default-cover-photo

Zdrofit Stegny

4.00 z 5

Zdrofit Stegny

pokaż na mapie › ul. Mangalia 4 lok. 116
Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
15 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

nd: 06:00 - 23:00
pn: 06:00 - 23:00
wt: 06:00 - 23:00
śr: 06:00 - 23:00
cz: 06:00 - 23:00
pt: 07:00 - 22:00
sb: 07:00 - 22:00

Honorowane karty
  • Multisport
  • FitProfit
Udogodnienia
  • Sauna
  • Porady dietetyka

5 powodów, żeby wybrać Zdrofit Stegny:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Mokotów.

2 35 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 35 dyscyplin sportowych, np. siłowni, pilatesu, płaskiego brzucha.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Zdrofit Stegny na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Zdrofit Stegny znajdziesz zajęcia z 29 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 2 karty partnerskie: Multisport, FitProfit.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: siłownia, pilates, płaski brzuch, joga, crossfit, zumba, squash, abt, aerobik, ćwiczenia na kręgosłup, fitness, interwał, sexy pupa, step, stretching, sztanga, tbc, joga kręgosłupa, joga dla ciężarnych, bikram joga, joga dla początkujących, boks, aktywny senior, aktywna mama, fit ball, power joga, trening funkcjonalny, spinning, tabata, zdrowy kręgosłup, salsation, cross training, aeroboxing, magic bar, trening personalny

Opinie:

19.04.2015 16:59

Oceniam wszytskie aspekty, które się dla mnie liczą. Recpcja- nie jest dobra wizytówką tego miesca, pracownicy nie zawsze witają klientów, nie chodzą w uniformach, więc nie wiadomo z kim się rozmawia. Panie są też powolne, trzeba czekać w koleejsce żeby np. oddać kluczyk, oceniam 2/5. Szatni ma dużo szafek ale brak tu przestrzeni. Z czystością prysznicy bywa różnie i za mało jest toalet, oceniam na 4/5. Siłownia - dużo sprzętu troche starego, ale szczególnie bieżni jest pod dostatkiem, czasem jest baagan, ale oceniam 5/5. Sale fitness - maja dwie spore sale i jedną z rowerami, kiepsko działają tu mikorfony i często muzyka się zacina, nie wiadom z jakiego powodu. Nienajlepsza jakość podłóg - uginają się, w pierwszej sai bywa za gorąco, oceniam 4/5. Trenerzy – to gorsza strona klubu. Ciężko ich o coś zapytać, bo nie można ich znaleźć. Jak już są to raczej skupiają się na stałych bywalcach siłowni. Nie interesują się nowymi osobami lub tymi, którzy źle wykonują ćwiczenia. Ocena trenerów: 1/5. Trenerzy fitness – jest ich dużo i są naprawdę pomocni. Jeśli chodzi o grafika zajęć jest w czym wybierać. Ale to drobiazg. Oceniam 5/5. muzyka i tv na siłowni – to co można tu obejrzeć w ogóle nie motywuje do ćwiczeń, same reklamy lub audycje. Bardzo często lecą też w niej jakieś reklamy czy też audycje. Jak już leci muzyka, to w kółko to samo. Ocena 1/5. Ogółem 22/35, czyli średnia to jakieś 3 punkty. Klub ma potencjał na więcej, ale gdzieś chyba manager popełnia błąd.

19.04.2015 13:21

Budenek siowni odpychający, ale wnętrze przekonuje już bardziej. Jest tu dużo sprzętu i miejsca. Chyba praktycznie każdy trening można tu wykonać. Rzomieszczenie sensowne, wieć można się łatwo przemieszczać. W godzinach szczytu ludzi jest sporo, ale klub jest duży więc to nie problem. Aż 3 sale fitnes, w tym jedna rowerowa i duży wybór zajęć. Szatnia żle zagospodarowana, dużo szafek, mało miejsca do przebierania. Tu i pod prysznicami powinni częśćiej sprzątać.

18.04.2015 23:38

Siłownia wyposażona bez zarzutu. Trenerzy wogólne nie uzyteczni, trzeba liczyć na siebie, żeby zrobić dobry trening. Szatnie fajne, mogłoby być więcej pryszniców. W weekndy nie ma tłumów, na tygodniu nie wiem. Maja parking dla klinetów, więć pewnie nie jest źe. Dojazd dobry, czystość w porządku. Strfe acardio ma duży wybór sprzętów. Tak trzymać!

Dodaj opinię

Klub Zdrofit Stegny czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):