Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Ursynów

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:15 dziś
    Wushu ( szkolenie podstawowe od 7 lat )
    18:45 dziś
    Tai Chi Chen ( dorośli )
    20:15 dziś
    Kung Fu Hung Gar
    08:45 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.I
    09:50 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.II
    11:00 piątek
    Tai Chi seniorzy gr.III
    17:00 piątek
    Aikido Dzieci
    18:30 piątek
    Samoobrona dla kobiet
    20:00 piątek
    Aikido Dorośli
    10:00 sobota
    Aikido zajęci rodzinne
    11:00 sobota
    Wushu zajęcia rodzinne
    12:00 sobota
    Sanda zrzuć wagę
    14:00 sobota
    Zajęcia indywidualne
    11:00 niedziela
    Tai Chi dla dzieci
    12:00 niedziela
    Tai Chi Chen ( pchające ręce )
    17:00 niedziela
    Zajęcia indywidualne
    10:00 poniedziałek
    MamaFit
    12:00 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    15:30 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    17:00 poniedziałek
    Aikido Dzieci
    18:00 poniedziałek
    Aikido Dorośli
    19:00 poniedziałek
    Sanda
    20:30 poniedziałek
    Sanda zrzuć wagę
    12:00 wtorek
    Zajęcia indywidualne
    16:00 wtorek
    MamaFit
    16:30 wtorek
    Wushu ( dzieci do lat 6 )
    17:15 wtorek
    Wushu ( szkolenie podstawowe od 7 lat )
    18:45 wtorek
    Tai Chi Chen ( dorośli )
    20:15 wtorek
    Kung Fu Hung Gar
    08:40 środa
    Tai Chi seniorzy gr.I
    09:50 środa
    Tai Chi seniorzy gr.II
    11:00 środa
    Tai Chi seniorzy gr.III
    12:30 środa
    Zajęcia indywidualne
    17:00 środa
    Aikido Dzieci
    18:00 środa
    Aikido Dorośli
    19:00 środa
    Sanda
    20:30 środa
    Samoobrona dla kobiet
    pokaż więcej
  • Star Studio Pilates
    Star Studio Pilates
    Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51 m 29
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • S4 Ursynów

    (1  opinia)

    18:00 dziś
    Tabata + Stretching
    Marta Olewińska
    19:00 dziś
    Sztangi
    Marta Olewińska
    18:00 piątek
    ABT
    Anastazja Biskupska
    19:00 piątek
    Zdrowe plecy + Rozciąganie
    Anastazja Biskupska
    10:00 sobota
    TBC
    Anastazja Biskupska
    11:00 sobota
    ABT + brzuch
    Anastazja Biskupska
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Marta Olewińska
    18:00 poniedziałek
    Fat Burn + Step
    Marta Olewińska
    19:00 poniedziałek
    Tabata + Stretching
    Marta Olewińska
    18:00 wtorek
    TBC + brzuch
    Joanna Ucińska
    19:00 wtorek
    Sztangi
    Asia Dunajska
    20:00 wtorek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Joanna Ucińska
    18:00 środa
    Interwał
    Asia Dunajska
    19:00 środa
    ABT + brzuch
    Asia Dunajska
    20:00 środa
    Trening Obwodowy
    Asia Dunajska
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Zumba
    Maja Korzeniowska-Wrońska
    18:30 dziś
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Małgorzata Niemczyk
    19:00 dziś
    Power TBC
    Mateusz Hajda
    19:30 dziś
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Małgorzata Niemczyk
    20:00 dziś
    ABS Płaski Brzuch
    Anna Bartosiak
    20:30 dziś
    Joga Fit
    Beata Wawrzyniak - Szast
    21:00 dziś
    Pilates Fit
    Anna Bartosiak
    09:00 piątek
    TBC
    Marzena Moczała
    09:30 piątek
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Małgorzata Niemczyk
    10:00 piątek
    Aktywne 9 miesięcy & Stretching
    Katarzyna Sempolska
    17:00 piątek
    Music Body Art
    18:00 piątek
    TBC
    Marzena Moczała
    18:00 piątek
    Music Body Art
    19:00 piątek
    Body Ball + Streching
    Marzena Moczała
    19:30 piątek
    Sesja brzuszkowa
    Jacek Kaczorek
    20:00 piątek
    Pump
    Angelika Jeżowska
    09:30 sobota
    TBC
    Mateusz Hajda
    10:00 sobota
    Pilates
    Katarzyna Sempolska
    10:30 sobota
    Płaski brzuch + Stretching
    Mateusz Hajda
    11:30 sobota
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    09:30 niedziela
    Power Pilates
    Marzena Osińska
    10:30 niedziela
    ABS Płaski Brzuch
    Marzena Osińska
    11:00 niedziela
    Zdrowe plecy
    Beata Wawrzyniak - Szast
    11:30 niedziela
    Zumba
    09:00 poniedziałek
    Slim Gym
    Marzena Moczała
    10:00 poniedziałek
    Aktywana Pani
    Małgorzata Niemczyk
    17:00 poniedziałek
    Sesja brzuszkowa
    Jacek Kaczorek
    17:30 poniedziałek
    Gimnastyka kręgosłupa
    Dorota Saganowska
    18:00 poniedziałek
    Body Ball + Streching
    Marzena Moczała
    18:30 poniedziałek
    Gimnastyka kręgosłupa
    Dorota Saganowska
    19:00 poniedziałek
    Slim Gym
    Marzena Moczała
    19:30 poniedziałek
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    20:00 poniedziałek
    Trening Funkcjonalny
    Angelika Jeżowska
    20:30 poniedziałek
    Pilates
    Katarzyna Sempolska
    21:00 poniedziałek
    Pump
    Angelika Jeżowska
    09:00 wtorek
    TBC
    Joanna Stępkowska
    10:00 wtorek
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    10:30 wtorek
    Sesja brzuszkowa
    Jacek Kaczorek
    11:10 wtorek
    Klub Aktywnej Mamy
    Katarzyna Sempolska
    17:30 wtorek
    TBC
    Joanna Stępkowska
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Małgorzata Niemczyk
    19:00 wtorek
    Fat Burning
    Joanna Stępkowska
    19:30 wtorek
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Małgorzata Niemczyk
    20:00 wtorek
    Trening Interwałowy
    Joanna Stępkowska
    20:30 wtorek
    Joga Fit
    Beata Wawrzyniak - Szast
    21:00 wtorek
    TBC + Płaski brzuch
    Mateusz Hajda
    09:00 środa
    ABS
    Marzena Moczała
    10:00 środa
    Zumba
    Maja Korzeniowska-Wrońska
    17:00 środa
    Sesja brzuszkowa
    Jacek Kaczorek
    17:30 środa
    Gimnastyka rehabilitacyjna dla Pań
    Dorota Saganowska
    18:00 środa
    Shape
    Marzena Moczała
    18:30 środa
    Gimnastyka kręgosłupa
    Dorota Saganowska
    19:00 środa
    TBC
    Marzena Moczała
    19:30 środa
    Aktywne 9 miesięcy
    Katarzyna Sempolska
    20:00 środa
    Pump
    Angelika Jeżowska
    20:30 środa
    ABS
    Marzena Moczała
    21:00 środa
    Stretching
    Angelika Jeżowska
    pokaż więcej
  • Pole Art Studio
    Pole Art Studio
    Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok 216
    18:00 dziś
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    19:00 dziś
    Pole Dance
    20:00 dziś
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    21:00 dziś
    Pole Dance
    17:00 piątek
    Pole Dance
    18:00 piątek
    Pole Dance
    19:00 piątek
    Pole Dance
    20:00 piątek
    Pole Dance
    10:00 sobota
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    12:00 sobota
    Pole Dance
    13:00 sobota
    Pole Dance
    14:00 sobota
    Pole Dance
    15:00 sobota
    Pole Dance
    07:15 poniedziałek
    Pole Dance
    Monika
    16:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Monika
    17:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Monika
    18:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    19:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    20:00 poniedziałek
    Pole Dance
    21:00 poniedziałek
    Pole Dance
    10:00 wtorek
    Pole Dance
    Marta
    16:00 wtorek
    pole dance
    Marta
    17:00 wtorek
    Pole Dance
    Marta
    17:00 wtorek
    Pole Dance
    Marta
    18:00 wtorek
    Pole Dance
    19:00 wtorek
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    20:00 wtorek
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    21:00 wtorek
    Pole Dance
    07:15 środa
    Pole Dance
    Monika
    16:00 środa
    Pole Dance
    Monika
    17:00 środa
    Pole Dance
    Monika
    18:00 środa
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    19:00 środa
    Pole Dance
    Joanna Derybowska
    20:00 środa
    Pole Dance
    21:00 środa
    Pole Dance
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    TMT
    18:15 dziś
    Trening Obwodowy
    19:00 dziś
    Pump
    19:00 dziś
    Aqua
    20:00 dziś
    TBC
    20:00 dziś
    Aqua
    21:00 dziś
    Pilates
    09:00 piątek
    Gimnastyka +60
    17:00 piątek
    Zumba
    18:00 piątek
    Cardio / Płaski brzuch
    19:00 piątek
    TBC
    20:00 piątek
    Cycling Endurance
    21:00 piątek
    Body Power
    10:15 sobota
    TBC
    11:15 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    10:15 niedziela
    TBC
    11:15 niedziela
    Płaski brzuch i stretching
    09:00 poniedziałek
    Gimnastyka +60
    17:00 poniedziałek
    TBC
    18:00 poniedziałek
    GFS
    19:00 poniedziałek
    Cycling Interval
    20:00 poniedziałek
    ABT
    21:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 wtorek
    Power TBC
    10:15 wtorek
    Trening Obwodowy Senior 60+
    17:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:15 wtorek
    Trening Obwodowy
    19:00 wtorek
    ABT
    19:00 wtorek
    Aqua
    20:00 wtorek
    Aqua
    20:00 wtorek
    Latino solo
    21:00 wtorek
    Pilates
    17:00 środa
    ABT
    18:00 środa
    Pump
    19:00 środa
    Cycling Strenght
    20:00 środa
    TBC
    21:00 środa
    Płaski brzuch + Stretching
    pokaż więcej
  • Egurrola Fitness Club Ursynów (dla kobiet)

    (1  opinia)

    17:30 dziś
    Ekspress brzuch
    Karol Prędyś
    18:00 dziś
    Salsa
    Hubert Wawryniuk
    18:00 dziś
    Circuit Training
    Karol Prędyś
    18:30 dziś
    Super pupa
    Grzegorz Kopciński
    19:00 dziś
    Zumba
    Olga Marek
    19:00 dziś
    Indoor Triathlion
    Aneta Pawłowska
    20:00 dziś
    TBC
    Ania Kaczmarek
    21:00 dziś
    ABT
    Ania Kaczmarek
    21:00 dziś
    ABS & Stretch
    Aneta Pawłowska
    09:00 piątek
    TBC
    Aneta Pawłowska
    10:00 piątek
    Fat burning
    Aneta Pawłowska
    10:00 piątek
    Ekspress brzuch
    Karol Prędyś
    11:00 piątek
    Mamy i maluchy
    Ania Bartosik
    17:00 piątek
    Zumba
    Arek Skrok
    17:00 piątek
    Tabata
    Piotr Błaszak
    18:00 piątek
    TBC
    Ania Kaczmarek
    18:00 piątek
    Indoor Triathlion
    Piotr Błaszak
    18:00 piątek
    Super pupa
    Grzegorz Kopciński
    18:00 piątek
    Salsation
    Arek Skrok
    19:00 piątek
    Burlesque
    Dorota Izdebska
    19:00 piątek
    Circuit Training
    Ania Kaczmarek
    19:00 piątek
    Ekspress brzuch
    Grzegorz Kopciński
    20:00 piątek
    Joga
    Kamila Karpińska
    20:00 piątek
    ABS & Stretch
    Dorota Izdebska
    09:00 sobota
    Zumba
    Olga Marek
    10:00 sobota
    Interwał
    Cezary Bodalski
    11:00 sobota
    Ladies pump
    Cezary Bodalski
    12:00 sobota
    ABT
    Aneta Pawłowska
    12:00 sobota
    Ekspress brzuch
    Karol Prędyś
    13:00 sobota
    Stretching
    Aneta Pawłowska
    09:00 niedziela
    TBC
    Ania Kaczmarek
    10:00 niedziela
    Cuban Fusion
    Paulina Ross
    11:00 niedziela
    Bachata
    Paulina Ross
    12:00 niedziela
    Zumba
    Arek Skrok
    13:00 niedziela
    Interwał
    Gabriela Golec
    13:00 niedziela
    Super pupa
    Karol Prędyś
    14:00 niedziela
    Zdrrowy kręgosłup & Stretch
    Gabriela Golec
    09:00 poniedziałek
    Zumba
    Olga Marek
    10:00 poniedziałek
    TBC
    Dorota Izdebska
    10:00 poniedziałek
    Ciąża w formie
    Ania Bartosik
    10:00 poniedziałek
    Ekspress brzuch
    Anna Dobrzańska
    11:00 poniedziałek
    ABT
    Dorota Izdebska
    16:00 poniedziałek
    TBC
    Beata Nawrot
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Beata Nawrot
    17:00 poniedziałek
    Circuit Training
    Piotr Błaszak
    18:00 poniedziałek
    Ladies pump
    Paulina Ostrowska
    18:00 poniedziałek
    Indoor Triathlion
    Piotr Błaszak
    18:00 poniedziałek
    Super pupa
    Magda Kutrowska
    18:00 poniedziałek
    Super pupa
    Magdalena Kutrowska
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    Paulina Ostrowska
    19:00 poniedziałek
    Tabata
    Karol Prędyś
    19:00 poniedziałek
    Express Brzuch
    Magdalena Kutrowska
    20:00 poniedziałek
    Cuban Fusion
    Paulina Ross
    20:00 poniedziałek
    ABS & Stretch
    Piotr Błaszak
    21:00 poniedziałek
    Salsa
    Paulina Ross
    21:00 poniedziałek
    Core
    Karol Prędyś
    07:30 wtorek
    TBC
    Dorota Izdebska
    08:30 wtorek
    Super pupa
    Piotr Błaszak
    09:00 wtorek
    TBC
    Gabriela Golec
    09:00 wtorek
    Indoor Triathlion
    Piotr Błaszak
    10:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Gabriela Golec
    11:00 wtorek
    Pilates & Stretch
    Gabriela Golec
    16:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Aneta Pawłowska
    17:00 wtorek
    ABT
    Aneta Pawłowska
    17:30 wtorek
    Ekspress brzuch
    Karol Prędyś
    18:00 wtorek
    Sexy dance
    Karolina Dziemieszkiewicz
    18:00 wtorek
    Cross Training
    Karol Prędyś
    18:30 wtorek
    Super pupa
    Grzegorz Kopciński
    19:00 wtorek
    Fit dancehall
    Karolina Dziemieszkiewicz
    19:00 wtorek
    Indoor Triathlion
    Aneta Pawłowska
    20:00 wtorek
    TBC
    Beata Nawrot
    21:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Nawrot
    21:00 wtorek
    ABS & Stretch
    Ania Kaczmarek
    09:00 środa
    Sexy dance
    Karolina Dziemieszkiewicz
    10:00 środa
    Fit dancehall
    Karolina Dziemieszkiewicz
    10:00 środa
    Ciąża w formie
    Ania Bartosik
    10:00 środa
    Ekspress brzuch
    Aneta Pawłowska
    11:00 środa
    Mamy i maluchy
    Ania Bartosik
    16:00 środa
    Zumba
    Arek Skrok
    17:00 środa
    Salsation
    Olga Marek
    17:00 środa
    Circuit Training
    Cezary Bodalski
    18:00 środa
    Ladies pump
    Ania Kaczmarek
    18:00 środa
    Indoor Triathlion
    Magda Kutrowska
    18:00 środa
    Super pupa
    Grzegorz Kopciński
    18:00 środa
    Indoor Triathlion
    Magdalena Kutrowska
    19:00 środa
    Power Joga
    Mirella Gołębniak
    19:00 środa
    Tabata
    Grzegorz Kopciński
    19:00 środa
    Ekspress brzuch
    Karol Prędyś
    20:00 środa
    Body shape
    Aneta Pawłowska
    20:00 środa
    Indoor Triathlion
    Magda Kutrowska
    20:00 środa
    Indoor Triathlion
    Magdalena Kutrowska
    21:00 środa
    Pilates
    Aneta Pawłowska
    21:00 środa
    Core
    Aneta Pawłowska
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Capoeira - początkujący i sznury jasnozielone
    Andrzej Kazimierczak
    19:00 piątek
    Capoeira
    Andrzej Kazimierczak
    20:00 wtorek
    Capoeira - początkujący i sznury jasnozielone
    Andrzej Kazimierczak
  • 18:30 dziś
    Boks
    Mariusz Dołęga
    18:00 piątek
    Kickboxing/Muay Thai
    Bogdan Sawicki
    19:30 piątek
    MMA
    Robert Białoszewski
    09:30 sobota
    Submission Fighting
    11:00 sobota
    Boks
    Mariusz Dołęga
    18:00 poniedziałek
    Submission Fighting
    19:00 poniedziałek
    Kickboxing/Muay Thai
    Bogdan Sawicki
    20:30 poniedziałek
    MMA
    Robert Białoszewski
    18:30 wtorek
    Boks
    Mariusz Dołęga
    20:30 wtorek
    Combat/Krav Maga
    Robert Białoszewski
    17:00 środa
    MMA
    Robert Białoszewski
    19:00 środa
    Kickboxing/Muay Thai
    Bogdan Sawicki
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    TBC
    19:00 dziś
    Magic Bar
    20:00 dziś
    Aero Dance
    21:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup z elementami rehabilitacji
    19:00 piątek
    TBC + Stretching
    09:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup z elementami rehabilitacji
    10:00 sobota
    Power Pilates
    11:00 sobota
    Zumba
    09:30 niedziela
    Hatha Joga
    11:00 niedziela
    ABT/TBC
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Trening Obwodowy
    20:00 poniedziałek
    TBC
    20:00 poniedziałek
    TBC+Brzuch
    21:00 poniedziałek
    Pilates zdowy kręgosłup - kinezyterapia
    18:00 wtorek
    TBC
    19:00 wtorek
    Magic Bar
    20:00 wtorek
    Step II
    20:55 wtorek
    Zdrowy kręgosłup z elementami rehabilitacji
    18:00 środa
    Pilates
    19:30 środa
    Step II
    19:30 środa
    Step I
    20:30 środa
    TBC + Stretching
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Ursynów"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub