Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Białołęka

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:30 wtorek
    Trening obwodowy
    Dominika Wiśniewska
    09:30 wtorek
    Pilates
  • 14:00 dziś
    Mama z dzieckiem
    16:00 dziś
    Aktywna ciąża
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 dziś
    Aktywna para
    12:00 piątek
    Aktywna ciąża
    13:00 piątek
    Trening 3w1 - dorośli
    17:00 piątek
    Trening 3w1 - dorośli
    11:00 sobota
    Trening 3w1 - młodzież
    12:00 sobota
    Fit senior
    12:00 niedziela
    Fit senior
    14:00 poniedziałek
    Mama z dzieckiem
    17:00 poniedziałek
    Trening 3w1 - dorośli
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Aktywna para
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • New Age Fitness

    (9  opinii)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 08:15 dziś
    Indoor Cycling
    Ilona Polak
    09:15 dziś
    TBC/Płaski brzuch
    Ilona Polak
    16:30 dziś
    TBC/Piłki
    Izabela Sarna
    17:30 dziś
    Mental power
    Izabela Sarna
    18:30 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Paulina Kurlandzka
    19:30 dziś
    TBC
    Paulina Kurlandzka
    20:30 dziś
    Stretching/Zdrowy kręgosłup
    Paulina Kurlandzka
    21:30 dziś
    Salsation
    Łukasz Grabowski
    09:15 piątek
    TBC/Stretching
    Agnieszka Łukasiak
    10:15 piątek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Łukasiak
    17:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Aneta Owczarek
    18:30 piątek
    Energy Pump
    Joanna Smolińska
    19:30 piątek
    Brzuch, uda, pośladki
    Joanna Smolińska
    20:30 piątek
    Pilates/Zdrowy kręgosłup
    Joanna Smolińska
    21:30 piątek
    Indoor Cycling
    Izabela Pachniewska
    10:15 sobota
    Zumba
    Katarzyna Brzuś
    11:15 sobota
    TBC
    A.Chylak/P.Kurlandzka
    12:15 sobota
    Stretching/Zdrowy kręgosłup
    A.Chylak/P.Kurlandzka
    15:30 sobota
    Zumba
    Piotr Musiałkowski/Wadim Kowalc
    16:30 sobota
    Tabata
    Edyta Grochowska
    17:30 sobota
    Brzuch, uda, pośladki
    Edyta Grochowska
    09:15 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Raczyńska
    10:15 niedziela
    Brzuch, uda, pośladki
    Dorota Raczyńska
    11:15 niedziela
    Płaski brzuch/Stretching
    A.Chylak/A.Drej
    12:15 niedziela
    TBC
    A.Chylak/A.Drej
    15:30 niedziela
    Indoor Cycling
    Izabela Pachniewska
    17:30 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki
    Edyta Grochowska
    18:30 niedziela
    Zumba
    Edyta Grochowska
    08:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Piotr Kołłątaj
    09:15 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Piotr Kołłątaj
    10:15 poniedziałek
    Zumba
    Daniel Zabielski
    16:30 poniedziałek
    Brzuch, uda, pośladki
    Angelika Chylak
    17:30 poniedziałek
    Energy Challenge
    Angelika Chylak
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Monika Krzyżanowska
    19:30 poniedziałek
    Energy Pump
    Anna Stęgowska
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Anna Stęgowska
    21:30 poniedziałek
    Zumba
    Bartłomiej Ferner
    09:15 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Agnieszka Łukasiak
    10:15 wtorek
    Pilates/Stretching
    Agnieszka Łukasiak
    16:30 wtorek
    Brzuch, uda, pośladki
    Paulina Kurlandzka
    17:30 wtorek
    TBC/Stretching
    Paulina Kurlandzka
    18:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup/Piłki
    Paulina Kurlandzka
    19:30 wtorek
    Zgrabne uda i pośladki
    Piotr Kołłątaj
    20:30 wtorek
    TBC/Płaski brzuch
    Piotr Kołłątaj
    21:30 wtorek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Capoeira -sekcja dziecięca
    Daniel Olenderek
  • 10:00 dziś
    Klub seniora
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 dziś
    Płaski brzuch/Stretching
    10:00 piątek
    Gimnastyka seniora
    18:00 piątek
    Joga dla zaawansowanych
    19:00 piątek
    Joga dla zaawansowanych
    19:30 piątek
    Seans Ciszy
    15:00 sobota
    Seans Ciszy
    15:00 niedziela
    Seans Ciszy
    18:00 poniedziałek
    Joga Iyengara
    19:00 poniedziałek
    Joga Iyengara
    20:00 poniedziałek
    Joga Iyengara
    10:00 wtorek
    Gimnastyka seniora
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Joga medytacyjna
    pokaż więcej
  • 20:30 poniedziałek
    Krav Maga
  • 09:30 dziś
    TBC
    Ula Piątkowska
    10:30 dziś
    Pilates
    Ula Piątkowska
    18:00 dziś
    Zumba
    Karol Uciński
    18:30 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzta Kraszewska
    18:30 dziś
    Express Brzuch
    19:00 dziś
    Płaski brzuch
    Dominika Wiśniewska
    19:30 dziś
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    19:30 dziś
    Cross Training
    20:00 dziś
    ABT & Stretch
    Dominika Wiśniewska
    20:30 dziś
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    21:00 dziś
    Zumba Step
    Anna Budnicka
    08:30 piątek
    Płaski brzuch
    Luiza Janeczek
    09:30 piątek
    Sexy pupa
    Luiza Janeczek
    18:00 piątek
    Sexy pupa
    Basia Kaszta
    18:30 piątek
    Spin bike
    Krzysztof Gańko
    18:30 piątek
    Cross Training
    19:00 piątek
    Płaski brzuch
    Basia Kaszta
    19:30 piątek
    Joga
    Marcelina Sankowska
    19:30 piątek
    Express Brzuch
    20:00 piątek
    Power pump
    Basia Kaszta
    10:00 sobota
    Tabata
    Edyta Grochowska
    11:00 sobota
    Step & Shape
    Edyta Grochowska
    11:00 sobota
    Express Brzuch
    12:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Edyta Grochowska
    10:00 niedziela
    TBC
    Małgorzta Kraszewska
    11:00 niedziela
    Pilates
    Małgorzta Kraszewska
    12:00 niedziela
    Cross Training
    08:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Basia Kaszta
    09:30 poniedziałek
    Power pump
    Basia Kaszta
    18:00 poniedziałek
    Sexy pupa
    Anna Budnicka
    18:30 poniedziałek
    Cross Training
    19:00 poniedziałek
    Spin bike
    Paweł Kwaśniewski
    19:00 poniedziałek
    Zumba toning
    Anna Budnicka
    19:30 poniedziałek
    Express Brzuch
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Andrzej Nastula
    21:00 poniedziałek
    Kick boxing
    Andrzej Nastula
    08:30 wtorek
    Power training
    Damian Nazarczuk
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Basia Kaszta
    18:30 wtorek
    Płaski brzuch
    Małgorzta Kraszewska
    18:30 wtorek
    Express Brzuch
    19:00 wtorek
    TBC
    Basia Kaszta
    19:30 wtorek
    Power bike
    Katarzyna Kantek
    19:30 wtorek
    Cross Training
    20:00 wtorek
    ABT
    Małgorzta Kraszewska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Białołęka"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub