default-cover-photo

Zdrofit Żoliborz

4.00 z 5

Zdrofit Żoliborz

pokaż na mapie › Wybrzeże Gdyńskie 4
01-531 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

Galeria

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
59 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • Multisport
  • OK System
  • FitFlex
  • FitProfit
  • Fit Sport
Udogodnienia
  • Parking bezpłatny
  • Porady dietetyka
  • Punkt gastronomiczny
  • Sauna

5 powodów, żeby wybrać Zdrofit Żoliborz:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Żoliborz.

2 25 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 25 dyscyplin sportowych, np. jogi, pilatesu, power jogi.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Zdrofit Żoliborz na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Zdrofit Żoliborz znajdziesz zajęcia z 22 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 5 kart partnerskich: Multisport, OK System, FitFlex, FitProfit, Fit Sport.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: joga, pilates, power joga, stretching, tbc, zdrowy kręgosłup, abt, fitness, crossfit, power bike, płaski brzuch, sztanga, pole dance, tabata, trening personalny, siłownia, nauka tańca, spinning, joga kręgosłupa, aerobik, trening funkcjonalny, zumba, fat burning, cross training, magic bar

Opinie:

02.09.2015 14:55

Chodzę tu od początku istnienia klubu. Kiedyś nowość sprzętu i ogólnie panująca czystość zachwycała. Siłownia nada jest przyzwoicie wyposażona, dużo maszyn aerobowych. Ponadto sala rowerowa, sala fitness, sauna. Niby miejsca dużo, ale w tygodniu bywa tu ścisk. W szatni męskiej szczególnie brakuje miejsca, no i ławek. Klub trochę się zestarzał i nie olśniewa już świeżością.

28.07.2015 13:12

W klubie bywam regularnie, ze względu na jogę na wysokim poziomie. Kilka razy byłam też na innych zajęciach i siowni. Miejsce z dobrym wysposażeniem ale mało maszyn cardio albo zawsze zajęte, gdy jestem tam wieczorem. Sale są dwie, do fitnesu i z rowerami. Pierwsza kiepsko oświetlona i ze słubem na środku. Klimatyzacja niedostosowana do rodzaju zajęć, bo np. na jodze jest zimno, a na innych zajęciach za gorąco. Zapisy prowadzone są przez internet, więc fajnie. Karta Multisport pozawa na wjeście tylko na jedne zajęcia po południu, chyab że jest miejsce. Szatnia spoko, duże sazfiki i dostęp do szartni koedukacyjnej, ale bywa tu ciasno. Lokazliacja nienajlepsza, bo kiepska komunikacja, a parking ciągle w przebudowie. Może dużo w mojej wypowiedzi negatywów, ale bywam tu często więć miałam okazję przyjżeć się wielu aspektom. Ogólnie polecam to miesjce, szczególnie osobom zainteresowanym cyclingiem i jogą.

08.06.2015 22:31

Klubik nowiutki i śicznie urządzony. Jest tu po prostu wygodznie, wszędzie dużo miejsca i dobre, nowe wyposażenie. Z multisportem można na szczęscie korzystać z kliku zajeć jednego dnia. Często organizują dni otwarte. Kadra bardzo miła. Zajęcia fitness także w godzinach porannych i wielki plus za długie godziny otwarcia. Minusy też są, bo słaby doajzd, zumby jest zdecydowanie za mało i w godzinach najbardziej popularnych jest tu bardzo dużo ludzi.

Dodaj opinię

Klub Zdrofit Żoliborz czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):