default-cover-photo

Energy Fitness Club Targówek

4.50 z 5

Energy Fitness Club Targówek

pokaż na mapie › ul. Radzymińska 129f
03-560 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
54 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • BeActive
  • FitFlex
  • FitProfit
  • Multisport
  • OK System
Udogodnienia
  • Sauna
  • Wi-Fi
  • Parking bezpłatny
  • Punkt gastronomiczny

5 powodów, żeby wybrać Energy Fitness Club Targówek:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Targówek.

2 23 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 23 dyscyplin sportowych, np. abt, jogi, płaskiego brzucha.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Energy Fitness Club Targówek na 4.5 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Energy Fitness Club Targówek znajdziesz zajęcia z 30 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 5 kart partnerskich: BeActive, FitFlex, FitProfit, Multisport, OK System.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: abt, joga, płaski brzuch, stretching, tbc, zdrowy kręgosłup, zumba, tmt, aerobik, step, pilates, crossfit, spinning, fitness, siłownia, nauka tańca, piloxing, salsa, indoor cycling, fat burning, salsation, bokwa, trening personalny

Opinie:

24.08.2015 12:56

Nowo otwart klub, więc wielkich doświadczeń mieć nie można, ale na pierwszy rzut oka, widać że wszyscy się strają, tzn. trenerz, obsługa. Wystrój jak w pozostałych klubach tej sieci, z czystością też nie ma problemów. Oprócz siłowni ze sprzetem cardio mają sale fitness. Minus jaki zauważyłam to brak obciązęń na nogi w sali, ale dopiero zaczynają więc może i obciążenia się pojawią. Fajnie, że nie przychodzi tu dużo ludzi, można poćwiczyć w spokoju. Nie fajnie, że jak na zajęcia przyjdzie zbyt mało osób, to zostaną one odwołane. Mają siępojawic Indoor Cycling i Body Pump - napewno się wybiorę.

09.06.2015 10:38

Klub mieści się w starym pawilonie meblowym, na dwóch piętrach, więc przestrzeni tu nie brakuje. Siłownia i sala fitnes bardzo dobrze wyposazone. Jedne miejsce gdzie miejsca jest mało to recepcja, ale to jest kwestia drugorzędna jak dla mnie. Widać male niedoróbki ,w postaci pianki przy oknach, ale to też tzreba im wybaczyć, bo klub jest naprawdę nowiutki. Powinni wprowadzić zapisy na zajęcia mailowo, to ułatwiło by sprawę. Warunki treningu komfortowe, nie ma tu tłumów. Saturn Fitness będzie teraz miało konkurecję i dobrze, niech mieszkańcy Targówka mają wybór.

01.06.2015 21:01

Najnowszy klub sieci Energy, zrobiony w innym klimacie niż reszta, tak trochę w stylu amerykanskim. Kilka razy miałem okazję poćwiczyć i muszę stwierdzić, że trenerzy mili, panie z recpcji bardzo symatyczne, sprzęt nowiusieńki, bo i miejsce nowe, mają klatke do crossfitu i 2 razy dziennie prowadzą trening. Sprawa drugorzędna, ale też na pozytyw to szatnie: czyste i przemyślane. Polecam!

Dodaj opinię

Klub Energy Fitness Club Targówek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):