Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Grzegórzki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 sobota
    ABS
    09:00 sobota
    Pilates
    Sylwia Zgłobik
    09:00 sobota
    ABT
    Joanna Kucia
    09:30 sobota
    Active walk
    Kinga Sołtys
    10:00 sobota
    TBC + Step
    Joanna Kucia
    10:00 sobota
    Spinning- wytrzymałość
    10:30 sobota
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    11:00 sobota
    Spinning - Interwał
    Joanna Kucia
    11:00 sobota
    Stretching
    Joanna Kucia
    11:00 sobota
    Cross Fitness
    11:00 sobota
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    16:00 sobota
    Pumpownia
    16:00 sobota
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    17:00 sobota
    XCO
    Marcelina Augustyn
    17:00 sobota
    ABS
    18:00 sobota
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    09:00 niedziela
    Brzuchomania
    Ewelina Usarek
    09:00 niedziela
    ABS
    09:30 niedziela
    Walk&Shape
    Weronika Kosmowska
    10:00 niedziela
    Spinning- wytrzymałość
    10:00 niedziela
    ABT
    Katarzyna Piotrowska
    10:00 niedziela
    Pilates
    Ewelina Usarek
    10:30 niedziela
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    11:00 niedziela
    Spinning-siła
    11:00 niedziela
    Kettlebell
    Katarzyna Piotrowska
    11:00 niedziela
    Step
    Ewelina Usarek
    16:00 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    17:00 niedziela
    ABT
    Joanna Kmon
    17:00 niedziela
    ABS
    07:30 poniedziałek
    Kettlebell
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    08:00 poniedziałek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    09:00 poniedziałek
    Pilates
    Magdalena Książek
    09:00 poniedziałek
    Body shape
    Joanna Kucia-Sikora
    09:00 poniedziałek
    ABS
    10:00 poniedziałek
    Fit ball
    Magdalena Książek
    15:00 poniedziałek
    Body shape
    Jaga Stypuła
    16:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    16:00 poniedziałek
    Pumpownia
    Jaga Stypuła
    17:00 poniedziałek
    ABT
    Monika Borowiec-Jucha
    17:00 poniedziałek
    Kettlebell
    Kamil Zasada
    17:00 poniedziałek
    ABS
    17:30 poniedziałek
    Energy Jump-tramoliny
    Jaga Stypuła
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Monika Borowiec-Jucha
    18:00 poniedziałek
    XCO
    Joanna Gościmińska
    18:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 poniedziałek
    Spinning-siła
    Robert Waszkiewicz
    18:30 poniedziałek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    19:00 poniedziałek
    Less Mills body Pump
    Joanna Gościmińska
    19:00 poniedziałek
    TRX
    Monika Borowiec-Jucha
    19:00 poniedziałek
    ABS
    19:30 poniedziałek
    Energy Jump-tramoliny
    Marcelina Augustyn
    19:30 poniedziałek
    Spinning- wytrzymałość
    20:00 poniedziałek
    Pumpownia
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Emilia Furman
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    Karolina Ciurka-Baster
    20:30 poniedziałek
    Spinning - Interwał
    Robert Waszkiewicz
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    Emilia Furman
    07:00 wtorek
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    08:00 wtorek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    09:00 wtorek
    ABS
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Natalia Owczarska
    09:00 wtorek
    Kettlebell
    Marcelina Augustyn
    10:00 wtorek
    Brzuchomania
    Joanna Kmon
    10:00 wtorek
    Stretching
    Natalia Owczarska
    13:00 wtorek
    ABT
    Natalia Owczarska
    15:00 wtorek
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    16:00 wtorek
    Pilates
    Monika Borowiec-Jucha
    16:00 wtorek
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    17:00 wtorek
    BoSu
    Monika Borowiec-Jucha
    17:00 wtorek
    Pump
    Karolina Ciurka-Baster
    17:00 wtorek
    ABS
    18:00 wtorek
    TBC + Step
    Monika Borowiec-Jucha
    18:00 wtorek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 wtorek
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    18:30 wtorek
    Active walk
    Kinga Sołtys
    18:30 wtorek
    Spinning- wytrzymałość
    Adrian Woźniak
    19:00 wtorek
    Stretching
    Monika Borowiec-Jucha
    19:00 wtorek
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    19:00 wtorek
    ABS
    19:30 wtorek
    Spinning - Interwał
    Adrian Woźniak
    19:30 wtorek
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    20:00 wtorek
    XCO
    Joanna Kucia-Sikora
    20:00 wtorek
    Kettlebell
    Ewelina Usarek
    20:00 wtorek
    Pumpownia
    20:30 wtorek
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    21:00 wtorek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    21:00 wtorek
    Pilates
    Ewelina Usarek
    07:00 środa
    Move It!
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 środa
    TRX / BoSu
    Karolina Ciurka-Baster
    09:00 środa
    Fit ball
    Monika Borowiec-Jucha
    09:00 środa
    ABT
    Natalia Owczarska
    09:00 środa
    ABS
    10:00 środa
    Pilates
    Monika Borowiec-Jucha
    10:00 środa
    Less Mills body Pump
    15:00 środa
    ABT
    Marcelina Augustyn
    16:00 środa
    Pumpownia
    Agnieszka Kieres
    16:00 środa
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    17:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kieres
    17:00 środa
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    17:00 środa
    ABS
    17:30 środa
    Walk & TBC
    Katarzyna Piotrowska
    18:00 środa
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    18:00 środa
    Kettlebell
    Ewelina Usarek
    18:00 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 środa
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    18:30 środa
    Spinning- wytrzymałość
    Magda Słabiak
    19:00 środa
    TRX
    Konrad Kapuściński
    19:30 środa
    Active walk
    Weronika Kosmowska
    20:00 środa
    ABT
    Ewelina Usarek
    20:00 środa
    Kettlebell / BoSu
    Konrad Kapuściński
    21:00 środa
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    21:00 środa
    Stretching
    Ewelina Usarek
    21:00 środa
    Cross Fitness
    07:00 czwartek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    08:00 czwartek
    Body shape
    Joanna Kucia-Sikora
    09:00 czwartek
    TRX
    Monika Borowiec-Jucha
    09:00 czwartek
    ABS
    09:00 czwartek
    XCO
    Joanna Kucia
    10:00 czwartek
    Ball & Shape
    Monika Borowiec-Jucha
    13:00 czwartek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    15:00 czwartek
    TBC + Step
    Joanna Kmon
    16:00 czwartek
    Body shape
    Kamil Zasada
    16:00 czwartek
    Kettlebell / BoSu
    Karolina Ciurka-Baster
    17:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    17:00 czwartek
    ABT
    Kamil Zasada
    17:00 czwartek
    ABS
    17:30 czwartek
    Spinning- wytrzymałość
    Jan Skulicz
    17:30 czwartek
    Walk&Shape
    Marcelina Augustyn
    18:00 czwartek
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    18:00 czwartek
    TRX II
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 czwartek
    Spinning - Interwał
    Jan Skulicz
    18:30 czwartek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    19:00 czwartek
    Tabata
    Karolina Ciurka-Baster
    19:00 czwartek
    Pumpownia
    Katarzyna Wiklańska
    19:00 czwartek
    ABS
    19:30 czwartek
    Energy Jump-tramoliny
    Katarzyna Senryk
    20:00 czwartek
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    20:00 czwartek
    Pilates
    Sylwia Zgłobik
    21:00 czwartek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    21:00 czwartek
    Cross Fitness
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:00 poniedziałek
    Gr. początkująca
    Aneta Warszawa-Salwierak
    20:00 poniedziałek
    Gr. średniozaawansowana/zaawansowana
    Agnieszka Wielobób
    18:00 środa
    Gr. początkująca
    Agata Mrowińska
    20:00 środa
    Gr. średniozaawansowana/zaawansowana
    Maciej Wielobób
    pokaż więcej
  • Bobaskowo
    Bobaskowo
    Grzegórzecka 12/VIII - szkoła rodzenia, Sołtysowska 25b - basen
    09:15 niedziela
    Aqua aerobic z bobasami (grupa początkująca)
    09:45 niedziela
    Aqua aerobic z bobasami (grupa początkująca)
    10:15 niedziela
    Aqua aerobic z bobasami (grupa zaawansowana)
    10:45 niedziela
    Aqua aerobic z bobasami (grupa początkująca)
    15:45 wtorek
    Gimnastyka dla Mam w ciąży
    17:30 czwartek
    Szkoła Rodzenia
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 12:30 sobota
    Jazz gr. Atomówki
    Andrzej Starowicz
    13:30 sobota
    Hip Hop gr. Atomówki
    Andrzej Starowicz
    14:30 sobota
    Megamix gr. zamknięta
    Andrzej Starowicz
    15:30 sobota
    Commercial Hip Hop gr. pocz/śr. zaawans
    Andrzej Starowicz
    16:30 sobota
    Lyrical/Contemporary
    Andrzej Starowicz
    17:00 niedziela
    Jazz/Contemporary gr. śr. zaawans.
    Martyna Andrzejczak
    18:30 niedziela
    Jazz/Contemporary gr. śr. zaawans.
    Dominik Olechowski
    18:00 poniedziałek
    Jazz gr. początkująca
    Agnieszka Woźniak
    19:15 poniedziałek
    Modern Jazz gr. pocz/śr. zaawans
    Natalia Soboń
    20:30 poniedziałek
    Taniec współczesny/Jazz gr. pocz/śr. zaawans
    Jacek Mikosz
    11:00 wtorek
    Zajęcia z dziećmi
    17:00 wtorek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-12 lat
    18:00 wtorek
    Hip Hop/New Age
    Dawid Sirsisko
    19:00 wtorek
    Hip Hop/New Age gr. zaawansowan
    Dawid Sirsisko
    20:15 wtorek
    Jazz/Contemporary gr. pocz/śr. zaawans
    Andrzej Starowicz
    18:00 środa
    Hip Hop/Waackin gr. pocz/śr. zaawan
    Agnieszka Dydo
    19:00 środa
    Jazz gr. pocz/śr.zaawans
    Katarzyna Nowakowska
    20:15 środa
    Jazz Funk/Heels gr. pocz/śr. zaawans
    Katarzyna Nowakowska
    11:00 czwartek
    Zajęcia z dziećmi
    17:00 czwartek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-12 lat
    18:00 czwartek
    Hip Hop/New Age
    Elżbieta Osiejewska
    19:00 czwartek
    Hip Hop/New Age gr. zaawansowan
    Elżbieta Osiejewska
    20:15 czwartek
    Hio Hop/New Age gr. pocz./śr. zaawansowana
    Konrad Korzeniak
    pokaż więcej
  • 08:00 sobota
    Bieganie z SWD
    10:00 sobota
    Cross level 2
    Dariusz Ząbek
    11:00 sobota
    MMA P2 + P3
    Paweł Obrzut
    11:00 sobota
    Cross level 1
    Dariusz Ząbek
    12:00 sobota
    Runmageddon workout
    Dariusz Ząbek
    12:00 sobota
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    15:00 sobota
    K-1 open
    Michał Bobrowski
    16:00 sobota
    Kalistenika
    Sebastian Kotwica
    11:00 niedziela
    Muay Thai Open
    Michał Bobrowski
    12:00 niedziela
    BJJ open
    Michał Bobrowski
    08:00 poniedziałek
    BJJ open
    Martyna Czech
    08:00 poniedziałek
    Poranna Fizyka
    Kamil Wojciechowski
    09:00 poniedziałek
    Boks open
    Tomasz Broda
    09:00 poniedziałek
    Cross level 1
    Grzegorz Salwierak
    10:00 poniedziałek
    MMA P2 + P3 + zawodnicy
    Marcin Elsner
    17:00 poniedziałek
    BJJ P1
    Martyna Czech
    18:00 poniedziałek
    Muay Thai P1
    Marcin Elsner
    18:00 poniedziałek
    Kalistenika P2
    Sebastian Kotwica
    18:00 poniedziałek
    Cross level 1
    Dariusz Ząbek
    19:00 poniedziałek
    Akrobatyka
    Sebastian Kotwica
    19:00 poniedziałek
    MMA P1
    Krzysztof Drwal
    19:00 poniedziałek
    Boks P2
    Albert Odzimkowski
    19:00 poniedziałek
    Cross intro
    Dariusz Ząbek
    20:00 poniedziałek
    K-1 P2
    Albert Odzimkowski
    20:00 poniedziałek
    MMA P2
    Krzysztof Drwal
    20:00 poniedziałek
    Zapasy
    Sebastian Kotwica
    20:00 poniedziałek
    Cross level 1
    Dariusz Ząbek
    21:00 poniedziałek
    Stretching + Mobility
    Martyna Czech
    21:00 poniedziałek
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    21:00 poniedziałek
    Wieczorna fizyka
    Kamil Wojciechowski
    07:00 wtorek
    DD MMA
    Krzysztof Drwal
    08:00 wtorek
    Kalistenika
    Sebastian Kotwica
    08:00 wtorek
    Poranna Fizyka
    Krzysztof Drwal
    09:00 wtorek
    MMA P1
    Sebastian Kotwica
    09:00 wtorek
    Cross intro
    Darek Ząbek
    10:00 wtorek
    MMA P2 + P3 + zawodnicy
    Marcin Elsner
    17:00 wtorek
    K-1 P1
    Marcin Elsner
    18:00 wtorek
    Boks
    Tomasz Broda
    18:00 wtorek
    MMA P1
    Michał Bobrowski
    18:00 wtorek
    Cross intro
    Dariusz Ząbek
    19:00 wtorek
    Kalistenika P1
    Sebastian Kotwica
    19:00 wtorek
    MMA P2
    Paweł Obrzut
    19:00 wtorek
    BJJ NO GI P2
    Michał Bobrowski
    19:00 wtorek
    Cross intro
    Grzegorz Salwierak
    20:00 wtorek
    MMA Woman
    Dariusz Ząbek
    20:00 wtorek
    MMA P3
    Marcin Elsner
    20:00 wtorek
    BJJ NO GI P1
    Michał Bobrowski
    20:00 wtorek
    Cross level 1
    Grzegorz Salwierak
    21:00 wtorek
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    21:00 wtorek
    Muay Thai P2
    Marcin Elsner
    21:00 wtorek
    Cross level 2
    Grzegorz Salwierak
    08:00 środa
    BJJ open
    Martyna Czech
    08:00 środa
    Poranna Fizyka
    Kamil Wojciechowski
    09:00 środa
    Cross level 1
    Grzegorz Salwierak
    09:00 środa
    Boks open
    Tomasz Broda
    10:00 środa
    MMA P2 + P3 + zawodnicy
    Marcin Elsner
    17:00 środa
    BJJ P1
    Martyna Czech
    18:00 środa
    Kalistenika P2
    Sebastian Kotwica
    18:00 środa
    Cross level 1
    Dariusz Ząbek
    18:00 środa
    Muay Thai P1
    Marcin Elsner
    19:00 środa
    Boks P2
    Albert Odzimkowski
    19:00 środa
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    19:00 środa
    Akrobatyka
    Sebastian Kotwica
    19:00 środa
    Cross intro
    Dariusz Ząbek
    20:00 środa
    Zapasy
    Sebastian Kotwica
    20:00 środa
    MMA P2
    Krzysztof Drwal
    20:00 środa
    K-1 P2
    Albert Odzimkowski
    20:00 środa
    Cross level 1
    Dariusz Ząbek
    21:00 środa
    Stretching + Mobility
    Martyna Czech
    21:00 środa
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    21:00 środa
    Wieczorna fizyka
    Kamil Wojciechowski
    07:00 czwartek
    DD MMA
    Krzysztof Drwal
    08:00 czwartek
    Kalistenika
    Sebastian Kotwica
    08:00 czwartek
    Poranna Fizyka
    Krzysztof Drwal
    09:00 czwartek
    MMA P1
    Sebastian Kotwica
    09:00 czwartek
    Cross intro
    Dariusz Ząbek
    10:00 czwartek
    MMA P2 + P3 + zawodnicy
    Marcin Elsner
    17:00 czwartek
    K-1 P1
    Marcin Elsner
    18:00 czwartek
    Boks P1
    Tomasz Broda
    18:00 czwartek
    MMA P1
    Michał Bobrowski
    18:00 czwartek
    Cross intro
    Dariusz Ząbek
    19:00 czwartek
    BJJ NO GI P2
    Michał Bobrowski
    19:00 czwartek
    MMA P2
    Paweł Obrzut
    19:00 czwartek
    Kalistenika P1
    Sebastian Kotwica
    19:00 czwartek
    Cross intro
    Grzegorz Salwierak
    20:00 czwartek
    MMA Woman
    Dariusz Ząbek
    20:00 czwartek
    MMA P3
    Marcin Elsner
    20:00 czwartek
    BJJ NO GI P1
    Michał Bobrowski
    20:00 czwartek
    Cross level 1
    Grzegorz Salwierak
    21:00 czwartek
    MMA P1
    Paweł Obrzut
    21:00 czwartek
    Cross level 2
    Grzegorz Salwierak
    21:00 czwartek
    Muay Thai P2
    Marcin Elsner
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Basen
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    19:15 poniedziałek
    Fitness
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    18:50 wtorek
    Basen
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    19:30 wtorek
    Aqua aerobik
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    19:15 czwartek
    Fitness
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 poniedziałek
    Taniec brzucha
    19:00 poniedziałek
    Cross treninig
    20:00 poniedziałek
    BPU
    16:00 wtorek
    Body Shape
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    19:00 wtorek
    Joga
    20:00 wtorek
    Boks
    10:00 środa
    Boks
    16:00 środa
    Pilates
    18:00 środa
    Taniec brzucha
    19:00 środa
    Cross treninig
    20:00 środa
    BPU
    16:00 czwartek
    Body styling
    17:00 czwartek
    Piłki
    18:00 czwartek
    Salsa
    19:00 czwartek
    Port De Bras
    20:00 czwartek
    Boks
    pokaż więcej
  • 16:00 sobota
    MUAY THAI gr. początkująca
    16:00 niedziela
    MUAY THAI gr. początkująca
    09:30 poniedziałek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    16:00 poniedziałek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 poniedziałek
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 poniedziałek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    20:00 poniedziałek
    MUAY THAI gr. początkująca
    08:15 wtorek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 wtorek
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 wtorek
    MUAY THAI gr. początkująca
    20:00 wtorek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    09:30 środa
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    16:00 środa
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 środa
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 środa
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    20:00 środa
    MUAY THAI gr. początkująca
    08:15 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    20:00 czwartek
    MUAY THAI gr. zaawansowana
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Grzegórzki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub