default-cover-photo

Saturn Fitness Centrum Targówek

4.33 z 5

Saturn Fitness Centrum Targówek

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
42 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • Multisport
  • OK System
Udogodnienia
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Masaż
  • Solarium
  • Sauna
  • Wi-Fi

5 powodów, żeby wybrać Saturn Fitness Centrum Targówek :

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Targówek.

2 22 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 22 dyscyplin sportowych, np. jogi, pilatesu, płaskiego brzucha.

3 6 autentycznych opinii

Użytkownicy ocenili klub Saturn Fitness Centrum Targówek na 4.33 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Saturn Fitness Centrum Targówek znajdziesz zajęcia z 25 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 2 karty partnerskie: Multisport, OK System.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: joga, pilates, płaski brzuch, step, tbc, zdrowy kręgosłup, zumba, joga dla początkujących, tmt, sexy pupa, fitness, sexy dance, trx, siłownia, nauka tańca, interwał, salsa, sztanga, salsation, cross training, magic bar, crossfit

Opinie:

21.06.2015 17:28

Dla mnie jest to klub idealny! Obsługa w recepcji jest bardzo miła, co nie zawsze jest regułą. Klub jest doinwestowany, non stop wymieniane są sprzęty na nowsze. Fajny pomysł z organizowaniem imprez okolicznościowych np. Halloween itp. Jest też kilka minusów, jak zawsze, w Saturnie to problemy z klimatyzacją i kiepski stan toalet. Przyczepić można się też do braku zapisów na zajęcia, przez co czasami jest na nich tłum ludzi. Zajęcia TBC są, moim zdaniem, za mało wymagające, a mam porównanie. Reasumując klub jest ok.

17.06.2015 20:54

Bardzo pozytywne miejsce i atmosfera tam panująca. Kadra w pełni kompetentna, a ceny naprawdę dla ludzi. Szatnie są czyste i przestronne. Zajęcia zumby z Łukaszem, moim zdaniem, najlepsze w Warszawie! Polecam też cellulit stop oraz grit plyo. Moja ocena to 5 na 5! Zamierzam tu zostać.

09.06.2015 22:29

Na aerobik chodzę regularnie już od dwóch lat i stwierdzam, że klub zmierza cały czas ku lepszemu. Nieustannie przybywają nowe maszyny, poprawiają się warunki. Są tu też dwie sale do fitnessu, w których zajęcia odbywają się wieczorem. Niestety managementem jest tłok na siłowni, jak i w szatniach.

21.04.2015 03:17

Do Saturna chodzę od 6 miesięcy. Bardzo fajny klub - pomocni instruktorzy, dużo sprzętu do ćwiczeń i świetna atmosfera. Szkoda tylko, że w godzinach szczytu bywa ciężko z miejscem do ćwiczeń.

19.04.2015 20:56

Już pół roku odwiedzam regularnie ten klub i polecam go każdemu. Mają dużo różnorodnego sprzętu, więc nie trzeba się ograniczać podczas treningu. Instruktorzy nigdy nie odmawiają pomocy, a nawet sami wychodzą z pomocną ręką. Atmosfera bardzo pozytywna. Ceny bardzo atrakcyjne. Ciągle wprowadzają różne zniżki, np. da studentów za 69 zł. Mała szatnia jest minusem, ale ogólny rozrachunek wychodzi jak najbardziej na plus.

19.04.2015 14:14

Znany klub z wymagającymi instruktorami i bogatymi zajęciami. Dzięki profesjonalizmowi instruktorów nawet na zajęciach poziom trudności jest indywidualnie dostosowywany do uczestnika. Minusem jest mikroskopijna szatnia i zbyt małe sale, szczególnie sala B. Sprzęt nie jest też pierwszej młodości i kiepskie maty do ćwiczeń.

Dodaj opinię

Klub Saturn Fitness Centrum Targówek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):