Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Prądnik Biały

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    BUP
    19:05 dziś
    TBC
    20:10 dziś
    Zumba
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:05 piątek
    Body Shape
    18:00 poniedziałek
    Step
    19:05 poniedziałek
    Body Shape
    20:10 poniedziałek
    Brzuchomania
    18:00 wtorek
    Cellulit killer
    19:05 wtorek
    Body Shape
    20:10 wtorek
    Joga
    17:00 środa
    Jazz
    18:00 środa
    Step & Płaski brzuch
    19:05 środa
    TBC
    20:10 środa
    Zgrabna Pupa
    pokaż więcej
  • Soul Fitness
    Soul Fitness
    Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
    17:45 dziś
    Cross fit
    Dawid Cichosz
    18:00 dziś
    Mental Body
    Iwona Mucha
    18:45 dziś
    Kick & TRX
    Robert Siedlarz
    19:00 dziś
    Power Step
    Dagmara Łopąg
    19:30 dziś
    Power BPU
    Iwona Mucha
    20:30 dziś
    Zumba
    Alicja Turczyńska-Bryl
    09:00 piątek
    TRX
    Grzegorz Wysogląd
    12:00 piątek
    Senior
    Grzegorz Wysogląd
    18:00 piątek
    Trening Obwodowy Funkcjonalny
    Iwona Mucha
    20:00 piątek
    jędrne ciało
    Agnieszka Wójcik
    09:00 sobota
    Zgrabna Sylwetka
    Iwona Mucha
    10:00 sobota
    Pilates&Stretch
    10:15 sobota
    100& brzuch
    Iwona Mucha
    11:00 sobota
    Zumba
    Marta Foryś
    12:00 sobota
    Trening Obwodowy
    Iwona Mucha
    09:00 niedziela
    Anticellulite
    Agnieszka Wójcik
    10:00 niedziela
    BPU
    Agnieszka Wójcik
    09:00 poniedziałek
    Cardio TRX
    Dawid Cichosz
    18:00 poniedziałek
    Cross Body
    Jarek Woźnicki
    18:00 poniedziałek
    Zgrabne ciało + stretching
    Iwona Mucha
    18:45 poniedziałek
    Power TRX
    Grzegorz Wysogląd
    19:30 poniedziałek
    Spalanie tłuszczu
    Iwona Mucha
    19:30 poniedziałek
    100& brzuch
    Jarek Woźnicki
    20:00 poniedziałek
    Kick-Boxing
    Robert Siedlarz
    21:00 poniedziałek
    Kick-Boxing
    Robert Siedlarz
    09:30 wtorek
    Cross Body
    Jarek Woźnicki
    17:00 wtorek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci
    Grzegorz Wysogląd
    18:00 wtorek
    Cross fit
    Dawid Cichosz
    19:00 wtorek
    fit step
    Dagmara Łopąg
    19:00 wtorek
    Piłki
    Iwona Mucha
    20:00 wtorek
    Stretch & Relax
    20:00 wtorek
    Zumba
    Marta Foryś
    21:00 wtorek
    BPU
    Agnieszka Wójcik
    09:00 środa
    TRX
    Grzegorz Wysogląd
    12:00 środa
    Senior
    Grzegorz Wysogląd
    17:45 środa
    Cross Body
    Jarek Woźnicki
    18:00 środa
    Pilates&Stretch
    Joanna Gościmińska
    18:30 środa
    Cross fit
    Dawid Cichosz
    19:00 środa
    BPU + Piłki
    Joanna Gościmińska
    19:30 środa
    Super Pupa
    Dawid Cichosz
    20:00 środa
    Cardio
    21:00 środa
    BPU
    Agnieszka Wójcik
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. 0 i I
    Andżelika Stefańska
    16:30 dziś
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    17:45 dziś
    Kung Fu żółte pasy
    Piotr Badzinski
    18:00 dziś
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    18:00 dziś
    Hardstyle Kettlebell
    Jarosław Ziaja
    19:00 dziś
    Sanda Junior
    Robert Krawczyk
    19:00 dziś
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    19:00 dziś
    Akro-Yoga
    20:00 dziś
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    20:00 dziś
    Step
    Miłosz Kościelny
    20:15 dziś
    sanda
    Robert Krawczyk
    16:00 piątek
    Hip-Hop gr. 6-9lat
    Anita Tomana
    16:00 piątek
    Dancehall
    Anna Bogunia
    16:00 piątek
    Kung Fu dla dzieci
    Piotr Badzinski
    17:00 piątek
    Hip Hop
    Anita Tomana
    17:00 piątek
    Sanda Junior
    Andżelika Stefańska
    18:00 piątek
    Hip-Hop gr. 10-13 lat
    Anita Tomana
    18:00 piątek
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    19:15 piątek
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    19:15 piątek
    Kung Fu
    Piotr Badzinski
    19:15 piątek
    Płaski brzuch
    Anita Tomana
    20:15 piątek
    Akrobatyka
    Grzegorz Błasik
    16:00 poniedziałek
    Kung Fu dzieci początkująca
    Andżelika Stefańska
    16:00 poniedziałek
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    16:50 poniedziałek
    Kung Fu żółte pasy
    Piotr Badzinski
    17:00 poniedziałek
    Akrobatyka dla dzieci
    Karolina Kościsz
    17:00 poniedziałek
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    18:00 poniedziałek
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    18:00 poniedziałek
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    18:00 poniedziałek
    Kung Fu młodziez i dosrośli początkujący
    Piotr Badzinski
    19:00 poniedziałek
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    19:00 poniedziałek
    Akrobatyka
    Karolina Kościsz
    19:30 poniedziałek
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    20:00 poniedziałek
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Danuta Paciorek
    08:00 wtorek
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    16:00 wtorek
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    16:30 wtorek
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. 0 i I
    Andżelika Stefańska
    17:00 wtorek
    Hip Hop
    Anita Tomana
    17:45 wtorek
    Kung Fu żółte pasy
    Piotr Badzinski
    18:00 wtorek
    Hip-Hop gr. 10-13 lat
    Anita Tomana
    18:00 wtorek
    Hardstyle Kettlebell
    Jarosław Ziaja
    19:00 wtorek
    Sanda Junior
    Robert Krawczyk
    19:00 wtorek
    TBC + Piłki
    Anita Tomana
    19:15 wtorek
    Runmageddon
    Jarosław Ziaja
    20:15 wtorek
    sanda
    Robert Krawczyk
    16:00 środa
    Hip-Hop gr. 6-9lat
    Anita Tomana
    16:00 środa
    Kung Fu dzieci początkująca
    Andżelika Stefańska
    16:50 środa
    Kung Fu dzieci żółte pasy
    Piotr Badzinski
    17:00 środa
    Hip Hop
    Anita Tomana
    17:00 środa
    Hardstyle Kettlebell
    Piotr Badzinski
    18:00 środa
    Kung Fu młodziez i dosrośli początkujący
    Piotr Badzinski
    18:00 środa
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    18:00 środa
    Street Dance
    Anita Tomana
    19:00 środa
    Dancehall
    Anna Bogunia
    19:00 środa
    Kung Fu Dzieci pomarańcz. II zielone I
    Piotr Badzinski
    19:00 środa
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    20:15 środa
    Pilates
    Danuta Paciorek
    20:15 środa
    Hardstyle Kettlebell
    Andżelika Stefańska
    pokaż więcej
  • 18:15 dziś
    X Gymnastic + mobility
    07:30 piątek
    Cross morning
    08:30 piątek
    Cross morning
    17:30 piątek
    Podnoszenie ciężarów
    08:00 sobota
    Trening Funkcjonalny (Cross)
    10:00 sobota
    Fit4Kid
    12:00 sobota
    Crossfit for ladies
    07:30 poniedziałek
    Cross morning
    08:30 poniedziałek
    Cross morning
    17:30 poniedziałek
    Podnoszenie ciężarów
    18:00 poniedziałek
    Trening Funkcjonalny (Cross)
    19:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny - grupa P1
    20:00 poniedziałek
    HIIT interwałowy trening metaboliczny
    20:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny - grupa P2
    07:30 wtorek
    Cross morning
    08:30 wtorek
    Cross morning
    18:15 wtorek
    X Gymnastic + mobility
    20:00 wtorek
    HIIT interwałowy trening metaboliczny
    07:30 środa
    Cross morning
    08:30 środa
    Cross morning
    17:30 środa
    Podnoszenie ciężarów
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Pilates
    19:30 dziś
    Trening Obwodowy
    20:30 dziś
    TBC + Step
    20:30 dziś
    Boks
    08:45 piątek
    Trening Obwodowy
    08:45 piątek
    Trening Obwodowy
    Kamil Paszucha
    17:30 piątek
    Joga
    17:30 piątek
    Zgrabna sylwetka
    18:30 piątek
    Zumba
    19:30 piątek
    Trening w zawieszeniu
    10:00 sobota
    Dance
    11:00 sobota
    TBC
    11:30 niedziela
    Fit Mix
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    18:30 poniedziałek
    BPU
    19:00 poniedziałek
    Krav Maga
    19:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    20:30 poniedziałek
    Pilates
    09:00 wtorek
    Senior
    18:30 wtorek
    Piłki
    19:30 wtorek
    Sztangi
    20:30 wtorek
    Boks
    08:45 środa
    Trening w zawieszeniu
    08:45 środa
    Trening w zawieszeniu
    Kamil Paszucha
    17:30 środa
    Body Shape
    18:30 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Krav Maga
    19:30 środa
    BPU
    20:30 środa
    Joga
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Brzuchomania
    Iwona Kot
    17:00 dziś
    ABT
    Iwona Kot
    18:00 dziś
    GT Compact
    Marek Mroczek
    18:30 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    Zumba
    Barbara Adukowska
    20:00 dziś
    Pump
    Aleksandra Kąkol
    20:30 dziś
    ABS
    21:00 dziś
    Kettlebell
    Aleksandra Kąkol
    08:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Justyna Trzcionka
    09:00 piątek
    ABT
    Iwona Kot
    10:00 piątek
    Pump
    Iwona Kot
    11:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    12:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    13:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    14:00 piątek
    Wirtualne zajęcia
    15:00 piątek
    Body Shape
    Izabela Siudy
    16:00 piątek
    Kettlebell
    Izabela Siudy
    17:00 piątek
    Zumba
    Izabela Siudy
    18:00 piątek
    Pump
    Aleksandra Kąkol
    18:30 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Pilates
    Aleksandra Kąkol
    20:00 piątek
    Move it
    Sebastian Sikora
    20:30 piątek
    ABS
    21:00 piątek
    Brzuchomania
    Sebastian Sikora
    09:00 sobota
    Stretching
    Justyna Trzcionka
    10:00 sobota
    Brzuchomania
    Justyna Trzcionka
    11:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    12:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    13:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    14:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    15:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    16:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    17:00 sobota
    Wirtualne zajęcia
    18:30 sobota
    ABS
    09:00 niedziela
    ABT
    Ewa Michniak
    10:00 niedziela
    Pilates
    Ewa Michniak
    11:00 niedziela
    Wirtualne zajęcia
    12:00 niedziela
    Wirtualne zajęcia
    13:00 niedziela
    Wirtualne zajęcia
    14:00 niedziela
    Wirtualne zajęcia
    15:00 niedziela
    Wirtualne zajęcia
    16:00 niedziela
    Zumba
    Barbara Adukowska
    17:00 niedziela
    GT Strenght
    Sylwia Załęska
    18:30 niedziela
    ABS
    08:00 poniedziałek
    GT Strenght
    Kuba Podgórski
    09:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Aleksandra Kąkol
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Kąkol
    11:00 poniedziałek
    Wirtualne zajęcia
    12:00 poniedziałek
    Wirtualne zajęcia
    13:00 poniedziałek
    Wirtualne zajęcia
    14:00 poniedziałek
    Wirtualne zajęcia
    15:00 poniedziałek
    ABT
    Izabela Siudy
    16:00 poniedziałek
    Body Shape
    Izabela Siudy
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Barbara Adukowska
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Iwona Kot
    18:30 poniedziałek
    ABS
    19:00 poniedziałek
    Step
    Iwona Kot
    19:00 poniedziałek
    GT Beginners
    Anna Torba
    20:00 poniedziałek
    Kettlebell
    Justyna Pastuszak
    20:30 poniedziałek
    ABS
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    Justyna Pastuszak
    21:00 poniedziałek
    Pumpomania
    07:00 wtorek
    Brzuchomania
    Aleksandra Kąkol
    08:00 wtorek
    Body Shape
    Aleksandra Kąkol
    09:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Pasternak
    10:00 wtorek
    ABT
    Joanna Pasternak
    11:00 wtorek
    Wirtualne zajęcia
    12:00 wtorek
    Wirtualne zajęcia
    13:00 wtorek
    Wirtualne zajęcia
    14:00 wtorek
    Wirtualne zajęcia
    15:00 wtorek
    Zumba
    Barbara Adukowska
    16:00 wtorek
    ABT
    Aleksandra Kąkol
    17:00 wtorek
    GT Power
    Marek Mroczek
    18:00 wtorek
    Pilates
    Aneta Szmyd
    18:30 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Body Shape
    Aneta Szmyd
    20:00 wtorek
    TBC + Step
    Iwona Kot
    20:30 wtorek
    ABS
    21:00 wtorek
    Pumpomania
    21:00 wtorek
    ABT
    Iwona Kot
    08:00 środa
    ABT
    Justyna Trzcionka
    09:00 środa
    Brzuchomania
    Justyna Trzcionka
    10:00 środa
    Pilates
    Joanna Pasternak
    11:00 środa
    Wirtualne zajęcia
    12:00 środa
    Wirtualne zajęcia
    13:00 środa
    Wirtualne zajęcia
    14:00 środa
    Wirtualne zajęcia
    15:00 środa
    GT Core
    Andrzej Kozubowski
    16:00 środa
    Body Shape
    Aleksandra Kąkol
    17:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Kąkol
    18:00 środa
    Step
    Iwona Kot
    18:30 środa
    ABS
    19:00 środa
    GT Beginners
    Anna Torba
    19:00 środa
    ABT
    Iwona Kot
    20:00 środa
    Insanity platinium
    Justyna Pastuszak
    20:30 środa
    ABS
    21:00 środa
    Pumpomania
    21:00 środa
    Pilates
    Justyna Pastuszak
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Prądnik Biały"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub