default-cover-photo

New Age Fitness

4.00 z 5 Profil zweryfikowany

New Age Fitness

pokaż na mapie › ul. Modlińska 115
03-186 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

O nas:

Honorowane karty
  • FitProfit
  • Multisport
  • OK System
Udogodnienia
  • Masaż
  • Porady dietetyka
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Sauna

5 powodów, żeby wybrać New Age Fitness:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Białołęka.

2 35 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 35 dyscyplin sportowych, np. abt, jogi, krav magi.

3 9 autentycznych opinii

Użytkownicy ocenili klub New Age Fitness na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie New Age Fitness znajdziesz zajęcia z 29 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 3 karty partnerskie: FitProfit, Multisport, OK System.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: abt, joga, krav maga, pilates, płaski brzuch, step, stretching, tbc, tmt, zdrowy kręgosłup, zumba, joga dla dzieci, joga dla ciężarnych, nauka tańca, pole dance, sexy pupa, power bike, trx, siłownia, sztuki walki, fitness, spinning, sztanga, nauka tańca dla dzieci, cross training, interwał, tabata, fit ball, aktywna mama, zajęcia dla kobiet w ciąży, kettlebell, krav maga dla dzieci, aeroboxing, crossfit, magic bar

Opinie:

03.11.2016 15:27

Bardzo fajny klub! Z przyjemnością tutaj przychodzę poćwiczyć zarówno na zajęcia fitness jak i na własny trening. Instruktorzy mega pozytywni, nawet jak jestem zmęczona po pracy to nie mogę ominąć niektórych ulubionych zajęć! Profesjonalny, uprzejmy i pomocny personel! Super, że jest sauna i to nawet dwie, więc do wyboru do koloru ;) Mega plus za to, że jest plac zabaw! Mimo, że nie mam własnych dzieci to moja przyjaciółka zostawia swoją córeczkę na placu zabaw a sama idzie na trening! Polecam w 100%

12.10.2016 15:45

Świetne miejsce!!!, polecam w 100%!!! a jeżeli chodzi o umowy to wystarczy je tylko przeczytać przed podpisaniem i nikt nie będzie zaskoczony później :)

18.01.2016 17:15

Klub ekstra! Właśnie się rozbudowują więc będzie jeszcze większy. Bardzo duży wybór karnetów, i nie koniecznie musi to być abonament więc nie ma problemu z rezygnacjami. Ceny bardzo korzystne. Regulamin przejrzysty, wystarczy przeczytać i myśleć a nie mieć pretensje po fakcie :) polecam!!!

02.06.2015 22:17

Niech mój wpis będzie przestrogą: wypisanie się z tego miejsca graniczy z cudem. Żeby zrezygnować żądaja zaświadczeń o utracie prac, czy zdrowia, chore! Należy sprawę załatwiać wyłącznie przez właściciela, a zastać go nie jest sprawą prostą. Sam klub nie powala niczym. Odradzam!

30.05.2015 11:16

Zlokalizowany przy u. Modlińskiej fajny klub z nowoczesnym wystrojem. Bardzo odbrze wyposażona siłownia i sale z przyrządami do ćwiczeń. Widziaam nawet wałki do jogi. Sprzęt jest pochowany i nie ma tu wrażenia chaosu i bałaganu. Plusem jest sympatyczny barek i kiąćik, gdzie można zostawić dziecko. Z instruktorów polecam Piotra Kaczmarka, reszta też w porządku. Nie wymagają zapisów na zajęcia, uznają karty parterskie.. Czasem jest tutaj za dużo ludzi, żeby swobodnie poćwiczyć. W szatni mało miejsca. Niezbyt podoba mi się pomysł ustawienia maszyn do masowania w łazience.

20.04.2015 01:54

Klientką jestem już długo i dla mnie to miejsce jest super. Właśnie przedłużałam umowę na kolejny rok. Jak dla mnie umowy sa w porządku, wszytsko jest jasno określone, a jak ktoś się nie zgadza nie musi się decydowac na to miejsce. Znajoma wyprowadza się do innego miasta i bez kopotu rozwiązała umowę z miesięcznym wyprzedzeniem.Wnętrze nowoczesne, klimatyzaacja sprawna, profesjonalni pracownicy i dużo sprzętu na siłowni i ciągle go przybywa. Zumba z Edytą jest godna polecenia i TRX z Mario!

19.04.2015 11:53

Ztym wypowiedzeniem uwomy rzeczywiście jest jakaś masakra, żeby zrezygnować trzeba zapłacić im 260 zł praktycznie za nic - okres wypowiedzenia. Nie da się tu niestety z nikim dogadać, Pan zarządzający nastawiony tylko na pieniądze. Chciałam akurat wrócić tu za klika miesięc, jak stan zdrowia pozowli, ale nie dało się. Warunki umowy interpretują tylko na swoją korzyść. Potwierdzam, że często sprżety są popsute. Mili to są do czasu podpisania umowy...

18.04.2015 11:42

Jestem zadowolona, ze tu trafiłam. Symaptyczna kadra i profesjonalni trenerzy. Ciekawa oferta zajęć w różnych godzinach, każdy znajdzie coś co mu pasuje. Sala fitness niby oszkolona z widokiem na siłownie, ale dyskretne oświetlenie sprawia, że nie czuję się obserwowana przez panów z siłowni. Pracują tu ludzie z pasją!

18.04.2015 09:36

Uczęszczma tu od marca, fajnie że duż ozajęć jest rano i wiczorem, mnie to bardzo pasuje. Instrukturzy po prostu energetyują! Potrafia dostosować zajęcia do kondycji uczestników. Początkujący mogą spodziewać się dużego wsparcia. Kącik malucha nie dizala, gdy nie ma opiekunkie, nie raz trafiłam właśnie na taką sytuację. Mimo wszytsko dla mnie klub na 5!

Dodaj opinię

Klub New Age Fitness czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):