Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Grzegórzki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    Gr. początkująca
    Agata Mrowińska
    20:00 dziś
    Gr. średniozaawansowana/zaawansowana
    Maciej Wielobób
  • Bobaskowo
    Bobaskowo
    Grzegórzecka 12/VIII - szkoła rodzenia, Sołtysowska 25b - basen
    17:30 czwartek
    Szkoła Rodzenia
    10:00 piątek
    Gimnastyka dla Mam w ciąży
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:00 dziś
    Hip Hop/Waackin gr. pocz/śr. zaawan
    Agnieszka Dydo
    19:00 dziś
    Jazz gr. pocz/śr.zaawans
    Katarzyna Nowakowska
    20:15 dziś
    Jazz Funk/Heels gr. pocz/śr. zaawans
    Katarzyna Nowakowska
    11:00 czwartek
    Zajęcia z dziećmi
    17:00 czwartek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-12 lat
    18:00 czwartek
    Hip Hop/New Age
    Elżbieta Osiejewska
    19:00 czwartek
    Hip Hop/New Age gr. zaawansowan
    Elżbieta Osiejewska
    20:15 czwartek
    Hio Hop/New Age gr. pocz./śr. zaawansowana
    Konrad Korzeniak
    17:00 piątek
    Taniec współczesny gr. pocz/śr. zaawans
    18:00 piątek
    Jazz/Contemporary gr. pocz/śr. zaawans
    Dominik Olechowski
    pokaż więcej
  • 07:00 dziś
    Move It!
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 dziś
    TRX / BoSu
    Karolina Ciurka-Baster
    09:00 dziś
    Fit ball
    Monika Borowiec-Jucha
    09:00 dziś
    ABT
    Natalia Owczarska
    09:00 dziś
    ABS
    10:00 dziś
    Pilates
    Monika Borowiec-Jucha
    10:00 dziś
    Less Mills body Pump
    15:00 dziś
    ABT
    Marcelina Augustyn
    16:00 dziś
    Pumpownia
    Agnieszka Kieres
    16:00 dziś
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    17:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kieres
    17:00 dziś
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    17:00 dziś
    ABS
    17:30 dziś
    Walk & TBC
    Katarzyna Piotrowska
    18:00 dziś
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    18:00 dziś
    Kettlebell
    Ewelina Usarek
    18:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 dziś
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    18:30 dziś
    Spinning- wytrzymałość
    Magda Słabiak
    19:00 dziś
    TRX
    Konrad Kapuściński
    19:30 dziś
    Active walk
    Weronika Kosmowska
    20:00 dziś
    ABT
    Ewelina Usarek
    20:00 dziś
    Kettlebell / BoSu
    Konrad Kapuściński
    21:00 dziś
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    21:00 dziś
    Stretching
    Ewelina Usarek
    21:00 dziś
    Cross Fitness
    07:00 czwartek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    08:00 czwartek
    Body shape
    Joanna Kucia-Sikora
    09:00 czwartek
    XCO
    Joanna Kucia
    09:00 czwartek
    TRX
    Monika Borowiec-Jucha
    09:00 czwartek
    ABS
    10:00 czwartek
    Ball & Shape
    Monika Borowiec-Jucha
    13:00 czwartek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    15:00 czwartek
    TBC + Step
    Joanna Kmon
    16:00 czwartek
    Body shape
    Kamil Zasada
    16:00 czwartek
    Kettlebell / BoSu
    Karolina Ciurka-Baster
    17:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    17:00 czwartek
    ABT
    Kamil Zasada
    17:00 czwartek
    ABS
    17:30 czwartek
    Spinning- wytrzymałość
    Jan Skulicz
    17:30 czwartek
    Walk&Shape
    Marcelina Augustyn
    18:00 czwartek
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    18:00 czwartek
    TRX II
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 czwartek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    18:30 czwartek
    Spinning - Interwał
    Jan Skulicz
    19:00 czwartek
    Tabata
    Karolina Ciurka-Baster
    19:00 czwartek
    Pumpownia
    Katarzyna Wiklańska
    19:00 czwartek
    ABS
    19:30 czwartek
    Energy Jump-tramoliny
    Katarzyna Senryk
    20:00 czwartek
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    20:00 czwartek
    Pilates
    Sylwia Zgłobik
    21:00 czwartek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    21:00 czwartek
    Cross Fitness
    07:00 piątek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 piątek
    Fit ball
    Agnieszka Kieres
    08:00 piątek
    ABT
    Magdalena Książek
    09:00 piątek
    Less Mills body Pump
    Joanna Gościmińska
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Książek
    09:00 piątek
    ABS
    10:00 piątek
    Stretching
    Magdalena Książek
    10:00 piątek
    Brzuchomania
    Joanna Gościmińska
    15:00 piątek
    Pumpownia
    Katarzyna Senryk
    16:00 piątek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    16:00 piątek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    17:00 piątek
    ABS
    17:00 piątek
    Body shape
    Joanna Kucia
    17:00 piątek
    Stretching
    Monika Borowiec-Jucha
    17:30 piątek
    Energy Jump-tramoliny
    Jaga Stypuła
    18:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 piątek
    Fit ball
    Joanna Kucia
    18:30 piątek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    18:30 piątek
    Spinning-siła
    Robert Waszkiewicz
    19:00 piątek
    ABT
    Joanna Kucia
    19:00 piątek
    Pilates
    Ewelina Usarek
    19:00 piątek
    ABS
    19:30 piątek
    Spinning- wytrzymałość
    Robert Waszkiewicz
    20:00 piątek
    TBC + Step
    Ewelina Usarek
    20:00 piątek
    TRX
    Konrad Kapuściński
    pokaż więcej
  • 19:15 czwartek
    Fitness
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    18:50 piątek
    Basen
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
    19:30 piątek
    Aqua aerobik
    Małgorzata Krosnowska-Pancerz
  • 10:00 dziś
    Boks
    16:00 dziś
    Pilates
    18:00 dziś
    Taniec brzucha
    19:00 dziś
    Cross treninig
    20:00 dziś
    BPU
    16:00 czwartek
    Body styling
    17:00 czwartek
    Piłki
    18:00 czwartek
    Salsa
    19:00 czwartek
    Port De Bras
    20:00 czwartek
    Boks
    10:00 piątek
    Boks
    16:00 piątek
    BPU
    17:00 piątek
    Joga
    19:00 piątek
    Stretching
    pokaż więcej
  • 09:30 dziś
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    16:00 dziś
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 dziś
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 dziś
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    20:00 dziś
    MUAY THAI gr. początkująca
    08:15 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:30 czwartek
    MUAY THAI gr. początkująca
    20:00 czwartek
    MUAY THAI gr. zaawansowana
    08:15 piątek
    MUAY THAI gr. początkująca
    09:30 piątek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    16:00 piątek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 piątek
    MUAY THAI gr. początkująca
    17:00 piątek
    MUAY THAI gr. początkująca
    18:00 piątek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    18:00 piątek
    MUAY THAI gr. początkująca
    19:00 piątek
    MUAY THAI gr. średniozaawansowana
    pokaż więcej
  • 19:30 czwartek
    Tango od podstaw
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Grzegórzki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub