Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Praga-Północ

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Papaj Gym Warszawa

    (19  opinii)

    10:30 dziś
    FIT MAMA&BABY
    KASIA
    11:30 dziś
    FITNESS DLA KOBIET W CIĄZY
    16:00 dziś
    Zumba Kids
    17:00 dziś
    MINI BOKS
    Jacek
    18:30 dziś
    Zumba
    Dominika Borejza
    19:30 dziś
    Obwodówka
    Przemek
    20:30 dziś
    Trampoliny
    21:30 dziś
    Sztangi
    Julita Pszczółka
    17:00 piątek
    Boks grupa srednio zaawansowana
    Jacek
    18:30 piątek
    Trampoliny
    Paulina
    19:30 piątek
    TBC/PŁASKI BRZUCH
    Żenia
    10:30 sobota
    TBC/Body ball
    Żenia
    11:30 sobota
    Obwodówka
    Daniel
    17:00 poniedziałek
    MINI BOKS
    Jacek
    18:00 poniedziałek
    BOKS grupa początk.
    Jacek
    19:30 poniedziałek
    Trampoliny
    Julia Pszczółka
    20:30 poniedziałek
    Aeroboxing
    Paulina
    10:30 wtorek
    FIT MAMA&BABY
    KASIA
    11:30 wtorek
    FITNESS DLA KOBIET W CIĄZY
    KASIA
    16:30 wtorek
    Zumba Kids
    18:00 wtorek
    Obwodówka
    Przemek
    19:00 wtorek
    Zumba
    Dominika Borejza
    20:00 wtorek
    Trampoliny
    Paulina
    21:00 wtorek
    Boks grupa srednio zaawansowana
    Jacek
    18:00 środa
    Zumba gold
    Kasia Sobczyńska
    19:00 środa
    Sexy Pupa
    Żenia
    20:00 środa
    BOKS grupa początk.
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Fat burning + Brzuch
    Marcin Dąbrowski
    19:00 dziś
    Sztangi
    Marcin Dąbrowski
    20:00 dziś
    ABT + Brzuch
    Marcin Dąbrowski
    18:00 piątek
    TBC
    Patrycja Łach
    19:00 piątek
    Interwał
    Patrycja Łach
    10:00 sobota
    ABT + Brzuch
    Hubert Krajza
    18:00 poniedziałek
    Tabata + Stretching
    Patrycja Łach
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Patrycja Łach
    20:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + Rozciąganie
    Patrycja Łach
    18:00 wtorek
    Sztangi
    Ania Minner
    19:00 wtorek
    Interwał
    Ania Minner
    19:00 środa
    TBC
    Marcin Tymek
    20:00 środa
    Zdrowe plecy + Brzuch
    Marcin Tymek
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 19:00 dziś
    Zumba
    18:15 poniedziałek
    Zajęcia odchudzające z instruktorem
    Barbara Kirpo
    19:30 poniedziałek
    Gimnastyka odchudzająca
    Magda Podsiadła
    20:30 poniedziałek
    Płaski brzuch i zdrowe plecy
    Magda Podsiadła
    18:30 środa
    Pilates
    Magda Podsiadła
    19:30 środa
    Zajęcia odchudzające z instruktorem
    Barbara Kirpo
    pokaż więcej
  • 19:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:30 środa
    Aqua Aerobic
    20:00 środa
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Taneczne szaleństwo dzieci
    18:30 dziś
    Pilates
    19:30 dziś
    Zumba
    20:30 dziś
    TBC + Płaski brzuch
    18:30 piątek
    ABT
    19:30 piątek
    Pilates
    15:30 poniedziałek
    Mama z brzuszkiem
    16:45 poniedziałek
    Balet dla dzieci
    17:30 poniedziałek
    Stretching
    18:30 poniedziałek
    Brzuch Uda Pośladki
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    20:30 poniedziałek
    Joga
    16:30 wtorek
    Taneczne szaleństwo (3-6 lat)
    17:30 wtorek
    TBC + Płaski brzuch
    18:30 wtorek
    Zumba
    19:30 wtorek
    Pilates
    20:30 wtorek
    Turbo Spalanie + Tabata
    15:30 środa
    Mama z maluszkiem
    16:45 środa
    Balet (5-7 lat)
    18:30 środa
    TBC + Płaski brzuch
    19:30 środa
    Zdrowe plecy
    20:30 środa
    Joga
    pokaż więcej
  • 12:10 dziś
    Zajęcia dla seniorów - basen
    13:00 dziś
    Zajęcia dla seniorów - gimnastyka
    13:05 dziś
    Zajęcia dla seniorów - basen
    17:00 dziś
    Zajęcia dla seniorów - basen
    18:00 dziś
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Urszula Szmytko
    19:00 dziś
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Urszula Szmytko
    19:00 dziś
    TBC + Stretching
    19:30 dziś
    Aqua aerobic
    20:00 dziś
    Aqua aerobic
    07:35 piątek
    Zajęcia dla seniorów - gimnastyka
    19:00 piątek
    Nauka pływania dla dorosłych - początkujący
    Remigiusz Janczyk
    09:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Damian Gaskoń
    09:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Kamil Drzazgowski
    10:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Kamil Drzazgowski
    10:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Damian Gaskoń
    11:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Damian Gaskoń
    11:00 sobota
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Kamil Drzazgowski
    09:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Damian Gaskoń
    09:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Kamil Drzazgowski
    10:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Kamil Drzazgowski
    10:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Damian Gaskoń
    11:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Damian Gaskoń
    11:00 niedziela
    Nauka pływania dla dzieci - zaawansowane
    Kamil Drzazgowski
    09:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów - gimnastyka
    10:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    11:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    12:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów - gimnastyka
    13:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    19:00 poniedziałek
    Nauka pływania dla dorosłych - średniozaawansowani
    Anna Pochwalska
    19:00 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:00 poniedziałek
    TBC + Stretching
    09:00 wtorek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    10:00 wtorek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    17:30 wtorek
    Zajęcia dla seniorów - basen
    18:00 wtorek
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Remigiusz Janczyk
    19:00 wtorek
    Nauka pływania dla dzieci - początkujące
    Remigiusz Janczyk
    19:30 wtorek
    Aqua aerobic
    20:00 wtorek
    Aqua aerobic
    08:30 środa
    Zajęcia dla seniorów - basen
    18:00 środa
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Anna Pochwalska
    19:00 środa
    Nauka pływania dla dzieci - średniozaawansowane
    Anna Pochwalska
    19:00 środa
    Aqua aerobic
    pokaż więcej
  • 19:30 dziś
    Aqua aerobic
    20:00 dziś
    Aqua aerobic
    19:30 wtorek
    Aqua aerobic
    20:00 wtorek
    Aqua aerobic
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Praga-Północ"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub