Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Białołęka

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Ewelina Szelest
    20:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Ewelina Szelest
    21:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kulińska
    08:30 wtorek
    Trening obwodowy
    Dominika Wiśniewska
    09:30 wtorek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Alicja Mazurkiewicz
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Maj
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Trening 3w1 - młodzież
    12:00 dziś
    Fit senior
    12:00 niedziela
    Fit senior
    14:00 poniedziałek
    Mama z dzieckiem
    17:00 poniedziałek
    Trening 3w1 - dorośli
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Aktywna para
    11:00 środa
    Trening 3w1 - dorośli
    13:00 środa
    Trening 3w1 - dorośli
    17:00 środa
    Trening 3w1 - dorośli
    14:00 czwartek
    Mama z dzieckiem
    16:00 czwartek
    Aktywna ciąża
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Aktywna para
    12:00 piątek
    Aktywna ciąża
    13:00 piątek
    Trening 3w1 - dorośli
    17:00 piątek
    Trening 3w1 - dorośli
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • New Age Fitness

    (9  opinii)

    09:00 dziś
    Kids dance
    09:30 dziś
    Body Shape
    10:00 dziś
    Schwinn cycling
    10:30 dziś
    Zumba
    11:00 dziś
    Runmagedon cross training
    11:30 dziś
    TRX training
    12:30 dziś
    Pole Stretching
    13:00 dziś
    Krav maga 10-15 lat
    14:00 dziś
    Pole art fitness
    10:00 niedziela
    TBC
    11:00 niedziela
    Pilates
    08:00 poniedziałek
    Aerobox
    08:00 poniedziałek
    Schwinn cycling
    09:00 poniedziałek
    Pupomania
    09:00 poniedziałek
    Cross training
    10:00 poniedziałek
    Joga
    17:00 poniedziałek
    BodyBall
    18:00 poniedziałek
    Interval
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup rehab.
    19:00 poniedziałek
    TRX training
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    Schwinn cycling
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    21:00 poniedziałek
    Cross training
    08:00 wtorek
    Tabata
    09:00 wtorek
    BodyBall
    10:30 wtorek
    Gimnastyka z dziećmi
    11:30 wtorek
    Gimnastyka w ciąży
    17:00 wtorek
    Kravmaga kids
    17:00 wtorek
    Joga
    18:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Krav Maga dla dorosłych
    19:00 wtorek
    Zumba
    19:30 wtorek
    Schwinn cycling
    20:00 wtorek
    TRX training
    20:00 wtorek
    Cross training
    20:30 wtorek
    Schwinn cycling
    08:00 środa
    Schwinn cycling
    08:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 środa
    Cross training
    09:00 środa
    Zumba
    17:00 środa
    Cellulit stop
    17:30 środa
    Pole Stretching
    18:00 środa
    Exotic Pole Fitness
    18:00 środa
    Tabata
    19:00 środa
    Step
    19:00 środa
    Zdrowy kręgosłup rehab.
    20:00 środa
    TBC
    20:00 środa
    Schwinn cycling
    20:00 środa
    Kettle Strong First
    21:00 środa
    Cross training
    08:00 czwartek
    Pilates
    09:00 czwartek
    Step
    10:30 czwartek
    Gimnastyka z dziećmi
    11:30 czwartek
    Gimnastyka w ciąży
    17:00 czwartek
    TBC
    17:00 czwartek
    Kids dance
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    19:00 czwartek
    BodyBar
    19:00 czwartek
    Schwinn cycling
    20:00 czwartek
    TRX training
    20:00 czwartek
    Step
    20:00 czwartek
    Cross training
    21:00 czwartek
    Pole Stretching
    21:30 czwartek
    Exotic Pole Fitness
    08:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    08:00 piątek
    TRX training
    09:00 piątek
    TBC
    10:00 piątek
    Joga
    17:00 piątek
    BodyBall
    17:00 piątek
    Kravmaga kids
    18:00 piątek
    Tabata
    18:00 piątek
    Krav Maga dla dorosłych
    19:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 piątek
    Cross training
    20:00 piątek
    Joga 23
    pokaż więcej
  • 10:15 dziś
    Zumba
    Katarzyna Brzuś
    11:15 dziś
    TBC
    A.Chylak/P.Kurlandzka
    12:15 dziś
    Stretching/Zdrowy kręgosłup
    A.Chylak/P.Kurlandzka
    15:30 dziś
    Zumba
    Piotr Musiałkowski/Wadim Kowalc
    16:30 dziś
    Tabata
    Edyta Grochowska
    17:30 dziś
    Brzuch, uda, pośladki
    Edyta Grochowska
    09:15 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Raczyńska
    10:15 niedziela
    Brzuch, uda, pośladki
    Dorota Raczyńska
    11:15 niedziela
    Płaski brzuch/Stretching
    A.Chylak/A.Drej
    12:15 niedziela
    TBC
    A.Chylak/A.Drej
    15:30 niedziela
    Indoor Cycling
    Izabela Pachniewska
    17:30 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Edyta Grochowska
    18:30 niedziela
    Zumba
    Edyta Grochowska
    08:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Piotr Kołłątaj
    09:15 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Piotr Kołłątaj
    10:15 poniedziałek
    Zumba
    Daniel Zabielski
    16:30 poniedziałek
    Brzuch, uda, pośladki
    Angelika Chylak
    17:30 poniedziałek
    Energy Challenge
    Angelika Chylak
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    19:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Anna Stęgowska
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Anna Stęgowska
    21:30 poniedziałek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    09:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Agnieszka Łukasiak
    10:15 wtorek
    Pilates/Stretching
    Agnieszka Łukasiak
    16:30 wtorek
    Brzuch, uda, pośladki
    Paulina Kurlandzka
    17:30 wtorek
    TBC/Stretching
    Paulina Kurlandzka
    18:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup/Piłki
    Paulina Kurlandzka
    19:30 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Piotr Kołłątaj
    20:30 wtorek
    TBC/Płaski brzuch
    Piotr Kołłątaj
    21:30 wtorek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    09:15 środa
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    16:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Dorota Bartkiewicz
    17:30 środa
    Pilates/Zdrowy kręgosłup
    Dorota Bartkiewicz
    18:30 środa
    Energy Challenge
    Dorota Bartkiewicz
    19:30 środa
    TBC
    Paulina Kurlandzka
    20:30 środa
    BodyBall/Stretching
    Paulina Kurlandzka
    21:30 środa
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    08:15 czwartek
    Indoor Cycling
    Ilona Polak
    09:15 czwartek
    TBC/Płaski brzuch
    Ilona Polak
    16:30 czwartek
    TBC/Piłki
    Izabela Sarna
    17:30 czwartek
    Mental power
    Izabela Sarna
    18:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Paulina Kurlandzka
    19:30 czwartek
    TBC
    Paulina Kurlandzka
    20:30 czwartek
    Stretching/Zdrowy kręgosłup
    Paulina Kurlandzka
    21:30 czwartek
    Salsation
    Łukasz Grabowski
    09:15 piątek
    TBC/Stretching
    Agnieszka Łukasiak
    10:15 piątek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Łukasiak
    17:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Aneta Owczarek
    18:30 piątek
    Energy Pump
    Joanna Smolińska
    19:30 piątek
    Brzuch, uda, pośladki
    Joanna Smolińska
    20:30 piątek
    Pilates/Zdrowy kręgosłup
    Joanna Smolińska
    21:30 piątek
    Indoor Cycling
    Izabela Pachniewska
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    Tabata
    Edyta Grochowska
    11:00 dziś
    Step & Shape
    Edyta Grochowska
    11:00 dziś
    Express Brzuch
    12:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Edyta Grochowska
    10:00 niedziela
    TBC
    Małgorzta Kraszewska
    11:00 niedziela
    Pilates
    Małgorzta Kraszewska
    12:00 niedziela
    Cross Training
    08:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Basia Kaszta
    09:30 poniedziałek
    Power pump
    Basia Kaszta
    18:00 poniedziałek
    Sexy pupa
    Anna Budnicka
    18:30 poniedziałek
    Cross Training
    19:00 poniedziałek
    Spin bike
    Paweł Kwaśniewski
    19:00 poniedziałek
    Zumba toning
    Anna Budnicka
    19:30 poniedziałek
    Express Brzuch
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Andrzej Nastula
    21:00 poniedziałek
    Kick boxing
    Andrzej Nastula
    08:30 wtorek
    Power training
    Damian Nazarczuk
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Basia Kaszta
    18:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Małgorzta Kraszewska
    18:30 wtorek
    Express Brzuch
    19:00 wtorek
    TBC
    Basia Kaszta
    19:30 wtorek
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    19:30 wtorek
    Cross Training
    20:00 wtorek
    ABT
    Małgorzta Kraszewska
    08:30 środa
    Fit ball
    Gosia Abramek
    09:30 środa
    ABT
    Gosia Abramek
    18:00 środa
    TBC
    Luiza Janeczek
    18:30 środa
    Tabata
    19:00 środa
    Power pump
    Luiza Janeczek
    19:30 środa
    Joga
    Marcelina Sankowska
    19:30 środa
    Express Brzuch
    20:00 środa
    Step
    Luiza Janeczek
    21:00 środa
    Kick boxing
    Andrzej Nastula
    09:30 czwartek
    TBC
    Ula Piątkowska
    10:30 czwartek
    Pilates
    Ula Piątkowska
    18:00 czwartek
    Zumba
    Karol Uciński
    18:30 czwartek
    Express Brzuch
    18:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzta Kraszewska
    19:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Dominika Wiśniewska
    19:30 czwartek
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    19:30 czwartek
    Cross Training
    20:00 czwartek
    ABT & Stretch
    Dominika Wiśniewska
    20:30 czwartek
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    21:00 czwartek
    Zumba Step
    Anna Budnicka
    08:30 piątek
    Płaski brzuch
    Luiza Janeczek
    09:30 piątek
    Sexy pupa
    Luiza Janeczek
    18:00 piątek
    Sexy pupa
    Basia Kaszta
    18:30 piątek
    Spin bike
    Krzysztof Gańko
    18:30 piątek
    Cross Training
    19:00 piątek
    Płaski brzuch
    Basia Kaszta
    19:30 piątek
    Joga
    Marcelina Sankowska
    19:30 piątek
    Express Brzuch
    20:00 piątek
    Power pump
    Basia Kaszta
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    TBC
    Bogna Daszkiewicz
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Bogna Daszkiewicz
    20:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + Rozciąganie
    Bogna Daszkiewicz
    18:00 wtorek
    TBC + brzuch
    Marta Artman
    19:00 wtorek
    Tabata + Stretching
    Marta Artman
    18:00 środa
    ABT
    Patrycja Łach
    19:00 środa
    TBC
    Patrycja Łach
    20:00 środa
    Zdrowe plecy + brzuch
    Patrycja Łach
    19:00 czwartek
    Interwał
    Karolina Gajda
    20:00 czwartek
    ABT + brzuch
    Karolina Gajda
    18:00 piątek
    ABT + brzuch
    Bogna Daszkiewicz
    pokaż więcej
  • 09:30 dziś
    Step&Shape
    10:30 dziś
    TBC
    11:30 dziś
    Pilates
    13:00 dziś
    Zumba
    09:30 niedziela
    TBC
    10:30 niedziela
    Trening obwodowy
    12:00 niedziela
    Boks
    17:00 niedziela
    BodyPump Les Mills
    18:00 niedziela
    BodyCombat Less Mills
    08:30 poniedziałek
    BodyPump Les Mills
    09:30 poniedziałek
    Pilates & Stretch
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    17:30 poniedziałek
    MOVEMENT FACTS
    18:00 poniedziałek
    Nike Training Club
    18:30 poniedziałek
    BodyCombat Less Mills
    19:00 poniedziałek
    BodyPump Les Mills
    19:30 poniedziałek
    Boot Camp
    20:00 poniedziałek
    Krav Maga
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:30 poniedziałek
    ABT
    20:30 poniedziałek
    Total Cross
    21:00 poniedziałek
    Total Training
    21:30 poniedziałek
    KettleBells
    08:30 wtorek
    Nike Training Club
    09:30 wtorek
    Pilates
    17:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Nike Training Club
    19:00 wtorek
    Total Metabollic
    19:30 wtorek
    Urbhanize®
    20:00 wtorek
    Sexy Pupa
    20:30 wtorek
    Pilates & Stretch
    21:00 wtorek
    Body Shape
    08:30 środa
    TBC
    09:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 środa
    Total Training
    18:00 środa
    Zumba
    18:30 środa
    ABT
    19:00 środa
    BodyPump Les Mills
    19:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 środa
    Nike Training Club
    20:00 środa
    Total Cross
    20:30 środa
    Boks
    21:00 środa
    Sexy Dance
    09:30 czwartek
    BodyPump Les Mills
    10:30 czwartek
    Pilates
    17:00 czwartek
    Płaski brzuch
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:00 czwartek
    Nike Training Club
    20:00 czwartek
    BodyPump Les Mills
    08:30 piątek
    Nike Training Club
    09:30 piątek
    Pilates & Stretch
    17:00 piątek
    Body Shape
    18:00 piątek
    BodyPump Les Mills
    18:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 piątek
    Salsation
    19:30 piątek
    MOVEMENT FACTS
    20:00 piątek
    Zumba
    20:30 piątek
    Boks
    21:00 piątek
    BodyCombat Less Mills
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Białołęka"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub