Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Dębniki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 17:00 dziś
    Małe szkraby (3-5 lat)
    18:00 dziś
    Boks
    18:00 dziś
    Krok w rock - dzieci
    18:00 dziś
    Pilates classic
    19:00 dziś
    Płaski brzuch
    19:30 dziś
    Aerodance
    20:00 dziś
    Tabata + brzuch
    17:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    Zumba for fun
    19:00 piątek
    Zumba for fun
    19:00 piątek
    Trening obwodowy
    20:00 piątek
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    Krok w rock - dzieci
    18:00 poniedziałek
    Body shape
    19:00 poniedziałek
    BS-PBU
    19:00 poniedziałek
    Pilates balloning
    20:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    20:00 poniedziałek
    Pilates + Brzuch
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    18:00 wtorek
    Step + wzmacnianie
    19:00 wtorek
    Zumba for fun
    19:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 wtorek
    Zumba for fun
    20:00 wtorek
    Boks
    20:15 wtorek
    BPU
    17:00 środa
    Aikido dzieci
    17:00 środa
    Pilates classic
    18:00 środa
    Step
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    BS-PBU
    19:00 środa
    Pilates equipment
    20:00 środa
    Combat dorośli
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 11:30 dziś
    Pilates dla kobiet w ciąży
    18:00 dziś
    Pilates
    19:00 dziś
    BPU
    20:00 dziś
    Joga
    17:00 piątek
    X-fitness
    18:00 piątek
    Tai chi
    19:00 piątek
    Crossfitness dla osób o słabszej kondycji
    11:30 poniedziałek
    Pilates dla kobiet w ciąży
    12:45 poniedziałek
    Zajęcia dla mam z dziećmi
    17:15 poniedziałek
    Active stretch
    18:30 poniedziałek
    Intense cross
    19:15 poniedziałek
    X-fitness
    20:15 poniedziałek
    Joga
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Joga - gr. średniozaawansowana
    21:15 wtorek
    Joga dla kręgosłupa
    18:00 środa
    Ski-fit
    19:00 środa
    Crossfitness dla osób o słabszej kondycji
    20:00 środa
    Step
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Joga flow
    Anna Brzegowa
    20:15 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Izabela Kleśny
    08:30 piątek
    Joga - grupa początkująca +
    Maciek Bętkowski
    17:15 piątek
    Kręgosłup
    Magda Hussein-Bętkowska
    18:30 piątek
    Joga - grupa ogólna
    Magda Hussein-Bętkowska
    09:00 sobota
    Joga - grupa ogólna
    Maciek Bętkowski
    09:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca +
    Magda Hussein-Bętkowska
    17:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Magda Hussein-Bętkowska
    18:45 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Maciek Bętkowski
    20:00 poniedziałek
    Joga - grupa ogólna
    Maciek Bętkowski
    17:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca +
    Maciek Bętkowski
    18:30 wtorek
    Joga - grupa ogólna
    Magda Hussein-Bętkowska
    20:15 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Magdalena Latawiec
    09:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Magda Hussein-Bętkowska
    17:15 środa
    Joga łagodna
    Magda Hussein-Bętkowska
    18:45 środa
    Joga - grupa początkująca
    Maciek Bętkowski
    20:00 środa
    Joga - grupa ogólna
    Maciek Bętkowski
    pokaż więcej
  • 11:15 dziś
    Joga zaawansowana
    Konrad Kocot
    17:30 dziś
    Joga Asthanga ogólna
    Iwona Bandzarewicz
    19:15 dziś
    Joga ogólna
    Ewa Freindorf
    21:00 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Freindorf
    08:00 piątek
    Bodyweight
    09:00 piątek
    Joga ogólna
    Izabela Kleśny
    17:30 piątek
    Joga ogólna
    Kamila Watychowicz
    19:15 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Kamila Watychowicz
    20:30 piątek
    Joga Asthanga początkująca
    Iwona Bandzarewicz
    09:00 sobota
    Joga dla wszystkich
    11:00 sobota
    Pilates początkujący
    Ania Morawska
    18:30 sobota
    Joga dla wszystkich
    17:30 niedziela
    Joga Asthanga ogólna
    Iwona Bandzarewicz
    19:30 niedziela
    Joga dla wszystkich
    Wojtek Komadowski
    08:00 poniedziałek
    Bodyweight
    09:00 poniedziałek
    Joga ogólna
    Kamila Watychowicz
    17:30 poniedziałek
    Joga ogólna
    Ewa Freindorf
    19:15 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Freindorf
    20:30 poniedziałek
    Pilates - grupa początkująca + ogólna
    Ania Morawska
    08:00 wtorek
    Bodyweight
    09:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Freindorf
    17:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Kamila Watychowicz
    18:45 wtorek
    Joga ogólna
    Izabela Kleśny
    21:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Izabela Kleśny
    08:00 środa
    Bodyweight
    09:15 środa
    Joga ogólna
    Ewa Freindorf
    11:00 środa
    Joga łagodna + seniorzy
    Ewa Freindorf
    17:30 środa
    Joga ogólna
    19:15 środa
    Joga - grupa początkująca
    20:30 środa
    Pilates - grupa początkująca + ogólna
    Ania Morawska
    pokaż więcej
  • 19:00 dziś
    Spalacz tłuszczu
    20:00 dziś
    Fit Dance
    19:30 piątek
    Joga
    08:00 poniedziałek
    Joga
    18:00 poniedziałek
    BPU
    20:00 poniedziałek
    Joga
    09:00 wtorek
    Joga
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Fit Dance
    08:00 środa
    Joga
    18:00 środa
    Body Ball
    19:30 środa
    Joga
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 dziś
    Cardio + Wzmocnienie
    Iwona Markowicz
    18:00 dziś
    Pilates
    Justyna Czudek
    19:00 dziś
    Zumba
    Emila Furman
    20:00 dziś
    BPU + Wzmocnienie
    Katarzyna Zając
    21:00 dziś
    Body Fit
    Katarzyna Zając
    08:00 piątek
    BPU
    Justyna Czudek
    09:00 piątek
    Pilates
    Justyna Czudek
    17:00 piątek
    BPU
    Iwona Markowicz
    18:00 piątek
    Mega Spalanie
    Iwona Markowicz
    19:00 piątek
    Pilates
    Anna Ścibor-Plich
    20:00 piątek
    Zumba
    Emila Furman
    09:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Ela Wielgorz
    10:00 sobota
    Body Sculpt
    Katarzyna Zając
    11:00 sobota
    Stretch
    Katarzyna Zając
    12:00 sobota
    Pilates
    Emila Furman
    10:00 niedziela
    BPU + Wzmocnienie
    Łukasz Tereszko
    11:00 niedziela
    Pilates
    Łukasz Tereszko
    08:00 poniedziałek
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    100% Brzuch
    Karolina Zawadzka
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Justyna Czudek
    19:00 poniedziałek
    Body Fit
    Katarzyna Zając
    20:00 poniedziałek
    Mega Spalanie
    Olga Piotrowska
    21:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ela Wielgorz
    08:00 wtorek
    Joga podstawowa
    Krystyna Nobilec
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 wtorek
    Cardio + Wzmocnienie
    Łukasz Tereszko
    18:00 wtorek
    100% Brzuch
    Karolina Zawadzka
    19:00 wtorek
    Body Sculpt
    Katarzyna Zając
    20:00 wtorek
    Zumba
    Emila Furman
    21:00 wtorek
    Pilates A+
    Anna Ścibor-Plich
    08:00 środa
    BPU
    Olga Piotrowska
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Justyna Czudek
    17:00 środa
    BPU
    Iwona Markowicz
    18:00 środa
    100% Brzuch
    Karolina Zawadzka
    19:00 środa
    Body Fit
    Karolina Zawadzka
    20:00 środa
    Body Sculpt
    Katarzyna Zając
    21:00 środa
    Stretch
    Katarzyna Zając
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Zajęcia muzyczno-baletowe (3-4 lat)
    18:00 dziś
    Taniec nowoczesny (6-8 lat)
    19:00 dziś
    Taniec towarzyski gr. początkująca
    20:00 dziś
    Taniec towarzyski gr. początkująca
    21:00 dziś
    Taniec towarzyski gr. początkująca
    17:00 piątek
    Taniec towarzyski dla dzieci od 6 lat
    18:00 piątek
    Fitness dla młodzieży od 14 lat
    19:00 piątek
    Taniec towarzyski dla narzeczonych
    17:00 poniedziałek
    Zajęcia muzyczno-baletowe (5-6 lat)
    18:00 poniedziałek
    Zajęcia rytmiczne (6-8 lat)
    19:00 poniedziałek
    Aerobik Latino
    20:00 poniedziałek
    Zumba / hi-lo
    10:00 wtorek
    Aerobik na "dzień dobry" hi-lo
    17:00 wtorek
    Zajęcia muzyczno-baletowe (3-4 lat)
    18:00 wtorek
    Zumbik dla mam z dziećmi (5-8 lat)
    19:00 wtorek
    Salsa L.A. grupa open
    20:00 wtorek
    Taniec towarzyski gr. open
    16:00 środa
    Zajęcia muzyczno-baletowe (3-6 lat)
    17:00 środa
    Zajęcia muzyczno-baletowe (5-6 lat)
    18:00 środa
    Taniec nowoczesny (5-7 lat)
    19:00 środa
    Videoclip dance
    20:00 środa
    Zumba fitness
    pokaż więcej
  • 11:15 dziś
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Ada Rudnicka
    16:30 dziś
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Natalia Wielgus
    09:15 piątek
    Joga z brzuszkiem
    Olga Szkonter
    10:30 piątek
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Anna Adamczyk-Lech
    11:45 piątek
    Gimnastyka po porodzie z maluszkiem
    Katarzyna Bogusławska
    13:00 piątek
    Gimnastyka po porodzie z maluszkiem
    Katarzyna Bogusławska
    09:15 poniedziałek
    Pilates z brzuszkiem
    Anna Adamczyk-Lech
    10:30 poniedziałek
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Anna Adamczyk-Lech
    11:45 poniedziałek
    Pilates po porodzie z maluszkiem
    Anna Adamczyk-Lech
    10:00 wtorek
    Pilates z brzuszkiem
    Ada Rudnicka
    11:15 wtorek
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Ada Rudnicka
    16:30 wtorek
    Pilates z brzuszkiem
    Natalia Wielgus
    09:15 środa
    Joga z brzuszkiem
    Olga Szkonter
    10:30 środa
    Gimnastyka z brzuszkiem
    Anna Adamczyk-Lech
    11:45 środa
    Gimnastyka po porodzie z maluszkiem
    Katarzyna Bogusławska
    13:00 środa
    Gimnastyka po porodzie z maluszkiem
    Katarzyna Bogusławska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Dębniki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub