Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Prądnik Biały

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:00 dziś
    Jazz
    18:00 dziś
    Step & Płaski brzuch
    19:05 dziś
    TBC
    20:10 dziś
    Zgrabna Pupa
    18:00 czwartek
    BUP
    19:05 czwartek
    TBC
    20:10 czwartek
    Zumba
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:05 piątek
    Body Shape
    pokaż więcej
  • Soul Fitness
    Soul Fitness
    Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
    09:00 dziś
    TRX
    Grzegorz Wysogląd
    12:00 dziś
    Senior
    Grzegorz Wysogląd
    17:45 dziś
    Cross Body
    Jarek Woźnicki
    18:00 dziś
    Pilates&Stretch
    Joanna Gościmińska
    18:30 dziś
    Cross fit
    Dawid Cichosz
    19:00 dziś
    BPU + Piłki
    Joanna Gościmińska
    19:30 dziś
    Super Pupa
    Dawid Cichosz
    20:00 dziś
    Cardio
    21:00 dziś
    BPU
    Agnieszka Wójcik
    09:30 czwartek
    Cross Body
    Jarek Woźnicki
    17:45 czwartek
    Cross fit
    Dawid Cichosz
    18:00 czwartek
    Mental Body
    Iwona Mucha
    18:45 czwartek
    Kick & TRX
    Robert Siedlarz
    19:00 czwartek
    Power Step
    Dagmara Łopąg
    19:30 czwartek
    Power BPU
    Iwona Mucha
    20:30 czwartek
    Zumba
    Alicja Turczyńska-Bryl
    09:00 piątek
    TRX
    Grzegorz Wysogląd
    12:00 piątek
    Senior
    Grzegorz Wysogląd
    18:00 piątek
    Trening Obwodowy Funkcjonalny
    Iwona Mucha
    20:00 piątek
    jędrne ciało
    Agnieszka Wójcik
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Hip-Hop gr. 6-9lat
    Anita Tomana
    16:00 dziś
    Kung Fu dzieci początkująca
    Andżelika Stefańska
    16:50 dziś
    Kung Fu dzieci żółte pasy
    Piotr Badzinski
    17:00 dziś
    Hip Hop
    Anita Tomana
    17:00 dziś
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    18:00 dziś
    Street Dance
    Anita Tomana
    18:00 dziś
    Kung Fu młodziez i dosrośli początkujący
    Piotr Badzinski
    18:00 dziś
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    19:00 dziś
    Dancehall
    Anna Bogunia
    19:00 dziś
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    19:00 dziś
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    20:15 dziś
    Pilates
    Danuta Paciorek
    20:15 dziś
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    08:30 czwartek
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    16:30 czwartek
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. 0 i I
    Andżelika Stefańska
    16:30 czwartek
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    17:45 czwartek
    Kung Fu żółte pasy
    Piotr Badzinski
    18:00 czwartek
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    18:00 czwartek
    Hardstyle Kettlebell
    Jarosław Ziaja
    19:00 czwartek
    Sanda Junior
    Robert Krawczyk
    19:00 czwartek
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    19:00 czwartek
    Akro-Yoga
    20:00 czwartek
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    20:00 czwartek
    Step
    Miłosz Kościelny
    20:15 czwartek
    sanda
    Robert Krawczyk
    16:00 piątek
    Hip-Hop gr. 6-9lat
    Anita Tomana
    16:00 piątek
    Dancehall
    Anna Bogunia
    16:00 piątek
    Kung Fu dla dzieci
    Piotr Badzinski
    17:00 piątek
    Hip Hop
    Anita Tomana
    17:00 piątek
    Sanda Junior
    Andżelika Stefańska
    18:00 piątek
    Hip-Hop gr. 10-13 lat
    Anita Tomana
    18:00 piątek
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    19:15 piątek
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    19:15 piątek
    Kung Fu
    Piotr Badzinski
    19:15 piątek
    Płaski brzuch
    Anita Tomana
    20:15 piątek
    Akrobatyka
    Grzegorz Błasik
    pokaż więcej
  • 07:30 dziś
    Cross morning
    08:30 dziś
    Cross morning
    17:30 dziś
    Podnoszenie ciężarów
    07:30 czwartek
    Cross morning
    08:30 czwartek
    Cross morning
    18:15 czwartek
    X Gymnastic + mobility
    07:30 piątek
    Cross morning
    08:30 piątek
    Cross morning
    17:30 piątek
    Podnoszenie ciężarów
    pokaż więcej
  • 08:45 dziś
    Trening w zawieszeniu
    08:45 dziś
    Trening w zawieszeniu
    Kamil Paszucha
    17:30 dziś
    Body Shape
    18:30 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    Krav Maga
    19:30 dziś
    BPU
    20:30 dziś
    Joga
    09:00 czwartek
    Senior
    18:30 czwartek
    Pilates
    19:30 czwartek
    Trening Obwodowy
    20:30 czwartek
    TBC + Step
    20:30 czwartek
    Boks
    08:45 piątek
    Trening Obwodowy
    08:45 piątek
    Trening Obwodowy
    Kamil Paszucha
    17:30 piątek
    Joga
    17:30 piątek
    Zgrabna sylwetka
    18:30 piątek
    Zumba
    19:30 piątek
    Trening w zawieszeniu
    pokaż więcej
  • 08:00 dziś
    ABT
    Justyna Trzcionka
    09:00 dziś
    Brzuchomania
    Justyna Trzcionka
    10:00 dziś
    Pilates
    Joanna Pasternak
    11:00 dziś
    Wirtualne zajęcia
    12:00 dziś
    Wirtualne zajęcia
    13:00 dziś
    Wirtualne zajęcia
    14:00 dziś
    Wirtualne zajęcia
    15:00 dziś
    GT Core
    Andrzej Kozubowski
    16:00 dziś
    Body Shape
    Aleksandra Kąkol
    17:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Kąkol
    18:00 dziś
    Step
    Iwona Kot
    18:30 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    GT Beginners
    Anna Torba
    19:00 dziś
    ABT
    Iwona Kot
    20:00 dziś
    Insanity platinium
    Justyna Pastuszak
    20:30 dziś
    ABS
    21:00 dziś
    Pumpomania
    21:00 dziś
    Pilates
    Justyna Pastuszak
    07:00 czwartek
    ABT
    Izabela Siudy
    08:00 czwartek
    Zumba
    Izabela Siudy
    09:00 czwartek
    Stretching
    Iwona Kot
    10:00 czwartek
    TBC + Step
    Iwona Kot
    11:00 czwartek
    Wirtualne zajęcia
    12:00 czwartek
    Wirtualne zajęcia
    13:00 czwartek
    Wirtualne zajęcia
    14:00 czwartek
    Wirtualne zajęcia
    15:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Justyna Trzcionka
    16:00 czwartek
    Brzuchomania
    Iwona Kot
    17:00 czwartek
    ABT
    Iwona Kot
    18:00 czwartek
    GT Compact
    Marek Mroczek
    18:30 czwartek
    ABS
    19:00 czwartek
    Zumba
    Barbara Adukowska
    20:00 czwartek
    Pump
    Aleksandra Kąkol
    20:30 czwartek
    ABS
    21:00 czwartek
    Kettlebell
    Aleksandra Kąkol
    08:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Justyna Trzcionka
    09:00 piątek
    ABT
    Iwona Kot
    10:00 piątek
    Pump
    Iwona Kot
    11:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    12:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    13:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    14:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    15:00 piątek
    Body Shape
    Izabela Siudy
    16:00 piątek
    Kettlebell
    Izabela Siudy
    17:00 piątek
    Zumba
    Izabela Siudy
    18:00 piątek
    Pump
    Aleksandra Kąkol
    18:30 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Pilates
    Aleksandra Kąkol
    20:00 piątek
    Move it
    Sebastian Sikora
    20:30 piątek
    ABS
    21:00 piątek
    Brzuchomania
    Sebastian Sikora
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Prądnik Biały"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub