Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Żoliborz

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 środa
    Tai Chi i Qigong dla początkujących
    Paweł Raszkiewicz
    18:00 środa
    Tai Chi i Qigong dla początkujących
    Paweł Raszkiewicz
  • 18:30 poniedziałek
    grupa średnio-zaawansowana
    20:15 poniedziałek
    grupa początkująca+
    18:30 wtorek
    warsztaty tematyczne
    20:00 wtorek
    practika
    19:00 środa
    technika dla kobiet
    20:15 środa
    grupa początkująca ("od zera")
    pokaż więcej
  • 09:30 poniedziałek
    Hatha Joga
    Tosca Weinfeld
    18:30 poniedziałek
    Hatha Joga
    Anna Choreń
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Tosca Weinfeld
    09:30 wtorek
    Hatha Joga
    Tosca Weinfeld
    11:30 wtorek
    Mama z Maluszkiem
    Tosca Weinfeld
    18:00 wtorek
    Astanga Joga
    Kasia Kamińska
    18:30 wtorek
    Hatha Joga
    Kinga Kubiak
    09:30 środa
    Hatha Joga
    Kinga Kubiak
    10:30 środa
    Joga Świadomej Ciąży
    Justyna Szydło
    18:30 środa
    Joga dla Dzieci
    Kasia Bajon
    18:30 środa
    Zdrowy Kręgosłup
    Julia Zubenko
    19:30 środa
    Hatha Joga
    Julia Zubenko
    09:30 czwartek
    Hatha Joga
    Kinga Kubiak
    18:00 czwartek
    Astanga Joga
    Kasia Kamińska
    18:30 czwartek
    Hatha Joga
    Anna Choreń
    09:30 piątek
    Hatha Joga
    Tomek Pyrzewicz
    10:30 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    Anna Choreń
    18:00 piątek
    Hatha Joga
    Tosca Weinfeld
    19:30 piątek
    Pilates
    Tosca Weinfeld
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Zdrofit Żoliborz

    (1  opinia)

    18:30 dziś
    Power Bar
    Agata Łukowska
    19:30 dziś
    Stretching
    Agata Łukowska
    08:45 niedziela
    Triathlon Class Suunto
    Stan Stadniczenko
    09:00 niedziela
    Power Bar
    Marta Miłosz
    10:00 niedziela
    Fat Burning
    Marta Miłosz
    11:00 niedziela
    TBC
    Marta Miłosz
    15:00 niedziela
    Cross Training
    Karol Cieślak
    17:30 niedziela
    Power Bar
    Barbara Kaszta
    17:45 niedziela
    Rowery S
    Radosław Kobierski
    18:30 niedziela
    Płaski Brzuch
    Barbara Kaszta
    06:45 poniedziałek
    Triathlon Class Suunto
    Stan Stadniczenko
    07:45 poniedziałek
    Power Bar
    Stan Stadniczenko
    17:30 poniedziałek
    Pośladki + Brzuch
    Ania Łazicka
    18:15 poniedziałek
    Rowery S
    Jacek Trabczyński
    18:30 poniedziałek
    Power Bar
    Ania Łazicka
    19:15 poniedziałek
    Rowery T
    Krzysztof Gańko
    19:30 poniedziałek
    Shape
    Ania Jastrzębska-Ruda
    20:15 poniedziałek
    Rowery T
    Krzysztof Gańko
    20:30 poniedziałek
    Pilates
    Ania Jastrzębska-Ruda
    21:30 poniedziałek
    Cross Training
    Leszek Król
    06:45 wtorek
    Power Bar
    Agnieszka Głowacka
    07:45 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Głowacka
    17:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    17:45 wtorek
    Rowery S
    Piotr Galus
    18:30 wtorek
    TBC
    Tomek Kostro
    18:45 wtorek
    Rowery S
    Piotr Galus
    19:30 wtorek
    Power Bar
    Tomek Kostro
    19:45 wtorek
    Rowery Suunto
    Jacek Trabczyński
    20:30 wtorek
    Płaski Brzuch
    Tomek Kostro
    20:45 wtorek
    Rowery S
    Jacek Trabczyński
    21:30 wtorek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    06:45 środa
    Rowery S
    Agnieszka Głowacka
    07:45 środa
    Cross Training
    Karol Cieślak
    16:30 środa
    Zumba
    Piotr Litwiniuk
    17:30 środa
    Shape
    Ania Jastrzębska-Ruda
    17:45 środa
    Rowery T
    Krzysztof Gańko
    18:30 środa
    Power Bar
    Ania Jastrzębska-Ruda
    18:45 środa
    Rowery T
    Krzysztof Gańko
    19:30 środa
    zdrowy kęgosłup
    Marzena Osińska
    19:45 środa
    Rowery S
    Ania Jastrzębska-Ruda
    20:30 środa
    Stretching 30 min
    Marzena Osińska
    20:45 środa
    Rowery S
    Ania Jastrzębska-Ruda
    21:00 środa
    Pośladki + Brzuch
    Marzena Osińska
    07:45 czwartek
    Cross Training
    Michalina Błażkiewicz
    17:30 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:15 czwartek
    Rowery S
    Piotr Galus
    18:30 czwartek
    NTC
    Kaludia Siejca
    19:15 czwartek
    Rowery S 90 min
    Piotr Galus
    19:30 czwartek
    Płaski Brzuch
    Marta Miłosz
    20:30 czwartek
    TBC
    Marta Miłosz
    21:30 czwartek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    06:45 piątek
    Triathlon Class Suunto
    Stan Stadniczenko
    07:45 piątek
    Brzuch + Stretch
    Agnieszka Głowacka
    16:30 piątek
    Zumba
    Oliwier Zalewski
    17:30 piątek
    Power Bar
    Piotr Galus
    18:15 piątek
    Rowery S
    Wojciech Wołoszczuk
    18:30 piątek
    Cross Training
    Leszek Król
    19:15 piątek
    Rowery S
    Wojciech Wołoszczuk
    19:30 piątek
    Shape
    Marzena Osińska
    20:30 piątek
    Stretching
    Marzena Osińska
    pokaż więcej
  • 10:30 niedziela
    Joga - grupa ogólna
    Anna Choreń
    08:00 poniedziałek
    Joga kręgosłupa
    Marcin Przeździak
    09:30 poniedziałek
    Joga ogolna i pranajama
    Magdalena Tomaszewska
    17:30 poniedziałek
    Joga dla dzieci
    Magda Tomaszewska
    18:30 poniedziałek
    Joga kręgosłupa
    Marcin Przeździak
    20:00 poniedziałek
    Joga ogólna
    Marcin Przeździak
    09:00 wtorek
    Joga dla kręgosłupa
    Marcin Przeździak
    18:30 wtorek
    Joga ogólna
    Anna Choreń
    20:00 wtorek
    Joga łagodna i relaksacja
    Anna Choreń
    09:30 środa
    Joga ogolna i pranajama
    Magdalena Tomaszewska
    17:30 środa
    Joga młodzieży
    Magda Tomaszewska
    18:30 środa
    Joga ogolna i pranajama
    Magdalena Tomaszewska
    09:00 czwartek
    Joga kręgosłupa
    Marcin Przeździak
    18:30 czwartek
    Joga ogólna
    Marcin Przeździak
    20:00 czwartek
    Joga kręgosłupa
    Marcin Przeździak
    09:30 piątek
    Joga ogólna i joga twarzy
    Magdalena Tomaszewska
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Circuit
    18:30 poniedziałek
    ABT Power
    19:30 poniedziałek
    Latino Solo
    17:00 wtorek
    Pilates
    18:00 wtorek
    brzuch/step
    17:30 środa
    TBC
    18:30 środa
    ABT Step
    18:00 czwartek
    Fit Mix
    19:00 czwartek
    Pilates zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    ABT
    pokaż więcej
  • 18:00 wtorek
    Latino Solo
    19:00 wtorek
    Salsa solo
    Kinga Bielewicz
    18:15 środa
    Latino Solo
    19:15 środa
    Taniec towarzyski
    Malina Gerek
    19:00 czwartek
    Latino Solo
    20:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Kinga Bielewicz
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Prowadzenie dla kobiet
    Maia Gellert&Marek Matysiak
    20:00 poniedziałek
    Muzykalność czyni tancerza
    Marek Matysiak
    20:00 wtorek
    Tango Lab - mała grupa
    20:00 środa
    Tango Lab - mała grupa
    18:30 czwartek
    Zajęcia dla początkujących
    19:30 czwartek
    Technika dla Pań i Panów
    Maia Gellert&Marek Matysiak
    20:30 czwartek
    Practika
    pokaż więcej
  • 10:00 niedziela
    TBC Power
    11:00 niedziela
    ABT Płaski brzuch
    12:00 niedziela
    Zumba
    13:00 niedziela
    Djembel
    18:00 niedziela
    Zumba
    19:00 niedziela
    Zumba
    11:00 poniedziałek
    Ćwiczenia senior
    15:30 poniedziałek
    Ronin team judo
    17:00 poniedziałek
    Ronin team judo
    18:00 poniedziałek
    Cellu stop interwał
    19:00 poniedziałek
    Pupomania
    20:00 poniedziałek
    Body ball
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    09:00 wtorek
    TBC
    10:00 wtorek
    Pilates
    16:00 wtorek
    Zajęcia dla kobiet w ciąży
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 wtorek
    Stretching
    20:00 wtorek
    ABS Power
    21:00 wtorek
    TBC
    08:30 środa
    Ronin team judo
    11:00 środa
    Ćwiczenia senior
    15:00 środa
    Ronin team judo
    16:30 środa
    Ronin team judo
    17:30 środa
    Zumba
    18:30 środa
    TBC
    19:30 środa
    Cellu stop interwał
    20:30 środa
    MMA - mieszane sztuki walki
    09:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    10:00 czwartek
    Pilates
    17:00 czwartek
    Zajęcia dla kobiet w ciąży
    18:00 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Pump
    20:30 czwartek
    Zumba
    21:30 czwartek
    Zumba
    09:00 piątek
    Ronin team judo
    12:00 piątek
    Ćwiczenia senior
    17:00 piątek
    Masterclass interwał
    18:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 piątek
    Pilates
    20:30 piątek
    MMA - mieszane sztuki walki
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Żoliborz"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub