default-cover-photo

Calypso Warszawa Wola Park

3.40 z 5

Calypso Warszawa Wola Park

pokaż na mapie › ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
33 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • BeActive
  • Multisport
  • MyLife
Udogodnienia
  • Kosmetyczka
  • Masaż
  • Porady dietetyka
  • Punkt gastronomiczny
  • Sauna
  • Solarium

5 powodów, żeby wybrać Calypso Warszawa Wola Park:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Wola.

2 21 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 21 dyscyplin sportowych, np. squasha, siłowni, crossfitu.

3 6 autentycznych opinii

Użytkownicy ocenili klub Calypso Warszawa Wola Park na 3.4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Calypso Warszawa Wola Park znajdziesz zajęcia z 19 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 3 karty partnerskie: BeActive, Multisport, MyLife.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: squash, siłownia, crossfit, abt, pilates, piloxing, płaski brzuch, sexy pupa, stretching, zumba, fitness, joga, tbc, aerobik dla dzieci, power bike, trening funkcjonalny, step, tabata, zdrowy kręgosłup, fat burning, trening personalny

Opinie:

31.10.2015 20:46

Fajne miejsce, dobrze wyposażone i z dobrze rozmieszczonymi sprzętami, które dopełniają pomocni i serdeczni trenerzy. Jedyny minus za dość częste awarie sprzętów i czasowy brak specjalistycznej wagi.

30.09.2015 19:19

Przez jakiś czas korzystałam tam z siłowni -naprawdę fajnie wyposażona, raczej nie ma problemu ze znalezieniem sobie miejsca, chociaż bywa tłoczno. Mutlisport działa. Minus - sqash. Tu już karty nie były honorowane lub była duża dopłata. Tylko dwa korty, problem z miejscem. Warunki jak na tak duże i raczej pełne miejsce są naprawdę w porządku. Czysto, szatnie nie za duże ale nigdy nie miałam problemów. Obsługa też zawsze była miła.

16.06.2015 16:01

Byłem pierwszy raz dzisiaj w ramach dnia otwartego. Kub zlokaizowany w CH Wola Park, więc problemów z parkingiem czy zakupami nie ma. Trzy sale do ćwiczeń i duża siownia. Sprżetu dużo więc nawet jak jest więcej osób można spokojnie poćwiczyć. Sala fitness też bogata w różnego rodzaju przyrządy. Na jednej ścianie lustra na drugiej okna, więc jest bardzo jasno. Zamist kuczyka bransoletka na rękę. Minusy jak da mnie dwa: zapach popcornu dobiegający z kina i mało miejsca w szafkach. Ogólnie fajne miejsce.

30.05.2015 22:24

Z jednej strony mam nblisko, z drugiej strony do multisportu trzeba tu dopłacać i to mnie zniechęca. I jakoś szkoda mi tych 5 zł. Sam w sobie klun jest fajny, ma dużą salę do fitnessu, duż róznego sprzętu, małą salkę z rowerami. Słabe jest to, że na zajęcia czeka się w alejce gaerii handlowej. I trochę pachnie McDonaldem, który jest w pobliżu. Ogólnie jest tu mio i przyjaźnie.

19.04.2015 20:47

Od niedawna już nie trzeba dopłacać do wejść z Multisportem, więc korzystam z tego miejsca częśćiej. Wypowiem się tylko nt siłowni: sala wąska i długa, bieżnie ustawione są przy okanach wychodzących na centrum handlowe, nie wiem wcale czy to takie interesujące. Dominujątu maszyny, choć niektóych jest moim zdaniem znacznie za mało, jak ławek. Nie ma sprzetów do przysiadów. Stojaka, klatki... To poważny minus dla mnie, żeby w tak szanującym się klubie tego nie było. Na końćzach sali wolne cieżary i strefa crossfitnesowa. Poza tym czysto, schludnie i czałkiem przyjemnie.

18.04.2015 12:37

Klub w cetrum handlowym, z bardzo miłą obsługę. Minus za częste przestoje w recepcji, gdy robi się sporo osób i za mało miesjca do przebierania się w szatni. Za to zaplecze sanitarne mają super. Siłownia duża, ze strefą crossfit, strefą wolnych ciężarów, dużo ławek i maszyny. Maszyn trochę za mało jak na taką liczbę odwiedzających, trudno zrobić cały trening w godzinach szczytu.

Dodaj opinię

Klub Calypso Warszawa Wola Park czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):