default-cover-photo

Energy Fitness Club Centrum

4.50 z 5

Energy Fitness Club Centrum

pokaż na mapie › Bielańska 4a
00-085 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
774 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Najbliższe zajęcia:

abt:
08:15 dziś
Brzuch uda i pośladki
Edyta Grochowska
09:15 dziś
Zumba
Edyta Grochowska
tbc:
16:30 dziś
TBC
Piotr Kołłątaj
16:30 dziś
Pilates
Agnieszka Joachimiak
19:00 dziś
Indoor cycling
Karol Pogański
10:15 sobota
Interwał / Brzuch
Ania Stęgowska
11:15 sobota
Pilates / Zdrowy kręgosłup
Ania Stęgowska
tmt:
12:15 sobota
Energy Pump
Ania Stęgowska
17:30 sobota
Płaski brzuch / Stretching
Ilona Polak
12:15 niedziela
Pilates / Stretching
Gabrysia Judzińska

Podobne kluby, w których zarezerwujesz zajęcia:

CrossFit GCW

Wał Miedzeszyński 646

Medical Pilates

ul.Żegańska 21/23

Ursynowskie Centrum Sportów Walki

Hirszfelda 11

Papaj Gym Warszawa

Kawęczyńska 36

O nas:

Honorowane karty
  • BeActive
  • Multisport
  • OK System
  • FitFlex
Udogodnienia
  • Masaż
  • Platforma Vibra
  • Porady dietetyka
  • Sklep z odżywkami lub odzieżą sportową

6 powodów, żeby wybrać Energy Fitness Club Centrum:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Śródmieście.

2 Duży wybór zajęć!

W klubie Energy Fitness Club Centrum znajdziesz ponad 78 zajęć fitness tygodniowo z różnych dyscyplin.

3 23 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 23 dyscyplin sportowych, np. interwału, jogi, pilatesu.

4 7 autentycznych opinii

Użytkownicy ocenili klub Energy Fitness Club Centrum na 4.5 w skali do 5.

5 Duży wybór instruktorów!

W klubie Energy Fitness Club Centrum znajdziesz zajęcia z 42 instruktorami.

6 Honorowane karty

Klub honoruje 4 karty partnerskie: BeActive, Multisport, OK System, FitFlex.

Opinie:

23.08.2015 20:27

Ogólnie oceniam na plus. Ale jest kilka niedogodności, związanych np. z obsługa, która zachowuje się jakby wszytsk robiła od niechcenia. Wystrój jak wszędzie w Energy. Dwie sale do zajęć, na które prowadzone są zapisy, więc nigdy nie jest tak że osób jest za dużo i ktoś nie wejdzie. Plusem jest duża szatnia z przygaszonym światłem, daje to troch intymności. Toalety utrzymane wręcz wzorcowo, czyste i pachnące. Loklaizacja tuż obok Teatru Wielkiego również na plus. Największa zaleta, jak dla mnie, to to, że prowadzązajęcia również w weekndy przez cały dzień. Akceptują MultiSport

12.08.2015 22:08

Fajne miejsce w centrum, do którego można wpaść po pracy, czy przed pracą żeby sobie poćwiczyć. Wystrój zupełnie nie w moim guście, szatnie trochę ciasne i dziwnie zlokalizowane prysznice. Jeśli ktoś interesuję się zajęciami zorganizowanymi to sale są dwie. Siłownia w sam raz: maszyny, wolne ciężary, wszystkiego pod dostatkiem. Maszyn aerobowych też. Rano na szczęście nie bywa tu tłoczno, wieczorami różnie. Klub ma ogromne okna wychodzące na ulice - trzeb przywyknąć do gapiów.

21.07.2015 20:59

Miły kameralny klub, który po rozbudowie prezentuje się jeszzcze lepiej: większa przestrzeń na siłowni i więcej pryszniców w szatni. Trochę szkoda, że nie matu sauny, jak w innych klubach tej sieci. Podoba mi się, że bieznie postawione są przy oknach i można sobie poptrzeć co dzieję się na ulicy. Dużo zajęć fitness - to też na plus!

08.06.2015 22:32

Dobra loklaizacja dla osób pracujących, bądź przejeżdżających przez centru miasta. Duży wybór różnorodnych zajęć i duż sprzętu na siłowni np. Do cardio. Honorują bez problemu karte Muli Sport i mają sesnowne propozycje zajęć do poludnia, co rzadko się zdarza. Wadą jest to, że na MS można skorzystać tylko z 1 godziny zajęć i 30 minut na silowni. Sala malutka, zazwyczaj jest tłoczno.

18.04.2015 23:08

Aż się dziwię, że moja opinia będzie pierwsza, w końcu zawsze są tu tłumy. W mojej opiniii jest to najlepszy Klub Energy w jakim miałam okazjębyć. Plusem jest to, że na zajęcia nie trzeba się zapisywać - na te, na dużej Sali oraz to że jest tu poprosru czysto. Wystrój jest przyjazny a recepcjoniści zawsze pomoci. W grafiku duż zajęć do wyboru. Miejsce godne polecenia.

18.04.2015 19:23

Miejsce przestronne i dobrze rozplanowane. Bogaty grafik zajęć fitness to ich największy atut. Lokalizacja całkiem przyjazna. Wystrój? No cóż szału nie ma, ale też nie jest to miejsce ekskluzywne. Klimatyzacja wieczorami chyba odmawia posłuszeństwa przy dużej liczbie osób. Sal fitness jak dla mnie po prostu mała, ale nie dużo osób korzysta, więc to nie problem. Duża sala dobrze wyposażona, ale niezbyt czysta. Obsługa na plus, można się tam poczuć swobodnie. Polecam!

18.04.2015 13:50

Na Bielańską chodziła niespełna rok i z całą pewnością jest o miejsce, które posiada dużo plusów: dogody dojazd, odsłownie kilka minut od metra Ratusz, spory wybór zajęć (zumba, pilatess, TBC, yoga i wiele innych). Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Insruktorzy maja profesjonalne podejście, a wyposażenie wyglada dobrze. Szczegółowo nie ocenie siłowni, bo nie korzystam, ale maszyny wyglądają na nowe. Ceny niestety warszawskie, ale często wystawiają promocyjne oferty na gruponie. Duży minus z nieuprzejmość osób na recepcji i ich olewczy stosunek do klienta i za brak zapisów na zajęcia online.

Dodaj opinię

Klub Energy Fitness Club Centrum czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):