Zajęcia sportowe w Warszawie dzielnica Bemowo

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 poniedziałek
    Aktywna mama
    16:15 poniedziałek
    Karate zawodnicy - dzieci
    17:15 poniedziałek
    Karate przedszkolaki
    18:00 poniedziałek
    Karate dla dzieci naborowa
    19:00 poniedziałek
    Karate niebieski pasy
    20:00 poniedziałek
    Karate żółte pasy
    21:00 poniedziałek
    Karate dorośli
    09:30 wtorek
    Aktywny senior
    18:00 wtorek
    Cross Fit
    19:00 wtorek
    Kickboxing
    20:30 wtorek
    Cross Fit
    21:30 wtorek
    MMA
    09:00 środa
    Aktywna mama
    16:15 środa
    Karate zawodnicy - dzieci
    17:15 środa
    Karate przedszkolaki
    18:00 środa
    Karate dla dzieci naborowa
    19:00 środa
    Karate niebieski pasy
    20:00 środa
    Karate żółte pasy
    21:00 środa
    Karate dorośli
    09:30 czwartek
    Aktywny senior
    18:00 czwartek
    Cross Fit
    19:00 czwartek
    Kickboxing
    20:30 czwartek
    Cross Fit
    21:30 czwartek
    MMA
    19:00 piątek
    Cross Fit
    pokaż więcej
  • Zdrofit Bemowo

    (5  opinii)

    08:15 niedziela
    Cross Training
    Kowalski Andrzej
    09:30 niedziela
    Fit Ball
    Olga Murynowicz
    10:30 niedziela
    TBC
    Murynowicz Olga
    11:30 niedziela
    Cross Training
    Karol Cieślak
    12:30 niedziela
    Cross Training Master
    Karol Cieślak
    15:30 niedziela
    Power joga
    Ewa Mołas
    17:30 niedziela
    Pośladki + Brzuch
    Katarzyna Witek
    18:30 niedziela
    TBC
    Inga Narucka
    19:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Inga Narucka
    20:30 niedziela
    Cross Training
    Andrzej Kowalski
    07:00 poniedziałek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    09:00 poniedziałek
    Shape + Stretch
    Mariusz Majewski
    10:00 poniedziałek
    Pośladki + Brzuch
    Mariusz Majewski
    14:30 poniedziałek
    FIT 9 M
    Ela Furman
    15:30 poniedziałek
    Aktywny senior
    Ela Furman
    16:30 poniedziałek
    Fit Ball
    Irina Kolganova
    17:30 poniedziałek
    TABATA TRAINING
    Irina Kolganova
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Łukasz Grabowski
    19:30 poniedziałek
    Step 1
    Tomek Kostro
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Tomek Kostro
    21:30 poniedziałek
    Brzuch & Stretch
    Tomek Kostro
    09:00 wtorek
    TABATA TRAINING
    Katarzyna Witek
    10:00 wtorek
    Pośladki + Brzuch
    Katarzyna Witek
    16:30 wtorek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    18:30 wtorek
    TABATA TRAINING
    Marta Hoszko-Galik
    19:30 wtorek
    TBC (S)
    Agnieszka Bednarska
    20:30 wtorek
    Pośladki + Brzuch
    Agnieszka Bednarska
    21:30 wtorek
    Zumba
    Stefan Jakóbczyk
    07:00 środa
    Cross Training
    Andrzej Kowalski
    08:00 środa
    TBC
    Olga Murynowicz
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Witek
    10:00 środa
    Mama Fit
    Katarzyna Witek
    11:00 środa
    FIT 9 M
    Katarzyna Witek
    16:30 środa
    Cross Training
    Karol Cieślak
    17:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Mariusz Majewski
    18:30 środa
    Shape
    Mariusz Majewski
    19:30 środa
    Zumba
    Dorota Harfil
    20:30 środa
    TBC
    Dorota Harfil
    21:30 środa
    Pilates
    Aleksandra Pokora
    07:00 czwartek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    08:00 czwartek
    TABATA TRAINING
    Magdalena Golat
    09:00 czwartek
    Pośladki + Brzuch
    Marta Hoszko-Galik
    10:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Hoszko-Galik
    15:30 czwartek
    Aktywny senior
    Katarzyna Kozak
    16:30 czwartek
    Shape
    Katarzyna Kozak
    17:30 czwartek
    Tabata Brzuch
    Katarzyna Kozak
    18:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Witek
    19:30 czwartek
    TBC (S)
    Katarzyna Witek
    20:30 czwartek
    Brzuch & Stretch
    Katarzyna Witek
    21:30 czwartek
    Zumba
    Wadim Kowalczyk
    08:00 piątek
    Pilates
    Agata Łukowska
    09:00 piątek
    Płaski brzuch
    Agata Łukowska
    10:00 piątek
    Dla mam
    Agata Łukowska
    16:30 piątek
    Cross Training
    Karol Cieślak
    17:30 piątek
    Pośladki + Brzuch
    Agnieszka Bednarska
    18:30 piątek
    TABATA TRAINING
    Agnieszka Bednarska
    19:30 piątek
    Step 2
    Tomek Kostro
    20:30 piątek
    TBC
    Tomek Kostro
    21:30 piątek
    Stretching
    Tomek Kostro
    pokaż więcej
  • Aplauz

    (3  opinie)

    09:30 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Ewa Wiśniewska
    18:00 poniedziałek
    ABT
    Monika Waś
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania z TBC
    Inga Narucka
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Papińska
    19:00 poniedziałek
    TOP Pilates
    Danuta Papińska
    19:00 poniedziałek
    Sztanga
    Inga Narucka
    19:00 poniedziałek
    Aerobik
    Danuta Kawecka
    20:00 poniedziałek
    Cellulit killer
    Danuta Kawecka
    20:00 poniedziałek
    Fat Burning Brzuch
    Agnieszka Jakubowska
    20:00 poniedziałek
    Pilates kręgosłup
    Danuta Papińska
    09:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Papińska
    17:00 wtorek
    Zumba
    Ewa Wiśniewska
    18:00 wtorek
    ABT + Brzuch
    Danuta Papińska
    18:00 wtorek
    Cardio HiiT
    Patrycja Wójcikowska
    19:00 wtorek
    HiiT
    Patrycja Wójcikowska
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Papińska
    19:00 wtorek
    Cellulit killer
    Monika Waś
    20:00 wtorek
    Pilates
    Danuta Papińska
    20:00 wtorek
    Aerobik
    Monika Waś
    20:00 wtorek
    Joga
    Justyna Moćko
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Kawecka
    10:00 środa
    Aerobik
    Danuta Kawecka
    18:00 środa
    TMT
    Łukasz Cymiński
    18:00 środa
    ABT
    Joanna Barcikowska
    18:00 środa
    Piłki z TBC
    19:00 środa
    HiiT
    Łukasz Cymiński
    19:00 środa
    Power Body
    19:00 środa
    TOP Pilates
    Joanna Barcikowska
    20:00 środa
    GFS
    Łukasz Cymiński
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Barcikowska
    21:00 środa
    Zumba
    Ewa Wiśniewska
    17:00 czwartek
    Fat Burning
    Monika Waś
    17:00 czwartek
    Zumba Core
    Ewa Wiśniewska
    18:00 czwartek
    Cellulit killer
    Danuta Kawecka
    18:00 czwartek
    TBC + Brzuchy
    Monika Waś
    18:00 czwartek
    Body Workout
    Łukasz Cymiński
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Kawecka
    19:00 czwartek
    Sztangi
    Patrycja Wójcikowska
    19:00 czwartek
    Joga
    Justyna Moćko
    20:00 czwartek
    Joga
    Justyna Moćko
    20:00 czwartek
    Cardio HiiT
    Patrycja Wójcikowska
    20:00 czwartek
    Pilates
    Danuta Kawecka
    21:00 czwartek
    HiiT
    Patrycja Wójcikowska
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Danuta Kawecka
    18:00 piątek
    Fat Burning Step
    Patrycja Wójcikowska
    18:00 piątek
    Rowery
    18:00 piątek
    Zumba
    Ewa Wiśniewska
    19:00 piątek
    HiiT
    Patrycja Wójcikowska
    19:00 piątek
    Trening funkcjonalny
    20:00 piątek
    ABT
    Patrycja Wójcikowska
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Zdrowy Kręgosłup
    19:30 poniedziałek
    Joga
    20:30 poniedziałek
    ZUMBA Fitness
    19:00 wtorek
    TBC
    20:00 wtorek
    Pilates
    18:30 środa
    Power Trening
    19:30 środa
    Zdrowy Kręgosłup
    20:30 środa
    ZUMBA Fitness
    18:00 czwartek
    Zajęcia dla kobiet w ciąży
    19:00 czwartek
    Kettlebells
    18:30 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    19:30 piątek
    Joga
    pokaż więcej
  • Wave Dance Studio
    Wave Dance Studio
    ul. Powstańców Śląskich 124
    17:00 poniedziałek
    Pole dance
    Justyna Karska
    17:30 poniedziałek
    Fit Ball
    Ewelina Skowron
    18:00 poniedziałek
    Pole dance
    Justyna Karska
    19:30 poniedziałek
    Fit and Jump
    Paulina Kopa
    18:00 wtorek
    Fit and Jump
    Paulina Kopa
    18:00 wtorek
    Pole dance
    19:00 wtorek
    Pole dance
    Ania Kamińska
    20:00 wtorek
    Pole dance
    Ania Kamińska
    19:00 środa
    Fit and Jump
    Paulina Kopa
    17:00 czwartek
    Fit and Jump
    Ola Szwajka
    20:00 czwartek
    Fit Ball
    Ewelina Skowron
    19:30 piątek
    Fit and Jump
    Ewelina Skowron
    pokaż więcej
  • 16:15 poniedziałek
    Karate Kids
    17:00 poniedziałek
    Karate kadeci juniorzy
    18:15 poniedziałek
    KARATE ZAAWANSOWANA
    19:30 poniedziałek
    Cross Training
    17:15 wtorek
    Sztuki walk kids
    18:00 wtorek
    MMA
    19:00 wtorek
    Krav Maga
    19:00 wtorek
    Belly dance
    20:00 wtorek
    Ju-Jitsu
    20:00 wtorek
    Fitness Fight
    16:15 środa
    Karate Kids
    17:00 środa
    Karate kadeci juniorzy
    17:00 środa
    Karate Kids
    18:15 środa
    KARATE ZAAWANSOWANA
    19:00 środa
    Street workout
    19:30 środa
    Cross Training
    17:15 czwartek
    Sztuki walk kids
    18:00 czwartek
    MMA
    19:00 czwartek
    Krav Maga
    20:00 czwartek
    Ju-Jitsu
    20:00 czwartek
    Fitness Fight
    17:00 piątek
    Karate team dzieci
    18:00 piątek
    Karate team juniorzy seniorzy
    19:30 piątek
    Cross Training
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    20:00 środa
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    18:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    18:30 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 środa
    Aqua Aerobic
    19:30 środa
    Aqua Aerobic
    20:30 środa
    Aqua Aerobic
    18:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    18:30 czwartek
    Aqua Aerobic
    09:00 piątek
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Stretching
    18:00 poniedziałek
    Shape
    19:00 poniedziałek
    3/4 Dance
    20:00 poniedziałek
    Karate
    09:00 wtorek
    BT + BS
    17:00 wtorek
    Top Brzuch
    17:00 wtorek
    Dzieci
    18:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Dzieci
    19:00 wtorek
    Zumba brzuch
    19:00 wtorek
    BT + BS
    20:00 wtorek
    Stretching
    09:00 środa
    Fitball
    18:00 środa
    Brzuch & Stretch
    18:00 środa
    Gimnastyka Terapeutyczna
    19:00 środa
    BT + BS
    19:00 środa
    Step TBC
    09:00 czwartek
    Joga Fit
    17:00 czwartek
    Dzieci
    18:00 czwartek
    Fitball
    18:00 czwartek
    Dzieci
    19:00 czwartek
    BT + BS
    19:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    20:00 czwartek
    Stretching
    20:30 czwartek
    Zumba
    09:00 piątek
    Trening Obwodowy
    20:30 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Kundalini joga
    Luiza Pomarańska
    20:00 wtorek
    Kundalini joga
    Luiza Pomarańska
    19:00 środa
    Kundalini joga
    Luiza Pomarańska
    20:00 czwartek
    Kundalini joga
    Luiza Pomarańska
    19:00 piątek
    Kundalini joga
    Luiza Pomarańska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Bemowo"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub