default-cover-photo

Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet)

4.00 z 5

Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet)

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
34 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
 • BeActive
 • FitFlex
 • FitProfit
 • Multisport
 • OK System
Udogodnienia
 • Masaż
 • Platforma Vibra
 • Porady dietetyka
 • Sauna
 • Wi-Fi
 • Obiekt tylko dla kobiet
 • Siłownia

5 powodów, żeby wybrać Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet):

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Śródmieście.

2 25 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 25 dyscyplin sportowych, np. pilatesu, zdrowego kręgosłupa, płaskiego brzucha.

3 5 autentycznych opinii

Użytkownicy ocenili klub Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet) na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet) znajdziesz zajęcia z 46 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 5 kart partnerskich: BeActive, FitFlex, FitProfit, Multisport, OK System.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: pilates, zdrowy kręgosłup, płaski brzuch, tbc, step, tmt, zumba, piloxing, abt, aerobik, siłownia, salsa, fitness, nauka tańca, dancehall, interwał, joga, spinning, stretching, tabata, fat burning, salsation, bokwa, aeroboxing, trening personalny

Opinie:

15.06.2015 19:57

W energy dla kobiet byłam raz, ae swoje spostrzeżenia na temat klubu mam. Pani w recpcji miła, co nie jest standardem niestety w tej sieci. Salka fitness jest nieustawna i mała. Na śrdoku jest filar, który zasłania instruktora niektórym ćwiczącym. Byłam w niedziele rano i było tłoczno jak dlamnie. Ale być może w dni powszednie jest luźniej. Minusem jest też to, że muzyka z siłowni jest bardzo głośna i słychać ją podczas zajęć. Na plus jest czystość w obiekciei naprawde boagaty grafik zajęć, które odbywają się także w weekendy, co jest rzadkością. Ogólnie polecam.

15.05.2015 10:25

Fjanie usytuowane miejsce, bo przy pl. Bankowym, czyli doskonałe skomunikowanym miejscem. Klub nie jest duży i przeznaczony tylko dla pań, urządzony z gustem. Obsługa na recepcji niespecjalnie się sili na uśmiech, ale na szczęście kontakt z nimi trwa krótko. Oprócz samej siłowni, dobrze wyposażonej, jest też sala do fitnessu. Trochę brakuje mi wolnej przestrzeni, żeby móc się np. swobodnie porozciągać. Salka mautka i ze słupiek w środku, co troche utrudnia widzenie, jak się stoji na końcu. Zajęć mają sporo i różnorodnych, nawet o poranku. Nie podoba mi się, że zapisy prowadzone są przez telefon, a nie online. Rozmieszczenie pomieszczeń takich jak szatnia, sauna i toaleta też mogłyby być bardziej przemyślane. Jak dla mnie 4/5.

18.04.2015 23:09

Pierwsze miejsce do kótrego trafiła, z plusami i minusami. Lokaziacja fajna, bo blisko metra. Zapisy na zajęcia, które powodują, że nigdy nie ma tloku. Miły wystrój i ogólnie panująca czystość. Pomimo tego, że miejsce nie jest duże, mają rollen i saunę. W łazience duż pryszniców, co sprawia, że nie ma kolejek. Wadliwa klimatyzacja latem i problem z zapisem na najbardzie popularne zajęcia na minus dla klubu.

18.04.2015 19:28

Świetne położenie, różnorodny grafik, czystość utrzymywana na co dzień, jak w żanym innym klubie. Mijesce choć małe, bardzo przyjemnie urządzone. Instruktorzy godni polecenia, ale to akurat jest standardem w Energy. Sala do fitnessu niewielka, al. Mnie taki kameralny klimat tego miejsc odpowiada. Mogę polecić i Orlą i Bielańśką.

18.04.2015 13:51

Akurat do Energy chodziałam na Orlą i Bielańską i mam porownanie. W przeciwieństwie do większości bardziej spodobala mi sięjednak Orla. Klub jest dobrze zlokalizowany, ma dużo zajęć w ofercie porannej i popołudniowej. Obsługa zdecydowanie fajnijesza niż na Bielańśkiej. Siownia nie jes duża, ale ponieważ miejsce to jest dla kobiet, nigdy nie ma tłumów. Atmosera też bardziej domowa. Jeśli chodzi o minusy, to sala moglaby być lpiej wentylowana aściany wygłuszone. Odgłosy z silowni i sali nawzajem się przenikają. Żeby dostać się na te zajęcia, które ciesza się popularnością trzeba zapisywać się ponad tydzień wcześniej. Rezerwacje telefonicznie i w recepcji, szkoda że nie mailowo.

Dodaj opinię

Klub Energy Fitness Club Centrum (dla kobiet) czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):