedobylska
    20:00 wtorek
    Brzuch + Stretch
    Agnieszka Niedobylska
    21:00 wtorek
    Tabata training
    Ania Konkolewska
    22:00 wtorek
    Stretching
    07:00 środa
    Cross training
    Filip Dębniak
    09:00 środa
    Fit Ball
    Marzena Osińska
    10:00 środa
    TBC
    Marzena Osińska
    16:00 środa
    ABT
    Sylwia Rusak
    17:00 środa
    Zumba
    Sylwia Rusak
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Gizicka
    19:00 środa
    TBC
    Marta Gizicka
    20:00 środa
    ABT
    Marta Gizicka
    21:00 środa
    Cross training
    Filip Dębniak
    22:00 środa
    Tabata brzuch
    Filip Dębniak
    07:00 czwartek
    Cross training
    Michał Kaczmarek
    08:00 czwartek
    ABT
    Joanna Stępkowska
    09:00 czwartek
    Tabata training
    Joanna Stępkowska
    10:00 czwartek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    16:00 czwartek
    TBC
    Marta Gizicka
    17:00 czwartek
    Pośladki + Brzuch
    Marta Gizicka
    18:00 czwartek
    Pilates
    Martyna Sobiecka
    19:00 czwartek
    TBC
    Martyna Sobiecka
    20:00 czwartek
    Cross training
    Filip Dębniak
    21:00 czwartek
    Zumba
    Sylwia Rusak
    pokaż więcej
  • 08:30 sobota
    TBC
    Magda Długosz/Anna Filipowicz
    09:30 sobota
    Zdrowe plecy
    Magda Długosz/Anna Filipowicz
    10:30 sobota
    TBC
    Magda Długosz/Anna Filipowicz
    11:30 sobota
    Flow Joga
    Katarzyna Zasławska
    13:00 sobota
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    17:00 sobota
    Fit mix
    Anna Filipowicz/Mateusz Hajda
    09:30 niedziela
    Pilates
    Małgorzata Gregorczyk/Agata Woźnicka
    10:30 niedziela
    TBC
    Małgorzata Gregorczyk/Agata Woźnicka
    11:30 niedziela
    Fat Killer
    12:00 niedziela
    Zumba
    Alicja Starosta
    07:00 poniedziałek
    TBC
    Mateusz Hajda
    08:00 poniedziałek
    Fat Killer
    Mateusz Hajda
    08:35 poniedziałek
    Super brzuch/Stretching
    Mateusz Hajda
    09:30 poniedziałek
    Pilates
    Dorota Rogacz Mańka
    10:30 poniedziałek
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    11:30 poniedziałek
    Klub aktywnej mamy
    Katarzyna Sempolska
    17:00 poniedziałek
    Fat Killer
    Kacper Zuchowicz
    18:00 poniedziałek
    Zumba toning
    Katarzyna Koś
    19:00 poniedziałek
    Fit mix
    Joanna Stepkowska
    20:00 poniedziałek
    Super brzuch/Stretching
    Joanna Stepkowska
    07:15 wtorek
    Super brzuch/Stretching
    Ilona Polak
    08:30 wtorek
    Fat Killer
    Ilona Polak
    09:45 wtorek
    Joga łagodna
    Katarzyna Zasławska
    11:15 wtorek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Magdalena Hejnrych
    17:00 wtorek
    TBC
    Magda Nocuń
    18:00 wtorek
    Movement facts
    Magda Nocuń
    19:00 wtorek
    Zumba
    Moez Saidi
    20:00 wtorek
    Power bar
    Paweł Mucha
    21:00 wtorek
    TBC
    Paweł Mucha
    07:00 środa
    TBC
    Anna Filipowicz
    08:00 środa
    Fat Killer
    Anna Filipowicz
    08:35 środa
    Super brzuch/Stretching
    Anna Filipowicz
    09:30 środa
    Pilates
    Dorota Rogacz Mańka
    10:30 środa
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    11:30 środa
    Klub aktywnej mamy
    Katarzyna Sempolska
    17:00 środa
    Fat Killer
    Katarzyna Santolak
    18:00 środa
    Zumba
    Jakub Wrzesień
    19:00 środa
    Piloxing
    Judyta Ruzik
    20:00 środa
    Pilates
    Anna Filipowicz
    21:00 środa
    Boks
    Tomasz Kostecki
    07:15 czwartek
    Fit mix
    Karol Czerwiński
    08:30 czwartek
    TBC
    Karol Czerwiński
    09:30 czwartek
    Zdrowe plecy
    Dorota Rogacz Mańka
    10:30 czwartek
    Flow Joga
    Katarzyna Zasławska
    12:30 czwartek
    Gimnastyka w wodzie dla seniorów
    Magdalena Hejnrych
    17:00 czwartek
    TBC
    Anna Filipowicz
    18:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Koś
    19:00 czwartek
    Power bar
    Paweł Mucha
    20:00 czwartek
    TBC
    Paweł Mucha
    21:00 czwartek
    Super brzuch/Stretching
    Ilona Polak
    pokaż więcej
  • 09:00 sobota
    Power pump
    Gosia Bryzgiel
    10:00 sobota
    Cross intro
    Justyna Frankiewicz
    10:00 sobota
    Stretching
    Gosia Bryzgiel
    11:00 sobota
    Cross training
    Justyna Frankiewicz
    11:00 sobota
    Aeroboxing
    Zofia Budkiewicz
    12:00 sobota
    TBC
    Zofia Budkiewicz
    13:00 sobota
    Płaski brzuch
    Zofia Budkiewicz
    09:00 niedziela
    Trening obwodowy
    Asia Gieldarska
    10:00 niedziela
    Fitness with baby
    Zofia Budkiewicz
    10:00 niedziela
    ABT
    Asia Gieldarska
    11:00 niedziela
    Fat burning
    Asia Gieldarska
    12:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Asia Gieldarska
    13:00 niedziela
    Zumba
    Magda Wargocka
    18:00 niedziela
    Burleska
    Agnieszka Dolniak
    19:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Agnieszka Dolniak
    07:00 poniedziałek
    TBC
    Gosia Bryzgiel
    08:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Zuzanna Budkiewicz
    08:00 poniedziałek
    Spin bike
    Gosia Bryzgiel
    08:00 poniedziałek
    Cross training
    Kamil Koszak
    09:00 poniedziałek
    Forma w ciąży
    Zofia Budkiewicz
    10:00 poniedziałek
    Fitness with baby
    Zofia Budkiewicz
    16:00 poniedziałek
    Cross intro
    Kamil Koszak
    16:15 poniedziałek
    ABT
    Agata Majewska
    17:00 poniedziałek
    Cross training
    Kamil Koszak
    17:15 poniedziałek
    Balance Pilates
    Agata Majewska
    18:15 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Alicja Wójcicka
    18:45 poniedziałek
    Spin bike
    Agata Majewska
    19:15 poniedziałek
    Power pump
    Alicja Wójcicka
    19:30 poniedziałek
    Tabata short
    19:45 poniedziałek
    Spin bike
    Agata Majewska
    20:15 poniedziałek
    Stretching
    Gosia Bryzgiel
    21:00 poniedziałek
    Cross training
    Daniel Węcławek
    21:15 poniedziałek
    Zumba
    Magda Wargocka
    07:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Alicja Wójcicka
    08:00 wtorek
    TBC
    Alicja Wójcicka
    09:00 wtorek
    ABT
    Alicja Wójcicka
    09:00 wtorek
    Cross training
    Kamil Koszak
    10:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Kamil Koszak
    14:15 wtorek
    Zumba
    Hanna Darmas
    15:00 wtorek
    Cross kettlebells
    Kamil Koszak
    15:15 wtorek
    ABT
    Julia Smolińska
    16:00 wtorek
    Cross training
    Kamil Koszak
    16:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Julia Smolińska
    16:45 wtorek
    Spin bike
    Dominik Polski
    17:15 wtorek
    TBC
    Julia Smolińska
    17:45 wtorek
    Spin bike
    Dominik Polski
    18:15 wtorek
    Power pump
    Kasia Pyzlak
    18:30 wtorek
    Express Brzuch
    18:45 wtorek
    Spin bike
    Dominik Polski
    19:15 wtorek
    ABT
    Kasia Pyzlak
    20:00 wtorek
    Cross training
    Adrian Krupa
    20:15 wtorek
    Power pump
    Gosia Bryzgiel
    21:00 wtorek
    Kick boxing
    Adrian Krupa
    21:15 wtorek
    Stretching
    Gosia Bryzgiel
    07:00 środa
    Spin bike
    Gosia Bryzgiel
    07:00 środa
    Cross training
    Kamil Koszak
    08:00 środa
    Ashtanga joga
    Monika Wróbel
    09:00 środa
    Forma w ciąży
    Zofia Budkiewicz
    10:00 środa
    Fitness with baby
    Zofia Budkiewicz
    16:15 środa
    Power pump
    Asia Gieldarska
    17:15 środa
    Fat burning
    Asia Gieldarska
    17:30 środa
    Express Brzuch
    18:15 środa
    TBC
    Asia Gieldarska
    18:45 środa
    Spin bike
    Gosia Bryzgiel
    19:00 środa
    Cross intro
    Kamil Koszak
    19:15 środa
    Zumba
    Magda Wargocka
    19:45 środa
    Spin bike
    Asia Gieldarska
    20:00 środa
    Cross training
    Kamil Koszak
    20:15 środa
    Balance Pilates
    Gosia Bryzgiel
    21:15 środa
    Aeroboxing
    Kamil Koszak
    07:00 czwartek
    ABT & Stretch
    Gosia Bryzgiel
    08:00 czwartek
    Power pump
    Gosia Bryzgiel
    09:00 czwartek
    Balance Pilates
    Gosia Bryzgiel
    09:00 czwartek
    Cross training
    Kamil Koszak
    10:00 czwartek
    ABT
    Kamil Koszak
    14:15 czwartek
    Bokwa
    Gosia Darmas
    15:15 czwartek
    Tabata
    Daniel Węcławek
    16:00 czwartek
    Cross training
    Kamil Koszak
    16:15 czwartek
    Pilates
    Kasia Pyzlak
    17:00 czwartek
    Cross kettlebells
    Kamil Koszak
    17:15 czwartek
    ABT
    Kasia Pyzlak
    17:45 czwartek
    Spin bike
    Gosia Bryzgiel
    18:15 czwartek
    Fat burning
    Zofia Budkiewicz
    18:30 czwartek
    Tabata short
    18:45 czwartek
    Spin bike
    Gosia Bryzgiel
    19:15 czwartek
    Body Ball
    Zofia Budkiewicz
    20:00 czwartek
    Cross training
    Daniel Węcławek
    20:15 czwartek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Dolniak
    21:15 czwartek
    TBC
    Agnieszka Dolniak
    pokaż więcej
  • Zdrofit Stegny

    (3  opinie)

    08:00 sobota
    Joga dynamiczna
    Khrystyna Struk
    08:30 sobota
    Cross Traning Master
    Łukasz Jabłoński
    09:00 sobota
    Płaski Brzuch
    Ewa Ubysz
    09:30 sobota
    CROSS TRANING iNTRO
    Łukasz Jabłoński
    09:30 sobota
    Rowery
    Urszula Luboińska
    10:00 sobota
    TBC
    Ewa Ubysz
    10:00 sobota
    TBC
    Ewa Ubysz
    11:00 sobota
    Tabata Trening
    Ewa Ubysz
    11:30 sobota
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    12:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Żwirbel
    16:00 sobota
    POWER BAR
    Ania Budnicka
    17:00 sobota
    TBC
    Ania Budnicka
    09:00 niedziela
    Tabata Trening
    Anna Konkolewska
    10:00 niedziela
    TBC
    Anna Konkolewska
    10:30 niedziela
    Zumba
    Arkadiusz Skrok
    11:00 niedziela
    Stretching
    Anna Konkolewska
    11:30 niedziela
    Cross Traning Master
    Filip Dębniak
    11:30 niedziela
    cross training master
    Filip Dębniak
    12:30 niedziela
    CROSS TRANING iNTRO
    Filip Dębniak
    16:30 niedziela
    Brzuch + Stretch (S)
    Laila Matar
    17:30 niedziela
    TBC
    Laila Matar
    18:15 niedziela
    Rowery
    Norbert Felczak
    18:30 niedziela
    POWER BAR
    Laila Matar
    19:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Żwirbel
    20:00 niedziela
    Stretching
    Ewa Żwirbel
    06:30 poniedziałek
    CROSS TRAINING
    Tomasz Chmieliński
    07:30 poniedziałek
    Tabata Brzuch
    Ewa Ubysz
    08:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Ubysz
    09:30 poniedziałek
    Dla Mam
    Ewa Ubysz
    10:00 poniedziałek
    Aktywny Senior
    Agnieszka Głowacka
    15:30 poniedziałek
    Pośladki+brzuch
    Ania Budnicka
    16:30 poniedziałek
    Joga dynamiczna
    Khrystyna Struk
    16:30 poniedziałek
    Joga dynamiczna
    Kamila Karpińska
    16:30 poniedziałek
    Joga dynamiczna
    Kamila Karpińska
    17:00 poniedziałek
    CROSS TRAINING
    Łukasz Jabłoński
    17:30 poniedziałek
    ABT (S)
    Anna Konkolewska
    18:00 poniedziałek
    Shape
    Mariusz Majewski
    18:00 poniedziałek
    Joga
    Kamila Karpińska
    18:00 poniedziałek
    Joga
    Kamila Karpińska
    18:15 poniedziałek
    Rowery Intro
    Kamil Wodzyński
    18:30 poniedziałek
    Fit Ball (S)
    Anna Konkolewska
    19:00 poniedziałek
    POWER BAR
    Mariusz Majewski
    19:30 poniedziałek
    TBC
    Anna Konkolewska
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Mariusz Majewski
    20:15 poniedziałek
    Rowery S
    Jacek Trabczyński
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    Asia Wesołowska
    21:00 poniedziałek
    CROSS TRAINING
    Filip Dębniak
    21:15 poniedziałek
    Rowery S
    Jacek Trabczyński
    21:30 poniedziałek
    Zumba Sentao
    Asia Wesołowska
    07:00 wtorek
    CROSS TRAINING
    Tomasz Chmieliński
    08:30 wtorek
    TBC + Strech
    Ania Budnicka
    09:00 wtorek
    Pilates
    Anna Konkolewska
    09:30 wtorek
    Pośladki+brzuch
    Ania Budnicka
    10:30 wtorek
    Zumba Gold
    Ania Budnicka
    11:00 wtorek
    Joga
    Agnieszka Malczewska
    16:30 wtorek
    Aktywny Senior
    Asia Zmokła
    17:00 wtorek
    Salsation
    Arkadiusz Skrok
    17:30 wtorek
    TBC
    Asia Zmokła
    18:00 wtorek
    Zumba
    Achouch Zied
    18:15 wtorek
    Rowery S
    Urszula Luboińska
    18:30 wtorek
    ABT (S)
    Laila Matar
    19:00 wtorek
    Stretching
    Kamila Nowowiejska
    19:15 wtorek
    Rowery S
    Jarek Witek
    19:30 wtorek
    POWER BAR
    Laila Matar
    20:00 wtorek
    NTC
    Kamila Nowowiejska
    20:15 wtorek
    Rowery S
    Jarek Witek
    20:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Laila Matar
    20:30 wtorek
    Joga
    Kamila Karpińska
    21:00 wtorek
    Brzuch + Stretch (S)
    Kamila Nowowiejska
    21:30 wtorek
    CROSS TRAINING
    Łukasz Jabłoński
    06:30 środa
    CROSS TRAINING
    Łukasz Jabłoński
    07:30 środa
    CROSS TRANING iNTRO
    Łukasz Jabłoński
    08:30 środa
    Płaski Brzuch
    Edyta Drąg-Maksimowicz
    09:30 środa
    Stretching
    Edyta Drąg-Maksimowicz
    10:00 środa
    Aktywny Senior
    Agnieszka Głowacka
    10:30 środa
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    16:00 środa
    CROSS TRAINING
    Tomasz Chmieliński
    17:00 środa
    TBC
    Ewa Ubysz
    17:30 środa
    Pośladki+brzuch
    Anna Konkolewska
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Ubysz
    18:15 środa
    Rowery
    Jacek Trabczyński
    18:30 środa
    Tabata Trening
    Anna Konkolewska
    19:00 środa
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    19:15 środa
    Rowery
    Jacek Trabczyński
    19:30 środa
    Pilates
    Anna Konkolewska
    20:15 środa
    Rowery
    Jacek Trabczyński
    20:30 środa
    Brzuch + Stretch (S)
    Ania Budnicka
    21:00 środa
    CROSS TRANING iNTRO
    Tomasz Chmieliński
    21:30 środa
    Zumba
    Ania Budnicka
    07:00 czwartek
    CROSS TRAINING
    Paweł Witkowski
    08:00 czwartek
    Pośladki+brzuch
    Edyta Drąg-Maksimowicz
    09:00 czwartek
    Fit Ball
    Edyta Drąg-Maksimowicz
    10:00 czwartek
    Zumba Gold
    Ania Budnicka
    11:00 czwartek
    Joga
    Agnieszka Malczewska
    16:30 czwartek
    Aktywny Senior
    Asia Zmokła
    17:00 czwartek
    NTC
    Kamila Nowowiejska
    17:30 czwartek
    Tabata Trening
    Asia Zmokła
    18:00 czwartek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    18:15 czwartek
    Rowery
    Jarek Witek
    18:30 czwartek
    Pośladki+brzuch
    Asia Zmokła
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Mariusz Majewski
    19:15 czwartek
    Rowery
    Jarek Witek
    19:30 czwartek
    TBC (S)
    Asia Zmokła
    20:00 czwartek
    POWER BAR
    Mariusz Majewski
    20:15 czwartek
    Rowery
    Jacek Trabczyński
    21:15 czwartek
    CROSS TRAINING
    Filip Dębniak
    21:30 czwartek
    Zumba
    Achouch Zied
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Mokotów"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub