Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Krowodrza

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 11:00 poniedziałek
    Gimnastyka usprawniająca
    11:45 poniedziałek
    Aqua dla kobiet w ciąży
    16:15 poniedziałek
    Aqua Fitness
    17:00 poniedziałek
    Tai Chi
    17:15 poniedziałek
    Aqua Fitness
    19:30 poniedziałek
    Gimnastyka ogólnorozwojowa
    20:30 poniedziałek
    Kick-Boxing
    10:00 wtorek
    Forma 50+ Profilaktyka zdrowia
    16:00 wtorek
    Forma Universal
    17:00 wtorek
    Tai Chi
    17:45 wtorek
    Gimnastyka usprawniająca
    18:30 wtorek
    Aqua dla kobiet w ciąży
    19:00 wtorek
    Step&Shape
    20:00 wtorek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 08:00 niedziela
    Schwinn Cycling
    09:00 niedziela
    TBC
    10:00 niedziela
    BPU
    07:00 poniedziałek
    Cross
    Łukasz Żabicki
    08:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    09:00 poniedziałek
    Active Pump
    Asia Jachym
    10:00 poniedziałek
    Płaski Brzuch
    Asia Jachym
    11:00 poniedziałek
    BPU
    Asia Jachym
    12:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 poniedziałek
    Fit Athletic
    Agnieszka Zembroń
    17:00 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    17:30 poniedziałek
    Insanity
    Paweł Oracz
    18:00 poniedziałek
    Aeroboxing
    Aleksander Mach
    19:00 poniedziałek
    Step
    Paweł Oracz
    20:00 poniedziałek
    Final Cuts
    Paweł Oracz
    21:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    07:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    08:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    09:00 wtorek
    Body Ball
    Ania Moskwa
    10:00 wtorek
    TBC
    Ania Moskwa
    11:00 wtorek
    Body Skills
    Ania Moskwa
    12:00 wtorek
    BodyART
    Ewa Miśkiewicz
    16:00 wtorek
    Pump BPU
    Asia Jachym
    17:00 wtorek
    TBC
    Asia Jachym
    18:00 wtorek
    Stretching
    Asia Jachym
    19:00 wtorek
    Zumba
    Gosia Mróz
    20:00 wtorek
    BPU
    Ania Moskwa
    21:00 wtorek
    Schwinn Cycling
    Ania Moskwa
    pokaż więcej
  • 15:30 dziś
    TBC + Step
    Grzegorz Bieniek / Katarzyna Śmitkowska
    09:30 niedziela
    Rowery fat burning
    Artur Wildhardt
    10:30 niedziela
    BPU
    Justyna Płachta / Anna Marzec
    11:30 niedziela
    Body shape
    Justyna Płachta / Anna Marzec
    13:30 niedziela
    Cross fitness
    Darek Trener
    09:00 poniedziałek
    BodyArt Stretch
    Ewa Miśkiewicz
    10:30 poniedziałek
    BPU
    Grzesiek Bieniek
    16:30 poniedziałek
    Step + Brzuch
    Grzesiek Bieniek
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Miśkiewicz
    17:30 poniedziałek
    Body shape
    Magdalena Dobrzańska
    18:00 poniedziałek
    Rowery fat burning
    Adrian Woźniak
    18:00 poniedziałek
    BodyArt Mix II
    Ewa Miśkiewicz
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Magdalena Dobrzańska
    19:00 poniedziałek
    Pilates dla kręgosłupa
    Anna Sagan
    19:30 poniedziałek
    BPU
    Kasia Wiązowska
    20:00 poniedziałek
    TRX
    Marcin Sroka
    20:00 poniedziałek
    Rowery night riders
    Artur Wildhardt
    20:00 poniedziałek
    Strefa Ironcross
    Adam Ryszawa / Waldek Grzesiak
    20:30 poniedziałek
    Athletic fit
    Darek Trener
    21:30 poniedziałek
    Slim Body Power
    Grzesiek Bieniek
    09:00 wtorek
    joga
    Ewa Miśkiewicz
    09:30 wtorek
    Body shape
    Justyna Plachta
    16:00 wtorek
    BodyArt Basic
    Ewa Miśkiewicz
    16:30 wtorek
    BPU
    Anna Marzec
    17:00 wtorek
    Joga flow
    Ewa Miśkiewicz
    17:30 wtorek
    TBC + Step
    Basia Kalicińska
    18:00 wtorek
    Rowery fat burning
    Arek Bylica
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Szymańska
    18:30 wtorek
    Body shape
    Basia Kalicińska
    19:00 wtorek
    Deep Work
    Małgorzata Szymańska
    19:30 wtorek
    Cross fitness
    Darek Trener
    20:00 wtorek
    Rowery fat burning
    Arek Bylica
    20:00 wtorek
    Stretching
    Łukasz Tereszko
    20:30 wtorek
    Piłki + Brzuch
    Sandra Kuszaj
    21:00 wtorek
    TRX
    Waldemar Grzesiak
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Zumba
    17:00 dziś
    TBC
    Krystyna Surówka
    18:00 dziś
    Brzuchomania
    Krystyna Surówka
    19:00 dziś
    ABT
    Krystyna Surówka
    09:30 niedziela
    Aqua Aerobic
    15:00 niedziela
    Zgrabne ciało
    Anna Półtorak
    16:00 niedziela
    Pilates z piłkami
    Anna Półtorak
    17:00 niedziela
    Zumba
    Anna Półtorak
    18:00 niedziela
    port de bras dance
    Damian Król
    16:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Magdalena Leśniak
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Kamila Lipka
    18:00 poniedziałek
    Zgrabna Sylwetka
    Kamila Lipka
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Katarzyna Kalemba
    19:45 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:00 poniedziałek
    fat bruning
    Katarzyna Szaban
    21:00 poniedziałek
    Power Step
    Katarzyna Szaban
    16:00 wtorek
    Zumba
    Izabela Nowak
    17:00 wtorek
    Joga
    Magdalena Leśniak
    18:00 wtorek
    ABT
    Magdalena Leśniak
    19:00 wtorek
    Pilates
    Magdalena Piwowarska
    20:00 wtorek
    TMT
    Katarzyna Szaban
    21:00 wtorek
    Body sculpt + sztangi
    Katarzyna Szaban
    pokaż więcej
  • Body Hit
    Body Hit
    Kazimierza Wielkiego 117
    09:30 poniedziałek
    Body Toning
    15:00 poniedziałek
    BUP
    16:00 poniedziałek
    HIT 4x15
    17:00 poniedziałek
    BPU
    18:00 poniedziałek
    Latino Mix
    19:00 poniedziałek
    Body Toning
    20:00 poniedziałek
    stop celulit
    21:00 poniedziałek
    Bedtime relax
    09:30 wtorek
    Fresh morning
    15:00 wtorek
    TBC
    16:00 wtorek
    Tabata
    17:00 wtorek
    BPU
    18:00 wtorek
    HIT 4x15
    19:00 wtorek
    Body Shape
    20:00 wtorek
    Pilates
    21:00 wtorek
    TBC
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Yoga standard
    20:00 poniedziałek
    Yoga standard
    18:00 wtorek
    Yoga standard
    20:00 wtorek
    Yoga 1
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Krowodrza"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub