default-cover-photo

PilkaNaHali.pl

Profil zweryfikowany

PilkaNaHali.pl

O nas:

PilkaNaHali.pl jest serwisem, który ułatwia życie wszystkim miłośnikom sportów drużynowych. Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem treningów m.in w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna! Działamy na terenie całej Polski głównie w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań i Trójmiasto, ale z dnia na dzień „rośniemy”.

Doskonale wiemy, jak ciężko zebrać pełen skład do gry, a co dopiero znaleźć odpowiednie boisko. Dołączając do naszego grona, pozbędziesz się tych problemów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie. My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych. Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sam wybierasz poziom, miejsce, godzinę i dyscyplinę sportu.

Honorowane karty
  • OK System

2 powody, żeby wybrać PilkaNaHali.pl:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Ochota.

2 Honorowane karty

Klub honoruje 1 kartę partnerską: OK System.

Dodaj opinię

Klub PilkaNaHali.pl czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):