Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Nowa Huta

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 poniedziałek
    Zumba+Brzuch
    10:30 poniedziałek
    Ćw. dla kobiet w ciąży
    15:10 poniedziałek
    Płaski brzuch
    16:00 poniedziałek
    Body shape
    16:10 poniedziałek
    Step+BPU
    17:00 poniedziałek
    Pilates zdrowy kręgosłup
    17:15 poniedziałek
    Atak cellulit/BPU
    18:00 poniedziałek
    Tabata
    18:20 poniedziałek
    Areo BPU
    19:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    19:25 poniedziałek
    AreoPilates/BPU
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    15:40 wtorek
    Pilates
    17:05 wtorek
    Pilates/zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Pump&Shape
    18:10 wtorek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Joga
    19:15 wtorek
    BPU
    20:30 wtorek
    Tabata
    09:00 środa
    BPU
    10:00 środa
    Pilates
    11:00 środa
    Ćw. dla kobiet w ciąży
    15:10 środa
    Step
    16:00 środa
    BPU
    16:10 środa
    Zumba+Brzuch
    17:00 środa
    Body shape
    18:00 środa
    Trening obwodowy
    18:20 środa
    Areo BPU
    19:00 środa
    Pilates
    19:25 środa
    Zumba+Brzuch
    20:30 środa
    Zumba
    09:00 czwartek
    Stretching
    09:30 czwartek
    Płaski brzuch
    10:00 czwartek
    Body ball
    16:05 czwartek
    Pilates zdrowy kręgosłup
    17:00 czwartek
    Zumba
    17:05 czwartek
    Pilates/zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    Brzuchomania
    18:10 czwartek
    Tabata
    19:00 czwartek
    Zumba
    19:15 czwartek
    BPU
    20:00 czwartek
    Sexi dance
    09:00 piątek
    Płaski brzuch
    16:10 piątek
    Pilates zdrowy kręgosłup
    17:30 piątek
    Joga
    18:00 piątek
    Płaski brzuch
    19:00 piątek
    Pilates
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Cross
    Dorota Szczepanik
    09:00 niedziela
    Body shape
    10:00 niedziela
    Cycling Fartlek
    10:00 niedziela
    TBC
    11:00 niedziela
    Cycling interval
    11:00 niedziela
    Step basic
    07:30 poniedziałek
    Cross dla kobiet
    Dorota Szczepanik
    08:00 poniedziałek
    Fit ball
    Monika Gzyl
    09:00 poniedziałek
    Power ABS
    Monika Gzyl
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Monika Gzyl
    11:00 poniedziałek
    Body shape
    Dominika Gach
    16:00 poniedziałek
    TBC
    Monika Gzyl
    17:00 poniedziałek
    BPU
    Monika Gzyl
    17:00 poniedziałek
    Cycling endurance
    Ligia Serwinowska
    17:00 poniedziałek
    Cross
    Dorota Szczepanik
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    Ania Moskwa
    18:00 poniedziałek
    Cycling interval
    Ligia Serwinowska
    18:00 poniedziałek
    Cross dla kobiet
    Dorota Szczepanik
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Ania Moskwa
    19:00 poniedziałek
    Cycling endurance
    Magdalena Zarychta
    19:00 poniedziałek
    Muay thai
    Paweł Flasza
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 poniedziałek
    Cycling Fartlek
    Magdalena Zarychta
    20:00 poniedziałek
    Cross
    Paweł Flasza
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzata Kłos
    07:00 wtorek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    07:30 wtorek
    Wake up cycling
    Marcin Kieres
    08:00 wtorek
    Body shape
    Asia Jachym
    09:00 wtorek
    Body ball
    Asia Jachym
    10:00 wtorek
    Insanity
    Paweł Oracz
    16:00 wtorek
    BPU
    Dominika Gach
    16:00 wtorek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    17:00 wtorek
    TBC
    Dominika Gach
    17:00 wtorek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    18:00 wtorek
    Cycling Fartlek
    Magdalena Zarychta
    18:00 wtorek
    TRX
    Sebastian Szymczak
    18:00 wtorek
    Latino aerobic
    Monika Gzyl
    19:00 wtorek
    Cycling endurance
    Magdalena Zarychta
    19:00 wtorek
    Muay thai
    Paweł Flasza
    19:00 wtorek
    Pump
    Monika Gzyl
    20:00 wtorek
    Cycling endurance
    Magdalena Zarychta
    20:00 wtorek
    Cross
    Paweł Flasza
    20:00 wtorek
    Joga
    Dagmara Misiura
    21:00 wtorek
    Insanity
    Paweł Oracz
    07:30 środa
    Wake up cycling
    Marcin Kieres
    08:00 środa
    Body shape
    Monika Gzyl
    09:00 środa
    Tabata
    Monika Gzyl
    10:00 środa
    Body skills
    Paweł Oracz
    10:00 środa
    Stretching
    Monika Gzyl
    11:00 środa
    BPU
    Paweł Oracz
    16:00 środa
    Body shape
    Ligia Serwinowska
    17:00 środa
    Cross
    Dorota Szczepanik
    17:00 środa
    Fit ball
    Monika Gzyl
    18:00 środa
    Cycling mental / endurance
    Agnieszka Zembroń
    18:00 środa
    Cross dla kobiet
    Dorota Szczepanik
    18:00 środa
    BPU
    Monika Gzyl
    19:00 środa
    Basic cycling
    Agnieszka Zembroń
    19:00 środa
    Muay thai
    Paweł Flasza
    19:00 środa
    Stretching
    Małgorzta Szymańska
    20:00 środa
    Cycling endurance
    Ligia Serwinowska
    20:00 środa
    Cross
    Paweł Flasza
    20:00 środa
    Body Art
    Małgorzta Szymańska
    21:00 środa
    Zumba
    Małgorzata Kłos
    07:00 czwartek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    08:00 czwartek
    Wake up cycling
    08:00 czwartek
    BPU
    Ania Moskwa
    09:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Moskwa
    10:00 czwartek
    Insanity
    Paweł Oracz
    11:00 czwartek
    Step
    Paweł Oracz
    16:00 czwartek
    BPU
    Agnieszka Zembroń
    16:00 czwartek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    17:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Monika Gzyl
    17:00 czwartek
    Tabata
    Dorota Szczepanik
    18:00 czwartek
    Cycling endurance
    Ligia Serwinowska
    18:00 czwartek
    TRX
    Sebastian Szymczak
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Monika Gzyl
    19:00 czwartek
    Cycling Fartlek
    Ligia Serwinowska
    19:00 czwartek
    Muay thai
    Paweł Flasza
    19:00 czwartek
    Pump
    Monika Gzyl
    20:00 czwartek
    Cross
    Paweł Flasza
    20:00 czwartek
    Step/Dance
    Ligia Serwinowska
    21:00 czwartek
    Stretching
    Ligia Serwinowska
    21:00 czwartek
    Insanity
    Paweł Oracz
    07:30 piątek
    Cross dla kobiet
    Dorota Szczepanik
    08:00 piątek
    BPU
    Monika Gzyl
    08:00 piątek
    Wake up cycling
    09:00 piątek
    Pump
    Monika Gzyl
    10:00 piątek
    Functional Stretching
    Paweł Oracz
    10:00 piątek
    Power ABS
    Monika Gzyl
    11:00 piątek
    BPU
    Paweł Oracz
    16:00 piątek
    Body shape
    Ligia Serwinowska
    17:00 piątek
    Cross
    Dorota Szczepanik
    17:00 piątek
    BPU
    Ligia Serwinowska
    18:00 piątek
    Cycling fartlekr
    Magdalena Zarychta
    18:00 piątek
    Tabata
    Ligia Serwinowska
    18:30 piątek
    Cross dla kobiet
    Dorota Szczepanik
    19:00 piątek
    Cycling endurance
    Magdalena Zarychta
    19:00 piątek
    Stretching
    Ligia Serwinowska
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Spinning
    10:15 niedziela
    Aqua Dance
    11:00 niedziela
    Aqua Dance
    17:00 poniedziałek
    Boks
    17:30 poniedziałek
    Pożeracz tłuszczu
    18:15 poniedziałek
    Boks
    18:30 poniedziałek
    Kettle
    18:30 poniedziałek
    Pilates
    18:30 poniedziałek
    Spinning
    18:45 poniedziałek
    Aqua Zumba
    19:30 poniedziałek
    Spinning
    19:30 poniedziałek
    TBC Step
    19:30 poniedziałek
    Boks
    19:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:45 poniedziałek
    Zumba
    20:15 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:30 poniedziałek
    Spinning
    20:30 poniedziałek
    BPU Gymnastick
    20:45 poniedziałek
    KravMaga
    21:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic Power
    17:00 wtorek
    Kickboxing
    17:30 wtorek
    BPU
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 wtorek
    Boks
    18:30 wtorek
    Pożeracz tłuszczu
    18:30 wtorek
    Spinning
    18:30 wtorek
    Bokwa
    18:45 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:30 wtorek
    K1/Muay Thai
    19:30 wtorek
    BodyShape
    19:30 wtorek
    Spinning
    19:30 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:45 wtorek
    Zumba
    20:15 wtorek
    Aqua Aerobic Power
    20:30 wtorek
    TRX
    20:30 wtorek
    Super Pupa
    21:00 wtorek
    Aqua Zumba
    17:00 środa
    Pilates
    17:30 środa
    BodyShape
    18:15 środa
    Boks
    18:30 środa
    Spinning
    18:30 środa
    Zdrowy kręgosłup+stretch
    18:30 środa
    TBC Step
    18:45 środa
    Aqua Aerobic
    19:30 środa
    Boks
    19:30 środa
    BPU
    19:30 środa
    TRX
    19:30 środa
    Aqua Aerobic Power
    20:15 środa
    Aqua Aerobic
    20:30 środa
    Spinning
    20:30 środa
    Pożeracz tłuszczu
    20:45 środa
    KravMaga
    17:30 czwartek
    Bokwa
    17:30 czwartek
    BPU Gymnastick
    18:15 czwartek
    Boks
    18:30 czwartek
    Płaski brzuch
    18:30 czwartek
    Spinning
    18:45 czwartek
    Stretching&relaks
    18:45 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:30 czwartek
    Pożeracz tłuszczu
    19:30 czwartek
    K1/Muay Thai
    19:30 czwartek
    Spinning
    19:30 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:45 czwartek
    Zumba
    20:15 czwartek
    Aqua Aerobic Power
    20:30 czwartek
    BodyShape
    20:30 czwartek
    TRX
    21:00 czwartek
    Aqua Zumba
    10:00 piątek
    Boks
    17:00 piątek
    Boks
    17:30 piątek
    BodyShape
    18:15 piątek
    Boks
    18:30 piątek
    Kettle
    18:30 piątek
    Pilates
    18:45 piątek
    Aqua Tabata
    19:30 piątek
    Aqua Aerobic
    19:30 piątek
    Płaski brzuch
    19:30 piątek
    Spinning
    19:45 piątek
    Bokwa
    20:15 piątek
    Aqua Aerobic
    20:30 piątek
    Spinning
    20:30 piątek
    BPU
    20:45 piątek
    KravMaga
    21:00 piątek
    Aqua Zumba
    pokaż więcej
  • 11:00 niedziela
    Zumba
    09:00 poniedziałek
    Zumba + BPU
    11:00 poniedziałek
    Ćwiczenia dla kobiet w ciąży
    17:00 poniedziałek
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    18:00 poniedziałek
    Pump & Shape
    19:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    15:20 wtorek
    Pilates
    17:50 wtorek
    Pump & Shape
    20:00 wtorek
    BodyBall
    09:00 środa
    BPU
    11:00 środa
    Ćwiczenia dla kobiet w ciąży
    15:20 środa
    BPU/BodyBall
    17:00 środa
    BodyShape
    18:00 środa
    Trening obwodowy
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    Zumba
    15:20 czwartek
    Pilates
    17:00 czwartek
    Step & Shape
    18:00 czwartek
    Cardio + brzuch
    19:00 czwartek
    Body Workout
    20:00 czwartek
    BodyBall
    09:00 piątek
    Płaski brzuch
    11:00 piątek
    Ćwiczenia dla kobiet w ciąży
    16:50 piątek
    Pump & Shape
    18:00 piątek
    Płaski brzuch
    19:00 piątek
    Pilates
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Nowa Huta"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub