default-cover-photo

Oxygen Fitness

4.00 z 5 Profil zweryfikowany

Oxygen Fitness

pokaż na mapie › Kazimierza Gierdziejewskiego 7
Warszawa

pokaż dane kontaktowe

O nas:

Honorowane karty
  • OK System
  • FitProfit
  • FitFlex
  • Multisport

5 powodów, żeby wybrać Oxygen Fitness:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Ursus.

2 54 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 54 dyscyplin sportowych, np. jogi, pilatesu, stretchingu.

3 1 autentyczna opinia

Użytkownicy ocenili klub Oxygen Fitness na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Oxygen Fitness znajdziesz zajęcia z 24 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 4 karty partnerskie: OK System, FitProfit, FitFlex, Multisport.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: joga, pilates, stretching, tbc, zdrowy kręgosłup, zumba, joga dla ciężarnych, tmt, aerobik dla dzieci, taniec hip hop, sztuki walki, abt, joga dla dzieci, nauka tańca, kettlebell, płaski brzuch, fitness, trx, boks, spinning, interwał, balet dla dzieci, nauka tańca dla dzieci, power bike, judo, sztanga, gimnastyka, salsa, tenis, tabata, trening funkcjonalny, zapasy, indoor cycling, fat burning, trening obwodowy, salsation, kalistenika, gimnastyka dla dzieci, zumba dla dzieci, aktywna mama, akrobatyka dla dzieci, judo dla dzieci, zapasy dla dzieci, cross training, tajski boks, crossfit, jumping fitness, air joga, body pump, fit ball, szermierka dla dzieci, tenis dla dzieci, trening personalny, zajęcia dla kobiet w ciąży

Opinie:

23.05.2015 14:18

Klub znajduje się za wiaduktem na Połczyńskiej, więc dojazd całkiem dobry. Budynek pofabryczny, ale wnętrze zachwyca. Obsługa bardzo uczynna i pomocna. Byłam nawet świadkiem sytuacji, że Pan pożycz klientce kłódkę do szafki. Bo jest to miejsce, gdzie kłódkę trzeba mieć własną. Wypożyczenie normalnie kosztuje 10 zł. Ogólnie jest tu czysto i na salach i pod prysznicami, to duży plus. Nie wiem jak jest w szatni z miejscem w godzinach szczytu, ale szafek jest 100. Szkoda, że nie ma sauny. Sale do zajęć są dwie plus jedna ogromna 200m. Zajęcia są do wyboru do koloru: kettlebell, trampoliny itd. Rano mają zajęcia z trenerem wirtualnym. Honorują Mulisport, ale w tygodniu po godz 17 niestety za dopłatą 10 zł. Warto się tu wybrać, żeby się przekonać czy się podoba czy nie.

Dodaj opinię

Klub Oxygen Fitness czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):