Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Podgórze

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 13:00 niedziela
    Wod & Beginners
    06:30 poniedziałek
    Wod & Beginners
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Wod & Beginners
    19:00 poniedziałek
    Beginners
    20:00 poniedziałek
    Intro
    21:00 poniedziałek
    Wod & Beginners
    07:30 wtorek
    Wod & Beginners
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    Olympic weightlifting
    19:00 wtorek
    Water & Snow preparation
    20:00 wtorek
    Wod & Beginners
    21:00 wtorek
    Mobility
    06:30 środa
    Wod & Beginners
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Wod & Beginners
    19:00 środa
    Beginners
    20:00 środa
    Intro
    21:00 środa
    Wod & Beginners
    07:30 czwartek
    Wod & Beginners
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    Olympic weightlifting
    19:00 czwartek
    Water & Snow preparation
    20:00 czwartek
    Wod & Beginners
    21:00 czwartek
    Gimnastyka
    07:00 piątek
    Wod & Beginners
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Wod & Beginners
    19:00 piątek
    Beginners
    20:00 piątek
    Wod & Beginners
    21:00 piątek
    Wod & Beginners
    pokaż więcej
  • 11:00 niedziela
    TBC
    Dominika Zaucha
    17:30 poniedziałek
    ABT
    Kamila Langer
    18:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Dominika Zaucha
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    07:45 wtorek
    Boks
    Klaudiusz Hejmej
    09:30 wtorek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:30 wtorek
    Body Shape
    Katarzyna Leśniak
    19:00 wtorek
    K1
    Paweł Kotaba
    19:30 wtorek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    20:30 wtorek
    Fit boxing
    Klaudiusz Hejmej
    20:30 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Raczyńska
    08:00 środa
    MMA
    Marcin Sasiński
    17:00 środa
    Samoobrona i koordynacja ruchowa dla dzieci
    Piotr Snopkowski
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    Katarzyna Leśniak
    18:00 środa
    Boks
    Piotr Snopkowski
    18:30 środa
    Body Shape
    Kamila Langer
    19:00 środa
    Street Fit Fighting
    Krzysiek Kowalski
    19:30 środa
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    07:45 czwartek
    Boks
    Klaudiusz Hejmej
    17:30 czwartek
    Zumba Fitness
    Karolina
    18:30 czwartek
    Smukła sylwetka
    Dominika Zaucha
    19:00 czwartek
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 czwartek
    Fit boxing
    Klaudiusz Hejmej
    20:30 czwartek
    Brzuchomania
    Kamila Langer
    09:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:30 piątek
    Zumba Fitness
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:30 piątek
    K1
    Paweł Kotaba
    20:30 piątek
    Pilates
    Agnieszka Raczyńska
    pokaż więcej
  • 10:00 niedziela
    GTX
    Bartosz Sulima
    11:00 niedziela
    Cycling
    12:00 niedziela
    Kids Class
    12:45 niedziela
    Kids Class
    14:00 niedziela
    Kids Class
    15:00 niedziela
    Kids Class
    17:00 niedziela
    Pure pump
    Krzysztof Szarek
    18:00 niedziela
    Stretching
    Krzysztof Szarek
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Leśniak
    10:00 poniedziałek
    Fit ball
    Katarzyna Leśniak
    10:00 poniedziałek
    Burn it
    Piotr Koteja
    11:15 poniedziałek
    Kettlebells
    11:15 poniedziałek
    Aqua interval
    Katarzyna Leśniak
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    Dominika Rusinek
    17:00 poniedziałek
    Aqua aerobic
    Grzegorz Chorążykiewicz
    17:00 poniedziałek
    Burn it
    17:00 poniedziałek
    Warrior
    Kamil Siwicki
    18:00 poniedziałek
    Fit Girls
    Monika Budzicka
    18:00 poniedziałek
    Yoga
    Agnieszka Kosiba
    18:15 poniedziałek
    Jatomi Stretch
    Kamil Siwicki
    19:00 poniedziałek
    Pure pump
    Monika Budzicka
    19:00 poniedziałek
    Warrior
    Kamil Siwicki
    19:15 poniedziałek
    Aqua interval
    Krzysztof Klaja
    20:00 poniedziałek
    GTX
    Adrian Piechówka
    20:00 poniedziałek
    Cycling
    Łukasz Węgliński
    20:30 poniedziałek
    ABS
    09:00 wtorek
    Pure pump
    Karolina Najder
    10:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Najder
    10:00 wtorek
    Cycling
    Mariusz Stańczuk
    11:15 wtorek
    Aqua interval
    Magda Roguska
    11:15 wtorek
    ABS
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Majewska
    17:00 wtorek
    Fit Girls
    Katarzyna Majewska
    17:00 wtorek
    GTX
    Adrian Piechówka
    17:10 wtorek
    Aqua interval
    Sonia Ciastoń
    17:15 wtorek
    Body Shock
    18:00 wtorek
    Pure pump
    Sonia Ciastoń
    18:00 wtorek
    Latino
    18:15 wtorek
    Body Shock
    19:00 wtorek
    TRX
    Adrian Piechówka
    19:00 wtorek
    Stretching
    Katarzyna Majewska
    19:15 wtorek
    Kettlebells
    20:00 wtorek
    Cycling
    Krzysztof Szarek
    20:00 wtorek
    TRX
    Adrian Piechówka
    09:00 środa
    ABT
    Sonia Ciastoń
    10:00 środa
    Pilates
    Agnieszka Niestół
    10:00 środa
    Niespodzianka
    11:15 środa
    Aqua interval
    Sonia Ciastoń
    11:15 środa
    Jatomi Stretch
    17:00 środa
    Pilates
    Dominika Rusinek
    18:00 środa
    Latino
    Marcin Węgrzynek
    18:00 środa
    TBC
    Katarzyna Majewska
    18:00 środa
    Jatomi Stretch
    Kamil Siwicki
    19:00 środa
    Cycling
    Marcin Kieres
    19:00 środa
    Burn it
    Katarzyna Majewska
    19:00 środa
    Warrior
    Anna Kos
    19:15 środa
    Aqua interval
    Krzysztof Klaja
    20:00 środa
    Pure pump
    Katarzyna Majewska
    20:00 środa
    Joga
    Julian Tomaszuk
    20:30 środa
    ABS
    21:00 środa
    Fight Club
    Tomasz Pabian
    09:00 czwartek
    Pure pump
    Katarzyna Leśniak
    09:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Wachulec
    10:00 czwartek
    Zumba Gold
    Katarzyna Wachulec
    10:00 czwartek
    Cycling
    Arkadiusz Bylica
    11:15 czwartek
    ABS
    11:15 czwartek
    Aqua interval
    Katarzyna Leśniak
    17:00 czwartek
    GTX
    Adrian Piechówka
    17:00 czwartek
    Fit Girls
    Anna Zych
    18:00 czwartek
    Pure pump
    Monika Budzicka
    18:00 czwartek
    Zumba Kids
    Anna Hodura
    18:10 czwartek
    Aqua interval
    Anna Zych
    19:00 czwartek
    Dancehall
    Anna Hodura
    19:00 czwartek
    Cycling
    Arkadiusz Bylica
    19:15 czwartek
    Jatomi Stretch
    20:00 czwartek
    TRX
    Bartosz Sulima
    20:30 czwartek
    ABS
    09:00 piątek
    Fit Girls
    Karolina Najder
    10:00 piątek
    Burn it
    Karolina Najder
    10:00 piątek
    Pilates
    Agnieszka Niestół
    11:15 piątek
    Aqua interval
    Karolina Najder
    11:15 piątek
    Kettlebells
    16:00 piątek
    Pilates
    Agnieszka Niestół
    17:00 piątek
    Warrior
    Anna Kos
    17:00 piątek
    Burn it
    Monika Budzicka
    17:15 piątek
    Yaga
    18:00 piątek
    ABT
    Monika Budzicka
    19:00 piątek
    Pure pump
    Monika Budzicka
    19:00 piątek
    Warrior
    Kamil Siwicki
    19:15 piątek
    Aqua interval
    Krzysztof Szarek
    20:00 piątek
    Boxing class
    20:30 piątek
    ABS
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Freestyler
    Anna Marzec
    17:00 poniedziałek
    Program Odchudzający
    Kościółek Delfina
    17:00 poniedziałek
    Slim Pilates
    Anna Marzec
    18:00 poniedziałek
    BPU
    Kościółek Delfina
    18:00 poniedziałek
    Pilates & Stretching
    Anna Marzec
    19:00 poniedziałek
    Medytacja
    Wojtek Karczmarzyk
    19:00 poniedziałek
    Body Art
    Dagmara Misiura
    20:00 poniedziałek
    Joga dla Kręgosłupa
    Wojtek Karczmarzyk
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Kołomyjska
    16:00 wtorek
    Pilates
    Justyna Misztal
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Wójcik
    17:00 wtorek
    Trening mieśni dna miednicy
    Katarzyna Wójcik
    17:00 wtorek
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    Justyna Misztal
    18:00 wtorek
    Step&Shape
    Ewa Jasińska
    18:00 wtorek
    Pilates Plus 50
    Dorota Kozłowska
    19:00 wtorek
    Fat burning
    Ewa Jasińska
    19:00 wtorek
    Chill Out Joga
    Maryna Hobrzyk
    20:00 wtorek
    Slim Pilates
    Paulina Kołomyjska
    16:00 środa
    Body Shape
    Łukasz Tereszko
    17:00 środa
    Slim Pilates
    Justyna Misztal
    17:00 środa
    Program Odchudzający
    Łukasz Tereszko
    18:00 środa
    Pilates & Stretching
    Justyna Misztal
    18:00 środa
    Dance & Shape
    Anna Zemła
    19:00 środa
    Brzuchomania
    Anna Zemła
    19:30 środa
    Joga dla Kręgosłupa
    Wojtek Karczmarzyk
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Kołomyjska
    16:00 czwartek
    Fit Mama
    Katarzyna Wójcik
    16:00 czwartek
    Pilates & Stretching
    Anna Sagan
    17:00 czwartek
    Pilates Plus 50
    Dorota Kozłowska
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Sagan
    18:00 czwartek
    BPU
    Ewa Jasińska
    18:00 czwartek
    CONTIENICA - Program Power
    Katarzymna Dobrowolska
    19:00 czwartek
    Fit Ball Cardio & Shape
    Ewa Jasińska
    19:15 czwartek
    Joga Dynamiczna
    Maryna Hobrzyk
    20:00 czwartek
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    Paulina Kołomyjska
    16:00 piątek
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    Łukasz Tereszko
    17:00 piątek
    Pilates & Stretching
    Łukasz Tereszko
    18:30 piątek
    Joga
    Dorota Kozłowska
    pokaż więcej
  • 09:30 niedziela
    Piłki
    10:30 niedziela
    Spalacz tłuszczu
    08:00 poniedziałek
    Piłki
    Grzegorz Długosz
    11:30 poniedziałek
    REP Training
    Grzegorz Długosz
    18:00 poniedziałek
    Zgrabna pupa
    Monika Podleśny
    19:00 poniedziałek
    Brzuchy
    Monika Podleśny
    20:00 poniedziałek
    ACT (trening obwodowy)
    Barbara Buchowicz
    21:00 poniedziałek
    Mental body
    Grzegorz Długosz
    09:30 wtorek
    TBC step
    Grzegorz Długosz
    10:30 wtorek
    Piłki
    Grzegorz Długosz
    16:00 wtorek
    Spalacz tłuszczu
    Ewelina Oberc
    17:00 wtorek
    BPU
    Ewelina Oberc
    18:00 wtorek
    Pilates
    Ewelina Oberc
    08:30 środa
    Pilates
    Barbara Buchowicz
    18:30 środa
    Pilates
    Barbara Buchowicz
    20:00 środa
    Tabata+BPU
    Grzegorz Długosz
    21:00 środa
    Cardio+Brzuchy
    Grzegorz Długosz
    09:30 czwartek
    Brzuchy
    Ewelina Oberc
    10:30 czwartek
    Zgrabna pupa
    Ewelina Oberc
    16:00 czwartek
    Pilates Balance
    Monika Podleśny
    17:00 czwartek
    Body shape
    Monika Podleśny
    18:00 czwartek
    Spalacz tłuszczu
    Monika Podleśny
    08:30 piątek
    ACT (trening obwodowy)
    Barbara Buchowicz
    11:30 piątek
    Pilates&Stretching
    Monika Podleśny
    18:00 piątek
    TBC step
    Patryk Tomaszewski
    19:00 piątek
    REP Training
    Patryk Tomaszewski
    20:00 piątek
    ACT (trening obwodowy)
    Barbara Buchowicz
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 1b (4-6 lat)
    Waldemar Monka
    16:15 poniedziałek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 3 (9-14 lat)
    Irena Preiss
    17:00 poniedziałek
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    17:15 poniedziałek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 2b (7-8 lat)
    Anna Augustyn
    18:00 poniedziałek
    BJJ grupa P2
    Irena Preiss
    18:00 poniedziałek
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    19:00 poniedziałek
    Judo (rzuty pod BJJ dla P1 i P2)
    Anna Augustyn
    19:00 poniedziałek
    MMA grupa P2
    Rafał Lasota
    20:00 poniedziałek
    MMA grupa P1
    Rafał Lasota
    20:00 poniedziałek
    Boks grupa P2
    Klaudiusz Hejmej
    20:00 poniedziałek
    Kettle - HardStyle
    21:00 poniedziałek
    BJJ grupa P1
    Irena Preiss
    21:00 poniedziałek
    Boks grupa P1
    Klaudiusz Hejmej
    16:15 wtorek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 1a (4-6 lat)
    Irena Preiss
    17:00 wtorek
    CrossTrening grupa P2
    Daniel Płonka
    17:00 wtorek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 2a (7-8 lat)
    Irena Preiss
    18:00 wtorek
    Zapasy dla grupy BJJ i MMA P2
    Łukasz Chlewicki
    18:00 wtorek
    Cross Trening grupa P1
    Daniel Płonka
    19:00 wtorek
    BJJ NoGi grupa P2
    Marcin Dudek
    19:00 wtorek
    BJJ grupa P1
    Marcin Dudek
    20:00 wtorek
    MMA grupa P1
    Filip Wolański
    21:00 wtorek
    K1 grupa P1
    Paweł Kotaba
    16:00 środa
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 1b (4-6 lat)
    Waldemar Monka
    16:15 środa
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 3 (9-14 lat)
    Irena Preiss
    17:00 środa
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    17:15 środa
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 2b (7-8 lat)
    Anna Augustyn
    18:00 środa
    BJJ grupa P2
    18:00 środa
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    19:00 środa
    BJJ NoGi grupa P2
    Marcin Dudek
    19:00 środa
    Sparingi (BJJ Gi, NoGi)
    Marcin Dudek
    19:00 środa
    MMA grupa P2
    Rafał Lasota
    20:00 środa
    MMA grupa P1
    Rafał Lasota
    20:00 środa
    Boks grupa P2
    Klaudiusz Hejmej
    20:00 środa
    Kettle - HardStyle
    21:00 środa
    BJJ grupa P1
    Irena Preiss
    21:00 środa
    Boks grupa P1
    Klaudiusz Hejmej
    16:15 czwartek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 1a (4-6 lat)
    Irena Preiss
    17:00 czwartek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 2a (7-8 lat)
    Irena Preiss
    17:00 czwartek
    CrossTrening grupa P2
    Daniel Płonka
    18:00 czwartek
    Zapasy dla grupy BJJ i MMA P2
    Łukasz Chlewicki
    18:00 czwartek
    Cross Trening grupa P1
    Daniel Płonka
    19:00 czwartek
    BJJ NoGi grupa P2
    Marcin Dudek
    19:00 czwartek
    BJJ grupa P1
    Marcin Dudek
    20:00 czwartek
    MMA grupa P1
    Filip Wolański
    21:00 czwartek
    K1 grupa P1
    Paweł Kotaba
    10:00 piątek
    Sparingi (BJJ Gi, NoGi)
    Marcin Dudek, Rafał Lasota, Irena Preiss
    17:00 piątek
    Judo/Jiu-Jitsu dzieci gr. 3 (9-14 lat)
    Irena Preiss
    17:00 piątek
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    18:00 piątek
    BJJ grupa P1 i P2
    Irena Preiss
    18:00 piątek
    MMA grupa P3
    Łukasz Chlewicki
    19:00 piątek
    Joga
    19:00 piątek
    Boks grupa P1 i P2
    Klaudiusz Hejmej
    20:00 piątek
    MMA grupa P1
    Rafał Lasota
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Indywidulane lekcje tańca
    19:00 poniedziałek
    Salsa solo
    Alicja Włodarczyk
    20:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski
    Tomasz Rachwalski
    17:00 wtorek
    Hip Hop New Age - gr. Początkująca
    Michał Baran
    18:00 wtorek
    Hip Hop New Age - gr. Średniozaawansowana
    Michał Baran
    19:00 wtorek
    Indywidulane lekcje tańca
    20:00 wtorek
    Taniec towarzyski - gr. hobby
    Tomasz Rachwalski
    17:00 środa
    Indywidulane lekcje tańca
    18:00 środa
    Taniec towarzyski
    Tomasz Rachwalski
    18:00 środa
    Taniec towarzyski
    Magdalena Dąbrowska
    20:00 środa
    Latino Solo
    Tomasz Rachwalski
    21:00 środa
    Indywidulane lekcje tańca
    17:00 czwartek
    Indywidulane lekcje tańca
    18:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Magdalena Dąbrowska
    20:00 czwartek
    Latino Solo
    Magdalena Dąbrowska
    21:00 czwartek
    Indywidulane lekcje tańca
    17:00 piątek
    Indywidulane lekcje tańca
    18:00 piątek
    Taniec towarzyski
    Tomasz Rachwalski
    20:00 piątek
    Indywidulane lekcje tańca
    21:00 piątek
    Indywidulane lekcje tańca
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Judo, gr. 4-9 lat
    18:30 poniedziałek
    Judo, gr. 10+ lat
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup (zajęcia bezpłatne)
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup (zajęcia bezpłatne)
    17:30 czwartek
    Judo, gr. 4-9 lat
    18:30 czwartek
    Judo, gr. 10+ lat
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    WOD all levels
    10:00 niedziela
    WOD all levels
    11:00 niedziela
    Mobility: Active Recovery
    Magda Rutkowska
    06:30 poniedziałek
    WOD 2
    Magda Rutkowska
    07:30 poniedziałek
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    08:30 poniedziałek
    WOD 1
    Bartek Juda
    09:30 poniedziałek
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    15:30 poniedziałek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    16:00 poniedziałek
    WOD 1
    Przemek Pyrek
    16:30 poniedziałek
    WOD 2
    Dawid Buras
    17:00 poniedziałek
    WOD 1
    Przemek Pyrek
    17:30 poniedziałek
    WOD 1
    Dawid Buras
    18:00 poniedziałek
    WOD 2 Strength: Lower Body
    Magda Rutkowska
    18:30 poniedziałek
    WOD 1
    Przemek Pyrek
    19:00 poniedziałek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    19:30 poniedziałek
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    20:00 poniedziałek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    20:30 poniedziałek
    Kettlebells: ADEPT
    Magda Rutkowska
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    Kasia Kleszcz
    21:30 poniedziałek
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    06:30 wtorek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    07:30 wtorek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    08:30 wtorek
    WOD 1
    Bartek Juda
    16:00 wtorek
    WOD 1
    Bartek Juda
    16:30 wtorek
    WOD 2
    Dawid Buras
    17:00 wtorek
    WOD 1
    Bartek Juda
    17:30 wtorek
    WOD 1
    Dawid Buras
    18:00 wtorek
    WOD 2
    Maciek Szczudrawa
    18:30 wtorek
    WOD 1 Gymnastics
    Szymon Mikuta
    19:00 wtorek
    WOD 2 Strength: Upper Body
    Maciek Szczudrawa
    19:30 wtorek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    20:00 wtorek
    Mobility: Active Recovery
    Magda Rutkowska
    20:30 wtorek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    21:00 wtorek
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    21:30 wtorek
    WOD 1
    Michał Michalczyk
    06:30 środa
    WOD 2
    Magda Rutkowska
    07:30 środa
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    08:30 środa
    WOD 1
    Bartek Juda
    09:30 środa
    WOD 1
    Bartek Juda
    15:30 środa
    WOD 1
    Paweł Flasza
    16:30 środa
    WOD 2
    Magda Rutkowska
    17:00 środa
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    17:30 środa
    WOD 1
    Magda Rutkowska
    18:00 środa
    WOD 2
    Maciek Pęczek
    18:30 środa
    Kettlebells: ADVANCED
    Magda Rutkowska
    19:00 środa
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    19:30 środa
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    20:00 środa
    WOD 2 Strength: Total Body
    Szymon Mikuta
    20:30 środa
    Speed and Agility
    Maciek Pęczek
    21:00 środa
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    21:30 środa
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    06:30 czwartek
    WOD 1
    Bartek Juda
    07:30 czwartek
    WOD 1
    Bartek Juda
    08:30 czwartek
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    16:00 czwartek
    WOD 1
    Bartek Juda
    16:30 czwartek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    17:00 czwartek
    WOD 1
    Bartek Juda
    17:30 czwartek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    18:00 czwartek
    WOD 2
    Maciek Szczudrawa
    18:30 czwartek
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    19:00 czwartek
    WOD 2 Strength: Lower Body
    Maciek Szczudrawa
    19:30 czwartek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    20:00 czwartek
    WOD 1
    Michał Michalczyk
    20:30 czwartek
    WOD 2
    Maciek Pęczek
    21:00 czwartek
    Stretching
    Kasia Kleszcz
    21:30 czwartek
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    06:30 piątek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    07:30 piątek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    08:00 piątek
    Trening Biegowy all levels
    Jerzy Lipczyński
    08:30 piątek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    16:00 piątek
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    16:00 piątek
    WOD 2
    Szymon Mikuta
    17:00 piątek
    WOD 1
    Szymon Mikuta
    17:00 piątek
    WOD 2: Techniki Olimpijskie
    Maciek Szczudrawa
    18:00 piątek
    Mobility: Squat Aid
    Magda Rutkowska
    18:00 piątek
    WOD 2
    Bartek Juda
    19:00 piątek
    WOD 1
    Maciek Pęczek
    19:30 piątek
    WOD 1
    Bartek Juda
    20:00 piątek
    WOD 2 Strength: Upper Body
    Maciek Pęczek
    20:30 piątek
    WOD 1
    Bartek Juda
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Pilates 1
    Iza Stasikowska
    18:00 poniedziałek
    BodyArt 2
    Iza Stasikowska
    11:00 czwartek
    Dotlenieni
    16:00 czwartek
    BodyArt 1
    Iza Stasikowska
    18:00 czwartek
    Pilates 2
    Iza Stasikowska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Podgórze"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub