Zajęcia sportowe w Krakowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 dziś
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Katarzyna Majewska
    17:00 dziś
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:00 dziś
    Pure pump
    Maria Kozerska
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Maria Kozerska
    19:00 dziś
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    10:00 piątek
    Pure pump
    11:00 piątek
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    16:00 piątek
    TBC
    Klaudia Koźbiał
    pokaż więcej
  • Gym Park
    Gym Park
    Zabłocie 20-22
    Kraków
    17:30 dziś
    Zumba Fitness
    Karolina
    18:30 dziś
    Smukła sylwetka
    Dominika Zaucha
    19:00 dziś
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 dziś
    Fit boxing
    Klaudiusz Hejmej
    20:30 dziś
    Brzuchomania
    Kamila Langer
    09:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:30 piątek
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 piątek
    Pilates
    Agnieszka Raczyńska
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    WOD
    18:00 dziś
    Olympic weightlifting
    19:00 dziś
    Water & Snow preparation
    20:00 dziś
    Wod & Beginners
    21:00 dziś
    Gimnastyka
    07:00 piątek
    Wod & Beginners
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Wod & Beginners
    19:00 piątek
    Beginners
    20:00 piątek
    Wod & Beginners
    21:00 piątek
    Wod & Beginners
    pokaż więcej
  • Lemon Fitness
    Lemon Fitness
    ul. Ludwinowska 11
    Kraków
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness Platinium Pawia

    (1  opinia)

    15:00 dziś
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    16:00 dziś
    ABS
    16:00 dziś
    Fat Burning
    Jaga Stypuła
    17:00 dziś
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    18:00 dziś
    Cardio
    18:00 dziś
    ABT
    Justyna Szarawarska
    19:00 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    TRX
    Kamil Zasada
    20:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 dziś
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    21:00 dziś
    GT Compact
    Andrzej Kozubowski
    08:00 piątek
    ABS
    08:00 piątek
    ABT
    Izabela Siudy
    09:00 piątek
    Brzuchomania
    Izabela Siudy
    10:00 piątek
    TBC + Step
    Izabela Siudy
    15:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Przała
    16:00 piątek
    ABS
    16:00 piątek
    ABT
    Beata Przała
    17:00 piątek
    GT WOD
    Andrzej Kozubowski
    18:00 piątek
    Cardio
    18:00 piątek
    TRX
    Ewa Michniak
    19:00 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Pilates
    Ewa Michniak
    20:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 piątek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    pokaż więcej
  • Fitness Platinium Aleksandry

    (2  opinie)

    16:00 dziś
    Cardio
    16:30 dziś
    Platinium Insanity
    Konrad Kapuściński
    17:00 dziś
    Fit ball
    Agnieszka Stasik
    17:00 dziś
    GT Beginners
    Justyna Pulsakowska
    17:30 dziś
    TRX
    Konrad Kapuściński
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Owczarska
    18:00 dziś
    ABS
    18:30 dziś
    ABT
    Renata Mączyńska
    19:00 dziś
    Brzuchomania
    Natalia Owczarska
    19:30 dziś
    XCO
    Renata Mączyńska
    19:30 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 dziś
    GT Compact
    Jakub Podgórski
    20:00 dziś
    ABS
    20:30 dziś
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    21:00 dziś
    Bodypump
    Michał Dziwina
    08:30 piątek
    TRX
    Ewa Michniak
    09:00 piątek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    09:00 piątek
    ABS
    09:30 piątek
    ABT
    Ewa Michniak
    16:00 piątek
    Cardio
    17:00 piątek
    Brzuchomania
    Kasia Habura
    18:00 piątek
    Bodypump
    Kasia Habura
    18:00 piątek
    ABS
    18:30 piątek
    Zumba
    Emilia Furman
    19:00 piątek
    Pumpownia
    Natalia Owczarska
    19:30 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 piątek
    Pilates
    Natalia Owczarska
    20:00 piątek
    ABS
    20:30 piątek
    Kettlebells
    Michał Dziwina
    21:00 piątek
    GT WOD
    Tomasz Ogar
    pokaż więcej
  • Pracownia Jogi Macieja Wieloboba Centrum

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sadhana

    (1  opinia)

    16:30 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    17:00 dziś
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Dorota Wacek
    18:00 dziś
    Joga - grupa początkująca +
    Tomek Mikler
    18:30 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Agata Rozkocha
    19:30 dziś
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Tomek Mikler
    20:00 dziś
    Joga - grupa początkująca +
    Agata Rozkocha
    08:30 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Dorota Wacek
    08:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    10:00 piątek
    Joga - grupa początkująca +
    Tomek Mikler
    12:00 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Kasia Podgórni
    16:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Dorota Wacek
    17:00 piątek
    Joga dla kręgosłupa
    Marek Gołąb
    18:00 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Dorota Wacek
    18:30 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Katarzyna Podgórni
    19:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Marek Gołąb
    20:00 piątek
    Joga - grupa początkująca +
    Kasia Podgórni
    pokaż więcej
  • Jatomi Fitness Kraków Bonarka

    (1  opinia)

    17:00 dziś
    GTX
    Adrian Piechówka
    17:00 dziś
    Fit Girls
    Anna Zych
    18:00 dziś
    Pure pump
    Monika Budzicka
    18:00 dziś
    Zumba Kids
    Anna Hodura
    18:10 dziś
    Aqua interval
    Anna Zych
    19:00 dziś
    Dancehall
    Anna Hodura
    19:00 dziś
    Cycling
    Arkadiusz Bylica
    19:15 dziś
    Jatomi Stretch
    20:00 dziś
    TRX
    Bartosz Sulima
    20:30 dziś
    ABS
    09:00 piątek
    Fit Girls
    Karolina Najder
    10:00 piątek
    Burn it
    Karolina Najder
    10:00 piątek
    Pilates
    Agnieszka Niestół
    11:15 piątek
    Aqua interval
    Karolina Najder
    11:15 piątek
    Kettlebells
    16:00 piątek
    Pilates
    Agnieszka Niestół
    17:00 piątek
    Warrior
    Anna Kos
    17:00 piątek
    Burn it
    Monika Budzicka
    17:15 piątek
    Yaga
    18:00 piątek
    ABT
    Monika Budzicka
    19:00 piątek
    Pure pump
    Monika Budzicka
    19:00 piątek
    Warrior
    Kamil Siwicki
    19:15 piątek
    Aqua interval
    Krzysztof Szarek
    20:00 piątek
    Boxing class
    20:30 piątek
    ABS
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Body shape
    Magdalena Książek
    17:00 dziś
    ABS
    17:00 dziś
    Brzuchomania
    Magdalena Książek
    18:00 dziś
    Cardio
    18:00 dziś
    Pilates
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    19:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 dziś
    ABT
    Joanna Gościmińska
    20:00 dziś
    ABS
    20:00 dziś
    Salsation
    21:00 dziś
    Pupomania
    09:00 piątek
    ABS
    09:00 piątek
    TBC + Step
    Marcelina Augustyn
    10:00 piątek
    Pump
    16:00 piątek
    Pupomania
    Joanna Gościmińska
    17:00 piątek
    ABS
    17:00 piątek
    Stretching
    Marta Korcela
    18:00 piątek
    Cardio
    18:00 piątek
    ABT
    Marta Korcela
    19:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 piątek
    STEP BASIC
    20:00 piątek
    ABS
    20:00 piątek
    GT WOD
    Justyna Pulsakowska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Kraków"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub