Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Krowodrza

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 07:00 piątek
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 piątek
    Schwinn Cycling
    Agnieszka Zembroń
    09:00 piątek
    Salsa
    Maciej Saskowski
    10:00 piątek
    Step Basic + ABS
    Ania Moskwa
    11:00 piątek
    Body Shape
    Ania Moskwa
    15:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Moskwa
    16:00 piątek
    Body Skills
    Ania Moskwa
    17:00 piątek
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    18:00 piątek
    Dance aerobik
    Ania Moskwa
    19:00 piątek
    Pump
    20:00 piątek
    ABS
    20:30 piątek
    Schwinn Cycling
    08:00 sobota
    Schwinn Cycling
    09:00 sobota
    BPU
    10:00 sobota
    Step Basic + ABS
    11:00 sobota
    Body Shape
    08:00 niedziela
    Schwinn Cycling
    09:00 niedziela
    TBC
    10:00 niedziela
    BPU
    07:00 poniedziałek
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    09:00 poniedziałek
    Active Pump
    Asia Jachym
    10:00 poniedziałek
    Płaski Brzuch
    Asia Jachym
    11:00 poniedziałek
    BPU
    Asia Jachym
    12:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 poniedziałek
    Fit Athletic
    Agnieszka Zembroń
    17:00 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    17:30 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    18:00 poniedziałek
    Aeroboxing
    Aleksander Mach
    19:00 poniedziałek
    Step
    Paweł Oracz
    20:00 poniedziałek
    Final Cuts
    Paweł Oracz
    21:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    07:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    08:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    09:00 wtorek
    Body Ball
    Ania Moskwa
    10:00 wtorek
    TBC
    Ania Moskwa
    11:00 wtorek
    Body Skills
    Ania Moskwa
    12:00 wtorek
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 wtorek
    Pump BPU
    Asia Jachym
    17:00 wtorek
    TBC
    Asia Jachym
    18:00 wtorek
    Stretching
    Asia Jachym
    19:00 wtorek
    Zumba
    Gosia Mróz
    20:00 wtorek
    BPU
    Ania Moskwa
    21:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    07:00 środa
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 środa
    Schwinn Cycling
    09:00 środa
    Latino Dance
    Maciej Saskowski
    10:00 środa
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    11:00 środa
    Meridian stretch
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 środa
    Step
    Paweł Oracz
    17:00 środa
    Body Skills
    Paweł Oracz
    18:00 środa
    TBC
    Ania Moskwa
    19:00 środa
    Insanity
    Paweł Oracz
    19:30 środa
    Insanity
    Paweł Oracz
    20:00 środa
    Step
    Ania Moskwa
    21:00 środa
    Pump & Cycling
    Ania Moskwa
    pokaż więcej
  • 08:30 piątek
    Reha Fit
    09:30 piątek
    Fit dla kobiet w ciąży
    11:00 piątek
    Gimnastyka usprawniająca
    11:45 piątek
    Aqua dla kobiet w ciąży
    17:15 piątek
    Aqua Fitness
    11:00 poniedziałek
    Gimnastyka usprawniająca
    11:45 poniedziałek
    Aqua dla kobiet w ciąży
    16:15 poniedziałek
    Aqua Fitness
    17:00 poniedziałek
    Tai Chi
    17:15 poniedziałek
    Aqua Fitness
    19:30 poniedziałek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa
    20:30 poniedziałek
    Kick-Boxing
    10:00 wtorek
    Forma 50+ Profilaktyka zdrowia
    16:00 wtorek
    Forma Universal
    17:00 wtorek
    Tai Chi
    17:45 wtorek
    Gimnastyka usprawniająca
    18:30 wtorek
    Aqua dla kobiet w ciąży
    19:00 wtorek
    Step&Shape
    20:00 wtorek
    Pilates
    08:30 środa
    Reha Fit
    09:30 środa
    Gimnastyka dla mamy i smyka
    11:00 środa
    Gimnastyka usprawniająca
    11:45 środa
    Aqua dla kobiet w ciąży
    16:15 środa
    Aqua Fitness
    17:00 środa
    Tai Chi
    17:15 środa
    Aqua Fitness
    pokaż więcej
  • 10:00 piątek
    BodyArt
    Ewa Miśkiewicz
    10:30 piątek
    Total abs
    Grzesiek Bieniek
    16:30 piątek
    Body shape
    Grzesiek Bieniek
    17:00 piątek
    Pilates
    Małgorzata Szymańska
    17:30 piątek
    BPU
    Grzesiek Bieniek
    18:00 piątek
    Rowery fat burning
    Artur Wildhardt
    18:00 piątek
    Strefa Ironcross
    Adam Ryszawa / Waldek Grzesiak
    18:00 piątek
    Stretching
    Małgorzata Szymańska
    18:30 piątek
    Cross fitness basic
    Darek Trener
    19:00 piątek
    BodyArt
    Kasia Opalińska
    19:00 piątek
    Rowery fat burning
    Artur Wildhardt
    19:30 piątek
    Brzuchomania
    Katarzyna Śmitkowska
    20:00 piątek
    TRX
    Waldemar Grzesiak
    09:15 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Szymańska
    10:00 sobota
    Rowery all terrain
    Arek Bylica
    10:30 sobota
    Brzuch + Kettlebell
    Monika Łuczkiewicz/Grzesiek Bieniek
    11:30 sobota
    BPU
    Monika Łuczkiewicz/Grzesiek Bieniek
    15:30 sobota
    TBC + Step
    Grzegorz Bieniek / Katarzyna Śmitkowska
    09:30 niedziela
    Rowery fat burning
    Artur Wildhardt
    10:30 niedziela
    BPU
    Justyna Płachta / Anna Marzec
    11:30 niedziela
    Body shape
    Justyna Płachta / Anna Marzec
    13:30 niedziela
    Cross fitness
    Darek Trener
    09:00 poniedziałek
    BodyArt Stretch
    Ewa Miśkiewicz
    10:30 poniedziałek
    BPU
    Grzesiek Bieniek
    16:30 poniedziałek
    Step + Brzuch
    Grzesiek Bieniek
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Miśkiewicz
    17:30 poniedziałek
    Body shape
    Magdalena Dobrzańska
    18:00 poniedziałek
    Rowery fat burning
    Adrian Woźniak
    18:00 poniedziałek
    BodyArt Mix II
    Ewa Miśkiewicz
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Magdalena Dobrzańska
    19:00 poniedziałek
    Pilates dla kręgosłupa
    Anna Sagan
    19:30 poniedziałek
    BPU
    Kasia Wiązowska
    20:00 poniedziałek
    TRX
    Marcin Sroka
    20:00 poniedziałek
    Rowery night riders
    Artur Wildhardt
    20:00 poniedziałek
    Strefa Ironcross
    Adam Ryszawa / Waldek Grzesiak
    20:30 poniedziałek
    Athletic fit
    Darek Trener
    21:30 poniedziałek
    Slim Body Power
    Grzesiek Bieniek
    09:00 wtorek
    joga
    Ewa Miśkiewicz
    09:30 wtorek
    Body shape
    Justyna Plachta
    16:00 wtorek
    BodyArt Basic
    Ewa Miśkiewicz
    16:30 wtorek
    BPU
    Anna Marzec
    17:00 wtorek
    Joga flow
    Ewa Miśkiewicz
    17:30 wtorek
    TBC + Step
    Basia Kalicińska
    18:00 wtorek
    Rowery fat burning
    Arek Bylica
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Szymańska
    18:30 wtorek
    Body shape
    Basia Kalicińska
    19:00 wtorek
    Deep Work
    Małgorzata Szymańska
    19:30 wtorek
    Cross fitness
    Darek Trener
    20:00 wtorek
    Rowery fat burning
    Arek Bylica
    20:00 wtorek
    Stretching
    Łukasz Tereszko
    20:30 wtorek
    Piłki + Brzuch
    Sandra Kuszaj
    21:00 wtorek
    TRX
    Waldemar Grzesiak
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Szymańska
    10:30 środa
    BPU + Piłki
    Ania Marzec
    16:00 środa
    Zdrowy kręgosłup piłki
    Ewa Miśkiewicz
    16:30 środa
    TBC + Step
    Katarzyna Śmitkowska
    17:00 środa
    BodyArt Basic
    Ewa Miśkiewicz
    17:30 środa
    Brzuchomania
    Monika Łuczkiewicz
    18:00 środa
    Pilates bogini
    Anna Sagan
    18:00 środa
    Rowery all terrain
    Ania Kozub
    18:30 środa
    Kettlebell shape
    Monika Łuczkiewicz
    19:00 środa
    Stretching
    Anna Sagan
    19:30 środa
    BPU
    Katarzyna Śmitkowska
    20:00 środa
    Rowery fat burning
    Artur Wildhardt
    20:00 środa
    Strefa Ironcross
    Waldemar Grzesiak
    20:00 środa
    TRX
    Darek Trener
    20:30 środa
    Fitness latino
    Maciek Saskowski
    21:00 środa
    Boks
    Darek Trener
    21:30 środa
    Total abs
    Grzesiek Bieniek
    pokaż więcej
  • 16:00 piątek
    ABT
    17:00 piątek
    Brzuch + TBC
    18:00 piątek
    fat bruning
    19:00 piątek
    Zgrabna Sylwetka
    20:00 piątek
    Zumba
    Anna Półtorak
    20:30 piątek
    Aqua Aerobic
    21:00 piątek
    Latino mix
    12:00 sobota
    Aqua Aerobic
    16:00 sobota
    Zumba
    17:00 sobota
    TBC
    Krystyna Surówka
    18:00 sobota
    Brzuchomania
    Krystyna Surówka
    19:00 sobota
    ABT
    Krystyna Surówka
    09:30 niedziela
    Aqua Aerobic
    15:00 niedziela
    Zgrabne ciało
    Anna Półtorak
    16:00 niedziela
    Pilates z piłkami
    Anna Półtorak
    17:00 niedziela
    Zumba
    Anna Półtorak
    18:00 niedziela
    port de bras dance
    Damian Król
    16:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Magdalena Leśniak
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Kamila Lipka
    18:00 poniedziałek
    Zgrabna Sylwetka
    Kamila Lipka
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Katarzyna Kalemba
    19:45 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:00 poniedziałek
    fat bruning
    Katarzyna Szaban
    21:00 poniedziałek
    Power Step
    Katarzyna Szaban
    16:00 wtorek
    Zumba
    Izabela Nowak
    17:00 wtorek
    Joga
    Magdalena Leśniak
    18:00 wtorek
    ABT
    Magdalena Leśniak
    19:00 wtorek
    Pilates
    Magdalena Piwowarska
    20:00 wtorek
    TMT
    Katarzyna Szaban
    21:00 wtorek
    Body sculpt + sztangi
    Katarzyna Szaban
    16:00 środa
    Body Sculp
    Michał Karasiński
    17:00 środa
    TBC + Step
    Michał Karasiński
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Magdalena Leśniak
    19:00 środa
    Zumba
    Izabela Nowak
    20:00 środa
    Latino mix
    21:00 środa
    Cellulit killer
    Krystyna Surówka
    pokaż więcej
  • Body Hit
    Body Hit
    Kazimierza Wielkiego 117
    09:30 piątek
    Fresh morning
    15:00 piątek
    BPU
    16:00 piątek
    Body Shape
    17:00 piątek
    TBC
    18:00 piątek
    Fat burning
    19:00 piątek
    Tabata
    20:00 piątek
    Latino Mix
    10:00 sobota
    Body Shape
    11:00 sobota
    Pilates
    12:00 sobota
    TMT
    13:00 sobota
    Dance
    09:30 poniedziałek
    Body Toning
    15:00 poniedziałek
    BUP
    16:00 poniedziałek
    HIT 4x15
    17:00 poniedziałek
    BPU
    18:00 poniedziałek
    Latino Mix
    19:00 poniedziałek
    Body Toning
    20:00 poniedziałek
    stop celulit
    21:00 poniedziałek
    Bedtime relax
    09:30 wtorek
    Fresh morning
    15:00 wtorek
    TBC
    16:00 wtorek
    Tabata
    17:00 wtorek
    BPU
    18:00 wtorek
    HIT 4x15
    19:00 wtorek
    Body Shape
    20:00 wtorek
    Pilates
    21:00 wtorek
    TBC
    09:30 środa
    TBC
    15:00 środa
    Body Shape
    16:00 środa
    TBC
    17:00 środa
    stop celulit
    18:00 środa
    Fat burning
    19:00 środa
    Latino Mix
    20:00 środa
    Płaski brzuch
    21:00 środa
    TBC
    pokaż więcej
  • 18:00 piątek
    Yoga 2
    20:00 piątek
    Yoga 1
    10:00 sobota
    Yoga standard
    18:00 poniedziałek
    Yoga standard
    20:00 poniedziałek
    Yoga standard
    18:00 wtorek
    Yoga standard
    20:00 wtorek
    Yoga 1
    18:00 środa
    Yoga 1
    20:00 środa
    Yoga 2
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Krowodrza"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub