Zajęcia sportowe w Krakowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    Step
    Katarzyna Majewska
    19:00 dziś
    Zumba toning
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:00 dziś
    Cycling
    Andrzej Tokarski
    20:00 dziś
    Kettlebell workout
    Tomasz Nosal
    20:00 dziś
    Power stretch
    Paweł Kantor
    09:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    10:00 czwartek
    Fit ball
    Gosia Pilińska
    12:00 czwartek
    TBC
    Gosia Pilińska
    16:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Katarzyna Majewska
    17:00 czwartek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:00 czwartek
    Pure pump
    Maria Kozerska
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Maria Kozerska
    19:00 czwartek
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    10:00 piątek
    Pure pump
    11:00 piątek
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    16:00 piątek
    TBC
    Klaudia Koźbiał
    12:00 sobota
    Pure fire
    Radosław Bzówka
    15:00 sobota
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Paweł Kantor
    09:00 niedziela
    TBC
    Kasia Strażyńska
    10:00 niedziela
    Pilates + Stretch
    Kasia Strażyńska
    13:00 niedziela
    Pure pump
    Kasia Strażyńska
    15:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    16:00 niedziela
    Pilates
    Gosia Pilińska
    16:15 niedziela
    Kettlebell workout
    Katarzyna Majewska
    17:00 niedziela
    Latino
    Marcin Węgrzynek
    17:30 niedziela
    Cycling
    Michał Ejiofor
    18:00 niedziela
    TBC
    Katarzyna Majewska
    19:00 niedziela
    Pure pump
    Katarzyna Majewska
    19:00 niedziela
    Joga
    Julian Tomaszuk
    20:00 niedziela
    Step
    Łukasz Balicki
    20:30 niedziela
    Belly dance
    Ewelina Kostepska
    21:00 niedziela
    MMA
    Łukasz Chlewicki
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Majewska
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Majewska
    16:00 poniedziałek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Gosia Pilińska
    17:00 poniedziałek
    Ski class
    Kinga Dobrzańska
    17:30 poniedziałek
    Kettlebell workout
    Kinga Dobrzańska
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:00 poniedziałek
    Pure pump
    Kasia Strażyńska
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Monika Piasecka
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Kasia Strażyńska
    20:00 poniedziałek
    Boxing class
    09:00 wtorek
    ABT
    Gosia Pilińska
    10:00 wtorek
    Pilates
    Gosia Pilińska
    13:00 wtorek
    TBC
    Katarzyna Majewska
    16:00 wtorek
    ABT
    Kasia Strażyńska
    17:00 wtorek
    Joga
    17:00 wtorek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Kasia Strażyńska
    18:00 wtorek
    Pure pump
    Klaudia Koźbiał
    18:30 wtorek
    Power ABS
    Agnieszka Szewczyk
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Damian Michalik
    19:00 wtorek
    Cycling
    Klaudia Koźbiał
    20:00 wtorek
    Bokwa
    Izabela Siudy
    20:00 wtorek
    Samoobrona
    Pavlo Gorbatiuk
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Wod & Beginners
    19:00 dziś
    Beginners
    20:00 dziś
    Intro
    21:00 dziś
    Wod & Beginners
    07:30 czwartek
    Wod & Beginners
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    Olympic weightlifting
    19:00 czwartek
    Water & Snow preparation
    20:00 czwartek
    Wod & Beginners
    21:00 czwartek
    Gimnastyka
    07:00 piątek
    Wod & Beginners
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Wod & Beginners
    19:00 piątek
    Beginners
    20:00 piątek
    Wod & Beginners
    21:00 piątek
    Wod & Beginners
    12:00 sobota
    Wod & Beginners
    14:00 sobota
    Benchmark/HERO Wod
    13:00 niedziela
    Wod & Beginners
    06:30 poniedziałek
    Wod & Beginners
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Wod & Beginners
    19:00 poniedziałek
    Beginners
    20:00 poniedziałek
    Intro
    21:00 poniedziałek
    Wod & Beginners
    07:30 wtorek
    Wod & Beginners
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    Olympic weightlifting
    19:00 wtorek
    Water & Snow preparation
    20:00 wtorek
    Wod & Beginners
    21:00 wtorek
    Mobility
    pokaż więcej
  • Lemon Fitness
    Lemon Fitness
    ul. Ludwinowska 11
    Kraków
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:00 dziś
    TBC
    Ania Moskwa
    19:00 dziś
    Insanity
    Paweł Oracz
    19:30 dziś
    Insanity
    Paweł Oracz
    20:00 dziś
    Step
    Ania Moskwa
    21:00 dziś
    Pump & Cycling
    Ania Moskwa
    07:00 czwartek
    Schwinn Cycling
    Agnieszka Zembroń
    08:00 czwartek
    Schwinn Cycling
    Agnieszka Zembroń
    09:00 czwartek
    Body Ball
    Asia Jachym
    10:00 czwartek
    Stretching
    Asia Jachym
    11:00 czwartek
    BPU
    Asia Jachym
    12:00 czwartek
    Silver Magic Ball
    Ewa Miśkiewicz
    15:00 czwartek
    Body Shape
    Ania Moskwa
    16:00 czwartek
    Pump BPU
    Ania Moskwa
    17:00 czwartek
    Dance aerobik
    Ania Moskwa
    18:00 czwartek
    Pilabox
    Aleksander Mach
    19:00 czwartek
    BodyART
    Kasia Opalińska
    20:00 czwartek
    Zumba
    Gosia Mróz
    21:00 czwartek
    Schwinn Cycling
    Ania Rusin
    07:00 piątek
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 piątek
    Schwinn Cycling
    Agnieszka Zembroń
    09:00 piątek
    Salsa
    Maciej Saskowski
    10:00 piątek
    Step Basic + ABS
    Ania Moskwa
    11:00 piątek
    Body Shape
    Ania Moskwa
    15:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Moskwa
    16:00 piątek
    Body Skills
    Ania Moskwa
    17:00 piątek
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    18:00 piątek
    Dance aerobik
    Ania Moskwa
    19:00 piątek
    Pump
    20:00 piątek
    ABS
    20:30 piątek
    Schwinn Cycling
    08:00 sobota
    Schwinn Cycling
    09:00 sobota
    BPU
    10:00 sobota
    Step Basic + ABS
    11:00 sobota
    Body Shape
    08:00 niedziela
    Schwinn Cycling
    09:00 niedziela
    TBC
    10:00 niedziela
    BPU
    07:00 poniedziałek
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    09:00 poniedziałek
    Active Pump
    Asia Jachym
    10:00 poniedziałek
    Płaski Brzuch
    Asia Jachym
    11:00 poniedziałek
    BPU
    Asia Jachym
    12:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 poniedziałek
    Fit Athletic
    Agnieszka Zembroń
    17:00 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    17:30 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    18:00 poniedziałek
    Aeroboxing
    Aleksander Mach
    19:00 poniedziałek
    Step
    Paweł Oracz
    20:00 poniedziałek
    Final Cuts
    Paweł Oracz
    21:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    07:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    08:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    09:00 wtorek
    Body Ball
    Ania Moskwa
    10:00 wtorek
    TBC
    Ania Moskwa
    11:00 wtorek
    Body Skills
    Ania Moskwa
    12:00 wtorek
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 wtorek
    Pump BPU
    Asia Jachym
    17:00 wtorek
    TBC
    Asia Jachym
    18:00 wtorek
    Stretching
    Asia Jachym
    19:00 wtorek
    Zumba
    Gosia Mróz
    20:00 wtorek
    BPU
    Ania Moskwa
    21:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    pokaż więcej
  • Gym Park
    Gym Park
    Zabłocie 20-22
    Kraków
    17:30 dziś
    Płaski brzuch
    Katarzyna Leśniak
    18:00 dziś
    Boks
    Piotr Snopkowski
    18:30 dziś
    Body Shape
    Kamila Langer
    19:00 dziś
    Street Fit Fighting
    Krzysiek Kowalski
    19:30 dziś
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    07:45 czwartek
    Boks
    Klaudiusz Hejmej
    17:30 czwartek
    Zumba Fitness
    Karolina
    18:30 czwartek
    Smukła sylwetka
    Dominika Zaucha
    19:00 czwartek
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 czwartek
    Fit boxing
    Klaudiusz Hejmej
    20:30 czwartek
    Brzuchomania
    Kamila Langer
    09:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:30 piątek
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 piątek
    Pilates
    Agnieszka Raczyńska
    10:00 sobota
    Zumba Fitness
    Wiktoria
    11:00 sobota
    Smukła sylwetka
    Dominika Zaucha
    11:00 niedziela
    TBC
    Dominika Zaucha
    17:30 poniedziałek
    ABT
    Kamila Langer
    18:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Dominika Zaucha
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    07:45 wtorek
    Boks
    Klaudiusz Hejmej
    09:30 wtorek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:30 wtorek
    Body Shape
    Katarzyna Leśniak
    19:00 wtorek
    K1
    Paweł Kotaba
    19:30 wtorek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    20:30 wtorek
    Fit boxing
    Klaudiusz Hejmej
    20:30 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Raczyńska
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Walk & TBC
    Katarzyna Piotrowska
    18:00 dziś
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    18:00 dziś
    Kettlebell
    Ewelina Usarek
    18:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 dziś
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    18:30 dziś
    Spinning- wytrzymałość
    Magda Słabiak
    19:00 dziś
    TRX
    Konrad Kapuściński
    19:30 dziś
    Active walk
    Weronika Kosmowska
    20:00 dziś
    ABT
    Ewelina Usarek
    20:00 dziś
    Kettlebell / BoSu
    Konrad Kapuściński
    21:00 dziś
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    21:00 dziś
    Stretching
    Ewelina Usarek
    21:00 dziś
    Cross Fitness
    07:00 czwartek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    08:00 czwartek
    Body shape
    Joanna Kucia-Sikora
    09:00 czwartek
    XCO
    Joanna Kucia
    09:00 czwartek
    TRX
    Monika Borowiec-Jucha
    09:00 czwartek
    ABS
    10:00 czwartek
    Ball & Shape
    Monika Borowiec-Jucha
    13:00 czwartek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    15:00 czwartek
    TBC + Step
    Joanna Kmon
    16:00 czwartek
    Body shape
    Kamil Zasada
    16:00 czwartek
    Kettlebell / BoSu
    Karolina Ciurka-Baster
    17:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    17:00 czwartek
    ABT
    Kamil Zasada
    17:00 czwartek
    ABS
    17:30 czwartek
    Spinning- wytrzymałość
    Jan Skulicz
    17:30 czwartek
    Walk&Shape
    Marcelina Augustyn
    18:00 czwartek
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    18:00 czwartek
    TRX II
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 czwartek
    Spinning - Interwał
    Jan Skulicz
    18:30 czwartek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    19:00 czwartek
    Tabata
    Karolina Ciurka-Baster
    19:00 czwartek
    Pumpownia
    Katarzyna Wiklańska
    19:00 czwartek
    ABS
    19:30 czwartek
    Energy Jump-tramoliny
    Katarzyna Senryk
    20:00 czwartek
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    20:00 czwartek
    Pilates
    Sylwia Zgłobik
    21:00 czwartek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    21:00 czwartek
    Cross Fitness
    07:00 piątek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 piątek
    Fit ball
    Agnieszka Kieres
    08:00 piątek
    ABT
    Magdalena Książek
    09:00 piątek
    Less Mills body Pump
    Joanna Gościmińska
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Książek
    09:00 piątek
    ABS
    10:00 piątek
    Stretching
    Magdalena Książek
    10:00 piątek
    Brzuchomania
    Joanna Gościmińska
    15:00 piątek
    Pumpownia
    Katarzyna Senryk
    16:00 piątek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    16:00 piątek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    17:00 piątek
    ABS
    17:00 piątek
    Body shape
    Joanna Kucia
    17:00 piątek
    Stretching
    Monika Borowiec-Jucha
    17:30 piątek
    Energy Jump-tramoliny
    Jaga Stypuła
    18:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:00 piątek
    Fit ball
    Joanna Kucia
    18:30 piątek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    18:30 piątek
    Spinning-siła
    Robert Waszkiewicz
    19:00 piątek
    Pilates
    Ewelina Usarek
    19:00 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    ABT
    Joanna Kucia
    19:30 piątek
    Spinning- wytrzymałość
    Robert Waszkiewicz
    20:00 piątek
    TBC + Step
    Ewelina Usarek
    20:00 piątek
    TRX
    Konrad Kapuściński
    09:00 sobota
    Pilates
    Sylwia Zgłobik
    09:00 sobota
    ABT
    Joanna Kucia
    09:00 sobota
    ABS
    09:30 sobota
    Active walk
    Kinga Sołtys
    10:00 sobota
    TBC + Step
    Joanna Kucia
    10:00 sobota
    Spinning- wytrzymałość
    10:30 sobota
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    11:00 sobota
    Spinning - Interwał
    Joanna Kucia
    11:00 sobota
    Stretching
    Joanna Kucia
    11:00 sobota
    Cross Fitness
    11:00 sobota
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    16:00 sobota
    Pumpownia
    16:00 sobota
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    17:00 sobota
    XCO
    Marcelina Augustyn
    17:00 sobota
    ABS
    18:00 sobota
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    09:00 niedziela
    Brzuchomania
    Ewelina Usarek
    09:00 niedziela
    ABS
    09:30 niedziela
    Walk&Shape
    Weronika Kosmowska
    10:00 niedziela
    Spinning- wytrzymałość
    10:00 niedziela
    ABT
    Katarzyna Piotrowska
    10:00 niedziela
    Pilates
    Ewelina Usarek
    10:30 niedziela
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    11:00 niedziela
    Spinning-siła
    11:00 niedziela
    Kettlebell
    Katarzyna Piotrowska
    11:00 niedziela
    Step
    Ewelina Usarek
    16:00 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    17:00 niedziela
    ABT
    Joanna Kmon
    17:00 niedziela
    ABS
    07:30 poniedziałek
    Kettlebell
    Karolina Ciurka-Baster
    08:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    08:00 poniedziałek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    09:00 poniedziałek
    Pilates
    Magdalena Książek
    09:00 poniedziałek
    Body shape
    Joanna Kucia-Sikora
    09:00 poniedziałek
    ABS
    10:00 poniedziałek
    Fit ball
    Magdalena Książek
    15:00 poniedziałek
    Body shape
    Jaga Stypuła
    16:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    16:00 poniedziałek
    Pumpownia
    Jaga Stypuła
    17:00 poniedziałek
    ABT
    Monika Borowiec-Jucha
    17:00 poniedziałek
    Kettlebell
    Kamil Zasada
    17:00 poniedziałek
    ABS
    17:30 poniedziałek
    Energy Jump-tramoliny
    Jaga Stypuła
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Monika Borowiec-Jucha
    18:00 poniedziałek
    XCO
    Joanna Gościmińska
    18:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 poniedziałek
    Spinning-siła
    Robert Waszkiewicz
    18:30 poniedziałek
    Walk & TBC
    Marcelina Augustyn
    19:00 poniedziałek
    Less Mills body Pump
    Joanna Gościmińska
    19:00 poniedziałek
    TRX
    Monika Borowiec-Jucha
    19:00 poniedziałek
    ABS
    19:30 poniedziałek
    Energy Jump-tramoliny
    Marcelina Augustyn
    19:30 poniedziałek
    Spinning- wytrzymałość
    20:00 poniedziałek
    Pumpownia
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Emilia Furman
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    Karolina Ciurka-Baster
    20:30 poniedziałek
    Spinning - Interwał
    Robert Waszkiewicz
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    Emilia Furman
    07:00 wtorek
    Less Mills body Pump
    Marcelina Augustyn
    08:00 wtorek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Natalia Owczarska
    09:00 wtorek
    Kettlebell
    Marcelina Augustyn
    09:00 wtorek
    ABS
    10:00 wtorek
    Brzuchomania
    Joanna Kmon
    10:00 wtorek
    Stretching
    Natalia Owczarska
    13:00 wtorek
    ABT
    Natalia Owczarska
    15:00 wtorek
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    16:00 wtorek
    Pilates
    Monika Borowiec-Jucha
    16:00 wtorek
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    17:00 wtorek
    BoSu
    Monika Borowiec-Jucha
    17:00 wtorek
    Pump
    Karolina Ciurka-Baster
    17:00 wtorek
    ABS
    18:00 wtorek
    TBC + Step
    Monika Borowiec-Jucha
    18:00 wtorek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    18:30 wtorek
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    18:30 wtorek
    Active walk
    Kinga Sołtys
    18:30 wtorek
    Spinning- wytrzymałość
    Adrian Woźniak
    19:00 wtorek
    Stretching
    Monika Borowiec-Jucha
    19:00 wtorek
    Sexy Dance
    Katarzyna Wiklańska
    19:00 wtorek
    ABS
    19:30 wtorek
    Spinning - Interwał
    Adrian Woźniak
    19:30 wtorek
    Walk & TBC
    Kinga Sołtys
    20:00 wtorek
    XCO
    Joanna Kucia-Sikora
    20:00 wtorek
    Kettlebell
    Ewelina Usarek
    20:00 wtorek
    Pumpownia
    20:30 wtorek
    Energy Jump-tramoliny
    Weronika Kosmowska
    21:00 wtorek
    Brzuchomania
    Joanna Kucia-Sikora
    21:00 wtorek
    Pilates
    Ewelina Usarek
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness Platinium Pawia

    (1  opinia)

    18:00 dziś
    Cardio
    18:00 dziś
    GT Beginners
    Anna Krajka
    18:00 dziś
    Pilates
    Małgorzata Hawajska
    19:00 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    GT Core
    Andrzej Kozubowski
    20:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 dziś
    TRX
    Ewa Michniak
    21:00 dziś
    Pumpomania
    21:00 dziś
    Stretching
    Ewa Michniak
    07:00 czwartek
    ABT
    Katarzyna Habura
    08:00 czwartek
    ABS
    08:00 czwartek
    Les Mills Bodypump
    Katarzyna Habura
    09:00 czwartek
    Pilates
    Ewa Michniak
    10:00 czwartek
    TRX
    Ewa Michniak
    15:00 czwartek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    16:00 czwartek
    ABS
    16:00 czwartek
    Fat Burning
    Jaga Stypuła
    17:00 czwartek
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    18:00 czwartek
    ABT
    Justyna Szarawarska
    18:00 czwartek
    Cardio
    19:00 czwartek
    ABS
    19:00 czwartek
    TRX
    Kamil Zasada
    20:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 czwartek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    21:00 czwartek
    GT Compact
    Andrzej Kozubowski
    08:00 piątek
    ABS
    08:00 piątek
    ABT
    Izabela Siudy
    09:00 piątek
    Brzuchomania
    Izabela Siudy
    10:00 piątek
    TBC + Step
    Izabela Siudy
    15:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Przała
    16:00 piątek
    ABS
    16:00 piątek
    ABT
    Beata Przała
    17:00 piątek
    GT WOD
    Andrzej Kozubowski
    18:00 piątek
    Cardio
    18:00 piątek
    TRX
    Ewa Michniak
    19:00 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Pilates
    Ewa Michniak
    20:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 piątek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    09:00 sobota
    ABT
    Justyna Szarawarska
    10:00 sobota
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    12:00 sobota
    Cross Fitness
    16:00 sobota
    Pumpomania
    16:00 sobota
    GT Mobility
    Sylwia Załęska
    17:00 sobota
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    18:00 sobota
    Body Shape
    Joanna Kmon
    19:00 sobota
    ABS
    09:00 niedziela
    ABS
    09:00 niedziela
    Brzuchomania
    Ewelina Oberc
    10:00 niedziela
    Pilates
    Ewelina Oberc
    11:00 niedziela
    Fat Burning
    Ewelina Oberc
    12:00 niedziela
    GT Special
    Sylwia Załęska
    16:00 niedziela
    ABS
    16:00 niedziela
    TRX
    Ewa Michniak
    17:00 niedziela
    Stretching
    Ewa Michniak
    08:00 poniedziałek
    ABS
    08:00 poniedziałek
    Body Shape
    Ewelina Oberc
    09:00 poniedziałek
    ABT
    Ewelina Oberc
    15:00 poniedziałek
    ABT
    Katarzyna Habura
    16:00 poniedziałek
    Les Mills Bodypump
    Katarzyna Habura
    16:00 poniedziałek
    ABS
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    Małgorzata Hawajska
    17:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    18:00 poniedziałek
    Cardio
    18:00 poniedziałek
    GT Beginners
    Anna Krajka
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    19:00 poniedziałek
    ABS
    19:00 poniedziałek
    Platinium Insanity
    Paweł Kordek
    20:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 poniedziałek
    GT Strenght
    Justyna Szarawarska
    21:00 poniedziałek
    Pumpomania
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    07:00 wtorek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    08:00 wtorek
    ABS
    08:00 wtorek
    Fat Burning
    Jaga Stypuła
    09:00 wtorek
    Body Shape
    Katarzyna Habura
    10:00 wtorek
    ABT
    Katarzyna Habura
    15:00 wtorek
    Brzuchomania
    Justyna Szarawarska
    16:00 wtorek
    ABS
    16:00 wtorek
    TRX
    Justyna Szarawarska
    17:00 wtorek
    Zumba
    Katarzyna Hojoł
    18:00 wtorek
    Cardio
    18:00 wtorek
    GT Power
    Andrzej Kozubowski
    19:00 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Body Shape
    Ines Madejska
    20:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 wtorek
    Step
    Ines Madejska
    21:00 wtorek
    ABT
    Ines Madejska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Kraków"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub