default-cover-photo

Holmes Place Fitness Skorosze

4.00 z 5

Holmes Place Fitness Skorosze

pokaż na mapie › ul. Składkowskiego 4
02-497 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
41 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • Multisport

5 powodów, żeby wybrać Holmes Place Fitness Skorosze:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Ursus.

2 25 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 25 dyscyplin sportowych, np. crossfitu, pilatesu, zumby.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Holmes Place Fitness Skorosze na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Holmes Place Fitness Skorosze znajdziesz zajęcia z 13 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 1 kartę partnerską: Multisport.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: crossfit, pilates, zumba, abt, ćwiczenia na kręgosłup, fitness, interwał, płaski brzuch, sexy pupa, siłownia, step, stretching, sztanga, trening funkcjonalny, zdrowy kręgosłup, joga dla ciężarnych, joga, tmt, tbc, jumping fitness, nauka tańca, indoor cycling, gimnastyka, body pump, fit ball

Opinie:

28.07.2015 21:53

Naczytałam się wiele negatywnych opiini i szczerze: bałam się tam iść. Ale okazłao się, że była to przesada. Miejsce jest nowe, czyste, ładny wystrój. Fajna otwarta przestrzeń, kiepsko że ściany wychodzą na środek centrum handlowego. Nawet jak jest szczyt, sprżetu wystarcza dla wszytskich. Siłownia podzielona na strefy: funkcjonalna, cardio itd. Sala fittness bez luster, ale z wirtualnym trenerem. Żywi oczywiście tez są. Ogólnie oprócz szatni, która jest malutka, jestem jak najbardziej na tak!

05.07.2015 21:21

Siłownia open space to super pomysl moim zdaniem. Jest ona podzielona na cześć z aerobami, strefę wolnych ciężarów, miejsce do ćwiczeń indywidualnych. Wszytsko jest tu nowiutkie, aż miło. Mnie przeszklone ściany absolutnie nie przeszkadzają. Nie próbowałem, ale sala do fitnesu jest podobno dobrze wyposażona i zajęcia też ciekawe. Minusem są małe szafki, ciężko tam upchnąć np kurtę. Miejsce na poziomie.

19.04.2015 18:08

Mają duż sprzętu do ćwiczeń samodzielnych i miejsca nie brakuje. Szafek jest dużo, ale nie są pojemne. Są uszarki do włosów, ale panie i tak chodzą ze swoimi. Instruktorzy to silna strona tego miejsca, pracują też w innych klubach. Zajęcia raczej podstawowe jeśli chodzi o fitness. Nie ma lustra w sali fitness, a pod prysznicami nie ma nawet zasonek. Nie ma tu atmosfery intymności. Przydałyby się nowe pomysły jeśli chodzi o ofertę zajęć grupowych. Średni o czuję się usatysfakcjonowana, ponieważ jestem zainteresowana akurat fitnessem.

Dodaj opinię

Klub Holmes Place Fitness Skorosze czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):