default-cover-photo

Joga na Foksal (Foksal)

4.67 z 5

Joga na Foksal (Foksal)

pokaż na mapie › ul. Foksal 10
00-367 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
33 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

4 powody, żeby wybrać Joga na Foksal (Foksal):

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Śródmieście.

2 6 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 6 dyscyplin sportowych, np. jogi, jogi kręgosłupa, jogi dla początkujących.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Joga na Foksal (Foksal) na 4.67 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Joga na Foksal (Foksal) znajdziesz zajęcia z 10 instruktorami.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: joga, joga kręgosłupa, joga dla początkujących, hatha joga, aktywny senior, joga dla seniorów

Opinie:

03.06.2015 20:04

Joga na ul. Foksa to jedne z bardziej znanych szkół w Warszawie. Fajne położenie bo w samym centrum, ale nie dochodzą tu żadne hałasy z zewnątrz. Niestety w związku z tym, że w centrum są problemy z parkowaniem. Z szatni trzeba zabierać cenniejsze rzeczy ze sobą, bo szafki są niezamykane. Łazienka z prysznicem niestety jednoosobowa, co utrudnia wzięcie prysznica przed pracą na przykład. Sala do zajęć jest wysoko, jasna, dobrze wyposażona w pomoce, około 20 krzesełek i scena, z której dobrze widać asany prezentowane przez instruktora. Gorąco polecam!

22.05.2015 20:35

Dużo różnych zajęć i rano i wieczorem. Instruktorzy dokładnie wszystko tłumaczą, chętnie pomagają. Oczywiście mam swoich ulubieńców. Klub zlokalizowany w spokojniej, cichej okolicy. Zajmuje sporo przestrzeni i wyposażony jest w różne pomoce, jak np. drabinki, woreczki. Wielkim minusem jest szatnia, w której brzydko pachnie i jest tyko jedna toaleta z prysznicem. Brak szafek, które można by zamknąć. I jeszcze jedna kwestia: zajęcia są tu podzielone na te dla początkujących i ogólne. A różnicy tak naprawdę brak, wszystko zależy od tego kto prowadzi zajęcia.

21.05.2015 00:15

Świetna szkoła jogi. Najczęściej zajęcia z hatha jogi. Nauczyciele z pasją. Niestety przestałam tam przychodzić po tym jak klub przestał honorować karty benefitu.

Dodaj opinię

Klub Joga na Foksal (Foksal) czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):