Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Bronowice

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 dziś
    Pilates
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    17:00 dziś
    ABS
    17:00 dziś
    Pump
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    18:00 dziś
    Cardio
    18:00 dziś
    GT Beginners
    Anna Krajka
    18:00 dziś
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    19:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 dziś
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    20:00 dziś
    ABS
    20:00 dziś
    Step
    Marta Korcela
    21:00 dziś
    Pumpomania
    21:00 dziś
    Stretching
    Marta Korcela
    08:00 wtorek
    ABT
    Ewelina Oberc
    09:00 wtorek
    ABS
    09:00 wtorek
    Pilates
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    10:00 wtorek
    Kettlebell
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    15:00 wtorek
    Pilates
    Magdalena Książek
    16:00 wtorek
    Brzuchomania
    Magdalena Książek
    17:00 wtorek
    ABS
    17:00 wtorek
    GT Power
    Blanka Potęga
    18:00 wtorek
    Cardio
    18:00 wtorek
    Pumpomania
    Katarzyna Senryk
    19:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 wtorek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    20:00 wtorek
    ABS
    20:00 wtorek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    21:00 wtorek
    Pumpomania
    21:00 wtorek
    Body shape
    Marcelina Augustyn
    08:00 środa
    Brzuchomania
    Joanna Gościmińska
    09:00 środa
    ABS
    09:00 środa
    ABT
    Joanna Gościmińska
    16:00 środa
    ABT
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    17:00 środa
    ABS
    17:00 środa
    Stretching
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    18:00 środa
    Cardio
    18:00 środa
    GT Core
    Justyna Szarawarska
    19:00 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 środa
    Fat burning
    Marta Korcela
    20:00 środa
    ABS
    20:00 środa
    Brzuchomania
    Marta Korcela
    21:00 środa
    Pumpomania
    21:00 środa
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    08:00 czwartek
    Pilates
    Magdalena Książek
    09:00 czwartek
    ABS
    09:00 czwartek
    Brzuchomania
    Magdalena Książek
    10:00 czwartek
    Stretching
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    16:00 czwartek
    Body shape
    Magdalena Książek
    17:00 czwartek
    ABS
    17:00 czwartek
    Brzuchomania
    Magdalena Książek
    18:00 czwartek
    Cardio
    18:00 czwartek
    Pilates
    Sylwia Zagłobik-Kapuścińska
    19:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 czwartek
    ABT
    Joanna Gościmińska
    20:00 czwartek
    ABS
    20:00 czwartek
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    21:00 czwartek
    Pumpomania
    08:00 piątek
    ABT
    Marcelina Augustyn
    09:00 piątek
    ABS
    09:00 piątek
    TBC + Step
    Marcelina Augustyn
    10:00 piątek
    Zumba
    Katarzyna Senryk
    16:00 piątek
    Pumpomania
    Joanna Gościmińska
    17:00 piątek
    ABS
    17:00 piątek
    Pump
    Joanna Gościmińska
    18:00 piątek
    Cardio
    18:00 piątek
    GT Beginners
    Justyna Pulsakowska
    18:00 piątek
    ABT
    Marta Korcela
    19:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 piątek
    Fat burning
    Marta Korcela
    20:00 piątek
    ABS
    20:00 piątek
    GT WOD
    Justyna Pulsakowska
    09:00 sobota
    ABS
    09:00 sobota
    ABT
    Katarzyna Piotrowska
    10:00 sobota
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    11:00 sobota
    GT Mobility
    Kuba Podgórski
    16:00 sobota
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    17:00 sobota
    ABS
    17:00 sobota
    Brzuchomania
    Katarzyna Senryk
    18:00 sobota
    Cardio
    19:00 sobota
    Trening obwodowy dla kobiet
    09:00 niedziela
    ABS
    09:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Książek
    10:00 niedziela
    Brzuchomania
    Magdalena Książek
    11:00 niedziela
    GT Stretch
    Justyna Pulsakowska
    16:00 niedziela
    ABT
    Ewelina Oberc
    17:00 niedziela
    ABS
    17:00 niedziela
    Fat burning
    Ewelina Oberc
    18:00 niedziela
    Cardio
    19:00 niedziela
    Trening obwodowy dla kobiet
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Brzuchomania
    Magdalena Szabla
    16:00 dziś
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    17:00 dziś
    GT Strenght
    Marek Mroczek
    17:30 dziś
    ABS
    18:00 dziś
    Platiunium Insanity
    Kacper Zmarzliński
    18:30 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 dziś
    Easy Tone Step
    Kacper Zmarzliński
    19:30 dziś
    ABS
    20:00 dziś
    Fitness Fight Kick
    Przemysław Widyna
    21:00 dziś
    Pilates
    Przemysław Widyna
    21:00 dziś
    Pumpownia
    07:00 wtorek
    XCO
    Anna Stefańczyk
    08:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Stefańczyk
    09:00 wtorek
    ABS
    09:00 wtorek
    Body Shape
    Anna Stefańczyk
    10:00 wtorek
    BAX
    Przemysław Widyna
    11:00 wtorek
    TRX
    Natalia Przybylska
    12:00 wtorek
    Brzuchomania
    Natalia Przybylska
    13:00 wtorek
    ABS
    15:00 wtorek
    ABT
    Kacper Zmarzliński
    16:00 wtorek
    XCO
    Kacper Zmarzliński
    17:00 wtorek
    Brzuchomania
    Kacper Zmarzliński
    17:30 wtorek
    ABS
    18:00 wtorek
    Kettlebell
    Sebastian Sikora
    18:30 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 wtorek
    GT Power
    Sylwia Załęska
    19:30 wtorek
    ABS
    20:00 wtorek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    21:00 wtorek
    Pumpownia
    21:30 wtorek
    Stretching
    Natalia Przybylska
    07:00 środa
    TRX
    Sebastian Sikora
    08:00 środa
    GT Core
    Jakub Podgórski
    09:00 środa
    ABS
    09:00 środa
    ABT
    Magdalena Szabla
    10:00 środa
    Body Shape
    Magdalena Szabla
    11:00 środa
    Brzuchomania
    Anna Stefańczyk
    12:00 środa
    Pilates
    Anna Stefańczyk
    13:00 środa
    ABS
    15:00 środa
    Body Shape
    Joanna Gościmińska
    16:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Gościmińska
    17:00 środa
    GT Core
    Marek Mroczek
    17:30 środa
    ABS
    18:00 środa
    Tabata
    Przemysław Urbańczyk
    18:30 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 środa
    Brzuchomania
    Przemysław Urbańczyk
    19:30 środa
    ABS
    20:00 środa
    Move it
    Karolina Ciurka-Baster
    21:00 środa
    Pumpownia
    21:00 środa
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    07:00 czwartek
    Pilates
    Natalia Przybylska
    08:00 czwartek
    XCO
    Natalia Przybylska
    09:00 czwartek
    ABS
    09:00 czwartek
    GT Compact
    Jakub Podgórski
    10:00 czwartek
    Body Art
    Przemysław Widyna
    11:00 czwartek
    Pilates
    Przemysław Widyna
    12:00 czwartek
    Kettlebell
    Sebastian Sikora
    13:00 czwartek
    ABS
    15:00 czwartek
    Brzuchomania
    Sebastian Sikora
    16:00 czwartek
    ABT
    Sebastian Sikora
    17:00 czwartek
    TRX
    Piotr Gortat
    17:30 czwartek
    ABS
    18:00 czwartek
    Pilates
    Piotr Gortat
    18:30 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 czwartek
    Zumba
    Alicja Ożóg
    19:30 czwartek
    ABS
    20:00 czwartek
    Body Shape
    Justyna Trzcionka
    21:00 czwartek
    ABT
    Natalia Przybylska
    07:00 piątek
    Brzuchomania
    Anna Stefańczyk
    08:00 piątek
    Platiunium Insanity
    Anna Stefańczyk
    09:00 piątek
    ABS
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Pasternak
    10:00 piątek
    ABT
    Joanna Pasternak
    11:00 piątek
    Pilates
    Przemysław Widyna
    12:00 piątek
    Body Shape
    Joanna Pasternak
    13:00 piątek
    ABS
    15:00 piątek
    GT Begginers
    Justyna Pulsakowska
    16:00 piątek
    Kettlebell
    Przemysław Urbańczyk
    17:00 piątek
    ABT
    Sebastian Sikora
    17:30 piątek
    ABS
    18:00 piątek
    Brzuchomania
    Sebastian Sikora
    18:30 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    19:00 piątek
    Stretching
    Justyna Trzcionka
    19:30 piątek
    ABS
    20:00 piątek
    Move it
    Przemysław Urbańczyk
    21:00 piątek
    TRX
    Przemysław Urbańczyk
    09:00 sobota
    ABS
    09:00 sobota
    Pilates
    Piotr Gortat
    10:00 sobota
    Brzuchomania
    Piotr Gortat
    11:00 sobota
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    12:00 sobota
    GT Mobility
    Sylwia Załęska
    15:00 sobota
    Brzuchomania
    Justyna Trzcionka
    16:00 sobota
    Body Shape
    Justyna Trzcionka
    16:00 sobota
    Pumpownia
    18:00 sobota
    ABS
    09:00 niedziela
    ABS
    09:00 niedziela
    Zumba
    Alicja Ożóg
    10:00 niedziela
    ABT
    Katarzyna Szaban
    11:00 niedziela
    XCO
    Katarzyna Szaban
    18:00 niedziela
    ABS
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Circuit Training
    16:00 dziś
    Płaski brzuch
    17:00 dziś
    Circuit Training
    18:00 dziś
    Antycellulit
    19:00 dziś
    Circuit Training
    08:00 wtorek
    Circuit Training
    09:00 wtorek
    Circuit Training
    11:00 wtorek
    Płaski brzuch
    15:00 wtorek
    Circuit Training
    16:00 wtorek
    Płaski brzuch
    17:00 wtorek
    Circuit Training
    18:00 wtorek
    BPU
    19:00 wtorek
    Circuit Training
    08:00 środa
    Circuit Training
    09:00 środa
    Circuit Training
    10:00 środa
    Pilates
    15:00 środa
    Circuit Training
    16:00 środa
    Antycellulit
    17:00 środa
    Circuit Training
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    19:00 środa
    Circuit Training
    08:00 czwartek
    Circuit Training
    09:00 czwartek
    Circuit Training
    10:00 czwartek
    Antycellulit
    15:00 czwartek
    Circuit Training
    16:00 czwartek
    Płaski brzuch
    17:00 czwartek
    Circuit Training
    18:00 czwartek
    BPU
    19:00 czwartek
    Circuit Training
    08:00 piątek
    Circuit Training
    09:00 piątek
    Circuit Training
    10:00 piątek
    BPU
    15:00 piątek
    Circuit Training
    16:00 piątek
    Circuit Training
    17:00 piątek
    Latino
    18:00 piątek
    Circuit Training
    19:00 piątek
    Circuit Training
    09:00 sobota
    Circuit Training
    10:00 sobota
    Circuit Training
    11:00 sobota
    Płaski brzuch
    12:00 sobota
    Circuit Training
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Joga kolorowa "1"
    Mariusz Bujak
    18:00 dziś
    Astanga Yoga
    Kata Dubrova
    19:00 dziś
    Hatha Joga
    Liliana Szpila
    17:00 wtorek
    Hatha Joga "1"
    Julian Tomaszuk
    18:00 wtorek
    Pilates (dla średniozaawansowanych) małe piłki/rollery
    Olga Baran
    18:30 wtorek
    Hatha Joga "0"
    Julian Tomaszuk
    19:00 wtorek
    CONTIENICA - Program Power
    Katarzyna Dobrowolska
    20:00 wtorek
    CONTIENICA - Program Power
    Katarzyna Dobrowolska
    17:15 środa
    Taniec brzucha
    Sara Damm
    18:00 środa
    Ashtanga
    Kata Dubrova
    18:15 środa
    Pilates (TMŚ)
    Anna Leszczyńska
    19:15 środa
    Relaksacja w ruchu
    Hanna Grochowska
    17:00 czwartek
    Pilates początkujący
    Olga Baran
    18:00 czwartek
    Pilates (dla średniozaawansowanych) małe piłki/rollery
    Olga Baran
    19:00 czwartek
    Hatha Joga "0"
    Liliana Szpila
    20:15 czwartek
    Taniec brzucha
    Sara Damm
    18:00 piątek
    Relaksacja
    Hanna Grochowska
    18:00 piątek
    Joga kolorowa "1"
    Mariusz Bujak
    pokaż więcej
  • 15:30 dziś
    Pilates
    Natalia Przybylska
    16:30 dziś
    BoSu
    Przemysław Widyna
    16:30 dziś
    Aqua cycling
    Natalia Przybylska
    17:30 dziś
    Stretching/Bax
    Przemysław Widyna
    17:30 dziś
    Aqua power
    Izabela Siudy
    18:00 dziś
    Siła
    Krzysztof Stawarz
    18:30 dziś
    Aqua aerobic
    Natalia Przybylska
    18:30 dziś
    Zumba
    Izabela Siudy
    19:00 dziś
    Wytrzymałość
    Krzysztof Stawarz
    19:30 dziś
    Body power
    Natalia Przybylska
    19:30 dziś
    Aqua power
    Agata Wójcik
    20:00 dziś
    Interwał beztlenowy
    Krzysztof Stawarz
    20:30 dziś
    Aqua jogging
    Agata Wójcik
    20:30 dziś
    Less Mills BodyPump
    21:30 dziś
    GT Strength
    Sylwia Załęska
    07:30 wtorek
    ABT
    Kacper Zmarzliński
    08:30 wtorek
    Less Mills BodyPump
    09:30 wtorek
    GT Power
    Kacper Zmarzliński
    10:30 wtorek
    TBC + Step
    Anna Stefańczyk
    15:30 wtorek
    Brzuchomania
    Magdalena Szabla
    16:30 wtorek
    Aqua power
    Agata Wójcik
    16:30 wtorek
    TBC + Step
    Magdalena Szabla
    17:30 wtorek
    Aqua cycling
    Agata Wójcik
    17:30 wtorek
    Kettlebell
    Piotr Gortat
    18:30 wtorek
    Aqua jogging
    Marzena Kowalska
    18:30 wtorek
    Pilates
    Piotr Gortat
    19:00 wtorek
    Interwał beztlenowy
    Robert Waszkiewicz
    19:30 wtorek
    Bodyshape
    Marzena Kowalska
    19:30 wtorek
    Aqua aerobic
    Paweł Kordek
    20:30 wtorek
    Brzuchomania
    Marzena Kowalska
    20:30 wtorek
    Aqua power
    Paweł Kordek
    21:30 wtorek
    GT Power
    Sylwia Załęska
    21:30 wtorek
    Waterpolo
    07:30 środa
    Pilates
    Anna Stefańczyk
    08:30 środa
    Aqua power
    Agata Wójcik
    08:30 środa
    TBC + Step
    Anna Stefańczyk
    09:30 środa
    Pump
    Anna Stefańczyk
    10:30 środa
    Stretching
    Kacper Zmarzliński
    15:30 środa
    TBC + Step
    Kacper Zmarzliński
    16:30 środa
    Stretching
    Kacper Zmarzliński
    16:30 środa
    Aqua aerobic
    Izabela Siudy
    17:30 środa
    Aqua power
    Izabela Siudy
    17:30 środa
    Kettlebell
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 środa
    Interwał Tlenowy
    Krzysztof Stawarz
    18:30 środa
    Aqua cycling
    Izabela Siudy
    18:30 środa
    GT core
    Karolina Ciurka-Baster
    19:00 środa
    Interwał beztlenowy
    Krzysztof Stawarz
    19:30 środa
    Aqua jogging
    Paweł Kordek
    19:30 środa
    Brzuchomania
    Marcelina Augustyn
    20:00 środa
    Wytrzymałość
    Krzysztof Stawarz
    20:30 środa
    Aqua cycling
    Paweł Kordek
    20:30 środa
    Less Mills BodyPump
    21:30 środa
    GT Beginners
    Marek Mroczek
    07:30 czwartek
    Kettlebell
    Kacper Zmarzliński
    08:30 czwartek
    Less Mills BodyPump
    09:30 czwartek
    Brzuchomania
    Joanna Pasternak
    10:30 czwartek
    Bodyshape
    Joanna Pasternak
    15:30 czwartek
    ABT
    Joanna Gościmińska
    16:30 czwartek
    Aqua jogging
    Marzena Kowalska
    16:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Gościmińska
    17:30 czwartek
    Aqua aerobic
    Marzena Kowalska
    17:30 czwartek
    Plainium Insanity
    Paweł Kordek
    18:30 czwartek
    Aqua power
    Agata Wójcik
    18:30 czwartek
    Energy jump
    Paweł Kordek
    19:00 czwartek
    Interwał Tlenowy
    Robert Waszkiewicz
    19:30 czwartek
    Aqua cycling
    Agata Wójcik
    19:30 czwartek
    Less Mills BodyPump
    20:00 czwartek
    Siła
    Robert Waszkiewicz
    20:30 czwartek
    Aqua Zumba
    Alicja Ożóg
    20:30 czwartek
    Stretching
    Kacper Zmarzliński
    21:30 czwartek
    GT Compact
    Sylwia Załęska
    21:30 czwartek
    Waterpolo
    07:30 piątek
    Brzuchomania
    Joanna Pasternak
    08:30 piątek
    Stretching
    Kacper Zmarzliński
    08:30 piątek
    Siła
    Michał Tokarz
    09:30 piątek
    Energy jump
    Anna Stefańczyk
    10:30 piątek
    ABT
    Anna Stefańczyk
    15:30 piątek
    BoSu
    Przemysław Widyna
    16:30 piątek
    Body Art
    Przemysław Widyna
    16:30 piątek
    Aqua cycling
    Paweł Kordek
    17:30 piątek
    GT WOD
    Marek Mroczek
    17:30 piątek
    Aqua power
    Paweł Kordek
    18:00 piątek
    Wytrzymałość
    Dorota Cyklis
    18:30 piątek
    Aqua jogging
    Paweł Kordek
    18:30 piątek
    Less Mills BodyPump
    19:30 piątek
    Aqua aerobic
    Natalia Przybylska
    19:30 piątek
    TBC + Step
    Kasia Szaban
    20:30 piątek
    Brzuchomania
    Kasia Szaban
    20:30 piątek
    Aqua cycling
    Natalia Przybylska
    21:30 piątek
    Pilates
    Natalia Przybylska
    09:30 sobota
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    09:30 sobota
    Aqua cycling
    Agata Wójcik
    10:00 sobota
    Interwał beztlenowy
    10:30 sobota
    ABT
    Joanna Gościmińska
    10:30 sobota
    Waterpolo
    11:30 sobota
    Less Mills BodyPump
    16:30 sobota
    Energy jump
    Paweł Kordek
    17:30 sobota
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    08:30 niedziela
    Aqua cycling
    Agata Wójcik
    09:30 niedziela
    ABT
    Kacper Zmarzliński
    09:30 niedziela
    Aqua power
    Agata Wójcik
    10:30 niedziela
    Kettlebell
    Kacper Zmarzliński
    11:00 niedziela
    Wytrzymałość
    11:30 niedziela
    Brzuchomania
    Kacper Zmarzliński
    12:30 niedziela
    Bodyshape
    Kasia Szaban
    17:30 niedziela
    Pilates
    Natalia Przybylska
    18:30 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    pokaż więcej
  • 18:30 wtorek
    Krav Maga gr. początkująca
    20:00 wtorek
    Krav Maga gr. zaawansowa
    18:30 czwartek
    Krav Maga gr. początkująca
    20:00 czwartek
    Krav Maga gr. zaawansowa
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Bronowice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub