Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Swoszowice

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    09:00 dziś
    ABS
    09:30 dziś
    TRX / Kettlebell
    Kasia Kurek
    10:00 dziś
    Brzuchomania
    Sylwia Świątek
    10:00 dziś
    Rowery - wytrzymałość
    10:30 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Kurek
    11:00 dziś
    ABT
    Sylwia Świątek
    11:30 dziś
    Pilates
    Kasia Kurek
    12:00 dziś
    Cross Fitness
    12:30 dziś
    GT Mobility
    Blanka Potępa
    16:00 dziś
    Cardio
    17:00 dziś
    Pumpomania
    17:00 dziś
    Zumba
    Alicja Ożóg
    18:00 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    09:00 niedziela
    ABT
    Natalia Owczarska
    09:00 niedziela
    ABS
    09:30 niedziela
    Pilates
    10:00 niedziela
    TBC + Step
    Natalia Owczarska
    10:00 niedziela
    Rowery - wytrzymałość
    10:30 niedziela
    Brzuchomania
    Kinga Sołtys
    11:00 niedziela
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    11:30 niedziela
    Pilates / Stretching
    Natalia Owczarska
    11:30 niedziela
    GT Strength
    Blanka Potępa
    15:00 niedziela
    GT Special
    Blanka Potępa
    16:00 niedziela
    Cardio
    16:00 niedziela
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    17:00 niedziela
    XCO
    Marcelina Augustyn
    18:00 niedziela
    ABS
    19:00 niedziela
    Trening obwodowy dla kobiet
    08:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    08:30 poniedziałek
    TRX / Kettlebell
    Sylwia Świątek
    09:00 poniedziałek
    Body shape
    Kasia Kurek
    09:00 poniedziałek
    ABS
    09:30 poniedziałek
    Stretching
    Sylwia Świątek
    10:00 poniedziałek
    Senior fitness
    Kasia Kurek
    15:00 poniedziałek
    Body shape
    Aneta Szmyd
    16:00 poniedziałek
    ABT
    Kasia Kurek
    16:00 poniedziałek
    Cardio
    16:30 poniedziałek
    Stretching
    Aneta Szmyd
    17:00 poniedziałek
    GT Strength
    Blanka Potępa
    17:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    17:30 poniedziałek
    TRX
    Kasia Kurek
    18:00 poniedziałek
    Less Mills Body Pump
    Katarzyna Nowicka
    18:00 poniedziałek
    ABS
    18:30 poniedziałek
    Bosu
    Kasia Kurek
    19:00 poniedziałek
    Energy jump
    Katarzyna Nowicka
    19:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Kasia Kurek
    19:30 poniedziałek
    Walk & Shape
    Renata Mączyńska
    19:30 poniedziałek
    Siła
    Michał Dziwina
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Katarzyna Nowicka
    20:00 poniedziałek
    ABS
    20:30 poniedziałek
    Speedball
    Renata Mączyńska
    20:30 poniedziałek
    Rowery - interwały tlenowe
    Michał Dziwina
    21:00 poniedziałek
    GT Beginners
    Michal Różański
    21:00 poniedziałek
    Pumpomania
    21:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Renata Mączyńska
    08:00 wtorek
    Body shape
    Kasia Kurek
    08:30 wtorek
    Kettlebell
    Michał Dziwina
    09:00 wtorek
    ABT
    Kasia Kurek
    09:00 wtorek
    ABS
    10:00 wtorek
    Zumba
    Alicja Ożóg
    10:00 wtorek
    Less Mills Body Pump
    10:30 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Niestrój
    15:00 wtorek
    ABT
    Kasia Kurek
    16:00 wtorek
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    16:00 wtorek
    Cardio
    16:30 wtorek
    Zumba
    Justyna Krukowska
    17:00 wtorek
    Less Mills Body Pump
    Natalia Owczarska
    17:30 wtorek
    Easy tone step
    Kasia Kurek
    17:30 wtorek
    Walk & Shape
    Renata Mączyńska
    18:00 wtorek
    Body shape
    Marcin Czyżowski
    18:00 wtorek
    ABS
    18:30 wtorek
    Stretching
    Kasia Kurek
    18:30 wtorek
    Wytrzymałość
    Ula Fijałkowska
    19:00 wtorek
    Zumba
    Katarzyna Nowicka
    19:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:30 wtorek
    Rowery - interwały tlenowe
    Ula Fijałkowska
    19:30 wtorek
    TRX
    Marcin Czyżowski
    20:00 wtorek
    Step II
    Kamil Zasada
    20:00 wtorek
    ABS
    20:30 wtorek
    Brzuchomania
    Katarzyna Nowicka
    21:00 wtorek
    Pumpomania
    21:00 wtorek
    GT Power
    Blanka Potępa
    21:30 wtorek
    ABT
    Katarzyna Nowicka
    07:00 środa
    Body shape
    Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
    08:00 środa
    Fit ball
    Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
    08:30 środa
    Pilates / Stretching
    Kasia Kurek
    09:00 środa
    Less Mills Body Pump
    Michał Dziwina
    09:00 środa
    ABS
    09:30 środa
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    10:00 środa
    Body shape
    Michał Dziwina
    10:30 środa
    ABT
    Kasia Kurek
    11:00 środa
    Senior fitness
    Aneta Szmyd
    15:00 środa
    ABT
    Sylwia Świątek
    16:00 środa
    Body shape
    Kasia Kurek
    16:00 środa
    Cardio
    16:30 środa
    Pilates
    Sylwia Świątek
    17:00 środa
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    17:00 środa
    Cross Fitness
    17:30 środa
    TRX
    Sylwia Świątek
    18:00 środa
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    18:00 środa
    ABS
    18:30 środa
    ABT
    Kasia Kurek
    18:30 środa
    Wytrzymałość
    Michał Czmyr
    19:00 środa
    Energy jump
    Agnieszka Stasik
    19:00 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:30 środa
    Walk & Shape
    Renata Mączyńska
    19:30 środa
    Siła
    Michał Czmyr
    19:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Kurek
    20:00 środa
    GT Core
    Blanka Potępa
    20:00 środa
    ABS
    20:30 środa
    BoSu / Kettlebell
    Renata Mączyńska
    21:00 środa
    Pumpomania
    21:00 środa
    Less Mills Body Pump
    21:30 środa
    Brzuchomania
    Renata Mączyńska
    08:00 czwartek
    Body shape
    Kasia Kurek
    08:30 czwartek
    TRX
    Michał Dziwina
    09:00 czwartek
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    09:00 czwartek
    ABS
    09:30 czwartek
    Pilates
    Agnieszka Niestrój
    10:00 czwartek
    Less Mills Body Pump
    Michał Dziwina
    10:30 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Nowicka
    15:00 czwartek
    Body shape
    Kasia Kurek
    16:00 czwartek
    Brzuchomania
    Kasia Kurek
    16:00 czwartek
    Cardio
    16:30 czwartek
    Kettlebell
    Michał Dziwina
    17:00 czwartek
    TBC + Step
    Nikola Szczodróch
    17:30 czwartek
    ABT
    Sylwia Świątek
    18:00 czwartek
    Fit ball
    Nikola Szczodróch
    18:00 czwartek
    ABS
    18:30 czwartek
    TRX / Kettlebell
    Sylwia Świątek
    18:30 czwartek
    Wytrzymałość
    Adrian Woźniak
    18:30 czwartek
    Active walk
    Kinga Sołtys
    19:00 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    19:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:30 czwartek
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    19:30 czwartek
    Stretching
    Sylwia Świątek
    19:30 czwartek
    Rowery - interwały beztlenowe
    Adrian Woźniak
    20:00 czwartek
    GT Compact
    Blanka Potępa
    20:00 czwartek
    ABS
    20:30 czwartek
    Brzuchomania
    Natalia Owczarska
    21:00 czwartek
    GT Beginners
    Blanka Potępa
    21:00 czwartek
    ABT
    Ewelina Oberc
    21:30 czwartek
    Bosu
    Natalia Owczarska
    08:00 piątek
    GT WOD
    Blanka Potępa
    08:30 piątek
    ABT
    Aneta Szmyd
    09:00 piątek
    Body shape
    Sylwia Świątek
    09:00 piątek
    ABS
    09:30 piątek
    Stretching
    Aneta Szmyd
    10:00 piątek
    Brzuchomania
    Sylwia Świątek
    10:30 piątek
    Senior fitness
    Aneta Szmyd
    16:00 piątek
    XCO
    Marcelina Augustyn
    16:00 piątek
    Cardio
    16:30 piątek
    ABT
    Kamil Zasada
    17:00 piątek
    Energy jump
    Marcelina Augustyn
    17:00 piątek
    Cross Fitness
    17:30 piątek
    Brzuchomania
    Kamil Zasada
    17:30 piątek
    Walk & Shape
    Ewelina Oberc
    18:00 piątek
    Less Mills Body Pump
    Sylwia Świątek
    18:00 piątek
    ABS
    18:30 piątek
    Wytrzymałość
    Ula Fijałkowska
    18:30 piątek
    Stretching
    Sylwia Świątek
    19:00 piątek
    Body shape
    Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
    19:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:30 piątek
    Walk & TBC
    Renata Mączyńska
    19:30 piątek
    TRX / Kettlebell
    Sylwia Świątek
    20:00 piątek
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    20:00 piątek
    ABS
    20:30 piątek
    Easy tone step
    Renata Mączyńska
    21:00 piątek
    GT WOD
    Blanka Potępa
    pokaż więcej
  • 16:30 poniedziałek
    Hip Hop
    Kaja Kudełko
    17:30 poniedziałek
    Taniec towarzyski dzieci starsze gr. 4
    17:30 poniedziałek
    Hip-Hop Eliciaki
    Kaja Kudełko
    18:30 poniedziałek
    Taniec tow. dzieci młodsze gr. 5
    18:30 poniedziałek
    Hip-Hop Dance Army
    Kaja Kudełko
    19:30 poniedziałek
    Fitness
    20:00 poniedziałek
    Hip-Hop Flame
    Kaja Kudełko
    21:00 poniedziałek
    Kurs Tańca Dorośli
    21:00 poniedziałek
    Flame
    16:00 wtorek
    Balet 6-7lat
    Aneta Zwierowska-Figa
    17:00 wtorek
    Balet 4-5lat
    Aneta Zwierowska-Figa
    17:00 wtorek
    Taniec towarzyski gr. 3 - kl. HG
    Jakub Krzak
    18:00 wtorek
    Popping
    Kamil Szpejenkowski
    18:30 wtorek
    Taniec T. LA gr. 1B - kl. ED
    Jakub Krzak
    19:00 wtorek
    Taniec wspólczesny gr. młodsza
    Natalia Gap
    20:00 wtorek
    Taniec T. LA gr. 1A - klasa CBAS
    Jakub Krzak
    20:00 wtorek
    Taniec współczesny gr. starsza
    Natalia Gap
    17:00 środa
    Taniec towarzyski dzieci starsze gr. 4
    17:30 środa
    Taniec towarzyski gr. 3 - kl. HG
    Jakub Krzak
    18:00 środa
    Hip hop dzieci
    Kaja Kudełko
    19:00 środa
    Hip-Hop MC Junior
    Kaja Kudełko
    19:00 środa
    Taniec T.LA gr. 2 - kl.F
    Jakub Krzak
    20:00 środa
    Jazz zaawansowana
    Dominik Olechowski
    20:30 środa
    Kurs Tańca Dorośli
    16:00 czwartek
    Balet Klasyka
    Aneta Zwierowska-Figa
    17:00 czwartek
    Taniec towarzyski dzieci młodsze gr 5
    17:00 czwartek
    Rytmika
    Aneta Zwierowska-Figa
    18:00 czwartek
    Hip-Hop Eliciaki
    Kaja Kudełko
    18:00 czwartek
    Popping
    Kamil Szpejenkowski
    19:00 czwartek
    Hip-Hop Dance Army
    Kaja Kudełko
    20:00 czwartek
    Fitness
    20:00 czwartek
    Hip-Hop Flame
    Kaja Kudełko
    16:30 piątek
    Hip Hop
    Kaja Kudełko
    17:00 piątek
    Practise - Turniejówka gr. 2 i 3
    17:30 piątek
    Hip hop dzieci
    Kaja Kudełko
    18:30 piątek
    Hip Hop Junior
    Kaja Kudełko
    18:30 piątek
    Taniec współczesny gr. starsza
    19:30 piątek
    Taniec wspólczesny gr. młodsza
    21:00 piątek
    Kurs Tańca Dorośli
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Swoszowice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub