default-cover-photo

Bikram Joga Warszawa

4.00 z 5

Bikram Joga Warszawa

pokaż na mapie › al. Jana Pawła II 61 lok. 305
01-031 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

Galeria
Bikram Joga Warszawa - bikram joga Warszawa
Bikram Joga Warszawa - bikram joga Warszawa

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
54 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Nasze studio uczy jogi metodą Bikrama w czystej postaci. Zatrudniamy tylko nauczycieli wykwalifikowanych przez samego Bikrama Choudhury. Nowoczesny system ogrzewania nadmuchowego zapewnia temperaturę 41°C a czujniki CO2 kontrolują regularny dopływ świeżego dotlenionego powietrza.

Sala do ćwiczeń jest słoneczna i przestrzenna – ma 110 m2 i duże lustra na dwóch ścianach, pomagające zachować poprawną postawę we wszyskich asanach. Szatnie wyposażone są w toalety, prysznice z żelem do mycia, suszarki i zamykane szafki. W recepcji można wypożyczyć matę i ręczniki a także kupić wodę i napoje sportowe. Wypożyczane maty są po zajęciach dezynfekowane i regularnie prane w 60°C.

Centralne położenie naszego studia przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy zapewnia łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską lub samochodem. W pobliżu jest kilka parkingów płatnych gdzie zawsze można znaleźć miejce do parkowania.

3 powody, żeby wybrać Bikram Joga Warszawa:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Wola.

2 1 dyscyplina sportowa!

Zajęcia z 1 dyscypliny sportowej, np. bikram jogi.

3 1 autentyczna opinia

Użytkownicy ocenili klub Bikram Joga Warszawa na 4 w skali do 5.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: bikram joga

Opinie:

09.06.2015 15:54

Bylam na dniu otwarty, miejsce polecam osobom interesującym się tym rodzajem jogi. To chyba jedyne studio w Wawie do hot jogi. Lokalziacja w ruchliwej części miasta, ale jak człowiek wchodzi do środka wycisza się, relaksuje. Szatnie maja niesety bardzo małe szafki. Pryszniców niestety tylko 3, ale za to jest żel i szampon. Można wypożyczyć na miejscu matę i ręcznika. Sala z profesjonalnymi przyrządami, lustrami. Jedyne co przeszkadza, to głośno pracująca wentylacja.

Dodaj opinię

Klub Bikram Joga Warszawa czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):