Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Mistrzejowice

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:00 dziś
    Pilates (senior)
    08:20 dziś
    Aqua senior II
    09:00 dziś
    Taniec II (senior)
    09:15 dziś
    Aqua senior I/II
    10:00 dziś
    Pilates (senior)
    10:15 dziś
    Aqua senior II
    11:05 dziś
    Joga (senior)
    08:20 niedziela
    MIX
    Natalia Jękot
    09:10 niedziela
    Aqua A
    Natalia Jękot
    09:30 niedziela
    Pilates A
    09:30 niedziela
    Stretch
    Agnieszka Majkowska
    09:30 niedziela
    Latinparty
    10:30 niedziela
    Gimnastyka ogólnorozwojowa (senior)
    Barbara Kościelniak
    10:30 niedziela
    TBC
    Agnieszka Majkowska
    10:30 niedziela
    Pilates
    Natalia Jękot
    10:30 niedziela
    Reggamania
    11:30 niedziela
    MMA NO-GI
    11:30 niedziela
    Step
    Barbara Kościelniak
    11:30 niedziela
    TBC A
    16:00 niedziela
    Sukuba II dynamic
    17:00 niedziela
    Sukuba II soft
    08:00 poniedziałek
    Pilates (senior)
    08:20 poniedziałek
    Aqua senior II
    08:30 poniedziałek
    Joga pocz. + ogólna
    09:00 poniedziałek
    BS
    Daniel Krawczyk
    09:00 poniedziałek
    Pilates (senior)
    09:00 poniedziałek
    Taniec I (senior)
    09:00 poniedziałek
    Pilates
    09:15 poniedziałek
    Aqua senior I/II
    10:00 poniedziałek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa (senior)
    10:00 poniedziałek
    Latinparty
    10:05 poniedziałek
    Joga (senior)
    10:15 poniedziałek
    Aqua senior II
    16:00 poniedziałek
    Gry i zabawy dla dzieci
    16:00 poniedziałek
    Pilates A
    Natalia Jękot
    17:00 poniedziałek
    Muay thai kids (9-13 lat)
    17:00 poniedziałek
    BS
    Karolina Przybyło
    17:00 poniedziałek
    Step A
    Barbara Kościelniak
    17:30 poniedziałek
    Joga A
    Marta Zwolińska
    18:00 poniedziałek
    Muay thai III/K1
    18:00 poniedziałek
    Step
    Kamila Zgórska
    18:00 poniedziałek
    Sukubal I Dynamic krzesło
    Karolina Przybyło
    18:00 poniedziałek
    BodyCore
    Natalia Jękot
    18:00 poniedziałek
    PortDeBras
    18:15 poniedziałek
    MIX
    Barbara Kościelniak
    18:30 poniedziałek
    Joga ogólna
    Marta Zwolińska
    19:00 poniedziałek
    Muay thai I/K1
    19:00 poniedziałek
    KickBoxFit
    Mirosław Rusinowski
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Kamila Zgórska
    19:00 poniedziałek
    Stretch
    Karolina Przybyło
    19:00 poniedziałek
    Latinparty
    19:15 poniedziałek
    Aqua A
    Barbara Kościelniak
    20:00 poniedziałek
    Muay thai III/K1
    20:00 poniedziałek
    Super BS
    Natalia Jękot
    20:00 poniedziałek
    FTO A
    20:00 poniedziałek
    Joga dla kręgosłupa
    Marta Zwolińska
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Kamila Zgórska
    20:00 poniedziałek
    Reggaeton
    21:00 poniedziałek
    Taniec par I
    07:30 wtorek
    TBC
    Mateusz Pakieła
    08:00 wtorek
    Pilates (senior)
    08:20 wtorek
    Aqua senior II
    09:00 wtorek
    Pilates (senior)
    09:00 wtorek
    Taniec II (senior)
    09:00 wtorek
    Pilates
    Barbara Kościelniak
    09:00 wtorek
    Stretch
    Daniel Krawczyk
    09:15 wtorek
    Aqua senior I/II
    10:00 wtorek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa (senior)
    10:00 wtorek
    Pilates (senior)
    10:00 wtorek
    Latinparty
    10:15 wtorek
    Aqua senior II
    17:00 wtorek
    FTO A
    17:00 wtorek
    Gimnastyka dla dzieci
    17:00 wtorek
    Step
    Kamila Zgórska
    17:30 wtorek
    Joga pocz. + ogólna
    Agnieszka Majkowska
    18:00 wtorek
    MMA zapasy
    18:00 wtorek
    FTO
    Maciej Jantas
    18:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Pilates
    Kamila Zgórska
    18:00 wtorek
    Dancehall kroki A-Z
    18:00 wtorek
    Aqua Mix
    Kamila Zgórska
    19:00 wtorek
    Muay thai III/K1
    19:00 wtorek
    Super step "double"
    Kamila Zgórska
    19:00 wtorek
    Kafuma
    Daniel Krawczyk
    19:00 wtorek
    Pilates A
    19:00 wtorek
    Sukuba II soft
    19:00 wtorek
    Pull up
    19:00 wtorek
    Aqua TBC
    Kamila Zgórska
    20:00 wtorek
    Stretch
    20:00 wtorek
    Latinparty
    20:00 wtorek
    Muay thai II/K1
    20:00 wtorek
    BS
    20:00 wtorek
    Sukuba I start
    20:00 wtorek
    PortDeBras
    21:00 wtorek
    Latino
    08:00 środa
    Pilates (senior)
    Mateusz Pakieła
    08:00 środa
    Pilates
    Natalia Jękot
    08:20 środa
    Aqua senior II
    08:30 środa
    Joga pocz. + ogólna
    09:00 środa
    BS
    Mateusz Pakieła
    09:00 środa
    Pilates (senior)
    09:00 środa
    Gimnastyka ogólnorozwojowa (senior)
    09:15 środa
    Aqua senior I/II
    10:00 środa
    Taniec I (senior)
    10:00 środa
    Pilates (senior)
    10:05 środa
    Joga (senior)
    10:15 środa
    Aqua senior II
    16:00 środa
    TBC A
    Barbara Kościelniak
    17:00 środa
    Muay thai kids (9-13 lat)
    17:00 środa
    BS
    Barbara Kościelniak
    17:00 środa
    TBC
    17:00 środa
    Taniec dla dzieci
    18:00 środa
    Muay thai III/K1
    18:00 środa
    FTO A
    18:00 środa
    Super BS
    18:00 środa
    Pilates
    18:00 środa
    PortDeBras
    18:15 środa
    Aqua A
    18:15 środa
    Aqua A
    Barbara Kościelniak
    18:30 środa
    Joga ogólna
    Marta Zwolińska
    19:00 środa
    Muay thai I/K1
    19:00 środa
    Sukuba I start krzesło
    Karolina Przybyło
    19:00 środa
    KickBoxFit
    Mirosław Rusinowski
    19:00 środa
    Stretch
    19:00 środa
    Latinparty
    19:15 środa
    Aq Mix
    Barbara Kościelniak
    20:00 środa
    Muay thai IV/K1
    20:00 środa
    Sukuba III dynamic
    Karolina Przybyło
    20:00 środa
    Step
    Daniel Krawczyk
    20:00 środa
    Joga dla kręgosłupa
    Marta Zwolińska
    20:00 środa
    Stretch A
    20:00 środa
    Reggaeton
    21:00 środa
    Taniec par I
    08:00 czwartek
    Pilates (senior)
    08:20 czwartek
    Aqua senior II
    09:00 czwartek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa (senior)
    09:15 czwartek
    Aqua senior I/II
    10:15 czwartek
    Aqua senior II
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Mistrzejowice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub