default-cover-photo

Warszawskie Centrum Atletyki

4.50 z 5

Warszawskie Centrum Atletyki

pokaż na mapie › ul. Kolumbijska 3
01-991 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
57 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • FitProfit
  • Multisport
  • OK System
  • Fit Sport

5 powodów, żeby wybrać Warszawskie Centrum Atletyki:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Bielany.

2 29 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 29 dyscyplin sportowych, np. abt, pilatesu, płaskiego brzucha.

3 4 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Warszawskie Centrum Atletyki na 4.5 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Warszawskie Centrum Atletyki znajdziesz zajęcia z 9 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 4 karty partnerskie: FitProfit, Multisport, OK System, Fit Sport.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: abt, pilates, płaski brzuch, step, stretching, tbc, kettlebell, zdrowy kręgosłup, siłownia, fitness, sztuki walki, spinning, boks, crossfit, tmt, fit ball, mma, muay thai, sztanga, trening funkcjonalny, zapasy, zumba, fat burning, grappling, interwał, tajski boks, body pump, cross training, kalistenika

Opinie:

13.06.2015 10:36

Bardzo oryginalne miejsce z fajnym klimatem. Siłownia dosyć dobrze wyposażona, ceny przystępne, zwłaszcza za karnet do godz. 16. Z trenerami bywa różnie. Chodziłem na street workout i raz było nieźle, a raz do bani. Prowadzi tu zajęcia niejaki Wadim, który jest w tym fachu siódmy na świecie. Więc kadrę mają na poziomie.

26.05.2015 22:43

Klub stosunkowo nowy i nastawiony raczej na atletykę, dlatego też ma świetnie wyposażoną siłownie. Sala znajduje się na wysokiej hali, dzięki czemu panuje tu swobodny przepływ powietrza. Od maja 2014 honoruję kartę multisport, jednak nie na wszystko. Jest tu również salka do fitnssu, ale naprawdę maleńka, odbywają się tu też zajęcia cyclingu. Sprzętu jest to może dla 10 osób, nie więcej. Ale mało jest chętnych na te zajęcia, więc komfort ćwiczeń jest zachowany. Łazienki i szatnie – czyste i zadbane. Szatnie mogłyby być większe, ale moje wrażenie jest i tak bardzo pozytywne.

21.05.2015 21:37

Miejsce posiada niewielkie salki, ale dzięki temu grupa jest nieliczna a porady trenera dostępne dla wszystkich, nie to co w sieciówkach. Mają fajne, unikalne zajęcia, np. Fitness Bikini i bogate wyposażenie. Pochwalić można wystrój, panującą tam wyluzowaną atmosferę. Widać jak inwestują w klub i organizują różne atrakcje: pikniki, warsztaty z kobiecości. Wszystko to buduje atmosferę i nowe znajomości.

19.04.2015 08:30

Super miejsce, kompleksowo rozplanowane. Jest tam mega duże możliwości: sztuki walki, fitness, trening atletyczny i wiele innych. Siłownia znacznie odbiega standardem od osiedlowych mordowni. Hala jest wysoka, jest czym oddychać. Dominują maszyny z wolnym ciężarem i najprawdopodobniej maszyny ich autorstwa, bo pierwszy raz na oczy widziałem coś takiego. Poza tym mnóstwo sprzętu dodatkowego: kettle, worki bułgarskie, skrzynie, hantle. Znajduje się tu też profesjonalny oktagon MMA, a na zewntątrz drążki do street workoutu. Miejsce jak dla mnie niesamowite, ceny przystępne, lokalizacja na północy Warszawy też nie najgorsza.

Dodaj opinię

Klub Warszawskie Centrum Atletyki czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):